Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabyje ir Puketo saloje

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su niekuomet nemiegančia Tailando sostine – Bankoku
 • Grožėsimės mistišku ir nepaprastai gražiu Soko nacionaliniu parku
 • Ilsėsimės Krabio kurorte bei egzotiškoje Puketo saloje
 • Atskleisime tajiškos virtuvės paslaptis maisto gaminimo pamokoje 
 • Turėsime galimybę aplankyti atvirukuose matytas balto smėlio salas
Nuo2295
2024 01 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1000
su skrydžiu: 3295
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

SIMONA

Tailandas pakeri visus – nesvarbu, ar ieškote didmiesčių šurmulio, nuostabios gamtos kampelių, žavingų paplūdimių, ar linksmybių. Čia rasite visko, įskaitant ir vieną skaniausių pasaulio virtuvių, kuriai atsispirti itin sunku, bei garantuotą saulę, kurios taip visi pasiilgsta. Šios kelionės metu turėsite galimybę patirti ir išbandyti viską, o ypač apsidžiaugs gamtos ir ramybės mėgėjai. Kartu keliausime į vienas gražiausių Tailando vietų – Soko nacionalinį parką bei Krabio regioną, kuriame gyvenu jau ne vienerius metus ir galiu jums parodyti tai, ko nerasite jokiose kelionių knygose.

Simona Kupetienė prieš penkerius metus pajuto pokyčių troškimą ir šauksmą pagyventi kiek kitaip, todėl Lietuvoje pardavė savo verslą ir persikraustė į Tailandą kartu su vyru ir dviem vaikais. Plano pasilikti čia neturėjo, bet Tailandas taip pakerėjo, kad grįžimo laikas į Lietuvą kasmet vis atidedamas. Simona rašo tinklaraštį, kur dalinasi savo nuolatinių kelionių Tailande patirtimi, domisi budizmu ir Tailando kultūra, veda saviugdos stovyklas, meditacijų mokymus.


Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius 19:50 – 23:25 Stambulas 01:50 – 14:55 Bankokas (+1)

 

Puketas 22:45 – 05:45 Stambulas 09:25 – 11:05 Vilnius (+1)

 

 

 

1
diena
VILNIUS – BANKOKAS
Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu Stambule. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.
2
diena
BANKOKAS
Nusileidus Bankoko oro uoste mus pasitiks kelionės vadovė ir būsime pervežti į viešbutį. Vakare mūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku. Bankokas – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Pirmąjį vakarą pasiūlysime pavakarieniauti aukščiausiame Tailando viešbutyje „Baiyoke Sky“*, kur ne tik mėgausimės jūros gėrybių bei tajiškais patiekalais, bet ir vaizdu į naktinį Bankoką iš 300 metrų aukščio.  Nakvynė Bankoke.
3
diena
BANKOKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsime Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas. Iš karto po apsilankymo šventykloje kartu su vietiniu gidu patrauksime į Karališkuosius rūmus (Grand Palace), kurie iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Vėliau pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya) ir vėliau leisimės į pasiplaukiojimą kanalais. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais - laisvas laikas. Vakare pasiūlysime pavakarieniauti* Chaophya Cruise. Nakvynė Bankoke.

