Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Visas Vietnamas su poilsiu

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Visas Vietnamas su poilsiu

Kelionės akcentai:

  • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
  • Susipažinsite su autentiška Sapos kalnų regiono kultūra
  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo upe
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Kelionės pabaigoje atostogausite siaurais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Fan Tieto kurorte

Programa

 • Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje, neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę!

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS

  Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų.

 • 2  diena

  HANOJUS

  Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus,  vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų,  pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3  diena

  HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)

  Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė ir memorialinis kompleksas įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho aikštėje. Pasivaikštinėsime po prancūzų įkurtą Indokinijos gubernatoriaus parką, kuriame dirbo ir gyveno pats Ho Ši Minas, išvysime kolonijinius prancūzų laikotarpio pastatus ir Vietnamo didžiojo lyderio naudotų automobilių kolekciją bei vasaros vilą. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Toliau keliausime pasižiūrėti tradicinio Vietnamo lėlių teatro spektaklio ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi šalį lankančius turistus. Nuostabus potyris po spektaklio bus aplankyti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto –  Literatūros  šventyklos (Temple of Literature) kompleksą.  Lankysime vieną įspūdingiausių ir unikaliausių Hanojaus vietų – Nefritinio kalno šventyklą (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Po pietų pervežimas (300 km, ~6 val.) į kalnų vietovėje esantį  Sapos miestą. Atvykus lauks laisvas laikas susipažinimui su vakarine miestelio erdve ir ypatumais.  Nakvynė viešbutyje Sapoje.

 • 4  diena

  SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS  (pusryčiai)

  Po pusryčių pėsčiomis (~7-8 km) iškeliausime pažindintis su vietinėmis hmongų, raudonųjų dao ir kt. etininėmis tautelėmis, gyvenančiomis aplink Sapą terasose išsidėsčiusiose sodybėlėse ir slėniuose susikūrusiuose kaimuose. Lankome Laukajaus (Lao Cai) kaimelį, kur žmonės gamina vietinius vanilės kvapo smilkalus, vietinio akmens raižytas skulptūrėles,  Tavano (Ta Van) kaimelį ir jame esančią pradinukų mokyklėlę-darželį, po pietų keliaujame į Kat Kato (Cat Cat) kaimelį, kuriame stebime vietos šokėjų pasirodymą. Išvysime, kaip atrodo vytinta buivoliena, kepti paukšteliai, įvairūs vietiniai suvenyrai, indigo spalvos hmongų dažyta lininė tekstilė ir daugelis kitų įdomybių. Daug laiptelių, kaimo keliukų, į purvą įsibridusių buivolų, vaikučių basomis kojytėmis ir terasos, terasos, terasos... Nakvynė viešbutyje Sapoje.

 • 5 diena

   SAPA – HANOJUS (pusryčiai)

  Papusryčiavę keliaujame apžiūrėti vietinio kaimiško Sapos turgaus, kur pardavinejama gausybė artišokų lapų, daržovių, varlių, juodųjų vištų, buivolų, šuns mėsos. Specifinė patirtis, kuri priartina prie vietinių žmonių realijų. Vėliau važiuojame tyrinėti Hoang Lien nacionalinio parko: kylame link ūkanose paskendusių „Dangiškųjų vartų“ (pakeliui, jei leidžia oro sąlygos, galime išvysti aukščiausią Indokinijos pusiasalio viršukalnę Fan Si Pangą (3143 m)), kur visai neseniai yra pastatyta nauja puošni budistinė šventykla su nedideliais takeliais ir juos sergstinčiais mitologiniais personažais. Pasižiūrėję „Dangiškuosius vartus“, važiuojame link Sidabrinio krioklio (Thac Bac), išilgai kurio veda laipteliai, leidžiantys pasiekti vaizdingesnes krioklio atkarpas ir pereiti tiltelį. Po pietų keliaujame į Hanojų (300 km, ~6 val.). Ten norintieji vakarą leidžia senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 

 • 6 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių išvykstame link Pietų Kinijos jūros – Halongo įlankos (Ha Long Bay) (180 km, ~4 val.). Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.  Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

 • 7 diena

  HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HOI ANAS  (pusryčiai, pietūs)

  Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir šiek tiek laisvo laiko mėgavimuisi praplaukiamomis uolomis. Iš uosto vykstama į Hanojaus oro uostą. Skrydis į Centrinį Vietnamą – Danangą (Danang). Nuskridus mūsų lauks pervežimas iki nepakartojamo šviesų ir žibintų miesto Hojano (Hoian), kuris jau apie 500 metų skaičiuoja savo, kaip pirklių, šilko, tekstilės ir transkultūrinio miesto istoriją. Vakarinis pasivaikštinėjimas po žibintais apšviestas senamiesčio gatveles, laisvas laikas apsilankyti naktiniame turguje, nukeliauti į šansone ar airiškomis melodijomis viliojančias jaukias kavinaites, pasiplaukioti Thubono upe plukdančiomis valtelėmis su ryškiais žibintais ir susilieti su visur tvyrančia ypatingo jaukumo kolonijine atmosfera. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.

 • 8 diena

  HOI ANAS – AUKSINIS TILTAS (pusryčiai)

  Šiandien lauks pažintis su Hoi Ano (Hoian) miestu. Neaplenksime čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Japanese Covered bridge), kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių, pasigrožėsime Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Taip pat lankysime vieną iš neįkainojamų kelis šimtus metų skaičiuojančių medinių namų (Tan Ky), kuris nuo seno priklausė kinų pirkliams ir dabar yra valdomas jų ainių. Popiet norintieji gali pailsėti viešbutyje prie baseino ar paplūdimyje, o siekiantiems patirti daugiau įspūdžių, atsipūsti nuo karščio ir pakilti virš džiunglių, jūros ir miesto, siūlome rinktis ekskursiją prie Auksinio tilto (Cau Vang)*. Kad jį pasiektume, turėsime važiuoti link ilgiausių pasaulyje vientisų Ba Na keltuvų, kurių bendras ilgis siekia daugiau nei 5 km, keliančių į Anamo kalnus (Truong Son). Kilimas keltuvu į pusantro kilometro aukštį su atsiveriančiomis įspūdingo grožio Danango, džiunglių ir jūros panoramomis suteikia peno net ir patiems gurmaniškiausiems keliautojams. Dar prancūzų grandiozinio projekto, įgyvendinto prieš šimtą metų, idėja 2018 m. buvo reorganizuota į naują unikalų sprendimą, kurį sudaro vadinamasis Auksinis tiltas, skirtas pėstiesiems, ir visu savo 150 m ilgiu bei didelių virš kalnų ir miškų iškilusių bei tiltą laikančių rankų efektu sukuriantis sunkiai nusakomą įspūdį. Pasivaikštinėję keliausime į dar nuo prancūzų kolonijinių laikų išlikusius vyno rūsius kalno viduje, aplankysime gėlėmis pasipuošusius sodus bei nedidelius budistinių elementų intarpus. Lankysime butaforinį miestelį, kuriame suderinti europietiškų senamiesčių atributai su visais deramais vokiškais ar prancūziškais akcentais: mini katedra, jaukūs skvereliai, nuostabios gatvelės, skulptūros, fontanai. Laisvas laikas paragauti krokodilo mėsos ar kitų vietnamietiško ar europietiško maisto subtilybių, išbandyti vieną kitą atrakcioną, pasivažinėti vasaros rogutėmis. Vakare grįžimas nakvynei į viešbutį Hojane.

 • 9 diena

  HOI ANAS – HUJĖ  (pusryčiai)

  Po pusryčių mūsų lauks dar viena smagi patirtis: persėsime į tradicinius vietnamietiškus žvejybinius luotus ir plauksime kanalais tarp palmių giraičių, žvejodami krabus. Po pietų išvyksime link Hujė (Hue) (110 km, ~3 val.). Važiuosime link „Penkių elementų kalnų“, kur lankysime savo urvais ir tūkstančio metų senumo šventvietėmis garsėjantį Vandens kalną. Puikios patirtys lipant natūralaus spalvoto marmuro laiptais, užsukant į nedidelį budistinį vienuolyną, žavintis čampų palikimu ir ypatingais vaizdais nuo kalno viršaus. Pasižiūrinėję vietos meistrų akmeninių šedevrų, keliausime link „Debesų jūros“ (Hai Van) perėjos. Pervažiavę kalnus, stabtelėsime gražiajame Lang Ko paplūdimyje, nuo seno garsėjančiame gausybe gandrų ir austrėmis. Vakare pasieksime imperatoriškąją Vietnamo istorinę sostinę Hujė. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje Hujė.

