Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Vietnamas – Kambodža

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Vietnamas – Kambodža

Programa

 • 1 DIENA

  VILNIUS – HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienu persėdimu.

 • 2 DIENA

  HANOJUS

  Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vykstame į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje.

 • 3 DIENA

  HANOJUS (pusryčiai)

  Vietnamo šiaurėje įsikūręs antrasis pagal dydį šalies miestas keliautojus užburia nenutrūkstamu gyvenimo ritmu ir nepaprastu kultūriniu paveldu – savo ženklų paliko beveik visos kada nors čia gyvavusios dinastijos. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiem ežerą (Hoan Kiem Lake), kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“ (Sword lake). Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys, o aplink nuolat būriuojasi tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai: čia praleidžia tingias popietes, sportuoja ar tiesiog mėgaujasi nuostabiais ežerą supančios gamtos vaizdais. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho (Ba Dinh Square) aikštėje. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Ant vienos akmeninės 1,25 m pločio kolonos pastatyta pagoda primena lotoso žiedo – budistinio tyrumo simbolio – formą. Ly dinastijos laikais čia vykdytos karališkosios „Budos prausimo“ ceremonijos traukė vienuolius ir pasauliečius iš viso pasaulio. Apžiūrėsime seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh Temple), kurią puošia net keturių tonų bronzinė Šiaurės Vietnamo dievo Huyan Tran Vo skulptūra. Viena iš keturių pašventintų vietų laikomo Kuantano sienas taip pat puošia įspūdingi vėžlio ir gyvatės, atitinkamai simbolizuojančių turtus ir apsaugą, paveikslai. Nevalia praeiti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). 1070 m. pastatyta šventovė, skirta pagerbti mokslininkus ir raštingus vyrus, iki šių dienų savo sienose saugo išgraviruotus visų savo absolventų vardus. Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį, kurį kadaise dalino tik 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms prekiautojų ir amatininkų gildijoms. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 DIENA

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs vakarienė)

  Papusryčiavę vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios.

  Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers įspūdingi panoraminiai vaizdai. Į šią įlanką žvelgiant iš aukštai, ji atrodo kaip labai ryškus, didžiulis piešinys. Įspūdingos uolos susidarė prieš milijonus metų judant žemės plokštėms. Sakoma, kad gerai įsižiūrėjus į uolų kontūrus, galima išvysti virš jūros iškilusį drakoną ar ant kranto sėdintį seną žveją.

  Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Natūraliai atsiradę skirtingų formų, dydžių, spalvų akmenys sužavės net visko mačiusius! Po turo norintieji atsigaivinti galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu, gelsvai ir rausvai horizontą nudažančiu saulėlydžiu. Gamtos ir vandens apsuptyje galėsime pasimėgauti tykia, švelnia ramuma. Nakvynė laive.

 • 5 DIENA

  HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – SIEM REAP (pusryčiai)

  Šią dieną pradėsime laive gurkšnodami aromatingą vietnamietišką kavą ir stebėdami rūke paskendusias uolas. Visai netrukus švartuosimės krante ir tęsime savo kelionę.  Vyksime į Hanojų, iš kur skrisime į  Siem Reap.

 • 6 DIENA

  SIEM REAP (pusryčiai)

  Papusryčiavę apsilankysite senojoje khmerų imperijos sostinėje Angkor Thom (Ankor Tomas).Didžiulis šventyklų ir rūmų kompleksas įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Įžengus pro pietinius Angkor Thom vartus kvapą užgniaužia įspūdingi Bayon šventyklos bokštai, vaizduojantys milžiniškas akmenines galvas. Išlikusios Dramblių terasos liekanos leidžia pažvelgti į miestą iš vietos, kurioje visas čia vykusias šventes stebėdavo khmerų karaliai. Antroje dienos pusėje ekskursija į Angkor Wat (Ankor Vatas) - tai Kambodžos džiunglių paslėptas ir karų apgriautas milžiniškas šventyklų kompleksas, statytas XII a. ir skirtas induizmo dievybei Višnu. Visas kompleksas išsiskiria skulptūrų gausa ir rafinuota architektūra. Vakare rekomenduojame susipažinti su Siam Reap naktiniu turgumi ir naktine maisto alėja. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 DIENA

  SIEM REAP–DANANGAS (pusryčiai)

  Šiandien aplankysite Pour Krom miestelį. Čia pasivaiščiosite miestelio apylinkėmis, susipažinsite su khmerų gyvenimo stiliumi. Galėsite pasivažinėti jaučio traukiamu dviračiu vežimu. Taip pat  plauksite aplankyti vietnamiečių kaimelį Chong Knies Tonle Sap ežere, kur žmonės gyvena, augina kiaules, krokodilus, mokosi, gydosi ir visa kitą daro be jokio žemės pagrindo.  Tonle Sap ežeras, kitaip dar vadinamas „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Vėliau jūsų lauks skrydis į Danangą.

