Norvegijos fjordai: išskirtinis kruizas su MSC EURIBIA aplankantis fjordus ir Daniją, Norvegiją, Vokietiją.

Kelionės akcentai

 • Ieškoma bendrakeleivė 2024-07-13, susidomėjus dėl platesnės informacijos skambinkite numeriu +37060330146 (Viktorija);
 • Vienos kelionės metu aplankysime 3 šalis ir 5 skirtingas vietoves – ir tik kartą išsikrovę lagaminus
 • Plauksime nauju moderniu 5* viešbučiu ant vandens – MSC EURIBIA kruiziniu laivu
 • Aplankysime undinėlės miestą Kopenhagą, kvapą gniaužiančius Norvegijos fjordus ir vaizdiną Vokietijos miestą Liubeką
 • Laive įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, konkursai, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salė ir kt.pramogos
 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbanti kelionės vadovas
Nuo2389
2024 07 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 300
su skrydžiu: 2689
Dėmesio! Keliaujant į Norvegiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Norvegijos fjordai – tai kvapą gniaužianti patirtis. Siūlome puikią galimybę plaukti naujausiu moderniu MSC kruizų kompanijos laivu su lietuvių grupe! Apsigyvensime 19 denių kruiziniame laive MSC EURIBIA –  tarsi 5* viešbutyje ant vandens. Keliaudami grožėsimės įspūdinga Norvegijos gamta, aplankydami visame pasaulyje žinomą ir į UNESCO sąrašą įtrauktą Geiranger fjordą. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, įskaičiuotas maitinimas ir kiekvieną dieną patiriami vis nauji įspūdžiai.

1
diena
KAUNAS – KOPENHAGA
Skrydis į Kopenhagą – seniausios pasaulio karalystės Danijos sostinę. Atvykus pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
KOPENHAGA, DANIJA (pusryčiai, vakarienė) 
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio. Mūsų laukia pažintis su miestu*: rokoko stiliaus architektūros šedevras -  Amalienborgo rūmai - Danijos karalių rezidencija, Christiansborgo rūmai, buvusi karališkoji rezidencija, dabar čia įsikūręs parlamentas, aukščiausiasis teismas ir ministro pirmininko kabinetas. Taip pat išvysime rotušę, operos teatrą, aktorių namus, Rozenburgo pilį. Kaip gi be miesto simbolio – Mažosios undinėlės paminklo. Lankysime ir Gefiono fontaną – tai skandinavų vaisingumo deivės Gefion skulptūra su keturiais pakinkytais jaučiais. Naujasis uostas (Nyhavn) – XVII a. prieplauka ir kanalas, kurį per tris metus iškasė Danijos – Švedijos karo belaisviai. Po ekskursijos pervežimas į uostą, registracija į laivą. Čia prasideda pažintis su mūsų naujais namais ant vandens. Nakvynė laive.

3
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti - SPA pasiūlys įvairių tipų masažų. Nakvynė laive.
4
diena
NORDFJORDEIDAS, NORVEGIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Šiandienos ekskursija* prasideda Nordfjordeide. Vietinis gidas mus pakvies į nuostabią ekskursiją po visame pasaulyje žinomą ir į UNESCO sąrašą įtrauktą Geiranger fjordą! Važiuosime iš Nordfjordeido į Helesyltą autobusu stebėdami įspūdingą Norvegijos gamtą. Atvykę į miestelį lipsime į keleivinį laivą „MV Fjord Experience“ ir plauksime gilyn į Geiranger fjordą, kuris dėl savo išskirtinio gamtos grožio buvo pripažintas UNESCO paveldo objektu. Keliaudami stebėsime aukštus kalnus, iš jų besiveržiančius krioklius ir laukinę gamtą bei gyvūniją. Kelionės kapitonas pateiks mums įdomių faktų ir istorinės informacijos apie vietovę, praturtins jūsų patirtį ir padės suprasti šio neįtikėtino gamtos stebuklo reikšmę. Kelionės metu sustosime prie garsiausių fjordo lankytinų vietų - Septynių seserų krioklį ir Suitor krioklį. Turėsite galimybę iš arti susipažinti su šiais nuostabiais gamtos stebuklais, pajusti krioklio rūką ir išgirsti vandens ošimą, besileidžiantį uolomis. Nakvynė laive.

5
diena
ALESUNDAS, NORVEGIJA (pusryčiai, vakarienė) 
Pusryčiai. Šios ekskursijos* metu vykstame į vietovę už Alesundo, į trolių šalį. Pakeliui pravažiuosime Aivaro Aseno, antrosios Norvegijos kalbos (Nynorsk kalbos) pradininko, namus. Keliausime palei Storfjordą (pakeliui išvysime Rožių bažnyčią 1789 m.) į Valldalį, garsėjantį skaniomis braškėmis. Kitas sustojimas bus prie kvapą gniaužiančio Gudbrandsjuvet, 5 metrų siaurumo ir 20-25 metrų gylio daubos. Galėsime pereiti tiltą iš vienos daubos pusės į kitą. Toliau važiuosime per Reinheimeno nacionalinį parką į Trollstigeno plokščiakalnį. Žavėsimės nuostabiu vaizdu į Trolių kelią (Trollstigen), Karaliaus, Karalienės ir Vyskupo kalnus bei Stigfossen krioklį. Įvekus 11 Trolių kelio vingių, apačioje bus sustojimas, iš kur galėsime padaryti geriausias krioklio nuotraukas. Aplankysime Trolių sieną, aukščiausią vertikalią Europos uolą ir išvysime įspūdingą Romsdalshorno viršukalnę. Kad ir kaip norėtųsi pasilikti, laikas grįžti į Olesiundą. Nakvynė laive.
6
diena
 FLAMAS, NORVEGIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Šiandienos ekskursija* prasideda Flame – vienoje labiausiai lankomų vietovių Norvegijoje dėl nuostabaus laukinio kraštovaizdžio. Garsusis Flamo maršrutas traukiniu nugabens mus 20 km aukštyn per Flamo slėnį (pakilsime 867 m aukščiau jūros lygio). Tarptautinė geležinkelių draugija Flamo maršrutą pripažino viena iš 25 gražiausių pasaulio kelionių traukiniu. Geležinkelis buvo pradėtas tiesti 1924 m., o galiausiai atidarytas 1940 m. Flam geležinkelis įprastais bėgiais yra vienas stačiausių pasaulyje. Atvykę į Myrdalo stotį dalį kelio (6-8 km) atgal žygiuosime pėsčiomis. Sustosime Ralarosos ožkų fermoje, paragausime skanių vietinių produktų. Mėgausimės nuostabiais vaizdais ir daugybe krioklių keliaudami slėniu palei upę. Likusią maršruto dalį įveiksime traukiniu, grįžimas į Flam. Nakvynė laive.

