Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Kelionės akcentai

 • Aplankysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Mėgausimės gamtos vaizdais, keliaudami į Elą vienu gražiausių pasaulyje traukinių maršrutų
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Ilsėsimės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno pakrantėje
Nuo1648
2024 01 17 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 2698
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“. Taip su Jumis pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamą šalį jau prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 12:00 – 16:05 Stambulas – Kolombas  19:25 - 06:10 (+1)

Kolombas – Stambulas 07:40 – 14:15 Stambulas – Vilnius 17:00 – 19:00

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
KOLOMBAS – DAMBULA (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. 
Vyksime į viešbutį Dambuloje (160 km, ~4 val.), pakeliui sustodami papusryčiauti. Pailsėję vakarop aplankysime Dambulos šventyklą, įrengtą dar 1 a. pr. Kr. didžiulėje akmeninėje uoloje. Čia rasime virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų. Viename iš kambarių pamatysime 15 m ilgio gulinčio Budos skulptūrą. Nakvynė viešbutyje Dambuloje.

3
diena
DAMBULA – SIGIRIJA – HIRIVADUNA – DAMBULA (pusryčiai, vakarienė)
Anksti ryte vyksime aplankyti žymiosios Sigirijos uolos. Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysime šią uolą ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsime galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. Papusryčiavę viešbutyje toliau keliausime į Hirivadunos (Hiriwadunna) kaimelį,  kur medžių daugiau nei žmonių. Ekskursija po kaimą – tai įdomi patirtis pažinti kaimo gyvenimą. Pasivažinėsime tradiciniu jaučio traukiamu vežimu, tyrinėsime kaimo gyvenimą, eidami per vešlią kaimo vietovę, ir grožėsimės dirbtiniu ežeru, kurį supa džiunglės bei pakrantėse išrikiuoti spalvingi katamaranai. Bendrausime su kaimo žmonėmis ir pasimėgausime jų gamintu maistu iš savo užaugintų produktų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Dambuloje.

4
diena
DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksime (50 km, ~1,5 val.) į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Po pietų vyksime į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~1 val.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Kandyje mūsų lauks pasivažinėjimas vietiniu taksi (Tuk-Tuk) aplink Kandžio ežerą, tyrinėjant vietinę kultūrą. Vėliau apsilankysime Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.
5
diena
KANDIS – PERADENIJA – RAMBODA – NUVARA ELIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių keliausime link Nuvaros Elijos (100 km, ~3,5 val.). Pakeliui aplankysime Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Užsuksime į vieną iš arbatos perdirbimo fabrikų, kurių šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojama, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms, ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Taip pat aplankysime Rambodos krioklius. Stebėsime, kaip vanduo leidžiasi stačiais uolų šlaitais žemyn, sukurdami nustabų reginį.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA – VELAVAJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pradėsime trumpą apžvalginę ekskursiją po labai žavingą miestą – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Toliau mūsų lauks ypatinga dienos pramoga – 2,5 val. kelionė traukiniu į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Šis traukinio maršrutas laikomas vienu gražiausių pasaulyje. Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Elą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Išvysime žymųjį Devynių arkų tiltą. Šis architektūros stebuklas, įsikūręs vešlioje žalumoje, yra žmogaus išradingumo liudijimas, harmoningai susiliejantis su supančios gamtos grožiu. Nakvynei vyksime į Velavają (Wellawaya) (30 km, ~ 1 val.). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Velavajoje.

7
diena
VELAVAJA – JALOS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien vyksime į Jalą (Yala) (90 km, ~2,5 val.) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Safari džipais važinėsime po Jalos nacionalinį parką. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, puikiame viešbutyje ant jūros kranto. 

8
diena
JALOS NACIONALINIS PARKAS – GALĖ – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvyksime į Galės miestą (130 km, ~2,5 val.). Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Vėliau pietine Šri Lankos pakrante vyksime poilsio į Jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsime įsitikinti patys. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
9 – 12
dienos
PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių, patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.

