Šri Lankos akcentai ir poilsis prie jūros

Kelionės akcentai

 • Individuali programa, derinama pagal Jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
 • Aplankysite uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Aplankysite Hirivadunos kaimelį, kur medžių daugiau nei žmonių
 • Atimančią žadą panoramą išvysite užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosite po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno pakrantėje
Nuo1086
2024 04 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 880
su skrydžiu: 1966
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas. Tai tik dalis turtų, kuriais su keliautojais dalijasi Šri Lanka. Indijos vandenyno perlu vadinama šalis nepalieka abejingų ir dovanoja nepamirštamas atostogas. Jei esate išsiilgę saulėtų paplūdimių, gamtos žalumo ir poilsio, šis rojaus kampelis Žemėje jums tai pažada. „Ayubowan"!

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Kolombą.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkote įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Vyksite į viešbutį Kolombo mieste. Galėsite pailsėti po ilgos kelionės arba pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.

3
diena
KOLOMBAS – SIGIRIJA – HIRIVADUNA – DAMBULA (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę keliausite į Hirivadunos (Hiriwadunna) kaimelį, kur medžių daugiau nei žmonių. Ekskursija po kaimą – tai įdomi patirtis pažinti kaimo gyvenimą. Pasivažinėsite tradiciniu jaučio traukiamu vežimu, tyrinėsime kaimo gyvenimą, eidami per vešlią kaimo vietovę, ir grožėsimės dirbtiniu ežeru, kurį supa džiunglės bei pakrantėse išrikiuoti spalvingi katamaranai. Bendrausite su kaimo žmonėmis ir pasimėgausite jų gamintu maistu iš savo užaugintų produktų. Aplankysite Dambulos šventyklą uoloje (90 km, ~3 val.). Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykstant budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Dambuloje.

4
diena
DAMBULA – SIGIRIJA – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vykstate aplankyti žymiausios Sigirijos uolos. Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysite šią tvirtovę ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. Toliau vyksite į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas (60 km, ~1,5-2 val.), kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsite užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsite įsigyti šioje plantacijoje. Po pietų vyksite į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~1 val.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Kandyje jūsų lauks pasivažinėjimas vietiniu taksi (Tuk-Tuk) aplink Kandžio ežerą, tyrinėjant vietinę kultūrą. Vėliau apsilankysite Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje. 

5
diena
KANDIS – PERADENIJA  – PASIRINKTAS PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Peradenijos karališkąjį botanikos sodą (Peradeniya Royal Botanical Garden). Čia auga daugiau nei 5000 medžių, vijoklių ir kitų augalų rūšių. Sode yra net 5 palmių alėjos, o jų seniausia ir aukščiausia buvo pasodinta 1905 m. Vėliau vyksite poilsio į Jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsite įsitikinti patys.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.  

6 – 10
dienos
POILSIS PAJŪRIO KURORTE (pusryčiai, vakarienė)
Metas atsipalaiduoti ir pailsėti. Šias dienas mėgausitės balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule. Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharadžos miškų rezervatą* (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių. Nakvynės viešbutyje pajūrio kurorte.

11
diena
PAJŪRIO KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių su persėdimu.

12
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1086
2024 04 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 880
su skrydžiu: 1966

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (9 nakvynės: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Dambuloje, 1 nakvynė Kandyje, 6 nakvynės pasirinktame pajūrio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai ir 9 vakarienės);
 • Anglakalbio gido paslaugos (priemoka už rusakalbį gidą – 100 EUR/asm.);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kolombas – Vilnius (kaina 880 – 1400 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 60 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai (~70 USD/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 270 iki 600 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.

Apgyvendinimo variantai

ROYAL PALMS BEACH 4 *

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: Deluxe Room (40 kv. m)

Iki 2024.07.15 Kaina – 1086 Eur/asm. + skrydis

Nuo 2024.07.16 iki 10.20 Kaina – 1140 Eur/asm. + skrydis

Nuo 2024.10.21 iki 12.14 Kaina – 1216 Eur/asm. + skrydis

Nuo 2024.12.15 iki 2025.01.06 Kaina 1490 Eur/asm. + skrydis

Nuo 2025.01.07 iki 04.20 Kaina 1334 Eur/asm. + skrydis

Mėlynas dangus, šiltas smėlis ir žėrintys saulėlydžiai... dar viena diena rojuje? Viename geriausių Šri Lankos paplūdimio viešbučių - tikrai taip. Čia jūsų laukia nuostabios atostogos tropikuose, kur galėsite mėgautis puikiais patogumais, nuostabia virtuve ir neskubriomis saulėtomis dienomis.

RIU AHUNGALLA 5 *

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kambario tipas: Junior Suite (ne sea view) (38 kv. m)

Iki 2024.07.20 Kaina – 1420 Eur/asm. + skrydis

Nuo 2024.07.21 iki 10.20 Kaina – 1497 Eur/asm. + skrydis

Viešbutis įsikūręs ant vandenyno kranto, šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Ahungalos). Atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Kolombo). Atidarytas 2016 m. Kambarių skaičius – 501.  Viešbučio teritorijoje – du lauko baseinai (vienas iš jų – vaikams), restoranas, SPA ir sveikatingumo centras (už papildomą mokestį).

Kelionės užsakymas

Nuo
1086

+ skrydis apie: 880 visiems su skrydžiu: 1966
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Egzotiškoji Šri Lanka ir poilsis prie jūros
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šri Lankos akcentai su poilsiu Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Individuali kelionė
Didysis Šri Lankos turas su poilsiu paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.