Modernioji Malaizija, Borneo salos orangutanai ir nepažintasis Brunėjus

Kelionės akcentai

 • 2024 07 06 ieškoma pavienė keliautoja, kreiptis į vadyb. Akvilę tel. nr. +37067681134
 • Tik „Kelionių akademijoje“ – autorinis maršrutas
 • Svečiuosimės Pietryčių Azijos didmiestyje Kvala Lumpūre
 • Aplankysime paslaptingąją Brunėjaus karalystę
 • Tyrinėsime vieną pagrindinį Malaizijos turistų traukos centrą – Mulu
 • Turėsime galimybę gyvai išvysti Borneo saloje gyvenančius orangutanus ir didnoses beždžiones
 • Gyvensime džiunglių apsuptyje
 • Ilsėsimės savo ypač margos tautinės sudėties garsėjančioje Kota Kinabalu
Nuo2845
2024 07 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 4045
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Malaizija – nuostabi gamta, tropiniai miškai, unikalūs gyvūnai. Malaizija – nepakartojama architektūra ir pasakiškai draugiški žmonės. Malaizija – turkio spalvos vandenys ir balto minkšto smėlio paplūdimiai. Leisimės į kelionę, kuri mums leis ne tik klausytis atsiliepimų apie šį užburiantį žemės kampelį, bet ir patiems juos dalyti. Aplankę postmodernųjį Kvala Lumpūrą, žaliąsias džiungles, skrisime į Brunėjų. Ši valstybė, įsikūrusi Borneo saloje, ribojasi tiek su Malaizija, tiek su Indonezija. Unikalusis Brunėjus laikomas viena iš mažiausių ir turtingiausių valstybių, kuri neabejotinai turi ką parodyti. Ilsėsimės Kota Kinabalu (Kota Kinabalu). Šio ypač margos tautinės sudėties – kinų, badžajų, kadazanų, dusunų, malajų, murutų ir indų – miesto istorija mena dar 19 a., kai britai čia įkūrė gyvenvietę.Tad pirmyn į stebuklų kupiną pažintį su nuostabiąja Malaizija!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

 

RITA

 

 

Rita Malaizijoje gyvena nuo 2015 metų.  „Apsispręsti išvykti gyventi į nepažįstamą šalį nebuvo labai sunku, kartu su vyru tai priėmėme kaip vieną iš gyvenimo iššūkių. Ši šalis per tiek metų mane gan stipriai pakeitė, čia tapau daug aktyvesnė, galbūt iš dalies dėl to, jog dabar visus metus galiu džiaugtis amžina vasara ir nereikia „išgyventi“ šaltų, stingdančių, tamsių žiemos periodų, kurių be galo nemėgau gyvendama Lietuvoje“.  Rita tik atvykusi į Malaiziją pirmiausia pradėjo lankyti malajų kalbos kursus, kur mokėsi ne tik kalbos, bet ir kultūrinių dalykų. Išsilaikė pažengusiojo giluminio nardymo kursus, savanoriavo UNHCR Malaysia organizacijoje. Vėliau buvo viena iš iniciatorių suburti lietuvių bendruomenę ir tapo jos steigėja bei lydere. „Gyvenant čia atradau aistrą keliauti bei planuoti keliones, o vėliau padėjau ir atvykstantiems tautiečiams susiplanuoti geriausius maršrutus keliaujant po Malaiziją. Kartu su vyru aplankėme beveik visas Pietryčių Azijos šalis, Honkongą bei dalį Australijos, Naujosios Zelandijos, Japonijos. Mums patinka keliauti ir po Malaiziją, vis dar atrandame naujų vietų bei sutinkame labai įdomių žmonių“. Laisvalaikiu Rita daug skaito įvairios literatūros, jodinėja, rašo straipsnius apie Malaizijos kultūrą, šventes, virtuvių įvairovę, fotografuoja kelionėse ir visai neseniai pradėjo laipioti uolomis.  

 

„Kviečiu prisijungti prie kelionių po Malaiziją ir drauge pažinti šią turtingą istorija, daugiakultūrę, įvairiaspalvę bei kontrastų šalį!“

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Kvala Lumpūras 01:50 – 17:00 (+1)

Kvala Lumpūras – Stambulas 23:05 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

 

1
diena
VILNIUS – KVALA LUMPŪRAS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.
2
diena
KVALA LUMPŪRAS
Nusileidus tarptautiniame Kvala Lumpūro oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Ankstyvas įsiregistravimas viešbutyje, laisvas laikas. Šiek tiek pailsėjus keliausime  prie Malaizijos simboliu tapusių Petronaso bokštų (Petronas Twin Towers), kurie iki 2004 m. buvo aukščiausi planetos pastatai. Norintieji galės pakilti į Petronaso bokštų apžvalgos aikštelę.*  Laisvas laikas mieste.   Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre.
3
diena
KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien pradėsime pažintį su Kvala Lumpūru. Pirmiausia sustosime pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose susijungia islamiška ir malajų architektūros. Toliau keliausime į Merdekos aikštę (Dataran Merdeka), taip pat sustosime priešais aikštę stūksantį prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą (Bangunan Sultan Abdul Samad) ir 1884 m. britų įsteigtą Karališkąjį Selangoro klubą (Kelab Di-Raja Selangor).  Šiandien aplankysime ir vieną seniausių šventovių mieste – Džameko mečetę (Masjid Jamek), atidarytą dar 1909 metais. Stabtelėsime ir prie modernios Nacionalinės mečetės (Masjid Negara) – svarbiausios malajų musulmonų šventovės. Mūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves). Čia mus tiesiog užburs urvų didybė bei šalia ir urvo viduje esančių hinduistų šventyklų dydis, puošnumas, mistiškumas. Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre.

4
diena
KVALA LUMPŪRAS – BRUNĖJUS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte išsiregistruosime iš viešbučio ir skrisime į Brunėjų. Ši valstybė, įsikūrusi Borneo saloje, ribojasi tiek su Malaizija, tiek su Indonezija. Unikalusis Brunėjus laikomas viena iš mažiausių ir turtingiausių valstybių, kuri neabejotinai turi, ką parodyti.  Atvykus mūsų lauks miesto turas, kurio metu aplankysime Karališkąjį Regalijų muziejųMasjid Omar Ali mečetę, stabtelsime pasigrožėti Brunėjaus sultono rūmais, užsuksime į prabangiausią šalies viešbutį, vertinamą 7 žvaigždutėmis. Turėsime galimybę pasisvečiuoti vietinių gyventojų namuose, kur būsime pavaišinti tradicine arbata ir šeimininkės gamintais desertais. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Brunejuje. 

5
diena
BRUNĖJUS – MULU (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę keliausime (160 km, ~3 val.) į oro uostą skrydžiui į Mulu. Atvykus į Mulu, mūsų lauks poilsis jaukiame viešbutyje džiunglių apsuptyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Mulu.
6
diena
MULU (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien mūsų lauks kelionė upe į Vėjo ir Skaidraus Vandens urvus (Wind and Clearwater Caves). Vėjo urve apžiūrėsime įspūdingą „karaliaus kambarį“, kur stalaktitai ir stalagmitai formuoja įmantrų nėrinių raštą. Skaidraus vandens urve išvysime retos rūšies vienalapį augalą, kurį galima aptikti tik Mulu, ir šviesai jautrius dumblius, augančius ant uolų. Po pietų aplankysime Elnio (Deer Cave) ir Lang urvus (Lang Cave). Šiuose urvuose pamatysime stalaktitų ir stalagmitų suformuotą įspūdingiausią darinį visame nacionaliniame parke. Elnio urvas pasižymi didžiausiu įėjimu visame pasaulyje. Jei orai bus palankūs, saulei leidžiantis išvysime nepamirštamą reginį – milijonus šikšnosparnių, išskrendančių naktinei medžioklei. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Mulu.

7
diena
MULU – KUČINGAS (BORNEO SALA) (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pasivaikščiosime kabančiais tiltais (Canopy Skywalk) ir skrisime į Saravako regione esantį Kučingo miestą. Atvykus mūsų lauks pažintinis turas po miestą, kurio metu aplankysime svarbiausias miesto įžymybes. Stabtelėję Kučingo krantinėje išvysime neįtikėtinus Baltojo Radžos rūmus, sudarytus iš trijų pastatų, sujungtų verandomis. Nakvynė viešbutyje Kučinge.
8
diena
KUČINGAS – BAKO NACIONALINIS PARKAS – KUČINGAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų lauks išvyka į Bako Nacionalinį parką (Bako National Park). Važiuodami pro autobuso langą galėsime gėrėtis mangrovių džiunglių vaizdu. Pasiekę Kampong Bako žveju kaimelį, persėsime į valtį ir vyksime į parką. Lankytojai čia atranda tikrą botanikos lobyną, daugybę paukščių ir gyvūnų rūšių, tokių, kaip didnosės beždžionės, ilgauodegės makakos, laukiniai šernai, indiniai zambarai (elniai) ir varanai, kurie gyvena drėgnųjų atogrąžų džiunglių pakrantėje. Nakvynė viešbutyje Kučinge.

9
diena
KUČINGAS – KOTA KINABULU (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į Semengono laukinės gamtos centrą (Semenggoh Wildlife Centre), kuriame turėsime progą stebėti didžiuosius orangutanus jų maitinimo laikotarpiu. Šiame parke lankytojams suteikiama galimybė stebėti, kaip orangutanai, kurie tapo našlaičiais arba buvo išgelbėti iš nelaisvės, yra reabilituojami ir mokomi išgyventi laukinėje gamtoje Po pietų keliausime tiesiai į oro uostą, iš kurio skrisime į Kota Kinabalu (Kota Kinabalu). Šio ypač margos tautinės sudėties – kinų, badžajų, kadazanų, dusunų, malajų, murutų ir indų – miesto istorija mena dar 19 a., kai britai čia įkūrė gyvenvietę. Ši, tiesa, buvo daug kartų sunaikinta, tad Kota Kinabalu savo amžių skaičiuoja tik nuo 1967 m. Daug laiko pastebėti, kuo šis miestas nuostabus tikrai netruks – iš karto susipažinsime su ypatingai draugiškais vietiniais, patį pirmąjį vakarą jau matysime kvapą gniaužiantį saulėlydį, ragausime skoniais turtingos virtuvės patiekalus bei klausysime užburiančios malajų muzikos. Vakare - poilsis viešbutyje.
10
diena
KOTA KINABULU (pusryčiai, vakarienė)
Šią dieną Jūsų laukia  pervežimas  iki Klio miško rezervato. Kelionė vyks pakrantės keliais ir vaizdingais kaimais, kelias drieksis palei upę.  Prieš saulėlydį plauksite upės kruizu,  kur galėsite stebėti laukinius gyvūnus ir paukščius, gyvenančius nepaliestose pirmykštėse džiunglėse. Sutiksite ir Didnosių beždžionių, ir orangutanų, besiglaudžiančių medžių viršūnėse palei upę, krokodilų, prie vandens telkinio laukiančių neatsargių šernų, ir ilgakojų makakų, susirenkančių vakarieniauti prieš miegą. Grįžimas į prieplauką, kur bus patiekiama tradicinė malajiečių švediško stalo vakarienė. Sutemus vėl turėsite trumpą kruizą upe ir stebėsite mirgančius jonvabaliius, kurie vaizdingai apšviečia  upės krantus. Vakare  – grįžimas  į Kota Kinabalu.

11 – 12
dienos
KOTA KINABALU (pusryčiai)
Čia mūsų lauks dvi dienos išsvajoto poilsio. Kiekvienas galės rinktis pagal savo poreikius: gal norėsite pagulėti paplūdimyje ir pasimėgauti saule, o gal susipažinti su vietiniais žvejais ir sužinoti apie patikimiausius žvejybos būdus? Nepamirškite užsukti ir į vietinį restoraną – maistas čia  visada šviežias, neįprastas ir neapsakomai skanus.  Nakvynės viešbutyje.
13
diena
KOTA KINABALU – KVALA LUMPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai)
Paskutiniąją kelionės dieną rekomenduojame sočiai papusryčiauti, nes lauks ilga kelionė namo. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kvala Lumpūrą, o iš ten – į Stambulą ir atgal į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.Tikimės, kad kelionė paliko tik geriausius įspūdžius, pilnas kišenes suvenyrų bei dovanų artimiesiems, o širdyse – tik dar didesnį troškimą keliauti. Būtinai lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse aplink nuostabųjį pasaulį!
Nuo2845
2024 07 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 4045

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomišk

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Modernioji Malaizija, Borneo salos orangutanai ir nepažintasis Brunėjus

Sigita
2023-11-08
8
Patiko nac. parkai,dar įtraukčiau krokodilų fermą. Kai užsakote lėktuvo bilietus, tai žiūrėkite, kad tarp skrydžių būtų ilgesnis laikas,nes mūsų kelionės metu, nespėdavo į kitus lėktuvus ir sukeldavo daug streso žmonėms! Įsidemėkite, kad to daugiau nebesikartotų!
Violeta
2023-04-11
10
Puikus autorinis maršrutas, turininga programa ir puikus kelionių vadovės Ingridos darbas. Turininga ir intensyvi kelionės programa leido per pakankamai trumpą laiką pamatyti tikrai daug: postmodernųjų Kvala Lumpūrą, žaliąsias džiungles, religingąjį Penangą, Langkavio salą, Brunėjų ir kt. Šioje kelionėje patyrėme ir megapolio didybę, ir gyvenimą džiunglėse, ir pasivaikščiojimą kabančiais tiltais, ir pažintį su didžiaisiais orangutangais, ir dar daug visko. Puikiai parinkti viešbučiai, maistas įvairus ir kokybiškas. Ypač sužavėjo viešbutis džiunglėse MULU saloje bei Langkavio saloje. Nereali kelionės vadovė Ingrida, profesionaliai, energingai ir nuoširdžiai bendravusi tiek su visa grupe, tiek su kiekvienu atskirai. Jos dėmesys, rūpestis, jaukūs vakarai ir nuoširdus bei šiltas bendravimas kelionėje buvo nepamainomi. Didžiausios sėkmės jai.
Algis
2023-04-07
10
Kelionė į Malaiziją buvo intensyvi, įdomi, turininga ir įspūdinga. Per gan trumpą laiką sudėliotas įdomus maršrutas po keturias salas,viešbučiai parinkti puikus. Labai dėkingi atsakingai ir profesionaliai kelionės vadovei Indridai. Tai labai nuoširdi, toleratiška,rupestinga,linksma, surandanti dėmesio kiekvienam keliautojui. Rekomenduojame kelione.
Violeta
2023-03-16
10
Turininga ir intensyvi kelionės programa leido per pakankamai trumpą laiką pamatyti tikrai daug: postmodernųjų Kvala Lumpūrą, žaliąsias džiungles, religingąjį Penangą, Brunėjų ir kt. Šioje kelionėje patyrėme ir megapolio didybę, ir gyvenimą džiunglėse, ir pasivaikščiojimą kabančiais tiltais, ir pažintį su didžiaisiais orangutangais, ir dar daug visko. Puikiai parinkti viešbučiai, maistas įvairus ir kokybiškas. Ypač sužavėjo viešbutis džiunglėse MULU saloje. Nereali kelionės vadovė Ingrida, profesionaliai, energingai ir nuoširdžiai bendravusi tiek su visa grupe, tiek su kiekvienu atskirai. Jos dėmesys, rūpestis, jaukūs vakarai ir nuoširdus bei šiltas bendravimas kelionėje buvo nepamainomi. Didžiausios sėkmės jai.
Nelė
2023-01-27
10
Nuoširdų ačiū norime tarti Ingridai Virkšaitei už puikiai suorganizuotą kelionę! Už meilę darbui, bendrakeleiviams, už jaukius vakarus, šiltą ir nuoširdų bendravimą, profesionalumą ir neišsenkančią energiją! Kelionė intensyvi, nuobodžiauti tikrai neteks! Viešbučiai parinkti puikūs, maistas kokybiškas ir įvairus.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Kvala Lumpūre, 1 nakvynė Brunėjuje, 2 nakvynės Mulu, 2 nakvynės Kučinge, 4 nakvynės Kota Kinabalu);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 5 pietūs, 5 vakarienės);
 • Vietiniai skrydžiai Kvala Lumpūras – Brunėjus, Miris – Mulu, Mulu – Kučingas (su persėdimu Miryje), Kučingas – Kota Kinabalu, Kota Kinabalu  – Kvala Lumpūras;
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kvala Lumpūras – Vilnius su vienu persėdimu (kaina 800 – 1200 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (pakilimas į Petronaso bokštų apžvalgos aikštelę (užsakoma iš anksto, 35 eur asmeniui); pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos – 50 EUR; 
 • Vienviečio kambario priemoka – 850 EUR;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su vietiniu anglakalbiu arba rusakalbiu gidu.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Malaizijoje, Kvala Lumpūro oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį (~1 EUR) 3* viešbučiuose.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • !!! Prieš vykstant į Malaiziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».

Apgyvendinimo variantai

Shangri-La Rasa Ria

Kambario tipas: Garden Wing Deluxe Room (pusryčiai)

Viešbutis įsikūręs paplūdimio kurorte su 3 km privačiu paplūdimiu, apsuptas miško rezervate ir su golfo aikštynu. Shangri-La Rasa Ria, Kota Kinabalu turi 499 elegantiškus kambarius ir liukso numerius.

Kelionės užsakymas

Nuo
2845

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 4045
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Japonija – tekančios saulės šalis
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Naujametinė Malaizija ir poilsis Langkavio saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.