18 dienų ekspedicinis kruizas Antarktidoje Luxury klasės kruizu Silversea Silver Wind

Nuo23000
2025 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1500
su skrydžiu: 24500
Dėmesio! Keliaujant į Antarktidą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Jei kada nors norėjote pasiekti piečiausias pasaulyje vietas, tai šis kruizas kaip tik jums. Perkelkite savo ribas toliau, nei kada nors manėte, kad tai įmanoma, leiskitės į žavią gilių pietų laukinę gamtą. Pradėję nuo Puerto Viljamso, pirmiausia plauksite į Folklando salas, todėl atkreipkite dėmesį į penkias pingvinų rūšis ir daugiau nei 60 kitų gyvūnų rūšių. Toliau – Pietų Džordžija, kurioje gyvena didžiuliai ruoniai drambliai, spalvingi karališkieji pingvinai ir smalsūs ruoniai. Galiausiai išplaukite į Antarktidą, kur tęsite savo atradimus. Grįšime namo per garsųjį Dreiko sąsiaurį.

 

APIE LAIVĄ

 

Silversea Luxury kompanijos laivui Silver Wind 2021 m. lapkritį buvo sustiprintas ledo klasės korpusas, todėl jis tapo vienu iš labiausiai prisitaikančių laivų laivyne. Vis dar nesenstančios elegancijos, vis dar prabangiai aplinkai „Silver Wind“ patobulintas laivo universalumas reiškia, kad jis gali lengvai plaukti iš poliarinių regionų į legendinius uostus. Laivas talpina 274 keleivius, aptarnauja 239 asmenys, laivas sudarytas iš 7 denių, kuriuose rasite restoranus, sporto sale, SPA centrą, baseinus su džakuzi ir kt.

 

DIENA UOSTAS ATVYKSTA IŠVYKSTA
1 Puerto Williams - Chile   21:00
2 Cruising Day    
3 New Island - United Kingdom 06:00 11:00
3 West Point, Falkland Islands - United Kingdom 14:15 19:00
4 Port Stanley - United Kingdom 08:00 14:00
5 Cruising Day    
6 Cruising Day    
7 South Georgia - United Kingdom 10:00  
8 South Georgia - United Kingdom    
9 South Georgia - United Kingdom   19:00
10 Cruising Day    
11 Cruising Day    
12 Elephant Island - Antarctic 09:30  14:00
13 Cruise in the Antarctica - Antarctic    
14 Antarctic Peninsula - Antarctic    
15 Antarctic Peninsula - Antarctic    
16 South Shetland Islands - Antarctic   18:30
17 Drake Passage - Chile    
18 Puerto Williams - Chile 220:  
19 Puerto Williams - Chile    

1
diena
VILNIUS - SANTIAGAS
Kelionė prasideda skrydžiu į Santiago miestą Čilėje. Iš oro uosto savarankiškai pasieksite viešbutį, kur susirinks visi kruizo keliautojai. 
2
diena
SANTJAGAS – PUERTO VILJAMSAS
Šią dieną kartu su kitais keliautojais išskrisite iš Santiago į uostamiestį - Puerto Viljamsą, iš kur vakare pradėsite kelionę kruizu. Puerto Viljamsas yra Čilės miestas, esantis Navarino saloje, pietinėje Biglio kanalo pakrantėje. Jis skelbiasi esąs „piečiausias miestas pasaulyje“, tačiau dėl savo mažo dydžio – maždaug 2500 gyventojų – į šį titulą pretenduoja ir daug didesnis Argentinos miestas Ušuaja, esantis šiaurinėje to paties kanalo pusėje. Aplinkinis peizažas yra nuostabus – apsnigti kalnai, ošianti jūra ir žaliuojantys mediai. Visai neseniai jis tapo mokslinių ir turizmo kelionių į Antarkties regioną tašku. Priešingai nei labai komercinės Ušuajos šurmulis ir eismas, Puerto Williams siūlo tylesnę ir labiau atsipalaidavusią patirtį. Jis žavi lankytoją mažo kaimo jausmu, kaimiškais pastatais ir jaukiu sklindančių medienos dūmų kvapu. 