 • 8 DIENA

  DANANGAS – BA NA KALVA – AUKSINIS TILTAS – HOIAN (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į Ba na kalvą. Keltuvais kelsitės ir pasieksime viduramžių pilį. Ba na kalva yra vienas iš naujausių ir labiausiai įdomių projektų Vietname. Tai kalnų kurortų kompleksas, kuris atrodo kaip viduramžių pilis, bet viduje atrandami šiuolaikiški numeriai, pasaulinio lygio restoranai ir Fantazijos parkas, kuriame yra daug įdomių pasivažynėjimų. Taip pat šią dieną aplankysime naują auksinį tiltą, kuris stebina meno ir architektūros mylėtojus. Pakilsite į 1,487 m aukštį ir stebėsite įspūdingą gamtos panoramą, prisotintą žaliosios centrinio Vietnamo Da Nango augmenijos, iš paukščio skrydžio.  Vakare lauks pervežimas į Hoian miestą.

 • 9 DIENA

  HOIAN (pusryčiai)

  Šiandien keliausime į Hojaną (Hoi An), užburiantį savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi.  Pakeliui pasigrožėsime kalnų ir perėjų vaizdais bei nuostabiais paplūdimiais (Lang Co Beach). Pakilsime į Haivano (Hai Van Pass) – Debesų jūros – perėją. Nuo 21 km ilgio kalnų perėjos giedrą dieną atsiveria nepakartojama Pietų Kinijos jūros pakrantės panorama. Neaplenksime ir čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Chùa Cầu), pastatyto dar XVI a. Skirtas sujungti kinų ir japonų rajonus, tiltas per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių. Taip pat aplankysime senuosius Prekybos rūmus ir pasigrožėsime Kinų šventykla (Quan Cong). Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuoštas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Vakarop pasiūlysime apsilankyti šurmulingame miesto turgelyje – sakoma, kad tai vienas geriausių turgų visame Vietname. Čia galima įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 DIENA

  HOI AN – HUE (pusryčiai)

  Šiandien apžiūrėsime Chamo muziejų (Museum of Cham Sculpture) – muziejų, kuriame sukaupta didžiausia pasaulyje unikalių Chamo skulptūrų kolekcija. Taip pat aplankysime Marmuro kalnus (Ngu Hanh Son). Penkių elementų vardais – Kim (metalas), Thuy (vanduo), Moc (medis), Hoa (ugnis) ir Tho (žemė) – pavadintos iš klinties ir marmuro susidariusios kalvos žinomos dėl jų grotose įrengtų budistinių ir hinduistinių šventyklų.  Nakvynė viešbutyje.

 • 11 DIENA

  HUE – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Mieste, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldą, tvyro karališka didybė bei harmoninga ramybė. Joms draugiją puikiai palaiko per miestą tekanti Kvapnioji upė (Song Huong), kiekvieną rudenį pasipuošianti krentančiais medžių žiedais. Beveik pusantro šimto metu Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų (Nguen) imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: vardai vaikams kartais vis dar duodami remiantis senuoju tikėjimu, kad šie augs gražūs ir sveiki tik gavę Nguenų dinastijos karaliaus kurtos poemos veikėjo vardą. Taip pat – čia populiari „Imperatoriškoji virtuvė“ – ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasite patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Mieste sklando sena legenda – pasakojama, kad pirmasis Nguenų dinastijos valdovas Hoangas (Hoang) keliaudamas šioje vietoje sutiko raudonai apsirengusią moterį. Ji išpranašavo, kad kažkada čia ateis valdovas ir ant kalvos pastatys šventyklą, skirtą melsti miesto suklestėjimo. Išsakiusi savo pranašystę moteris dingo, o Hoangas čia pastatė šventyklą, kurią pavadino ThienMu ­– pažodžiui, „sena dangaus moteris“. Vakare lauks skrydis į Hošiminą.

 • 12 DIENA

  HOŠIMINAS – CU CHI TUNELIAI (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į Hošiminą. Šią dieną aplankysite garsiuosius Cu Chi tunelius.  Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Saigono prieigų iki Kambodžos. Čia galėsite pašaudyti iš vietinių ginklų (už papildomą mokestį), bei susipažinti su Vietnamo kultūra ir karo istorija. Po pietų lauks neilga ekskursija po Ho Ši  Mino miestą. Čia susiliesite su vietinių gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu – „at­si­pū­tę“. Ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Vėliau vyksite į karo muziejų, kur savo akimis išvysite Vietnamo kare naudotus tankus, malūnsparnius bei kitą artileriją.Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Apgyventinimas viešbutyje.