 • 10 diena

  HUJĖ – HOŠIMINAS  (pusryčiai)

  Ryte ekskursiją Vietnamo Ngujenų dinastijos imperatorių mieste pradėsime nuo plaukimo Kvepiančiąja upe (Perfume River) link vienos seniausių Centrinės Vietnamo dalies budistinių šventyklų ir pagodos Tienmu (Thien Mu). Išvysime, kokioje aplinkoje gyvena jaunieji vienuoliais besiruošiantys tapti vaikinai, pasivaikštinėsime po šventovės kompleksą. Vėliau keliausime tyrinėti „Uždraustojo miesto“ – taip nuo seno buvo vadinamas ištisas aukštais įtvirtinimais apjuostas imperatoriškasis miestelis-kompleksas, jį sudarė apie pusantro šimto senovinių pastatų, prabangių vartų, kiemelių, o patekimas į jį buvo labai ribotas. Apžiūrėsime dalį išlikusių ir restauruotų pastatų, kurie buvo labai stipriai sunaikinti Vietnamo karo metu. Esant galimybei, apžiūrėsime vieną iš senųjų valdovų mauzoliejų (Tu Duco, Minh Mango arba Khai Dinho), kurie nuo seno buvo unikalūs tuo, kad buvo statomi atokiai džiunglėse kaip dvarai valdovo sielos pomirtiniam gyvenimui. Toliau mūsų lauks skrydis į didžiausią Vietnamo miestą Saigoną, kuris oficialiai vadinamas Hošiminu. Vakare atvyksime į miesto centre esantį viešbutį, nakvynė Hošimine.

 • 11 diena

  HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai)

  Iš paties ryto iškeliausime į garsųjį Vietnamo karą menančius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels), kurie yra toje džiunglių teritorijoje, kur vyko kovos tarp vietnamiečių ir amerikiečių. Pasivaikštinėsime po dioksino poveikio ataugusį mišką, matysime vis dar išlikusius Vietnamo partizanų išraustus tunelius, išvysime kokių įvairių rūšių spąstų ir gudrybių buvo prigalvota, siekiant apsisaugoti nuo Amerikos invazijos Indokinijoje. Norintieji už papildomą mokestį galės pašaudyti iš senoviškų automatų specialiai tam skirtoje erdvėje*. Ragausime partizanų arbatos, pajusime laukinių bulvių skonį ir bent maža dalele suvoksime, kas dėjosi šiame regione iki 1975 m. Grįžus mūsų lauks ekskursija Hošimine: seniausias mieste Ben Thanho turgus, Notre Dame katedra ir Dievo Motinos paminklas, Prezidento rūmai (iš išorės), senasis prancūzų palikimas – Pašto pastatas. Ekskursiją tęsime rikšomis, suteikdami unikalią galimybę atsidurti keliolika milijonų gyventojų skaičiuojančio miesto gatvėse tarp milijonų motorolerių, automobilių. Vakare laisvas laikas apsipirkimams bei pasivaikštinėjimui vakarietiškiausiame Vietnamo mieste. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 12 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių išvyksime prie įspūdingos Indokinijos pusiasalio upės Mekongo (70 km, ~2 val.), kurios delta gali didžiuotis vienintelis Vietnamas. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu, kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosime, kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso, ragausime ten augančius vaisius, užpiltinės ant kobros. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies, pavadinimu „Dramblio ausis". Esant galimybei aplankysime gyvačių veislyną. Vakarop mūsų lauks pervežimas į Fan Tieto kurortą (Phan Thiet) (270 km, ~5 val.). Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

 • 13–14 dienos

  POILSIS FAN TIETO KURORTE (pusryčiai)

  Fan Tietas – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje  Fan Tieto kurorte.

 • 15 diena

  FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (200 km, ~5 val.).