3
diena
DIENA JŪROJE
Mėgaukitės diena jūroje, stebėdami aplinkinius gamtos vaizdus, pasilepinkite SPA centre ar sudalyvaukite sportinėje veikloje.

4
diena
NAUJOJI SALA
Po dienos jūroje laukia nuošali Naujoji sala, kuri yra nutolusi į vakarus nuo Folklando salų, o kuklią žmonių populiaciją gerokai nusveria nepaprasta paukščių gamta, gyvenanti palei uolėtą pakrantę. Audringoje Pietų Atlanto vandenyno laukinėje saloje yra gyvūnų prieglauda – tarp daugybės gyventojų gausu pingvinų, susiraukšlėjusių ruonių ir griežtai atrodančių albatrosų. Folklando pingvinus verta pamatyti, jie kvailioja ir krinta paplūdimiuose, prieš pasinerdami į vandenį. Čia gyvena penkios skirtingos rūšys, įskaitant karališkuosius pingvinus, kurie stovi oranžinėmis apykaklėmis, švytinčiomis prie baltų krūtinės plunksnų. Jūrų liūtai, ruoniai ir drambliai ruoniai ilsisi palei krantą, o aptakios orkos patruliuoja ir Pealeo delfinai kerta bangas. Settlement Rookery uolos barška nuo dūžtančių jūros bangų garsų ir aidinčių juodarankių albatrosų, karališkųjų kormoranų ir uolinių pingvinų šūksnių. Mėgaukitės nuostabiais kraštovaizdžiais, nusėtas laivų nuolaužomis ir spalvingomis lauko gėlėmis. Šiltas priėmimas garantuotas, ypač kai patiekiamas vietinis smoko paprotys – iškilę pyragaičių ir sausainių lėkštės su arbata ir kava. Tačiau čia ne visada viskas buvo taip ramu, todėl galite aplankyti mūšio laukus ir brangaus karo memorialus 1982 m., kai britai ir argentiniečiai nuožmiai susirėmė dėl šių salų. Galėsite rinktis iš trijų ekskursijų, kurios bus įskaičiuotos: plaukimas zodiaku, plaukimas baidare ar žygis su ekspedicijos komanda.

5
diena
FOLKLANDO SALOS, VAKARINIS TAŠKAS
Sekanti stotelė vaizdingų Folklando salų šiaurės vakarų užkampis. Pakrantėje jus pasitiks didžiulės juodabrių albatrosų kolonijos šauksmai. Iš tiesų, sala iš pradžių buvo žinoma kaip Albatroso sala, iki kol buvo pervadinta, kad atspindėtų jos geografinę padėtį. Nors albatrosai – baltomis plunksnomis žybsintys raižytose uolose virš bangų – yra žinomiausi gyventojai, jie toli gražu nėra vieninteliai šios atokios, izoliuotos žemės gyvūnai. Didžiulė paukščių armija vadina salos šventovę namais, pribloškia mažą žmonių populiaciją ir avis, klaidžiojančias Vest Pointo salos žolynuose. Susipažinkite su akmeniniais pingvinais, kurie slampinėja ir buriasi palei pakrantės riedulius, taip pat imperatoriškuosius kormoranus, kurių čia gausu. Taip pat savo tyrinėjimų metu galite susidurti su Magelano pingvinais. Pasivaikščiokite ramiais salos kraštovaizdžiais ir atkreipkite dėmesį į endeminius augalus, tokius kaip Feltono gėlė, dengianti žalią vidų. Išpuoštas dramatiškiausiais salyno peizažais, tyrinėkite šią vėjo dvelktą tolimą kraštą. Cliff Mountain yra salos išskirtinumas – iškilęs smiltainio monolitas ir aukščiausia salyno uola, nukrenta iki sūkurių bangų apačioje. Pažvelkite į vandenis, kad pamatytumėte Commerson delfiną, besivaikantį vienas kitą aplink bangų nuplautą salos pėdsaką. Taip pat šias vietas aplanko banginiai, kailiniai ruoniai, kuriuos galite pastebėti ilsintis aplink viliojančius Vest Pointo salos krantus. Galite rinktis ekskursijas su baidare ar pasivaikščiojimą.

6
diena
STENLIS
Nepaisant to, kad Stenlis yra britiškas uostas, jis labiau primena Patagoniją. Nepaisant pučiamo vėjo, didžiulio ir skausmingai gražaus Folklando salų kraštovaizdžio, nenustebkite atradę keistą barą, kuriame patiekiamas alus ir net žuvies traškučiai. Nors tokie orientyrai kaip Kristaus bažnyčios katedra su banginio ūsų arka yra 100% vietinių dirbiniai, yra nemažai importuotų sodo nykštukų ir vėliavų, kurie primena, kieno teritorijoje iš tikrųjų esate. Folklando salų nuosavybės teisė ilgą laiką buvo ginčų objektas nuo kolonizacijos XVIII amžiuje. Įvairiais gyvenimo etapais jie buvo laikomi prancūzais, britais, ispanais ir argentiniečiais. 1982 m. Folklandų karas, nors ir truko tik trumpą laiką, įrodė, kad britai prisirišo prie šio atokaus forposto, o salos ir šiandien tebėra Britų Sandraugos dalis. Tiems, kurie nori pasinerti į praeitį, Istorinis dokų muziejus suteikia daug informacijos apie languotą istorinį ir politinį Folklendų foną. Tačiau tikrieji Stenlio herojai, be abejo, yra tūkstančiai pingvinų. Poravimosi sezono metu čia peri penkios rūšys. Tarp jūsų ir laukinės gamtos praktiškai nėra jokių kliūčių; leidžia patirti tikrai interaktyvų, autentišką ir visiškai nepamirštamą patirtį. Turai gali pasiūlyti kalnų pasivaikščiojimą su gidu, pasivaikščiojimą po mūšių vieta ir garsiausias miesto vietas.

7 – 8
dienos
JŪROJE
Po kelių intensyvių dienų laukia dvi dienos jūroje, kuomet galėsite pailsėti SPA centre, pasimėgauti sporto užsiėmimais ar šokių pamokomis, paskanauti gurmaniškų patiekalų.
9 – 11
dienos
PIETŲ DŽORDŽIJA
Sekančioje stotelėje praleisite net tris dienas, per kurias išsamiai ištyrinėsite gamtą, gyvūniją bei istoriją. Pasieksite sniegu apgaubtus lyg anglis juodus kalnus, milžiniški ledynai ir laukinė gamta sudaro Pietų Džordžiją viena didžiausių gamtos salų. Čia pamatysite ruonių dramblių susimušimą ir daužymąsį, ir minias spalvingų karališkųjų pingvinų, besidriekiančių kiek akis užmato. Šios izoliuotos subantarktinės salos, buvusios JK užjūrio teritorijoje, kadaise sudarė atokų banginių medžioklės centrą – ir jūs vis dar galite aplankyti buvusias banginių medžioklės stotis. Šiais laikais jūros milžinai gali nevaržomi plaukti lediniais vandenimis. Muziejus primena legendinę misiją, o jūs galite pamatyti memorialą Shackletonui, kuris stovi virš jo paskutinės poilsio vietos šioje pasakiškoje saloje. Pietų Džordžijos karališkųjų pingvinų kolonijos su ryškiais geltonos ir oranžinės spalvos pliūpsniais ant kaklo stovi, kivirčijasi ir smalsiai tyrinėja, mėgaudamiesi izoliuotu šios salos atokvėpiu. Prie jų prisijungia mažesnės pingvinų rūšys, pvz., Makaronų pingvinai, ir kiti šlovingi paukščiai, pavyzdžiui, didingi klajojantys albatrosai, kuriuos galite pamatyti sklandant vėjo gūsiais virš banguotų bangų. Siūlomi turai saloje su ekspedicijos komanda.

12 – 13
dienos
JŪROJE
Tęsite kelionę plaukdami aukščiausios klasės laivu, kur visos kelionės metu ragausite gurmanišką maistą, atsipalaiduosite pirtyje ar džakuzyje, išbandysite masažus jūroje.
14
diena
DRAMBLIŲ SALA
Po dviejų dienų jūroje pasieksite vietą, žadančią jaudinančius nuotykius, legendines istorijas ir nepriekaištingą Antarkties grožį. Dramblių sala yra bene geriausiai žinoma Antarktidos vieta. Ankstyvųjų tyrinėtojų žygdarbiai šią atšiaurią, vienspalvę salą įamžino žmonijos istorijos temose. Manoma, kad pavadinimas kilęs iš dramblių ruonių, kuriuos ankstyvieji tyrinėtojai pastebėjo slampinėjant ant uolų, vulkaninė sala nebuvo tinkamai ištirta iki 1916 m., kai Ernestas Shackletonas ir jo vyrai buvo aptikti neprognozuojamų oro sąlygų ir ieškojo išsigelbėjimo jos krantuose. Jų istorija apie išgyvenimą, įstrigusi šioje nederlingoje žemėje, yra viena iš labiausiai žmoniją sukrečiančių ir įkvepiančių pasakojimų. Dramblių sala yra įrašyta giliai į Antarktidos tyrinėjimų knygą, o atvykę į ledinę salos karalystę patys atrasite Shackletono pasaką. Nuostabus, lėtai tekantis Ištvermės ledynas, kurį pamatysite čia atvykę, pavadintas nuo jų laivo „The Endurance“. Aplankykite paminklą Shackletonui, dažnai apsuptam migruojančios minios mažyčių gentoo pingvinų, Point Wild – vietoje, kur jis ir jo 28 įgulos nariai keturis su puse mėnesio Antarkties žiemos apsupti stovyklavo. Be buriavimo tarp kvapą gniaužiančių žiemos vaizdų, neįtikėtinos faunos ir didžiulio nuotykio į nežinomybę jausmo, vienas iš tikrų Antarktidos kruizų džiaugsmų yra sekti drąsių tyrinėtojų, kurie pirmieji ieškojo viliojančio nektaro, pėdomis. šiuos pavojingus, jausmingus kraštovaizdžius. Galimi turai zodiaku ar baidarėmis.
15
diena
ANTARKTIDA
Nedaug kelionių sužadina vaizduotę kaip kelionė žemyn į vieną atokiausių, ekstremaliausių ir kerinčių planetos dykumų – Antarktidą. Nuotykis savo gryniausia forma, tik saujelei žmonių kada nors pasiseks patirti didingą šių vienspalvių peizažų grožį. Antarkties garsas bus vienas iš pirmųjų jūsų susitikimų su šia baltos spalvos karalystė, esančia šiauriniame Antarkties pusiasalio pakraštyje – labiausiai į pietus nutolusį Pietų Amerikos tašką, kitaip vadinamą „Pabaiga. Pasaulis'. Pavadintas nuo pirmojo laivo, kuris 1902 m. įveikė koridorių tarp pusiasalio ir Džoinvilio salos grupių, „Sound“ yra neapdorotas, jutiminis įspūdingų ledkalnio plokščių, atitrūkusių nuo byrančios Larseno ledo lentynos, darinys. Susipažinkite su stadiono dydžio ledo salomis ir susipažinkite su nepaprasta paukščių gamta, kuri vadina šią baltą karalystę namais. Stebėkite, kaip aplink šokinėja Gentoo pingvinų kolonijos, o virš galvų šliaužia kyšuliai, kaip aplink jus klesti unikali žemyno laukinė gamta. Galimi turai pėsčiomis, zodiaku ar baidarėmis.
16 – 17
dienos
ANTARKTIES PUSIASALIS
Dvi sekančios dienos, per kurias Antarktidos pusiasalis atsiskleidžia, ištiesdamas viliojantį kelią nuotykių ieškotojams, kurie išdrįsta tyrinėti šią neprijaukintą karalystę. Antarkties pusiasalis, besidriekiantis nuo piečiausio pasaulio žemyno širdies, siūlo įspūdingą pirmąjį sniego bei milžiniškų ledo skulptūrų gamtovaizdį. Didžiulis pusiasalis yra mokslinių tyrimų bazių centras, skatinančios tyrinėti ir suprasti šį unikalų kraštovaizdį, jo išskirtinę laukinę gamtą ir žmonių poveikį šiame nesugadintame žemyne. Iš arti stebėkite katedros dydžio ledkalnius ir mėlynų atspalvių ledynus, lėtai slystančius iš įspūdingų vietų, tokių kaip Vilties įlanka. Pusiasalį dengia blanširuotos kalnų viršūnės, o unikalioje šio pusiasalio aplinkoje netrikdomai klesti tūkstančiai žavių Adelės pingvinų porų. Galimi turai pėsčiomis, zodiaku ar baidarėmis.

18
diena
PIETŲ ŠETLANDO SALOS
Ledu dengtas Antarkties pusiasalis yra bene labiausiai prieinamas žemyninės Antarktidos regionas. Netoli šiaurės vakarinio Antarkties pusiasalio galo, atskirto Bransfildo sąsiaurio, esančios Pietų Šetlando salos patenka į Antarkties sutarties jurisdikciją, sustabdant pretenzijas į jų suverenitetą. Kelios šalys čia turi tyrimų bazes, o dėl apkūnių dramblių ruonių ir minios Gentoo, Chinstrap ir Adelie pingvinų, taip pat vadinančių salas namais, kartais gali pasijusti, kas sala šiek tiek perpildyta. Karaliaus Džordžo sala yra didžiausia ir svetingiausia sala, kurioje yra daugumą tyrimų stočių. Neapsigaukite, šios salos siūlo nepaprastus nuotykius vienoje atokiausių vietų žemėje. Virš salyno kyla trigubos Fosterio kalno viršūnės, ir jūs pajusite, kaip jūsų širdis plaka kiek greičiau, kai plauksite į nuostabios sugriuvusios Deception salos ugnikalnio kalderos šerdį. Pasivaikščiokite po Mėnulio peizažus viduje ir net panirkite į neįtikėtinai šiltą, geotermiškai šildomą Pendulum Cove vandenį. Tuo tarpu dramblių sala įtraukta į Antarkties ekspedicijos legendų metraščius. Atraskite dar daugiau priežasčių aplankyti šią neįtikėtiną ledinę karalystę ir Sužinokite, kodėl daugelis mano, kad Pietų Šetlando salas yra Antarktidos karūnos brangakmenis. Siūlomi turai zodiakais.
19
diena
DREIKO SĄSIAURIS
Diena, kuomet laukia plaukimas legendiniu Dreiko sąsiauriu. Pietinis Amerikos pakraštys jau jaučiasi kaip pakankamai laukinė aplinka, tačiau pojūtis stebint tolimas pusiasalio, vadinamo „pasaulio pabaiga“, uolas, nykstančias horizonte, yra vienodai epiškas, baisus ir magiškas. Išplaukite, kad lėtai nusileistumėte žemėlapio apačioje nuo Horno kyšulio ir leistumėte į ekspediciją žemyn į ledinį Antarktidos požemį. Dreiko sąsiauris yra nepaprasta romantiškos vandenyno legendos kelionė, kuri taikosi į ledinę Antarktidos karalystę. Atvykus dangoraižio dydžio ledkalniai sveikina jus, kai keliaujate šio žemyno vandenimis, kur sniege ir lede gyvenantys padarai, tokie kaip pingvinai ir banginiai, netrukdomi klaidžioja. Jūsų pirmasis žvilgsnis į šią labiausiai neištirtą vietą greičiausiai bus Pietų Šetlando salos. Eikite kai kurių didžiausių ir drąsiausių istorijos tyrinėtojų pėdsakais tyrinėdami garsias, sniegu padengtas žemes, tokias kaip Dramblys ir Apgaulės sala. Susiliejančios šiltos ir vėsios vandenyno srovės pritraukia į perėją įspūdingų gyvūnų. 
20
diena
PUERTO VILJAMSAS
Vėlų vakarą grįžimas į uostamiestį Puerto Williams ir nakvynė viešbutyje.
21
diena
DREIKO SĄSIAURIS
Sekančią dieną skrydis į Santiagą. Iš čia skrydis namo pasirinktą dieną.
Nuo23000
2025 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1500
su skrydžiu: 24500