4
diena
BANKOKAS – KRABIS (pusryčiai)
Iškart po pusryčių, važiuosime į Bankoko oro uostą ir skrisime į Tailando pietus. Pervežimas į Ao Nango kurortą. Diena bus skirta poilsiui. Krabio regionas patiks gamtos mylėtojams, pirmenybę teikiantiems tiek ramiam ir idiliškam, tiek aktyviam poilsiui. Kvapą gniaužianti gamta nepalieka abejingų: uolos, džiunglės, kriokliai ir nekasdieniai vaizdai. Į Krabį vilioja ne tik išskirtinė gamta, bet ir nedideli turgeliai, suvenyrų parduotuvėlės, jaukios kavinukės, atpalaiduojantys tailandietiški masažai. Vakare galima apsilankyti „Ladyboys“ kabarete* (teirautis gido). Atostogų Krabyje metu numatytos kelios papildomos ekskursijos su vadovu. Norėdami keliauti kitomis dienomis be vadovo, galėsite užsisakyti ekskursijas vietoje. Nakvynė Ao Nange.
5
diena
AO NANGAS (pusryčiai, pietūs)
Šią dieną mūsų lauks tailandietiško maisto gaminimo pamoka. Vietinė šefė pasidalins kulinarinėmis tajų paslaptimis ir mielai padės, kai patys gaminsime sau pietus iš egzotiškų ir tailandiečių virtuvėje nepamainomų ingredientų. Patiekaluose būtinai bus aitriųjų pipirų, imbiero, kvapniosios citrinžolės, kokosų pieno ar šviežių karališkų krevečių. Pasimėgavus savo gamybos pietumis, lauks laisvas laikas, skirtas poilsiui ar pramogoms – Ao Nange išvystytos vandens pramogos (ypač nardymas), o ekstremalesnių pojūčių išsiilgę galės išmėginti alpinizmą.
6
diena
IŠVYKA Į RAILIO PAPLŪDIMĮ (pusryčiai)
Šiandien keliausime į Railio paplūdimį, iki kurio tradicine valtimi „longtail boat“ plauksite apie 20 min. Vien kelionės iki šios vietos metu užburs nuostabūs tropikų vaizdai – žydros Andamanų jūros, vešliais augalais apaugusių uolų bei ryškiomis vėliavomis išmargintų laivelių, kuriuose vietiniai leidžia savo saldžią kasdienybę, peizažas. Railio paplūdimys  vaizdingas pusiasalis tarp Krabio bei Ao Nango miestų. Įspūdingos vietos nardymui, ilgi pasivaikščiojimai balto smėlio paplūdimiu ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, puikiai tinkamos alpinizmui – tai ypač populiari vieta Tailande, į kurią turistai atvyksta dėl pasakiškų vaizdų ir atpalaiduojančios ramybės. Nakvynė Ao Nange.

diena
AO NANGAS (pusryčiai)
Šią dieną mūsų lauks išvyka po Krabio apylinkes. Pirmas sustojimas  Tigro uolos šventykla. Viršūnės link veda 1 237 laipteliai, bet juos įveikti tikrai verta, nes viršuje atsiveria žadą atimanti Krabio ir Andamanų jūros panorama. Vėliau pasimėgausite karštųjų versmių voniomis. Tai miniatiūrinės oazės, įsikūrusios įspūdingose Siono uolose. Maždaug +35-40 laipsnių upelio vanduo teka natūraliomis kaskadomis į didesnę ir vėsesnę upę. Apsilankymas karštosiose versmėse nebūtų užbaigtas be maudynių netoliese esančiame Smaragdiname tvenkinyje. Tokį pavadinimą jis gavo ne šiaip sau – šis tvenkinys tikrai yra nuostabios smaragdinės spalvos. Jį pripildo natūralūs upeliai, tekantys iš gėlavandenių šaltinių, esančių aukščiau tūnančioje kalkakmenio kalvoje. Nakvynė Ao Nange. 

8
diena
POILSIS AO NANGE/IŠVYKA Į PI PI* SALYNĄ (pusryčiai)
Šią dieną su vadovu galėsime nuplaukti iki Pi Pi salyno (Phi Phi)* ir pasigrožėti iš melsvo vandens gelmių kylančiomis stačiomis klintinėmis uolomis, salų pakrantėje tarp urvų nutįsusiais balto smėlio paplūdimiais bei juos atkakliai skalaujančia smaragdinio vandens jūra. Vanduo čia toks skaidrus, kad daugelyje vietų labai gerai įžiūrimas jūros dugnas ­– atsiveriantis povandeninis pasaulis yra tikras rojus nardytojams. Įdomu ir tai, kad būtent čia, aukštose Pi Pi salos uolose renkami kregždžių lizdai, iš kurių gaminamas vienas kiniškas delikatesas – kregždžių lizdų sriuba. Pi Pi salas ypač išgarsino filmas „Paplūdimys"(„The Beach“) su amerikiečių aktoriumi Leonardo Di Caprio, kuris buvo filmuojamas būtent čia. Nakvynė viešbutyje. 

9
diena
POILSIS AO NANGE/IŠVYKA Į DŽEIMSO BONDO SALĄ* (pusryčiai)
Šią dieną pasiūlysime motorine valtimi vykti į Phang Nga įlanką*, kuri garsi adatos formos Tapu salele, dar vadinama Džeimso Bondo sala. Savo vietą pasauliniame žemėlapyje ši sala rado, kai nuostabūs vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Kelionės metu plaukdami link Phang Nga grožėsimės mažomis įlankėlėmis, galėsime sustoti išsimaudyti slėptuvę primenančiuose paplūdimiuose bei klausytis vietinio gido istorijų ir legendų apie aplinkines vietas. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
AO NANGAS – SOKO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių trauksime į unikalųjį Soko nacionalinį parką, kurio gamtos grožis prikausto žvilgsnį nuo pirmos iki paskutinės viešnagės akimirkos. Pirmiausia vyksime į prieplauką ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria neaprėpiamų tropinių džiunglių ir Čeolano ežero (Cheow Lan) panorama. Iš apžvalgos aikštelės galima aiškiai matyti Soko nacionalinį parką išvagojusias perėjas, lankomas itin retų rūšių gyvūnų.

Kelionę tęsime didžiule motorine valtimi, kuria leisimės į ekskursiją ežeru. Apsistosime vandens paviršiuje plūduriuojančiame viešbutyje, kur ir pietausime. Įsikūrus ir trumpai pailsėjus mūsų lauks nesudėtingas valandos trukmės pasivaikščiojimas po džiungles. Pasivaikščiojimą vainikuos legendinė koralų ola, link kurios įėjimo plauksime bambukiniais plaustais, lydimi vietinio gido. Apžiūrėję olą grįšime į viešbutį, kur likęs laikas bus skirtas poilsiui ir maudynėms. Vakarienė ir nakvynė nameliuose ant ežero nacionaliniame Soko parke.

11
diena
SOKO NACIONALINIS PARKAS – PUKETAS (pusryčiai, pietūs)
Ankstyvas rytas Čeolano pakrantėje – pats įsimintiniausias laikas paroje. Tai unikali proga išvysti, kaip šiame rojaus kampelyje brėkšta aušra, sklaidosi debesys, palengva lyg kvėpuodamas prieš akis ežeras leidžia į viršų garo sroves, kurios virš pakrantėje esančių uolų sudaro lengvus debesis.  Po pusryčių viešbutyje, keliausime ežero krantinės link, pakeliui mėgaudamiesi nepaprasto grožio įlankos, kurią puošia karstinės uolos, atsispindinčios veidrodiniame ežero paviršiuje, vaizdais. Šios dienos tikslas – pasiplaukiojimas bambukiniu plaustu džiunglėse tekančia negilia Soko upe. Tai nuostabus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti išraizgytos upės pakrančių vaizdais. Po pasiplaukiojimo upe mūsų lauks pietūs ir kelionė link Puketo. Nakvynė Pukete esančiame viešbutyje.
12 – 13
dienos
PUKETAS  (pusryčiai)
Poilsis prie jūros Puketo saloje. Norintieji galės užsisakyti papildomas ekskursijas viešbutyje ar tiesiog gatvėje. Pasirinkimas čia platus: nuo ekstremalaus raftingo upe iki kopinėjimo uolomis ar nardymo su specialia įranga. Nakvynė viešbutyje Pukete. 

