7 naktų kruizas Dunojaus upe iš Vienos, aplankant Austriją, Slovakiją, Vengriją

Nuo1417
2024 07 18 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 100
su skrydžiu: 1517
Dėmesio! Keliaujant į Austriją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Plaukite vienomis geriausių upių kruizų kompanijų. Atraskite gausius Austrijos ir Vengrijos lobius unikaliame kruize, kad sužinotumėte Dunojaus paslaptis. Pasigrožėkite spalvingomis Bratislavos alėjomis, kurios viena aplink kitą vingiuoja tarsi pasakų kaime, pažinkite tikrąją Vengrijos sielą ir širdį. Nuo Austrijos sostinės iki Panonijos stepių pievų patirkite viską, ką gali pasiūlyti Dunojus. Kelionė nedidelėje jaukioje grupėje žmonių, su kuriais kartu leisitės į numatytus turus iš laivo.

 

# DAY CRUISE PORT AT FROM
1 Thu Vienna - Austria   20:30
2 Fri Melk - Austria 09:00 15:00
2 Fri Dumstein - Austria 16:30 19:00
3 Sat Bratislava - Slovakia 04:00 14:00
4 Sun Kalocsa - Hungary 08:00 14:00
5 Mon Budapest - Hungary 01:00  
6 Tue Budapest - Hungary   00:00
6 Tue Esztergom - Hungary 06:00 12:00
7 Wed Vienna - Austria 07:00  
8 Thu Vienna - Austria    

 

MS Beethoven

Prestižiniai CroisiEurope laivai siūlo jums malonią ir komfortišką viešnagią. 2010 m. atnaujintas „MS Beethoven“ laukia savo svečių. Prestižinės klasės laivai iš CroisiEurope plaukia gražiausiomis Europos upėmis ir upeliais. Kad ir kokį maršrutą pasirinktumėte, visuose laivuose galite tikėtis vienodos standartinės ir beveik identiškos įrangos. Prestižinės klasės laivai yra patogūs ir sukurti taip, kad pasiūlytų maksimalią erdvę ir šviesą. Šiltos spalvos ir jaukūs baldai kajutėse ir kitose erdvėse sukuria malonią atmosferą.

1
diena
VIENA, AUSTRIJA
Keleiviai laukiami laive 18:00 val. Patogiai įsitaisykite kajutėse. Vakare pristatysime savo įgulą su sveikinimo kokteiliu. Mūsų laivas išplauks 20:00 val. link Melko ir plauks per naktį. Nakvynė laive.
2
diena
MELKAS – DURNŠTEINAS, AUSTRIJA
Aplankykite Melko abatiją*. Tada keliausime nuostabiu Wachau slėniu iki pat Diurnšteino, pakeliui pravažiuodami gotikinius griuvėsius ir vaizdingus kaimelius. Atvykę su šeimininke leisimės į ekskursiją po šį žavų viduramžių miestelį. Į laivą grįšime po pietų ir toliau plauksime Bratislavos link. Nakvynė laive.

3
diena
BRATISLAVA, SLOVAKIJA – KALOKSA, VENGRIJA
Prisijunkite prie mūsų siūlomos ekskursijos* su gidu po Bratislavą. Apsilankymą kartu su gidais pradėsite panoramine miesto ekskursija, kurios metu pateksite į Bratislavos pilį (išorėje), kuri datuojama 1811 m., sudegus ankstesnei piliai, ir iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas. Dunojus ir miestas. Pagrindiniai istoriniai paminklai yra senamiestyje, o autobusas jus išlaipins prie jo įėjimo, kad tęstumėte kelionę pėsčiomis. Įeisite pro Mykolo vartus, kurie yra vieninteliai vartai, išlikę nuo viduramžių laikų. Tada vyksite į centrinę aikštę, apsuptą elegantiškų pastatų, kai kurie iš jų yra Art Nouveau stiliaus ir kurioje dominuoja senoji Bratislavos rotušė. Ekskursija tęsiasi su Primatų rūmais (išorėje), 1781 m. baigtais arkivyskupui Jozefui Bathyány. Vaikščiodami gatvėmis galite susidurti su kai kuriomis smagiomis statulomis, išsibarsčiusiomis aplink sostinę. Po ekskursijos su gidu turėsite laisvo laiko ir į laivą grįšite pėsčiomis arba autobusu, priklausomai nuo plaukimo laiko. Popietė laive. Nakvynė laive.