13
diena
PAPLŪDIMYS – KOLOMBAS  (pusryčiai, vakarienė)
Pasimėgavę pusryčiais viešbutyje, pasirūpinsime jūsų pervežimu į Kolombą, gyvybingą Šri Lankos sostinę. Vakare leisimės į trumpą ekskursiją po Kolombą. Praeisime pro istorinį hipodromą, kadaise buvusį žirgų lenktynių centrą, įkurtą 1893 m., kuris vėliau Antrojo pasaulinio karo metais tarnavo kaip pakilimo takas lektūvams. Kolombas – moderni Šri Lankos sostinė su kolonijine architektūra, didžiuliu uostu, nuostabia krantine, kurią puošia prabangūs viešbučiai, restoranai ir parduotuvės, maisto ir arbatos butikai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Negombe.
14
diena
KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikinsime su Kolombu ir vyksime į oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo. Grįžimas į Vilnių.
Nuo1648
2024 01 17 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 2698

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Ramūnas
2023-11-12
10
Norėjau padėkoti Kelionių akademijos komandai už pasiūlytą nuostabią kelionę ir ypatingai profesionaliai darbą atlikusiai mūsų vadovei Marijai. Per tas 13 dienų skirtingi 13 žmonių tapome tikra šeima ir tęsiame bendravimą toliau. Važiavome į kažkokią nežinią, bet grįžome pakerėti nuostabaus grožio sala ir turiningai ir nepamirštai praleistu laiku bei įspūdžiais. Dėkingas Ingridai, kad pasiūlė šią kelionę!
Jurijus
2023-11-07
10
Viskas labai super!
Jurijus
2023-11-07
10
Kelionė nuostabi!!! Pakako ir potyrių ir poilsio. Superiniai viešbučiai, maistas ir paslaugos! Labai gerai dirbo gidas iš Šri Lankos! Didelis Ačiū rūpestingai kelionės vadovei Marijai!!!
Irolda
2023-10-29
10
Rūpestingas, paslaugus vadybininko darbas, gerai suorganizuota kelionė. Labai patiko kelionė,viešbučiai geri, nepatyrėm jokių nesklandumų.
Irolda
2023-10-29
10
Rūpestingas,paslaugus vadybininko darbas, gerai suorganizuota kelionė. Labai patiko kelionė,viešbučiai geri,nepatyrėm jokių nesklandumų.
Marija
2023-04-12
9
Marija puikiai atliko savo darbą. Viešbutis HIKA TRANS BY CINAMON, truputį nuvylė. Visi kiti viešbučiai geri.
Ernestas
2023-04-12
10
Viskas tobula .Paskutinį poilsio viešbutį Hikka tranz by Cinnamon 4* būtų gerai pakeisti. Priežastis - 90 proc. rusų turistų. Yra nedidelių viešbutėlių be baseinų, bet su nuostabiu paplūdimiu, kuriuose šios šalies turistų nėra.
Lauryna
2023-04-11
7
Nebuvo gauta visa informacija, reikalinga tinkamai pasiruošti kelionei; pavyzdžiui, nebuvome informuoti, jog reikia pasiimti rūbus, dengiančius pečius ir kelius, kadangi tik taip apsirengus bus galima apsilankyti tam tikrose šventyklose. Taip pat iki pat to momento, kol nepasiekėme Šri Lankos, nežinojome, kokia kalba kalbės gidas (programoje buvo nurodyta angliakalbis/rusakalbis). Gerai, jog grupėje buvo žmonių, kurie "pavertėjavo", kadangi priešingu atveju nieko nebūtumę supratę. Taip pat kelionių vadovė viską daug ir išsamiai pasakojo, bet vis tiek norėtųsi gauti visą informaciją prieš renkantis kelionę. Kelionės programa tikrai įdomi, pamatoma nemažai šalies, aplankoma daug skirtingų viešbučių, tačiau didelis minusas tas, jog ganėtinai daug laiko yra praleidžiama autobuse. Visi viešbučiai labai patiko, tačiau buvo per mažai laiko jais "pasimėgauti". Išskirčiau tik paskutinį viešbutį, kuriame poilsiavome (Hikka Cinamon). Manau, jog jį reikėtų išimti iš programos dėl kelių priežasčių: Pats viešbutis tikrai nepanašus į 4*, kambariai prastoki, garso izoliacija tragiška. Viešbutis neturi nei normalaus paplūdimio, nei pakrantės, kurioje būtų galima maudytis, be to, nors šis viešbutis buvo prasčiausias iš visų, kuriame lankėmės, jame kainos buvo didžiausios. Galiausiai, pati didžiausia šio viešbučio problema yra ta, jog jame pilną ruskių, tai buvo didžiausias minusas. Taip pat rekomenduočiau iš programos išimti apsilankymą Dramblių prieglaudoje, nes "prieglauda" tik skambus šios įstaigos pavadinimas, o realybė joje visai kitokia. Kelionės vadovė Marija buvo nuostabi! Visąlaik nuoširdžiai rūpinosi, jog visų keliautojų norai ir lukesčiai būtų išpildyti, o pati kelionė būtų įdomi ir sklandi. Linkėjimai!
Giedra
2023-03-13
8
Vadybininkas dirbo gerai. Norėjosi daugiau informacijos apie šalį, istoriją.Susitikti daugiau su vietiniais gyventojais, pamatyti jų kasdienybę, jų šokius ar paklausyti dainų, muzikos ir kt. Šalis graži. Viešbutis geras.
Renata
2023-03-08
10
Aiški ir išsami informacija, kurią suteikė Miglė. Operatyvus iškilusių klausimų sprendimas.Puikus kelionės maršrutas, geri viešbučiai pažintinio turo metu. Labai patiko "Avani" viešbutis poilsio metu, kurį gavome vietoj Jie Jie. Viešbutis nedidelis, švarus, puikioje vietoje. Norintiems poilsio - puikiai tinka. Norintiems pasivaikščioti - miestas pašonėje. Geras maistas, paslaugus personalas. Tai nuostabios atostogos žiemos pabaigoje. Siūlyčiau išbandyti patiems. Manau, kad kelione tikrai nenusivilsit. Puikūs viešbučiai pažintinio turo metu. Įdomi ir įvairiapusiška programa. Poilsio metu gyvenome "Avani" viešbutyje. Tikrai geras viešbutis. Rekomenduoju. Nedidelis, jaukus, ant vandenyno kranto. Numeriai turi savo terasas arba balkonus. Kambariai tvarkomi kasdien, švarūs, erdvūs. Personalas paslaugus. Maistas geras. Vakarienės metu skamba gyvai atliekama muzika. Viešbučio svečiai iš vakarų pasaulio. Maloni aplinka. Ačiū "Kelionių akademijos" darbuotojams kurių dėka turėjome puikų laiką.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Dambuloje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Velavajoje, 1 nakvynė Hambantotoje, 5 nakvynės paplūdimio kurorte, 1 nakvynė Negombe);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių ir 12 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kolombas – Vilnius (kaina 950 – 1050 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 50 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~105 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 500 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