14
diena
PUKETAS (pusryčiai)
Ankstyvas pervežimas į Puketo oro uostą, kur mūsų lauks skrydis į Stambulą.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2295
2024 01 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1000
su skrydžiu: 3295

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ie&sca

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabyje ir Puketo saloje

Levita
2023-03-14
10
Puikiai organizuota kelionė, viskas vyko sklandžiai, šauni vadovė. Labai įdomi kelionė, daug pamatėme, sužinojome, viešbučiai geri.
Birutė
2023-03-13
10
Viskas puikiai organizuota. Įdomi ir turininga kelionės programa, aiškiai pateikta kelionės informacija. Maloni, rūpestinga, atsižvelginti į keliautojų norus ir puikiai organizuojanti pažintines ekskursijas kelionės vadovė Astra. Višbučiai parinkti apgalvotai, vazdingose vietose, atitiko lūkesčius.
Oksana
2023-03-13
10
Puikus organizavimas bei kelionės vadovės darbas viešbučiai puikus.
Jūratė
2023-02-24
10
Labiausiai patiko gamta, kalnų įvairovė, Bankokas.Viskas praėjo sklandžiai. Viešbučiai yra geri. Rekomenduoju visiems kas nebuvo Tailande.
Svetlana
2023-02-24
10
Labai patiko Bankokas, Tailando paplūdimiai (Phi Phi), labai didelį įspūdį paliko tailandiečiai (paslaugumas, geranoriškumas). Kelionės vadovą vertinu aukščiausiu balu, viskas tobula. Labai patiko visi viešbučiai. Kiekvienas labai išskirtinis. Rekomenduočiau visiems savo draugams.
Sigitas
2023-02-24
10
Kelionės metu didžiausią įspūdį paliko šalies kontrastai, pradedant nuo Bankoko didybės ir baigiant pasiplaukiojimais, plaustais. Labai patiko gamta. Organizatoriams nėra pastabų. Vadovę Astrą vertiname puikiai, išmano savo darbą, rūpestinga, atsakinga, palaikanti gerą nuotaiką, suteikė daug informacijos. Vietiniai gidai taip pat puikiai atliko savo darbą. Viešbučiai geri. Rekomenduočiau žmonėms, kurie mėgsta gamtą, nebijo nuovargio, nori pamatyti kontrastų, būti šiek tiek šokiruoti.
Neringa
2020-03-29
10
Įspūdžiai viršijo lūkesčius. Kiekviena diena buvo viena už kitą įdomesnės. Labiausiai patiko gamta, jos grožis atima žadą(salos, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo, natūraliai augančios vešlios kokosinės palmės), įvairios veiklos (kelionės plokščiadugniais laiveliais, pasivaikščiojimai džiunglėmis, pasimatymai su laisvėje gyvenančiomis beždžionėmis, plaukiojimas baidarėmis, bambukiniais plaustais, maisto gaminimo pamoka, masažai), ramūs, besišypsantys vietiniai žmonės ir maistas (šviežias, sveikas, lengvas, gausybė šviežių vaisių). Kelionės programa išties labai turininga ir įvairi, viskas puikiai suorganizuota. Kelionė tolima, bet visiškai nevarginanti. Skrydis su geriausiomis avia linijomis, puikūs viešbučiai. Nuostabi gidė Kristina Bankoke, ji daugiausiai mums papasakojo apie šalį, jos žmonės, kultūrą, papročius.
Daiva
2019-03-12
10
Užburianti tropinė gamta, džiunglės, Ph phi salos, karštųjų versmių baseinėliuose, tailandietiško maisto gaminimas ir degustacija. Bankoke-karaliaus rūmai, Rymančio Budos šventykla, Soko nacionalinis parkas. Nakvynė nameliuose ant vandens. Kelionės vadovė Simona puiki, šauni, organizuota, negailinti patarimų. Gera nuotaika, šypsenas ir nuostabų laiką kartu. Tailandas mane sužavėjo. Besišypsantys žmonės, saulė, jūra, maistas labai skanus ir palyginus pigus. Nuostabus poilsis sielai ir kūnui. Noriu ir linkiu, kad visi mano mylimi žmonės aplankytų egzotikos Tailandą.
Audrius
2019-03-12
10
Didžiausią įspūdį paliko naktis namelyje ant vandens, dėl nuostabios gamtos, aukščiausias Bankoko pastatas, Phi phi paplūdimiai dėl skaidraus vandens. Vadovė atliko savo darbą. Vadovei daugiau vidinio kantrumo.
Lina
2019-03-12
10
Nameliai ant ežero, plaukimas plaustais, džiunglės, paplūdimiai, šventyklos. Vadovo ir gidų paslaugomis esu patenkinta. Krabyje viešbutis buvo puikus, geras servisas ir maistas. Rekomenduoju savo šeimos nariams ir draugams.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Apgyvendinimas 3* - 4*  viešbučiuose

