Atostogų gidas

UAB "Aza tours" - egzotinių, pažintinių ir kruizinių kelionių organizatorius įsteigtas 2012 metų rugpjūčio mėnesį. Kelionės su Aza Tours brandu pardavinėjamos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Įmonės išskirtinumas - didžiausia iš anksto paruoštų pažintinių ir egzotinių kelionių paketų lėktuvu pasiūla ir pardavimas Lietuvoje. Įmonė iš anksto paruošia kelionių aprašymus ir paskaičiuoja kainas, kad keliautojai galėtų susipažinti su savo galimybėmis, o konkrečiam klientui kreipiantis į įmonę - adaptuojame kelionę pagal keliautojo poreikius.

Įmonės produktų grupės:

  • Poilsinės kelionės naudojant Eturas sistemą. Šį paketą sudaro Wizzair arba Ryaair skrydis, viešbutis bei pervežimas, kurių kainą automatiškai skaičiuoja ir padeda operatyviai patvirtinti rezervacijas Eturas sistema.
  • Poilsinės kelionės, savaitgalio kelionės, skrydis + viešbutis naudojant Waavo sistemą. Šį paketą sudaro Wizzair arba Ryanair skrydiai (į vieną pusę gali būti su persėdimu), viešbutis bei pervežimas, kurių kainą automatiškai skaičiuoja ir padeda operatyviai patvirtinti rezervacijas Waavo sistema.
  • Kruizų rezervavimo sistema (iFrame) diegiama agentūrų puslapiuose (šiuo metu apie 80), tinklas plečiamas į Latviją, Estiją, Lenkiją, Baltarusiją. Taip pat vystomi portalai: msckruizai.lt, manokruizai.lt, msckruizi.lv, msc-cruises.net, mojekruzy.pl.
  • Pažintinės ir kombinuotos kelionės lėktuvu Europos šalyse. Tai pažintinės programos, kurių metu prijungiama prie rusakalbių arba anglakalbių grupių Europos šalyse ir viduržemio jūros regione arba individualios pažintinės kelionės Eurpos šalyse jungiamos su poilsiu, verslo kelionėmis. Pagrindinės šalys: Italija, Ispanija, Portugalija, Turkija, Graikija.
  • Pažintinės ir kombinuotos kelionės lėktuvu už Europos sąjungos šalių. Tai pažintinės programos, kurių metu prijungiama prie rusakalbių arba anglakalbių grupių Azijos, Amerikos ir Okeanijos šalyse arba individualios pažintinės kelionės jungiamos su poilsiu, verslo kelionėmis. Pagrindinės šalys: Tailandas, Vietnamas, Kinija, Indija, Indonezija, Meksika, Kuba, Izraelis, Jungtiniai Arabų Emyratai, Argentina.