Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Vietnamas su prieskoniu

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Vietnamas su prieskoniu

Kelionės akcentai:

  • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Tyru kalnų oru mėgausitės nepamirštamo grožio Kat Ba saloje
  • Ilsėsitės pasvirusiomis kokosų palmėmis nusėtoje Fu Kuoko saloje

Programa

 • Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plauksime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Fu Kuoko (Kokosų) saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname!

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS 

  Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų.

 • 2 diena

  HANOJUS 

  Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų ir pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3 diena

  HANOJUS (pusryčiai, vakarienė)

  Pažintį su Hanojaus istorija pradėsime nuo užburiančio senamiesčio. Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė milžiniškoje Ba Dinho aikštėje (Ba Dingh Square) ir memorialinis kompleksas yra išsidėstęs prancūzų kolonijinės valdžios pagal Feng shui įkurtame sename parke. Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (Single Pillar pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Lankysime į UNESCO įtrauktą prieš aštuonis šimtmečius pradėjusį veikti pirmąjį Vietnamo universitetą – Literatūros šventyklą (Temple of Literature). Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą, kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh). Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay) (180 km, ~4 val.). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.

  Pietūs laive – juos skanaudami plauksime nuostabiu kruizu po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Vakarop numatoma maisto gaminimo pamoka, o dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių mėsos patiekalų ir vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Nakvynė laive.

 • 5 diena

  HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai, pietūs)

  Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či, vedamus patyrusio instruktoriaus. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir ekskursija į dar vieną lankomą vietą įlankoje. Parvykę į uostą, tęsime savo kelionę po Halongo įlanką ir plauksime į laukinio grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island) (~1 val.). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – mielas gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausiai keliausime į nacionalinį Kat Ba parką, užimantį net trečdalį visos salos. Parkas garsėja Languro beždžionėmis – viena labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Ėjimas džiunglių takais nėra lengvas, tačiau tai yra išskirtinė galimybė pamatyti nesunaikintus vietnamietiškus miškus. Vakarieniausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galimybė nueiti iki smėlėto pajūrio, pasivaikštinėti krantine. Nakvynė viešbutyje Kat Ba saloje.

 • 6 diena

  KAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu. Vėliau išvyksime į salos prieplauką, kur greitaeigiu laivu plauksime į Haifongą (Hai Phong). Iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 7 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)

  Prieš išvykdami iš šurmuliuojančios Vietnamo sostinės Hošimino, aplankysime Nepriklausomybės rūmus, pravažiuosime pro prancūziškojo palikimo objektus: Senąjį Pašto pastatą, Notre Dame katedrą, Operos pastatą, buvusią šilko gatvę. Atsisveikinę su sostine, važiuosime į turtingą Mi To (My Tho) miestą (70 km, ~2 val.), įsikūrusį derlingoje Mekongo deltoje. Atvykę persėsime į laivą. Plaukdami susipažinsime su deltos gyvenimu: išsilaipinsime Fenikso saloje (Phoenix Island) esančiame kaimelyje, apsilankysime vietinėse dirbtuvėse. Čia gaminami rankdarbiai ir kokosiniai saldumynai, auga vešlūs tropiniai sodai. Užsuksime į tipinius deltos namus, kuriuose paragausime naminės medaus arbatos ir pasiklausysime tradicinės muzikos. Persėdę į plokščiadugnį medinį laivą (sampaną) tęsime kelionę Mekongo kanalais stebėdami laukines palmes. Pietums ragausime regionui būdingų patiekalų: „dramblio ausimi“ vadinamos žuvies, vietnamietiško troškinio ir kitų. Šiek tiek pailsėję vyksime į Kan To (Can Tho) miestelį (110 km, ~3 val.). Laisvas laikas. Norintieji galės pasivaikštinėti vakarinio miesto pakrante. Nakvynė viešbutyje Kan To.

 • 8 diena

  MEKONGO DELTA – FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

  Ankstyvą rytą, dar neprašvitus, sėsime į laivą ir plauksime link unikalaus Mekongo deltos vandens turgaus – Kai Rango (Cai Rang). Čia suplaukia šimtai valčių, iš kurių parduodami vietiniai gaminiai, vaisiai, daržovės, augalai ir maisto patiekalai. Įdomu stebėti urmu parduodamus ananasus, arbūzus, saldžiąsias bulves ir daugelį kitų gėrybių. Sugrįžę į Kan To miestą pusryčiausime ir trumpai apžvelgsime miesto centrinę alėją su Ho Ši Mino paminklu. Po to važiuosime į Racžos (Rach Gia) miestą (110 km, ~4 val.). Atvykę persėsime į greitaeigį laivą ir plauksime į Fu Kuoką (Phu Quoc) (~2 val.). Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį, nakvynė Fu Kuoke.