 • 16 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai8

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2023 vasaris
Šeš, Vas 11 Sek, Vas 26 10+
Šeš, Vas 18 Sek, Kov 5 10+
Šeš, Vas 25 Sek, Kov 12 10+
2023 kovas
Šeš, Kov 4 Sek, Kov 19 10+
Šeš, Kov 11 Sek, Kov 26 10+
Šeš, Kov 18 Sek, Bal 2 10+
Šeš, Kov 25 Sek, Bal 9 10+
2023 balandis
Šeš, Bal 1 Sek, Bal 16 10+
Šeš, Bal 8 Sek, Bal 23 10+
Šeš, Bal 15 Sek, Bal 30 10+
Šeš, Bal 22 Sek, Geg 7 10+
Šeš, Bal 29 Sek, Geg 14 10+
2023 gegužė
Šeš, Geg 6 Sek, Geg 21 10+
Šeš, Geg 13 Sek, Geg 28 10+
Šeš, Geg 20 Sek, Birž 4 10+
Šeš, Geg 27 Sek, Birž 11 10+
2023 birželis
Šeš, Birž 3 Sek, Birž 18 10+
Šeš, Birž 10 Sek, Birž 25 10+
Šeš, Birž 17 Sek, Liep 2 10+
Šeš, Birž 24 Sek, Liep 9 10+
2023 liepa
Šeš, Liep 1 Sek, Liep 16 10+
Šeš, Liep 8 Sek, Liep 23 10+
Šeš, Liep 15 Sek, Liep 30 10+
Šeš, Liep 22 Sek, Rūgp 6 10+
Šeš, Liep 29 Sek, Rūgp 13 10+
2023 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 5 Sek, Rūgp 20 10+
Šeš, Rūgp 12 Sek, Rūgp 27 10+
Šeš, Rūgp 19 Sek, Rugs 3 10+
Šeš, Rūgp 26 Sek, Rugs 10 10+
2023 rugsėjis
Šeš, Rugs 2 Sek, Rugs 17 10+
Šeš, Rugs 9 Sek, Rugs 24 10+
Šeš, Rugs 16 Sek, Spal 1 10+
Šeš, Rugs 23 Sek, Spal 8 10+
Šeš, Rugs 30 Sek, Spal 15 10+
2023 spalis
Šeš, Spal 7 Sek, Spal 22 10+
Šeš, Spal 14 Sek, Spal 29 10+
Šeš, Spal 21 Šeš, Lapkr 4 10+
Šeš, Spal 28 Šeš, Lapkr 11 10+
2023 lapkritis
Šeš, Lapkr 4 Sek, Lapkr 19 10+
Šeš, Lapkr 11 Sek, Lapkr 26 10+
Šeš, Lapkr 18 Sek, Gruo 3 10+
Šeš, Lapkr 25 Sek, Gruo 10 10+
2023 gruodis
Šeš, Gruo 2 Sek, Gruo 17 10+
Šeš, Gruo 9 Sek, Gruo 24 10+
Šeš, Gruo 16 Sek, Gruo 31 10+
Šeš, Gruo 23 Sek, Saus 7 10+
Šeš, Gruo 30 Sek, Saus 14 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2268 EUR
 

+ skrydis nuo 750 EUR
su skrydžiu nuo 3018 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 3 – 4 žvaigždučių viešbučiuose bei laive turo metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje, 2 nakvynė Hoi Ane, 1 nakvynė Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės Fan Tiete);
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 4 pietūs, 1 vakarienė);
  • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Hujė, Danangas – Hošiminas;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
  • Iškvietimas Vietnamo vizai (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 750 EUR);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD, mokama vietoje ir reikalinga viena spalvota pasinė nuotrauka);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR, BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (ekskursija prie Auksinio tilto – ~60 USD/asm., šaudymas iš senovinių automatų Ku Či – 1-2 USD/asm.);
  • Priemoka už vienvietį kambarį (nuo 405 EUR, pasirinkus Phu Hai Resort viešbutį poilsio metu);
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai ~6 USD/asm.);
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Poilsio trukmę galima prasitęsti arba sumažinti.
  • Kainų išvykimams nuo 12 15 iki 01 06 teiraukitės agentūroje. Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančios lėktuvo bilietų kainos, todėl keičiantis lėktuvo bilietų kainai kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fan Tieto kurorte arba Fu Kuoko saloje;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d.