 • 13 DIENA

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – PHAN THIET (pusryčiai)

  Iš ankstaus ryto vyksite My Tho miestelį, kuris gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais.  Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsite paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu (*už papildomą mokestį). Vėliau turėsite galimybę aplankyti gyvačių veislyną, o vakare pervežimas į Phan Thiet kurortą. Nakvynė viešbutyje.

 • 14–15 DIENA

  Poilsis MUI NE (pusryčiai)

  Mui Ne – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Net 25 km nusidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Čia praleidime net kelias dienas. Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Šis kurortas, puikiai žinomas dėl savo nepakartojamų padažų žuviai, sužavės mažučių užeigų ir jaukių restoranėlių gausa!Miestelyje įsikūrę ir keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*.Mėgstantiems aktyvų poilsį pasiūlysime kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje.

 • 16 DIENA

  MUI NE – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas iki pietų. 12 val. išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Ho ši miną skrydžiui į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 kovas
Šeš, Kov 5Sek, Kov 20 10+
Šeš, Kov 12Sek, Kov 27 10+
Šeš, Kov 19Sek, Bal 3 10+
Šeš, Kov 26Sek, Bal 10 10+
2022 balandis
Šeš, Bal 2Sek, Bal 17 10+
Šeš, Bal 9Sek, Bal 24 10+
Šeš, Bal 16Sek, Geg 1 10+
Šeš, Bal 23Sek, Geg 8 10+
Šeš, Bal 30Sek, Geg 15 10+
2022 gegužė
Šeš, Geg 7Sek, Geg 22 10+
Šeš, Geg 14Sek, Geg 29 10+
Šeš, Geg 21Sek, Birž 5 10+
Šeš, Geg 28Sek, Birž 12 10+
2022 birželis
Šeš, Birž 4Sek, Birž 19 10+
Šeš, Birž 11Sek, Birž 26 10+
Šeš, Birž 18Sek, Liep 3 10+
Šeš, Birž 25Sek, Liep 10 10+
2022 liepa
Šeš, Liep 2Sek, Liep 17 10+
Šeš, Liep 9Sek, Liep 24 10+
Šeš, Liep 16Sek, Liep 31 10+
Šeš, Liep 23Sek, Rūgp 7 10+
Šeš, Liep 30Sek, Rūgp 14 10+
2022 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 6Sek, Rūgp 21 10+
Šeš, Rūgp 13Sek, Rūgp 28 10+
Šeš, Rūgp 20Sek, Rugs 4 10+
Šeš, Rūgp 27Sek, Rugs 11 10+
2022 rugsėjis
Šeš, Rugs 3Sek, Rugs 18 10+
Šeš, Rugs 10Sek, Rugs 25 10+
Šeš, Rugs 17Sek, Spal 2 10+
Šeš, Rugs 24Sek, Spal 9 10+
2022 spalis
Šeš, Spal 1Sek, Spal 16 10+
Šeš, Spal 8Sek, Spal 23 10+
Šeš, Spal 15Sek, Spal 30 10+
Šeš, Spal 22Šeš, Lapkr 5 10+
Šeš, Spal 29Šeš, Lapkr 12 10+
2022 lapkritis
Šeš, Lapkr 5Sek, Lapkr 20 10+
Šeš, Lapkr 12Sek, Lapkr 27 10+
Šeš, Lapkr 19Sek, Gruo 4 10+
Šeš, Lapkr 26Sek, Gruo 11 10+
2022 gruodis
Šeš, Gruo 3Sek, Gruo 18 10+
Šeš, Gruo 10Sek, Gruo 25 10+
Šeš, Gruo 17Sek, Saus 1 10+
Šeš, Gruo 24Sek, Saus 8 10+
Šeš, Gruo 31Sek, Saus 15 10+
2023 sausis
Šeš, Saus 7Sek, Saus 22 10+
Šeš, Saus 14Sek, Saus 29 10+
Šeš, Saus 21Sek, Vas 5 10+
Šeš, Saus 28Sek, Vas 12 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1940 EUR
 

+ skrydis nuo 650 EUR
su skrydžiu nuo 2590 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Viešbučiai

PHU HAI RESORT 4*

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys - 2010 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys - 1940 EUR + skrydis

BAMBOO VILLAGE 4*

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys - 2180 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys - 2100 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais;
  • Pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
  • Ekskursijos su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu;
  • Apgyvendinimas 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu,
  • Maitinimas (kaip nurodyta maršute);
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošimnas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 650 EUR.
  • Vietnamo vizos įklijavimas (45 USD);
  • Kambodžos viza (30 USD)
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Lankomų objektų eiliškumas gali skirtis pagal sezoniškumą. 
  • Poilsio trukmę galima prasitęsti arba sumažinti.
  • Kainų išvykimams nuo 12 15 iki 01 06 teiraukitės agentūroje. Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančios lėktuvo bilietų kainos, todėl keičiantis lėktuvo bilietų kainai kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.