 • 9-11 dienos

  FU KUOKAS (pusryčiai)

  Visos dienos poilsis didžiausioje šalies saloje, esančioje netoli Kambodžos krantų. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški nunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti  Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Saloje galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), istoriškai svarbias vietas (Vietnamo karo amerikiečių įkurtą koncentracijos stovyklą), lyninį kelią per tris salas (unikalus, novatoriškas, ilgiausias lyninis kelias pasaulyje, leidžiantis apžvelgti jūrą ir apylinkes iš paukščio skrydžio), naktinį turgų, ūkinį dienos turgų, daugybę fantastiškų paplūdimių, pasiekiamų motoroleriu, ekskursijas nardyti ir žvejoti, turus po salos gurmaniškus kampelius. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

 • 12 diena

  FU KUOKAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą, iš kur lauks skrydis į Hošiminą, o iš ten – į Vilnių.

 • 13 diena

  VILNIUS 

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 gruodis
Šeš, Gruo 3 Ketv, Gruo 15 10+
Šeš, Gruo 10 Ketv, Gruo 22 10+
Šeš, Gruo 17 Ketv, Gruo 29 10+
Šeš, Gruo 24 Ketv, Saus 5 10+
Šeš, Gruo 31 Ketv, Saus 12 10+
2023 sausis
Šeš, Saus 7 Ketv, Saus 19 10+
Šeš, Saus 14 Ketv, Saus 26 10+
Šeš, Saus 21 Ketv, Vas 2 10+
Šeš, Saus 28 Ketv, Vas 9 10+
2023 vasaris
Šeš, Vas 4 Ketv, Vas 16 10+
Šeš, Vas 11 Ketv, Vas 23 10+
Šeš, Vas 18 Ketv, Kov 2 10+
Šeš, Vas 25 Ketv, Kov 9 10+
2023 kovas
Šeš, Kov 4 Ketv, Kov 16 10+
Šeš, Kov 11 Ketv, Kov 23 10+
Šeš, Kov 18 Ketv, Kov 30 10+
Šeš, Kov 25 Ketv, Bal 6 10+
2023 balandis
Šeš, Bal 1 Ketv, Bal 13 10+
Šeš, Bal 8 Ketv, Bal 20 10+
Šeš, Bal 15 Ketv, Bal 27 10+
Šeš, Bal 22 Ketv, Geg 4 10+
Šeš, Bal 29 Ketv, Geg 11 10+
2023 gegužė
Šeš, Geg 6 Ketv, Geg 18 10+
Šeš, Geg 13 Ketv, Geg 25 10+
Šeš, Geg 20 Ketv, Birž 1 10+
Šeš, Geg 27 Ketv, Birž 8 10+
2023 birželis
Šeš, Birž 3 Ketv, Birž 15 10+
Šeš, Birž 10 Ketv, Birž 22 10+
Šeš, Birž 17 Ketv, Birž 29 10+
Šeš, Birž 24 Ketv, Liep 6 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1860 EUR
 

+ skrydis nuo 750 EUR
su skrydžiu nuo 2610 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 3*–4* viešbučiuose ir laive (10 nakvynių: 2 naktys Hanojuje, 1 naktis laive Halongo įlankoje, 1 naktis Kat Ba saloje, 1 naktis Hošimine, 1 naktis Kan To, 4 naktys Fu Kuoke pasirinktame viešbutyje);
  • Programoje nurodytas maitinimas: 10 pusryčių, 3 pietūs, 3 vakarienės;
  • Vietinio anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos;
  • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Hošiminas; Fu Kuokas – Hošiminas;
  • Kelto bilietas Mekongo delta – Fu Kuokas;
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (apie 750 EUR);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD, mokama vietoje);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos;
  • Priemoka už vienvietį kambarį (nuo 345 EUR, pasirinkus Thien Hai Son viešbutį poilsio metu);
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fu Kuoko saloje
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Luang Prabang 3d/4n
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d