4
diena
KALOKSA – BUDAPEŠTAS, VENGRIJA
Puszta*, jos nuostabūs kraštovaizdžiai ir neįprasta fauna (įskaitant tradicinį žirgų pasirodymą). Puszta, dar žinoma kaip Didžioji Vengrijos lyguma, yra didelė, plokščia pieva, kuri XIX amžiuje buvo laikoma laukiniais Vengrijos vakarais, kur ganykloje ganosi didžiulės galvijų bandos. Puszta nuo 1999 m. įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Važiuodami charabanc – tradiciniu arklio traukiamu vežimu su mediniais suolais – būsite nustebinti nuostabiais Pusztos kraštovaizdžiais ir neįprasta fauna. Nedidelėje Vengrijos stepės dalyje
galėsite stebėti Rackų avis su spiralės formos ragais, Mangalica kiaules su garbanotais kailiais ir Vengrijos pilkuosius galvijus su ilgais lenktais ragais, taip pat retų rūšių paukščius. Apsilankymo metu turėsite galimybę dalyvauti tradiciniame jojimo šou, ragaujant* „palinką“ (slyvų eau-de-vie) ir „pogacsa“ (mažas pikantiškas bandeles). Tradiciniais mėlynais drabužiais pasipuošę Vengrijos žirgų piemenys csikós pakvies dalyvauti „įgūdžių ir gebėjimų žaidimuose“. Popietė laive. Nakvynė laive.

5
diena
BUDAPEŠTAS, VENGRIJA
Ekskursija su gidu po Budapeštą*. Su savo gidais išvyksime į panoraminę ekskursiją po Budapeštą – Dunojaus perlą. Pirmiausia kirsime Elžbietos tiltą į Budos kalvas ir pakilsime į Pilies kvartalą, nuo kurio grožėsimės fantastiška miesto panorama. Pasivaikščiosime po pilies kvartalą ir toliau iki Žvejų bastiono, pastatyto 1902 m. neoromėnų stiliumi, iš kurio atsiveria miesto ir Dunojaus panorama. Už bastiono rasime Motiejaus bažnyčią, kurioje buvo karūnuotas imperatorius Pranciškus Juozapas ir jo žmona „Sissi“. Tada mūsų gidas nuves mus į Pešto lygumas. Ten aplankysime Didvyrių aikštę, kurios centrinis paminklas, vaizduojantis princą Arpadą ir septynių vengrų genčių vadus, buvo pastatytas Vengrijos tūkstantmečiui.
Praeisime pro garsiąsias Szechenyi termines pirtis, zoologijos sodą – tikrą architektūros kūrinį – Vajdahunyad pilį ir kt. Pasivaikščiosime garsiąja Andrassy prospektu ir praeisime pro Šv. Stepono baziliką, kurios statyba pradėta 1851 m. ir baigta tik 1905 m. Pasivaikščiosime palei upę ir pamatysime garsųjį Parlamento pastatą su vaizdu į Dunojų su baltu Bizantijos siluetu. Naktis laive.

6
diena
ESTERGOMAS, VENGRIJA - VIENA, AUSTRIJA
Atvykę mėgaukitės laisvu laiku Estergome, viename seniausių Vengrijos miestų. Popietę praleisite plaukiant į Vieną. Šįvakar mūsų laukia iškilmingas vakaras – GALA vakarienė. Mūsų laivas plauks per naktį. Nakvynė laive.

