Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkavio saloje

Kelionės akcentai

 • Aplankysime vieną tvarkingiausių ir turtingiausių Azijos didmiesčių – Singapūrą
 • Ilsėsimės tropinėje Langkavio saloje, kurios paplūdimiai – vieni gražiausių pasaulyje
Nuo1199
2023 04 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 2299
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Helsinkyje.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileidus lėktuvui, mus pasitiks oro uoste ir būsime pervežti į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsime laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų laukia ~4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė.

Turo metu pamatysime kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų.. Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Patariame aplankyti geriausią pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, ilganosius tapirus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje bei laisvėje stebimi gyvūnai.  Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – LANGKAVIS (pusryčiai) 
Po pusryčių būsime pervežti į oro uostą, iš kurio skrisime į Langkavio salą (Langkawi). Atsidursime turtingoje tropikų apsuptyje, kur mus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui. Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavio salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavio prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje. Nakvynė viešbutyje Langkavyje.

5 – 10
dienos
POILSIS LANGKAWI SALOJE (pusryčiai)
Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkawi saloje, kurioje, laikas berods sustojęs. Langkawi sala–populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

Atostogautojams Langkawi saloje patariame aplankyti Kilim geo – parką, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens. Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. 

Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką laiveliu „Sunset Cruise“ (liet. saulėlydžio kruizas), kuomet stebėsite vaizdingus saulėlydžius, apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus.

5 – 10
dienos
POILSIS LANGKAVIO SALOJE (pusryčiai) 
Šias dienas mūsų laukia poilsis Langkavio saloje, kurioje laikas, atrodo, sustojęs. Langkavio sala – populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Atostogautojams Langkavio saloje patariame aplankyti Kilim geo parką*, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi* ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankyti Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką saulėlydžio kruizu*, kuomet apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos stebėsite vaizdingus saulėlydžius. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pantai (Jalan Pantai) gatvę*, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus. Nakvynė viešbutyje Langkavyje.

11
diena
LANGKAVIS – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 
Šiandien vyksime iki oro uosto, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – į Vilnių.
12
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių. 
Nuo1199
2023 04 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 2299

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomi&scaron

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* žvaigždučių viešbutyje turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (9 nakvynės: 2 nakvynės Singapūre, 7 nakvynės Langkavio saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai);
 • Vietinis skrydis Singapūras – Langkavis – Singapūras;
 • Rusakalbio / anglakalbio (pasirinktinai) gido paslaugos Singapūre;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Singapūras – Vilnius (kaina ~ 1100 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos – ~10 EUR/asm., plaukimas Kilim geoparke – ~30-50 EUR/asm., saulėlydžio kruizas Langkavyje su vakariene – ~50-70 EUR/asm.);
 • Kurorto mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje. 
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės / rusakalbės grupės.
 • Malaizijos viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Kvala Lumpūrą;
  • Poilsį galite pasirinkti ir kitoje Malaizijos saloje.

Apgyvendinimo variantai

BERJAYA RESORT 4* »

KAINA/asm. (keliaujant dviese) - 1470 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo liepos 01 iki rugpjūčio 31 d. - 1668 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo gruodžio 20 iki sausio 06 d. - 1800 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: 2024 metams + skrydis nuo 1668 Eur/asmeniui

Džiunglėse išdėlioti nameliai, privatus paplūdimys ir nuošali vieta daro šį viešbutį tobulu pasirinkimu poilsiui gamtos apsuptyje. Daugiau >>

FRANGIPANI RESORT & SPA 4* »

KAINA/asm. (keliaujant dviese) - 1595 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo liepos 01 iki rugpjūčio 31 d. - 1812 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo gruodžio 20 iki sausio 06 d. - 1957 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: 2024 metams + skrydis nuo 1812 Eur/asmeniui

400 metrų paplūdimio, daug erdvės lakstymui ir atskiri namukai - geras pasirinkimas šeimoms arba kelioms poroms. Daugiau >>

CENTURY LANGASUKA HOTEL 4* »

KAINA/asm. (keliaujant dviese) - 1196 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo liepos 01 iki rugpjūčio 31 d. - 1357 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo gruodžio 20 iki sausio 06 d. - 1462 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: 2024 metams + skrydis nuo 1357 Eur/asmeniui

Užutėkyje įsikūręs viešbutis. Puikus aptarnavimas, patogi vieta ir geras spa centras. Daugiau >>

 

THE ANDAMAN 5* »

KAINA/asm. (keliaujant dviese) - 1461 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo liepos 01 iki rugpjūčio 31 d. - 1658 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo gruodžio 20 iki sausio 06 d. - 1789 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: 2024 metams + skrydis nuo 1658 Eur/asmeniui

Viešbutis įsikūręs šalia Datai paplūdimio, pripažinto devintu pagal gerumą visame pasaulyje. Nuostabi supanti vietovė, prabangūs, modernūs, tačiau su azijietiškais motyvais puošti kambariai bei daugybė pramogų.

THE DANNA LANGKAWI 5*»

KAINA/asm. (keliaujant dviese) - 1566 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo liepos 01 iki rugpjūčio 31 d. - 1779 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: nuo gruodžio 20 iki sausio 06 d. - 1920 Eur/asm + skrydis nuo 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina: 2024 metams + skrydis nuo 1779 Eur/asmeniui

Geriausiai įvertintas viešbutis Langkawi. Prabangūs numeriai, "infinity" baseinas, spa centras. Viskas ko reikia prabangiam poilsiui nuostabioje saloje. Daugiau >>

Kelionės užsakymas

Nuo
1199

+ skrydis nuo: 1100 visiems su skrydžiu: 2299
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Individuali kelionė
Pažintis su Kuba ir poilsis garsiajame Varadero kurorte
Kuba
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavio saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.