7
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 
Po keleto aktyvių dienų Norvegijoje pailsėsime - skirsime visą dieną poilsiui ir pramogoms laive. Rekomenduojame apsilankyti prabangiame “Aurea SPA” centre (mokama), išbandyti vandens parko nusileidimo trasas po atviru dangumi. Pasivaikščioti pagrindine laivo promenada, kur galėsite apsipirkti prabangiose parduotuvėse. Dalyvaukite šokių pamokose, konkursuose, klausikytės gyvos muzikos, o vakare - į teatrą stebėti muzikinių šou. Nakvynė laive.
8
diena
 KYLIS, VOKIETIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame į ekskursiją Liubeke*. Liubeko senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą nuo 1987 m. Tuomet tai buvo pirmasis miestas Šiaurės Europoje, kai visas senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasirinktų pasaulio paveldo objektų sąrašą. Senamiesčio brangenybės yra nuostabios Liubeko gotikinės bažnyčios, kurios iki šių dienų vainikuoja Liubeką kaip „7 bokštų miestą“. Vaizdingos gatvelės ir kiemai, viduramžių socialinės institucijos, tokios kaip Šventosios Dvasios ligoninė ar Jūrininkų gildija, sukūrė ypatingą miesto vaizdą ir atmosferą. Aplankysime ir istorinę Rotušę. Net ir tie, kurie jau pažįsta Liubeką, sužinos daug, ko nežinojo apie šios išdidžiosios „Hanzos sąjungos karalienės“ praeitį ir dabartį. Grįžimas į laivą, laisvas laikas. Nakvynė.
9
diena
KOPENHAGA – KAUNAS (pusryčiai)
Grįžimas į Kopenhagą. Išsiregistravimas iš laivo, pervežimas į oro uostą. Skrydis į Kauną.
Nuo2389
2024 07 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 300
su skrydžiu: 2689

Apie Norvegiją

Oficialiai vadinama Norvegijos karalyste – Šiaurės šalis vakarinėje Skandinavijos pusiasalio dalyje. Valstybei priklauso arba ji administruoja Svalbardą, Lokių salą, Jan Majeną, Buvę, Petro I salą ir Karalienės Modos Žemę. Europinė šalies dalis ribojasi su Švedija, Suomija bei Rusija taip pat turi jūrinę sieną su Danija ir Jungtine Karalyste. Šalies krantus skal

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Norvegijos fjordai: išskirtinis kruizas su MSC EURIBIA aplankantis fjordus ir Daniją, Norvegiją, Vokietiją.

Artūras
2023-09-07
10
Labai geras ir išsamus apgento darbas, suteikta visa reikiama informacija. Kelione ivertinau 150% nuostabus laivas, ekipažas draugiškas, koncertai bei pramogos nuostabūs. Viskas sukurta poilsiui, nesinorėjo palikti laivo. Sekanti kelionė tik su MSC laivais.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Norvegiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Data 2024 liepos 13-21 d.

KAINOS

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę, su skrydžiais – 2689 EUR

Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su langu, su skrydžiais – 2849 EUR

Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su balkonu, su skrydžiais – 3029 EUR - vietų nebėra.

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Kaunas – Kopenhaga – Kaunas;
 • 20 kg/asm registruotas bagažas ir rankinis mažas salono bagažas telpantis po kėde (40x20x25 cm);
 • 1 nakvynė Kopenhagoje 3-4* viešbutyje su pusryčiais (prieš kruizą);
 • MSC EURIBIA 7 naktų kruizinis maršrutas;
 • Visi uostų ir oro uostų mokesčiai;
 • Aptarnavimo mokestis laive;
 • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kajutėje;
 • Maitinimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs (išskyrus kai būnate ekskursijose), vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai kruizo metu: kava, arbata, vanduo pusryčių metu ir savitarnos bufete;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyvo garso koncertai, konkursai, baseinai, animacija);
 • Pervežimai oro uostas-viešbutis ir uostas-oro uostas;
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Ekskursijų paketas, į kurį įskaičiuotos visos programoje minimos ir žvaigždute pažymėtos ekskursijos - 560 EUR/asm (visų programoje aprašytų ekskursijų kaina su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą);
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Skalbimo, fotografo paslaugos laive;
 • Kazino, SPA paslaugos;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 14 asmenų grupei).
 • Gauta ir suderinta kajutė kruiziniame laive yra negarantuojama ir atsiradus nenumatytoms aplinkybėms ,gali būti pakeista pačios kruizinės kompanijos. Kruizinė kompanija garantuoja tik išsipirktą kajutės tipą.

Kelionės užsakymas

Nuo
2389

+ skrydis apie: 300 visiems su skrydžiu: 2689
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės