Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Vietnamas su prieskoniu

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Vietnamas su prieskoniu

Kelionės akcentai:

  • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
  • Savo akimis išvysite garsiuosius Ku Či tunelius
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Tyru kalnų oru mėgausitės nepamirštamo grožio Kat Ba saloje
  • Ilsėsitės pasvirusiomis kokosų palmėmis nusėtoje Fu Kuoko saloje

Programa

 • Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plauksime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Fu Kuoko (Kokosų) saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname!

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS 

  Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  HANOJUS 

  Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų ir pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3 diena

  HANOJUS (pusryčiai, vakarienė)

  Pažintį su Hanojaus istorija pradėsime nuo užburiančio senamiesčio. Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė milžiniškoje Ba Dinho aikštėje (Ba Dingh Square) ir memorialinis kompleksas yra išsidėstęs prancūzų kolonijinės valdžios pagal Feng shui įkurtame sename parke. Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (Single Pillar pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Lankysime į UNESCO įtrauktą prieš aštuonis šimtmečius pradėjusį veikti pirmąjį Vietnamo universitetą – Literatūros šventyklą (Temple of Literature). Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą, kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh). Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay) (180 km, ~4 val.). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.

  Pietūs laive – juos skanaudami plauksime nuostabiu kruizu po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Vakarop numatoma maisto gaminimo pamoka, o dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių mėsos patiekalų ir vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Nakvynė laive.

 • 5 diena

  HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai, pietūs)

  Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či, vedamus patyrusio instruktoriaus. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir ekskursija į dar vieną lankomą vietą įlankoje. Parvykę į uostą, tęsime savo kelionę po Halongo įlanką ir plauksime į laukinio grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island) (~1 val.). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – mielas gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausiai keliausime į nacionalinį Kat Ba parką, užimantį net trečdalį visos salos. Parkas garsėja Languro beždžionėmis – viena labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Ėjimas džiunglių takais nėra lengvas, tačiau tai yra išskirtinė galimybė pamatyti nesunaikintus vietnamietiškus miškus. Vakarieniausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galimybė nueiti iki smėlėto pajūrio, pasivaikštinėti krantine. Nakvynė viešbutyje Kat Ba saloje.

 • 6 diena

  KAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu. Vėliau išvyksime į salos prieplauką, kur greitaeigiu laivu plauksime į Haifongą (Hai Phong). Iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 7 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)

  Prieš išvykdami iš šurmuliuojančios Vietnamo sostinės Hošimino, aplankysime Nepriklausomybės rūmus, pravažiuosime pro prancūziškojo palikimo objektus: Senąjį Pašto pastatą, Notre Dame katedrą, Operos pastatą, buvusią šilko gatvę. Atsisveikinę su sostine, važiuosime į turtingą Mi To (My Tho) miestą (70 km, ~2 val.), įsikūrusį derlingoje Mekongo deltoje. Atvykę persėsime į laivą. Plaukdami susipažinsime su deltos gyvenimu: išsilaipinsime Fenikso saloje (Phoenix Island) esančiame kaimelyje, apsilankysime vietinėse dirbtuvėse. Čia gaminami rankdarbiai ir kokosiniai saldumynai, auga vešlūs tropiniai sodai. Užsuksime į tipinius deltos namus, kuriuose paragausime naminės medaus arbatos ir pasiklausysime tradicinės muzikos. Persėdę į plokščiadugnį medinį laivą (sampaną) tęsime kelionę Mekongo kanalais stebėdami laukines palmes. Pietums ragausime regionui būdingų patiekalų: „dramblio ausimi“ vadinamos žuvies, vietnamietiško troškinio ir kitų. Šiek tiek pailsėję vyksime į Kan To (Can Tho) miestelį (110 km, ~3 val.). Laisvas laikas. Norintieji galės pasivaikštinėti vakarinio miesto pakrante. Nakvynė viešbutyje Kan To.

 • 8 diena

  MEKONGO DELTA – FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

  Ankstyvą rytą, dar neprašvitus, sėsime į laivą ir plauksime link unikalaus Mekongo deltos vandens turgaus – Kai Rango (Cai Rang). Čia suplaukia šimtai valčių, iš kurių parduodami vietiniai gaminiai, vaisiai, daržovės, augalai ir maisto patiekalai. Įdomu stebėti urmu parduodamus ananasus, arbūzus, saldžiąsias bulves ir daugelį kitų gėrybių. Sugrįžę į Kan To miestą pusryčiausime ir trumpai apžvelgsime miesto centrinę alėją su Ho Ši Mino paminklu. Po to važiuosime į Racžos (Rach Gia) miestą (110 km, ~4 val.). Atvykę persėsime į greitaeigį laivą ir plauksime į Fu Kuoką (Phu Quoc) (~2 val.). Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį, nakvynė Fu Kuoke.

 • 9-11 dienos

  FU KUOKAS (pusryčiai)

  Visos dienos poilsis didžiausioje šalies saloje, esančioje netoli Kambodžos krantų. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški nunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti  Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Saloje galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), istoriškai svarbias vietas (Vietnamo karo amerikiečių įkurtą koncentracijos stovyklą), lyninį kelią per tris salas (unikalus, novatoriškas, ilgiausias lyninis kelias pasaulyje, leidžiantis apžvelgti jūrą ir apylinkes iš paukščio skrydžio), naktinį turgų, ūkinį dienos turgų, daugybę fantastiškų paplūdimių, pasiekiamų motoroleriu, ekskursijas nardyti ir žvejoti, turus po salos gurmaniškus kampelius. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

 • 12 diena

  FU KUOKAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą, iš kur lauks skrydis į Hošiminą, o iš ten – į Vilnių.