AVANI BENTOTA RESORT 4*  »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: Standard Sea view (31 kv.m)

Viešbutis įsikūręs pietinėje šalies pakrantėje, viename garsiausių, puikiais smėlėtais paplūdimiais garsėjančių Šri Lankos kurortų – Bentotoje, esančioje 62 km į pietus nuo sostinės Kolombo ir 92 km į pietus iki tarptautinio oro uosto. 1970 m. pastatytas 3 aukštų 133 vietų viešbutis yra vaizdingai išsidėstęs Indijos vandenyno pakrantėje, visai šalia tykios Bentotos upės bei apsuptas nuostabios 12 hektarų kokosų palmių plantacijos. Viešbutis yra pritaikytas neįgaliesiems.

2023 m. lapkričio kelionės kaina – 1723 Eur/asm. + skrydis

2024 m. sausio, vasario kelionės kaina – 1648 Eur/asm. + skrydis

2024 m. kovo kelionės kaina – 1507 Eur/asm. + skrydis

Vienviečio kambario priemoka – nuo 500 Eur

RIU AHUNGALLA  5* »

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kambario tipas: Junior suite (no sea view) (38 kv.m)

Viešbutis įsikūręs ant vandenyno kranto, šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Ahungalos). Atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Kolombo). Atidarytas 2016 m. Kambarių skaičius – 501.  Viešbučio teritorijoje – du lauko baseinai (vienas iš jų – vaikams), restoranas, SPA ir sveikatingumo centras (už papildomą mokestį).

2023 m. lapkričio kelionės kaina –  2132 Eur/asm. + skrydis

2024 m. sausio, vasario kelionės kaina – 2093 Eur/asm. + skrydis

2024 m. kovo kelionės kaina – 1887 Eur/asm. + skrydis

Vienviečio kambario priemoka – nuo 650 Eur

Kelionės užsakymas

Nuo
1648

+ skrydis apie: 1050 visiems su skrydžiu: 2698
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu (16 dienų)
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujametinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.