Apie Antarktidą

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Antarktidą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

2025 01 25 – 02 12

Apartamentai su langu viernam asmeniui – 23 000 EUR/asm
Apartamentai su balkonu viernam asmeniui – 31 500 EUR/asm

2025 02 22 – 03 12

Apartamentai su langu viernam asmeniui – 18 000 EUR/asm
Apartamentai su balkonu viernam asmeniui – 24 400 EUR/asm

2025 11 05 – 23

Apartamentai su langu viernam asmeniui – 20 400 EUR/asm
Apartamentai su balkonu viernam asmeniui – 23 400 EUR/asm

2025 11 23 – 12 11

Apartamentai su langu viernam asmeniui – 20 400 EUR/asm
Apartamentai su balkonu viernam asmeniui – 23 400 EUR/asm

2025 12 21 – 2026 01 08

Apartamentai su langu viernam asmeniui – 23 400 EUR/asm
Apartamentai su balkonu viernam asmeniui – 26 100 EUR/asm

2026 02 07 – 22

Apartamentai su langu viernam asmeniui – 18 400 EUR/asm
Apartamentai su balkonu viernam asmeniui – 24 300 EUR/asm

Į kainą įskaičiuota:

 • 19 dienų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje Luxury klasės Silversea laive Silver Wind;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive restoranuose su atviru laikų pasirinkimu;
 • Nemokamas kambarių aptarnavimas 24 valandas per parą;
 • Asmenininis aptarnavimas laive, beveik vienas aptarnaujantis žmogus vienam keleiviui;
 • Arbatpinigiai laivo personalui;
 • Gėrimai apartamentuose ir restoranuose, įskaitant vynus, šampanus, stipriuosius gėrimus;
 • WIFI laive;
 • SPA ir fitneso centrai;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai);
 • Šiam kruizui pritaikytos striukės;
 • Papildoma viena nakvynė prieš ir viena po kruizo;
 • Vietiniai skrydžiai Santjago - Puerto Williams – Santjago su vienu registruotu bagažu vienam asmeniui;
 • Pasirinktos ekskursijos uostuose.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai į Santjagą nuo 1500 EUR/asm su 2 persėdimais;
 • Laivo paslaugos/pramogos: SPA paketai, fotografo paslaugos, kirpimas, akupunktūra kitos papildomos paslaugos laive;
 • Specialių batų, kelnių, lazdų nuoma, kurie pristatomi į laivą (už vieną daiktą nuo 100 EUR/asm visam kruizui)
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

Pastaba. Kruizo datos nurodytos plaukimo, jei keliaujate prieš kruizą ar pasiliekate po kruizo, nurodyta data skirsis.

Kelionės užsakymas

Nuo
23000

+ skrydis apie: 1500 visiems su skrydžiu: 24500
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Dvi Filipinų salų žvaigždės: Sebu ir Boholis su poilsiu
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Formule 1 Grand Prix lenktynės Dohoje, plaukiant 7 naktų kruizu su MSC Euribia iš Dubajaus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

7 naktų kruizas Dunojaus upe iš Vienos, aplankant Austriją, Slovakiją, Vengriją
Austrija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.