Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje

Kelionės akcentai

 • Svečiuosimės charizmatiškoje Tailando sostinėje Bankoke
 • Aplankysime unikalų reiškinį – plaukiojantį Damnen Saduako turgų
 • Gyvensime egoztiškuose nameliuose ant upės Kvė
 • Susipažinsime su niekuomet nemiegančia pramogų sostine Pataja
 • Ilsėsimės laukiniais paplūdimiais garsėjančioje Čango saloje
Nuo1842
2024 10 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 2942
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

KRISTINA

Tailandas yra mano antri namai, kuriuos be galo myliu. Atsidūriau čia neplanuotai, likimo vėjai atpūtė, kuo labai džiaugiuosi. Kasmet vis labiau prisijaukinu šią egzotišką šalį, kuri mane sužavėjo savo kontrastais, skaniais valgiais ir žmonių nuoširdumu. Kiekvienas, atvykęs čia, atras kažką savo – Tailandas tikrai turi ką pasiūlyti: naktinis Bankoko gatvių šurmulys, užburianis salų gamtos grožis, vietinių žmonių šypsenos, gilių tradicijų puoselėjami masažai…na, o geriausia atvažiuoti ir viską patirti patiems!

Tailande Kristina gyvena nuo 2011 m. Ji puikiai pažįsta šią egzotišką šalį, jos savitą kultūrą bei vietinius gyventojus tiek iš asmeninės patirties keliaujant, tiek iš nuosavo verslo Bankoke perspektyvos. Ekologijos studijas baigusi Kristina ne tik visapusiškai atskleis Tailando ypatumus ir įdomybes, supažindins su turtinga šalies istorija, bet ir bus tikras įkvėpimas tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie atsakingą keliavimą.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

VYTĖ

Nuo pat studijų laikų mėgau keliauti po Azijos šalis ir viena jų, kurią naršydama po pasaulį labai
pamilau, buvo Tailandas. Nuo skanaus maisto, triukšmingų gatvių ir besišypsančių vietinių iki
nuostabios gamtos, Tailandas atvėrė galimybes surasti prasmę teikiantį kelionių vadovės darbą
ir supažindinti keliautojus iš Lietuvos su šia unikalia šalimi bei jos turtinga istorija. 
Vytė pradėjo keliauti po pietryčių Aziją pabaigusi sinologijos studijas Kinijoje 2019 metais. Šiuo
metu Tailandas Vytei yra kaip antri namai. Ji taip pat yra ir aviacijos žurnalistė, tad norintiems
sužinoti ne tik apie Tailando istoriją ir kultūrą, bet ir apie aviacijos ypatumus šalyje, tai bus puiki
proga. 

 

  

Preliminarūs skrydžio laikai:

 

Vilnius 19:50 – 23:55 Stambulas 01:55 –15:00 Bankokas (+1)

 

Bankokas 23:30 – 06:10 Stambulas 09:10 – 11:10 Vilnius (+1)

 

Arba

 

Vilnius 11:40 – 15:35 Stambulas 18:35 – 07:50 Bankokas (+1)

 

Bankokas 22:55 – 05:45 Stambulas 08:55 – 10:50 Vilnius (+1)

1
diena
VILNIUS – BANKOKAS
Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
BANKOKAS
Nusileidus Bankoko oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas. Bankokas – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Pirmąjį vakarą pasiūlysime pavakarieniauti aukščiausiame Tailando viešbutyje „Baiyoke Sky“*, kur ne tik mėgausimės jūros gėrybių bei tajiškais patiekalais, bet ir vaizdu į naktinį Bankoką iš 300 metrų aukščio.  Nakvynė Bankoke.

3
diena
BANKOKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsime Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas. Po apsilankymo šventykloje kartu su vietiniu gidu patrauksime į Karališkuosius rūmus (Grand Palace), kurie iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya) ir vėliau leisimės į pasiplaukiojimą kanalais. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais – laisvas laikas. Vakare pasiūlysime pavakarieniauti* Chaophya Cruise. Nakvynė Bankoke.

4
diena
BANKOKAS – DAMNEN SADUAKAS – KANČANABŪRIS – KVĖ UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksime link Kančanabūrio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Pirmiausia užsuksime į Damnen Saduaką (Damnoen Saduak) – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. 

Apsilankę turguje keliausime link dar vienos garsios Tailando vietos – Kvė upės (Khwae Yai). Virš jos nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties geležinkeliu“. Papietavę vietiniame restorane turėsime progą pasivaikščioti „Mirties geležinkelio“ bėgiais, o tada mūsų lauks kelionė iki dar vienos geležinkelio atkarpos, nuo kurios atsivers nepakartojama panorama į upės slėnį. Čia taip pat aplankysime Krasės urvą (Krasae Cave) bei vietinį turgų.

Vėliau keliausime iki prieplaukos, nuo kurios tradiciniu laiveliu plauksime link džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Čia mūsų lauks pasivaikščiojimas krante įsikūrusiame Monų genties kaimelyje. Monai  tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Grįžę iš kaimelio galėsime dienos nuovargį nusiplauti upėje ir išbandyti egzotiškas maudynes. Vėliau mūsų lauks vakarienė bei galimybė pasimėgauti tradiciniu Monų šou*, surengtu specialiai viešbučio svečiams. Nakvynė nameliuose ant upės Kvė.

5
diena
KVĖ UPĖ – ERAVANO NACIONALINIS PARKAS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Papusryčiavę leisimės apžiūrėti įspūdingų Eravano nacionaliniame parke esančių krioklių (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Šį gamtos stebuklą galėsime stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (kelionė truks ~5 valandas) – miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsime laiko. Nakvynė Patajoje.

6
diena
PATAJA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje važiuosime apžiūrėti itin autentiškos tailandietiškos šventyklos – Tiesos šventyklos („The Sanctury of Truth“). Tiesos šventykla – tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. 

Vėliau turėsime galimybę kartu su visa grupe išbandyti tradicinį tajišką masažą*. Galėsime pasidžiaugti laisvu laiku Patajoje – viename populiariausių ir garsiausių kurortų Tailande. Čia rasime begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama. Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro „ladyboy“ kabareto („Alcazar Cabaret“)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

7
diena
PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į tropikais pulsuojančią Čango (Koh Chang) salą. Tai viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti nerūpestingu poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Čange.
8 – 14
dienos
POILSIS ČANGO SALOJE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasiekti galima tik einant per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

15
diena
ČANGO SALA – BANKOKAS – VILNIUS (pusryčiai)
Papusryčiavę viešbutyje dar turėsime laiko paskutinį kartą pasimėgauti tajišku masažu, maudynėmis jūroje ir vietiniu maistu. Papietavę* trauksime į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsimės į žemyninę Tailando dalį ir važiuosime į oro uostą (kelionė truks ~ 5 valandas), iš kurio vakare mūsų lauks skrydis į Vilnių.

16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1842
2024 10 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 2942

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ie&sca

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje

Oleg
2024-02-28
10
Kelionės organizavimas tobulas Kelionės oeganizavimas bei viešbutis pranoko lūkesčius.
Birutė
2024-02-12
10
Kelionė organizuota puikiai. Gidės Vytės darbą vertinu 10 balų. Rekomenduoju Kelionių akademiją. Vadybininkės Živilės darbas nepriekaištingas. Tailande organizuota visos ekskursijos sklandžiai, punktuali, geri viešbučiai. Mus lydėjusi gidė Vytė labai atsakinga, išmananti savo darbą, komunikabili... Ačiū..
Vilma
2024-02-08
10
Gera komunikacija ir organizacija. Gera gidė. Kelionėje daug pamatėm, bet nepavargom.
Jurgita
2024-01-29
10
Operatyvumas, sklandus darbas, pažintinės kelionės programos sudėliojimas. Kelionė informatyvi, įdomi, paprasta ir kai kam gali atrodyti kiek aktyvi. Viešbučiai geri, kelionės vadovai profesionalūs. Poilsis saloje leido pasimėgauti poilsiu, ramybe bei Tailando žavia gamta ir paplūdymiais. Puikus pasirinkimas, kai neturite visiškai laiko skirti kelionės organizavimui!
Mindaugas
2023-11-22
10
Kelionės išvados. Nuoširdžiai rekomenduojame.
Ona
2023-10-26
9
Per greitas ekskursijų tempas, bent man.... Tik gerą
Milda
2023-10-26
10
Vadybininkė atsakė į visus klausimus ir pasiūlė alternatyvų.
Dovilė
2020-01-10
10
Pirmiausia, tai nustebino Tailandas, nes tikėjausi Šri Lankos valstybės lygio. Antra labai patogi kelionė, labai gerai suorganizuota. O gidas Valerijus iš Latvijos, tai GIDAS iš didžiosios raidės. Jei kada nors dar keliausi į tą pusę, tai reikalausiu tik gido Valerijaus ir nesutiksiu su kitu. Viskas aiškiai ir suprantamai pateikta. Jokių neatsakytų klausimų ar nutylėjimų. Atsakymai pateikiami greitai, patogiai, išsamiai. Bendravimas pozityvus.
Valentina
2019-12-16
10
Puikiai suorganizuota pažintinė kelionė nuo sutikimo oro uoste iki išvykimo iš Tailando. Neperkrauta, įvairi programa.
Keliautojas
2019-11-27
10
Kelionės metu viskas patiko, visi lankomi objektai, kelionių vadovai, vietiniai gidai, viešbučiai. Rekomenduočiau šią kelionę žmonėms iki 60 metų.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Apgyvendinimas 3*viešbutyje poilsio metu Apgyvendinimas 4*viešbutyje poilsio metu

3.5* Koh Chang Kacha Hillside

Kambario tipas: Hillside deluxe room

Kaina nuo 2024 m. rudens: 1842 EUR + skrydis

4.5* Sylvan Koh Chang Resort

Kambario tipas: Deluxe Beachfront room

Kaina nuo 2024 m. rudens: Kaina 2107 EUR  + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose (13 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant upės Kvė, 2 nakvynės Patajoje, 8 nakvynės Čango saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Oro uosto pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bankokas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 1100 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (3* viešbučiuose – 480 EUR, 4* viešbučiuose - 510 EUR; 4,5* - 580 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos žvaigždute *; (Vakarienė Baiyoke Sky ~ 38 eur., vakarienė Choaphya kruize ~ 47 eur., Monų kultūrinis šou ~ 6 eur Lady boy šou ~ 30 eur)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 18.25 EUR BTA draudimas);
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė Kristina. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama. 
 • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko.
 • Kelionės vadovas su turistais, užsisakusiais ekskursiją į Siem Reapą, vyks į Kambodžą. Tuo metu jūs savarankiškai ilsėsitės Patajoje ir organizuotu transportu vyksite į Čango salą, kur po kelių dienų susitiksite su likusia grupės dalimi. Pervežimai jums bus užsakyti, apie tai informuos kelionės vadovas. 
 • Pervežimų trukmė:
  Eravanas – Pataja ~5 val.;
  Pataja – Čango sala ~4 val.;
  Čango sala – Bankokas ~6 val.;
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionę galima papildyti

  • Pasirinkite kelionės variantą su išvyka į Kambodžą.
  • Koreguokite dienų skaičiaus santykį Patajoje ir Čango saloje.

Apgyvendinimo variantai

KOH CHANG KACHA RESORT 

Kambario tipas: Hillside deluxe room

Labai gerai įvertintas viešbutis, kuo puikiausiai tinkantis keliauti su vaikais, siūloma daugybė pramogų bei užsiėmimų. Skirtingi kambarių tipai siūlo daugybė patogumų.

SYLVAN KOH CHANG RESORT

Kambario tipas: Deluxe Beachfront room

„SYLVAN Koh Chang“ yra palei paplūdimį, iš kurio atsiveria 4 salų vaizdai, vos už 10 minučių kelio baidarėmis nuo Koh Man Nai. Viešbutyje yra lauko baseinas, o visuose kambariuose veikia nemokamas belaidis internetas. 

Kelionės užsakymas

Nuo
1842

+ skrydis apie: 1100 visiems su skrydžiu: 2942
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabyje ir Puketo saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.