Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas, Laosas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža

Kelionės akcentai:

  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Luang Prabange drambliais nukeliausite iki Tad Se krioklio
  • Atversite tūkstantmečio senumo vartus į khmerų imperiją Kambodžoje
  • Nuvyksite į vieną iš didžiausių religinių kompleksų pasaulyje – Angkor Wat
  • Ilsėsitės balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Fan Tieto kurorte

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  HANOJUS (vakarienė)

  Atvykimas į Vietnamo sostinę Hanojų. Oro uoste susitvarkius visus reikamus įvažiavimo į šalį dokumentus, jus pasitiks vietinis gidas ir pervež į viešbutį. Įsikūrus turėsite laisvo laiko. Hanojus – miestas, kuriame harmoningai dera viduramžiai ir modernumas, paryžietiška gracija ir Azijos tempas. Važiuodami rikšomis aplankysite senamiestį su 36 specializuotomis auksto gatvėmis, Hoan Kiemo ežerą. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs)

  Ankstų rytą atvyksite į Hanojų. Čia lauks trumpas poilsis ir pusryčiai vietinėje kavinukėje. Papusryčiavę vyksite į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“. Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos. Paskui lipsite į olą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai. Plaukiosite po įvairias natūraliai susidariusias uolas. Vakare lauks nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4 diena

  HANOJUS – LUANG PRABANGAS (pusryčiai)

  Šią dieną turėsite galimybę detaliau susipažinti su Hanojumi. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Hošimino memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė.

  Lankysite Vienos Kolonos Pagodą (One Pillar Pagoda), kuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų. Taip pat nepraleisite ir seniausios Vietnamo šventyklos Kuantano (Quan Thanh), kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu.  Pervežimas į oro uostą, kur lauks skrydis į Luang Prabangą (Luang Prabang). Atvykus susitiksite su gidu ir kartu nuvyksite į viešbutį. Nakvynė Luang Prabange.

 • 5 diena

  LUANG PRABANGAS (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankysite Sieng Tongo (Wat Xieng Thong) šventyklą, dar vadinamą „šventyklų karūnos deimantu“, stovinčią sode dviejų upių santakoje ir užburiančią savo ornamentais bei paauksuotomis mozaikomis. Vėliau plauksite upe į žymiuosius Pak U (Pak-Ou) urvus. Tai 25 km į šiaurę nuo Louan Phabang, Mekongo ir Nam Ou upių santakoje esančios daugybė kalkakmenio olų. Svarbiausios jų – Tham Ting ir Tham Phoum. Šiose dviejose olose sukaupta tūkstančiai paauksuotų įvairiausių dydžių Budos skulptūrų. Apsilankysite Tham Ting oloje. Sustosite kaime Ban Sangkhai. Grįždami į Luang Prabang, užsuksite į Ban Phanom audėjų kaimelį, kur senovinėmis medinėmis staklėmis audžiami tradiciniai laosietiški audiniai.

 • 6 diena

  LUANG PRABANGAS (pusryčiai, pietūs)

  Šią dieną mėgausitės nuostabia Laoso gamta: keliausite į dramblių fermą, kur būsite supažindinti su Azijos drambliais bei galėsite jais pajodinėti žygio po džiungles metu. 1 valandos žygyje galėsite mėgautis natūraliu Laoso gamtovaizdžiu, keliausite vingiuojančiais keliukais link tolumoje žaliuojančių kalnų. Veliau keliausite link nepakartojamo grožio Tad Se krioklių, kur galėsite  pailsėti ir atsipalaiduoti. Grįžus į dramblių fermą, jūsų lauks pietūs, o vakare būsite nugabenti atgal į Luang Prabangą.

 • 7 diena

  LUANG PRABANGAS – SIEM REAPAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis į Kambodžą, Siem Reapą. Siem Reapas – tai tarsi vartai į Angkoro šventyklų kompleksą – Kambodžos širdį ir sielą, didžiausią šventyklų kompleksą pasaulyje. Oro uoste Jus pasitiks rusiškai kalbantis gidas, kur kartu važiuosite į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakare lauks ne ką mažiau nuostabos sukelianti vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su khmerų genties šokiais.

 • 8 diena

  SIEM REAPAS (pusryčiai)

  Diena skirta Angkoro senovės miestui – didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas. Ekskursiją pradėsite nuo miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui.  Čia pamatysite Bajono (Bayon) šventyklą – žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventyklą, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkor Tomo (Angkor Thom) komplekso paminklus: Bapuono (Baphuon) šventyklą, Dramblių bei Karaliaus Leper terasas

  Po pietų apsilankysite šventykloje Angkor Wat – didžiausioje Angkoro šventyklų komplekse. Šią induistų šventyklą Angkoro valdytojas Suryavarmanas II-asis pastatė dar XII a. kaip karališkąją kapavietę. Tai vienintelė Angkoro šventykla, atgręžta į vakarus – gražiausias vaizdas matomas leidžiantis saulei.

 • 9 diena

  SIEM REAPAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Šiandien aplankysite Pour Krom miestelį. Čia pasivaikščiosite miestelio apylinkėmis, susipažinsite su khmerų gyvenimo stiliumi. Galėsite pasivažinėti jaučio traukiamu dviračiu vežimu. Taip pat  plauksite aplankyti vietnamiečių kaimelį Chong Knies Tonle Sap ežere, kur žmonės gyvena, augina kiaules, krokodilus, mokosi, gydosi ir visa kitą daro be jokio žemės pagrindo.  Tonle Sap ežeras, kitaip dar vadinamas „Puikiuoju ežeru. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Vėliau jūsų lauks skrydis į Hošiminą.

