Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Atostogų gidas

spausdinti

Keliautojo atmintinė (DUK) - ką reikia žinoti kiekvienam keliaujančiam: apie vizas, išvykimo laiką, kelionės dokumentus, kas įskaičiuota, kaip ir kada patvirtinama kelionė, kokią dokumentai reikalingi vykstant į kelionę, kelionės keitimas ir daugiau atsakymų į dažniausiai iškylančius klausimus prieš kelionę.

 

Apie šalis - šalių aprašymai, bendra informacija apie šalį, kalbos, pinigai, muitinė, seifai, arbatpinigiai, sveikata, klimatas ir temperatūra, Lietuvos atstovybė šalyje ir kita informacija.

 

Patarimai keliautojams - apie klimatą, aprangą, maistą, gėrimus ir saugumą.

 

Vizos - kur ir kokių vizų reikia, kiek užtrunka jų padarymas ir kiek tai kainuoja?

 

Miestai ir kurortai - miestų ir kurortų aprašymai, nuotraukos, informacija apie tai kada geriausia vykti į vieną ar kitą kurortą.

 

Ekskursijos - visų poilsinių regionų ekskursijos su preliminariomis trukmėmis ir kainomis.

 

Viešbučiai - viešbučiai poilsiui, slidinėjimui ir savaitgalio kelionėms į Europos sostines. Čia surasite beveik visus Europos populiariausių pajūrio kurortų viešbučius, jų aprašymus, nuotraukas ir vietą žemėlapyje.


ES keleivių teisės
- Atsisako įsodinti? Skrydis atšauktas? Atidėtas ilgam laikui? Dingo bagažas? Ribotas judrumas? Čia rasite informaciją į šiuos klausimus.

 

Bendrakeleivių paieškapuslapyje rasite naudingos informacijos keliautojams, kurie nori keliauti į pažintines keliones lėktuvu, autobusu ar egzotines keliones, bet nenori keliauti vieni. 

 

Klientų atsiliepimai - čia rasite klientų atsiliepimus.