7
diena
VIENA, AUSTRIJA
Prisijunkite prie turo Vienoje*. Ekskursiją pradėsite garsiuoju žiedu ir pasieksite Schoenbrunn rūmus. „Žiedas“ buvo vienas iš asmeninių imperatoriaus Pranciškaus Juozapo projektų. 1857 m. jis nusprendė nugriauti miesto centrą juosiančius pylimus ir nutiesti šį bulvarą, išklotą puikiais pastatais. Palei žiedą grožėsitės šia senosios Austrijos-Vengrijos monarchijos architektūrine vitrina, įskaitant: Valstybinę operą; Hofburgo rūmai; Gamtos istorijos muziejus; Rotušė; Burgtheater ir kt. Atvykę į Schoenbrunn rūmus, būsite nukreipti per daugybę Habsburgų vasaros rezidencijos kambarių, liudijančių apie Marijos Teresės laikų dvaro didybę. Taip pat turėsite laiko pasivaikščioti po rūmų sodus. Tada grįšite į autobusą, kuris nuveš į miesto centrą ir praleisite šiek tiek laisvo laiko Šv. Stepono katedros apylinkėse. Nakvynė laive.
8
diena
VIENA, AUSTRIJA
Mėgaukitės paskutiniais savitarnos pusryčiais laive prieš išlipdami 9.00 val. Skrydis namo.
Nuo1417
2024 07 18 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 100
su skrydžiu: 1517

Apie Austriją

Tai miškinga kalnų šalis, viliojanti snieguotomis Alpių viršūnėmis bei plačiomis alpių pievomis. Austrija traukia ir kalnų slidinėjimo entuziastus, ir aktyvaus poilsio gamtoje mėgėjus, o šalies miestuose galima aplankyti daugybę kultūrinių objektų. Šalyje gausu senovinių vienuolynų, pilių, viduramžiškų senamiesčių. [block]'tipas':'k

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Austriją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Data 2024 07 18 - 25 Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese - 1417 EUR
Data 2024 07 25 - 08 01 Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese - 1454 EUR
Data 2024 08 01 - 08  Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese - 1454 EUR
Data 2024 08 15 - 22 Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese - 1504 EUR
Data 2024 08 29 - 09 05 Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese - 1709 EUR
Data 2024 09 05 - 12 Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese - 1844 EUR

Į kainą įskaičiuota:

 • Uostų mokesčiai;
 • Nurodytas 7 naktų upės kruizinis maršrutas;
 • Apgyvendinimas dvivietėje kajutėje su langu;
 • Pusryčiai (bufetas), pietūs ir vakarienės;
 • Gėrimai maitinimo metu ir prie baro (išskyrus gėrimus iš specialaus meniu);
 • GALA vakaras ir pasitikimo gėrimas;
 • Nemokams WIFI laive;
 • Ausinukai turų metų, kuriuos būsite išsipirkę;
 • Pramogos laive.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai – apie 100 EUR/asm;
 • Savarankiškas nuvykimas oro uostas-uostas-oro uostas;
 • Nakvynės viešbutyje prieš/po kruizo (pagal poreikį) ;
 • Aprašyti ir žvaigždute pažymėti turai miestuose – 350 EUR/asm su gidu anglų kalba (būtina užsakyti iš anksto);
 • Papildomos ekskursijos: Gellert pirtis ir SPA Budapešte (119 EUR/asm). Tradicinių pramogų vakaras
 • Budapešte (50 EUR); Vienos muzikos koncertas (82 EUR/asm) (priklausomai nuo užimtumo).
 • Savarankiškas uostų lankymas;
 • Gėrimai iš specialaus meniu (premium rūšys ir specialūs vynai), gėrimai turų metu ar pervežimo metu;
 • Draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Dėl mūsų keleivių saugumo laivo kapitonas ir įgula gali nuspręsti pakeisti navigacijos maršrutą.
 • (1) Pasirenkamos ekskursijos gali būti keičiamos;
 • (2) Ekskursija į „Konzerthaus“ gali būti pakeista ekskursija po „Musikverein“ arba operą, jei ji yra užsakyta pasirodymams arba jos nėra.
 • (3) Budapešto turgaus salės sekmadieniais nedirba, ekskursiją pakeis gurmaniškas pasivaikščiojimas po Budapeštą su degustacijomis

Kelionės užsakymas

Nuo
1417

+ skrydis apie: 100 visiems su skrydžiu: 1517
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Dvi Filipinų salų žvaigždės: Sebu ir Boholis su poilsiu
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Formule 1 Grand Prix lenktynės Dohoje, plaukiant 7 naktų kruizu su MSC Euribia iš Dubajaus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

18 dienų ekspedicinis kruizas Antarktidoje Luxury klasės kruizu Silversea Silver Wind
Antarktida
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.