Berkeley Hotel
(prime tipo kambarys)

Peace Laguna Krabi

(superior tipo kambarys)

Laguna Chiewlarn Khao Sok

(standard house tipo kambarys)

Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa 4*

Kaina 2295 + 1000 skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 6 nakvynės Ao Nange, 1 nakvynė nameliuose ant ežero Soko nacionaliniame parke; 3 nakvynės Pukete);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • Vidinis skrydis Bankokas – Krabi;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilniaus  Bankokas, Puketas  Vilnius (nuo 1000 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 730 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir nešikams – 20 eur/ asm. 

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė Simona. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama. 
 • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas lydės į ekskursijas po Džeimso Bondo salą, Pi Pi ar pasiplaukiojimą raftingais tik tuomet, jei norinčiųjų vykti skaičius bus ne mažesnis nei 6 asm.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • Kelionės vadovas pasitiks Bankoke.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

Berkeley hotel »

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoke, nuo viešbučio iki tarptautinio oro uosto 30 minučių kelio, iki viešojo transporto stotelės 10 minučių kelio, iki apsipirkimo centro 10 minučių kelio.

Kambariuose: erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, oro kondicionierius, mini barus, seifus, vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis internetas

Peace Laguna Krabi »

Vieta: įsikūręs Krabi kurorte, 5 min kelio iki paplūdimio, iki oro uosto 45 min kelio. 

Viešbutis:
 viešbutyje yra 25 standartiniai kambariai (36 kv. m.), 66 superior tipo kambariai (54 – 59 kv. m.), 17 geresnių (superior) kotedžų (70 kv. m.), 25 liukso klasės kotedžai (70 kv. m.) ir 16 privačių kotedžų (75 kv. m.). Viešbučio kategorija šalyje – 4*.

Laguna Chiewlarn Khao Sok »

Vieta: iki Puketo miesto 100 km. Iki Ratchaprahos ežero 4 km.

Viešbutis: viešbutis įsikūręs tarp kalnų. Iš kambarių atsiveria puikūs kraštovaizdis. Kambariuose ir vonios kambariuose rasite visus reikiamus patogumus. Svečiams siūlomos įvairios sporto pramogos. Restorane tiekiamas tradicinis maistas. Netoliese yra prekybos centras.

Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa 4*

Viešbutis: 23 km iki Puketo oro uosto, 20 km iki Patongo miesto centro, pietinėje Bang Tao įlankos dalyje, ant jūros kranto. Viešbutis pastatytas 2003 metais. 5-ių aukštų viešbučio korpusuose yra: 81 Deluxe side sea view tipo numeris (maks. 2+1 asm., 44 kv.m), 73 Deluxe sea view tipo numeriai (maks. 2+1 asm., 42 kv.m), 38 Deluxe ground terrace tipo numeriai (maks. 2+1 asm., 43 kv.m), Deluxe, Deluxe family tipo numeriai. Viešbutis šalyje nekategorizuotas

Kelionės užsakymas

Nuo
2295

+ skrydis apie: 1000 visiems su skrydžiu: 3295
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.