 • 13 diena

  VILNIUS 

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2021 sausis
Šeš, Saus 30Sek, Vas 14 10+
2021 vasaris
Šeš, Vas 6Sek, Vas 21 10+
Šeš, Vas 13Sek, Vas 28 10+
Šeš, Vas 20Sek, Kov 7 10+
Šeš, Vas 27Sek, Kov 14 10+
2021 kovas
Šeš, Kov 6Sek, Kov 21 10+
Šeš, Kov 13Sek, Kov 28 10+
Šeš, Kov 20Sek, Bal 4 10+
Šeš, Kov 27Sek, Bal 11 10+
2021 balandis
Šeš, Bal 3Ketv, Bal 15 10+
Šeš, Bal 10Ketv, Bal 22 10+
Šeš, Bal 17Ketv, Bal 29 10+
Šeš, Bal 24Ketv, Geg 6 10+
2021 gegužė
Šeš, Geg 1Ketv, Geg 13 10+
Šeš, Geg 8Ketv, Geg 20 10+
Šeš, Geg 15Ketv, Geg 27 10+
Šeš, Geg 22Ketv, Birž 3 10+
Šeš, Geg 29Ketv, Birž 10 10+
2021 birželis
Šeš, Birž 5Ketv, Birž 17 10+
Šeš, Birž 12Ketv, Birž 24 10+
Šeš, Birž 19Ketv, Liep 1 10+
Šeš, Birž 26Ketv, Liep 8 10+
2021 liepa
Šeš, Liep 3Ketv, Liep 15 10+
Šeš, Liep 10Ketv, Liep 22 10+
Šeš, Liep 17Ketv, Liep 29 10+
Šeš, Liep 24Ketv, Rūgp 5 10+
Šeš, Liep 31Ketv, Rūgp 12 10+
2021 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 7Ketv, Rūgp 19 10+
Šeš, Rūgp 14Ketv, Rūgp 26 10+
Šeš, Rūgp 21Ketv, Rugs 2 10+
Šeš, Rūgp 28Ketv, Rugs 9 10+
2021 rugsėjis
Šeš, Rugs 4Ketv, Rugs 16 10+
Šeš, Rugs 11Ketv, Rugs 23 10+
Šeš, Rugs 18Ketv, Rugs 30 10+
Šeš, Rugs 25Ketv, Spal 7 10+
2021 spalis
Šeš, Spal 2Ketv, Spal 14 10+
Šeš, Spal 9Ketv, Spal 21 10+
Šeš, Spal 16Ketv, Spal 28 10+
Šeš, Spal 23Treč, Lapkr 3 10+
Šeš, Spal 30Treč, Lapkr 10 10+
2021 lapkritis
Šeš, Lapkr 6Ketv, Lapkr 18 10+
Šeš, Lapkr 13Ketv, Lapkr 25 10+
Šeš, Lapkr 20Ketv, Gruo 2 10+
Šeš, Lapkr 27Ketv, Gruo 9 10+
2021 gruodis
Šeš, Gruo 4Ketv, Gruo 16 10+
Šeš, Gruo 11Ketv, Gruo 23 10+
Šeš, Gruo 18Ketv, Gruo 30 10+
Šeš, Gruo 25Ketv, Saus 6 10+
2022 sausis
Šeš, Saus 1Ketv, Saus 13 10+
Šeš, Saus 8Ketv, Saus 20 10+
Šeš, Saus 15Ketv, Saus 27 10+
Šeš, Saus 22Ketv, Vas 3 10+
Šeš, Saus 29Ketv, Vas 10 10+
2022 vasaris
Šeš, Vas 5Ketv, Vas 17 10+
Šeš, Vas 12Ketv, Vas 24 10+
Šeš, Vas 19Ketv, Kov 3 10+
Šeš, Vas 26Ketv, Kov 10 10+
2022 kovas
Šeš, Kov 5Ketv, Kov 17 10+
Šeš, Kov 12Ketv, Kov 24 10+
Šeš, Kov 19Ketv, Kov 31 10+
Šeš, Kov 26Ketv, Bal 7 10+
2022 balandis
Šeš, Bal 2Ketv, Bal 14 10+
Šeš, Bal 9Ketv, Bal 21 10+
Šeš, Bal 16Ketv, Bal 28 10+
Šeš, Bal 23Ketv, Geg 5 10+
Šeš, Bal 30Ketv, Geg 12 10+
2022 gegužė
Šeš, Geg 7Ketv, Geg 19 10+
Šeš, Geg 14Ketv, Geg 26 10+
Šeš, Geg 21Ketv, Birž 2 10+
Šeš, Geg 28Ketv, Birž 9 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1580 EUR 1480 EUR
 

+ skrydis nuo 725 EUR
su skrydžiu nuo 2205 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (3 nakvynės Hanojuje,1 nakvynė Halongo įlankoje, 2 nakvynės Kat Ba, 2 nakvynės Hošimine, 1 nakvynė Kan To), 3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Fu Kuoke, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje;
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
  • Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais;
  • Rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošimnas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 650 EUR;
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD); 
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
  • Vienviečio priemoka nuo:  345 EUR

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fu Kuoko saloje
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Luang Prabang 3d/4n
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d