 • 10 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)

  Šiandien vyksite į Mi To (My Tho). Šis miestelis gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia – atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs.

  Vėliau vakare pervežimas į Kan To (Can Tho). Tai didžiausias Mekongo miestas – šurmulingas, turintis gyvybingą pakrantę, tai miestas, kuriame dera pilki akligatviai bei platūs bulvarai. Kan To tiesiog gaudžia nuo įvairių atrakcijų. Šią dieną nuvyksite į Kairang plaukiojantį turgų, ryžių apdirbimo ir ryžių lapų gamybos fabriką. Vakare pasivažinėsite rikša po Kan To miestą. Nakvynė Kan To.

  + 7

 • 11 diena

  MEKONGO DELTA – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Šią dieną tęsite plaukimą Mekongo upe. Motorine valtimi nukeliausite į judrų ir spalvingą turgų ant vandens, kur vietiniai gyventojai prekiauja vaisiais, daržovėmis, audiniais, papuošalais ir kitomis prekėmis. Gausybė valčių plaukioja pirmyn ir atgal viliodamos pirkėjus. Čia pasinersite į tikrą Mekongo Deltos šurmulį. Vėliau vyksite į ryžių apdirbimo ir ryžių popieriaus gamybos fabriką. Vakare grįšite atgal į Hošiminą. Vakare artimiau susipažinsite su Ho Ši Minu, dar vadinamu „Tolimųjų Rytų perlu".  Turėsite ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį, ši katedra yra vienas pagrindinių krikščionybės centrų Vietname. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Vėliau vyksite į karo muziejų, kur savo akimis išvysite Vietnamo kare naudotus tankus, malūnsparnius bei kitą artileriją. Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Nakvynė Hošimine.

 • 12 diena

  HOŠIMINAS – FAN TIETAS (pusryčiai)

  Po pusryčių tęsite pažintį su Hošiminu. Jos metu aplankysite Susijungimo rūmus, Kinų kvartalą, Binh Tay ir Thien Hau pagodas. Po pietų – pervežimas į Fan Tieto kurortą (~5 val.).

 • 13 – 14 dienos

  HOŠIMINAS – FAN TIETAS (pusryčiai)

  Fan Tietas (Phan Thiet) – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Jis išsiskiria siaurais balto smėlio paplūdimiais, kurie vilnija net 25 km. Aplink nusėta pušynais, įvairiais vakariečiams neįprastais augalais. Šis kurortas žinomas ir dėl savo kulinarinių subtilybių, ypač padažų žuviai – vieno dažniausiai naudojamų ingredientų Vietname. Miestelyje daug užeigų ir jaukių restoranėlių, įsikūrę keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti su keturračiais motociklais. (*už papildomą mokestį). Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome kaitavimą ar burlentes, kas čia yra ypač populiaru. Taip pat siūlome pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus.

 • 15 diena

  FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių – pervežimas ir skrydis į Hošiminą. Skrydis į Vilnių/Rygą su vienu arba dviem tarpiniais persėdimais.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 spalis
Šeš, Spal 1 Šeš, Spal 15 10+
Šeš, Spal 8 Šeš, Spal 22 10+
Šeš, Spal 15 Šeš, Spal 29 10+
Šeš, Spal 22 Penkt, Lapkr 4 10+
Šeš, Spal 29 Penkt, Lapkr 11 10+
2022 lapkritis
Šeš, Lapkr 5 Šeš, Lapkr 19 10+
Šeš, Lapkr 12 Šeš, Lapkr 26 10+
Šeš, Lapkr 19 Šeš, Gruo 3 10+
Šeš, Lapkr 26 Šeš, Gruo 10 10+
2022 gruodis
Šeš, Gruo 3 Šeš, Gruo 17 10+
Šeš, Gruo 10 Šeš, Gruo 24 10+
Šeš, Gruo 17 Šeš, Gruo 31 10+
Šeš, Gruo 24 Šeš, Saus 7 10+
Šeš, Gruo 31 Šeš, Saus 14 10+
2023 sausis
Šeš, Saus 7 Šeš, Saus 21 10+
Šeš, Saus 14 Šeš, Saus 28 10+
Šeš, Saus 21 Šeš, Vas 4 10+
Šeš, Saus 28 Šeš, Vas 11 10+
2023 vasaris
Šeš, Vas 4 Šeš, Vas 18 10+
Šeš, Vas 11 Šeš, Vas 25 10+
Šeš, Vas 18 Šeš, Kov 4 10+
Šeš, Vas 25 Šeš, Kov 11 10+
2023 kovas
Šeš, Kov 4 Šeš, Kov 18 10+
Šeš, Kov 11 Šeš, Kov 25 10+
Šeš, Kov 18 Šeš, Bal 1 10+
Šeš, Kov 25 Šeš, Bal 8 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2706 EUR
 

+ skrydis nuo 750 EUR
su skrydžiu nuo 3456 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Hanojuje,3 nakvynės Luang Prabang , 2 nakvynės Siem Reape, 2 nakvynės Hošimine, 1 nakvynė Kan To, 3 nakvynės Fan Tiete pasirinkto lygio viešbutyje);
  • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Luang Prabangas; Luang Prabangas – Siem Reapas; Siem Reapas – Hošiminas;
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
  • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 2 vakarienės);
  • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai;
  • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su persėdimu (nuo 750 eur);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (60 USD);
  • Laoso viza (45 USD);
  • Kambodžos viza (40 USD);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Už vienvietį: 370 EUR;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 289 EUR
  • Nuolaida vaikui iki 12 m. – nuo 144 EUR
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.