Kruizas aplink visą Japoniją, sustojant Pietų Korėjoje, ir pažintis su Tokijumi

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės maršrutas, aplankant Japonijos miestus ir Busaną Pietų Korėjoje;
 • Keliausime jaukiu laivu Premium klasės kruizine kompanija Princess Diamond;
 • Pabuvosime istoriniame Nagasakio Taikos memorialiniame parke;
 • Išgirsime įdomių pasakojimų prie svarbiausių šalies šventyklų bei pilių;
 • Grožėsimės neapsakomo grožio gamta nuo Japonijos šiaurės iki pietų;
 • Tokiją pažinsime vietinio gido akimis ir iš arti pažinsime jo žymiausias vietas;
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
Nuo4865
2025 05 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1300
su skrydžiu: 6165
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Apsigyvenkime viešbutyje ant vandens Princess Diamond laive ir apiplaukime aplink visą Japoniją kartu. Tik kartą išsikrovę lagaminus, susipažinkime net su 8 skirtingais miestais Japonijoje ir Pietų Korėja. Pamatykime Japoniją nuo šiaurės iki pietų, nuo rytų iki vakarų. Dienomis, lydimi vietinio gido, susipažinsime su viena tolimiausių šalių, stebinančių savo išskirtinia kultūra, virtuve ir gilia istorija, o vakarais linksmai leisime vakarus kruize. Nepraleisime istorija persmelktų šventyklų, tik filmuose matytų pilių ir dziudo meistrų, o vietinės virtuvės šedevrų ragausime ne tik miestuose, bet ir kruize. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

 

APIE LAIVĄ 

 

Princess Cruises: Diamond Princess 5 *

Diamond Princess laineris turi viską, ko gali tikėtis iš šiuolaikinio kruizinio laivo Premium klasės: restoranai, barai, dienos ir vakaro pramogos, SPA salonas ir itin platus kajučių pasirinkimas - vidinės kajutės su dirbtinio apšvietimo prabangiu miegamuoju, apartamentai su balkonu. Laive taip pat rasite savitarnos restoraną "Horizontas", barai, grilis ir picerija, penki baseinai (vienas vaikams, centrinis baseinas su baru, baseinas ir baseinas ant su stoglangiu); Azijos stiliaus SPA centras "Lotus", grožio salonas; sveikatingumo centras, teniso kortai ir mini golfo aikštynas, biblioteka, pasaulinės klasės meno kolekcija, naktinis klubas ir diskoteka, kazino, 3 teatrai, interneto kavinėse gebėjimas naudoti prieigą per Wi-Fi; vaikų klubai su atskiru vaikų žaidimų aikštele denyje, atskiras sporto denis.

1
diena
VILNIUS – TOKIJAS (maitinimas skrydžio metu)
Skrydis iš Vilniaus į Tokiją su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
TOKIJAS, JAPONIJA (pusryčiai lėktuve)
Atvykus po pietų į Tokiją, pervežimas iki viešbučio. Trumpam atsipūsime ir pradėsime pažintį* su Tokijumi. Aplankysime seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais, joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikščiosite netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Pamatysime Tokijo įlankoje įsikurusią didelę dirbtinę salą Odaiba. Po įspūdžių pilnos dienos grįžtame poilsiui į viešbutį.

3
diena
TOKIJAS, JAPONIJA (pusryčiai)
Po pusryčių tęsime pažintį* su Tokijumi. Turo pradžia bus itin efektinga, kai apsilankysime viename didžiausių Japonijoje žuvies turguje. Išskirtinės jūrų gėrybės, žuvų pasirinkimas ir jų dydžiai nustebins ne vieną. Vėliau tęsime turą link Tokyo bokšto, kurio aukštis siekia 150 metrų, o jį apžiūrėję sustosime fotografijai prie vienų įspūdingiausių Tokijo statinių – Imperatoriškųjų rūmų (Tokyo Imperial Palace), kurie puošia patį miesto centrą. Juos supa tvenkiniai ir vaizdingas parkas. Netoliese plyti prestižiškiausias šalyje verslo rajonas – Marunoučis (Marunouchi District). Čia gausu dangoraižių, prekybos centrų ir restoranų, didelę rajono dalį užima „Mitsubishi“ kompanijai priklausantys pastatai. Toliau mūsų laukia apsilankymas prekybiniame Gindzos rajone (Ginza District), kurį puošia žymiausių prekių ženklai, čia gausu nišinių parduotuvėlių, meno galerijų, restoranų, kavinių ir naktinių klubų. Dieną užbaigsime ikoniniu Tokijo reginiu – išvysime Šibujos perėją (Shibuya Crossing). Tai pati pati intensyviausia pėsčiųjų perėja pasaulyje, vietinių gyventojų vadinama „miesto širdimi“. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

4
diena
KRUIZAS (pusryčiai viešbutyje, pilnas maitinimas kruize)
Po pusryčių mus perveš į kruizinių laivų uostą Jokohamoje. Po registracijos pradėsime savo pažintį su Princess kruiziniu laivu Diamond. Galėsime eiti papietauti, pasivaikščioti laivo promenadoje ar pasimėgauti vandens zona. Nakvynė laive.
5
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti vaizdais atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, SPA kompleksas pasiūlys įvairių tipų masažų.
6
diena
AOMORIS, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Po pusryčių mus pasitiks vietinis gidas ir kartu keliausime pažinti apylinkių*. Pirmoji stotelė bus tradicinis japonų dvaras, pastatytas meiji eros metu. Visoms konstrukcijoms, įskaitant ryžių sandėlį, buvo naudojama kipariso mediena. Tai didingas dvaras, besitęsiantis maždaug 2244 kvadratinių metrų plote, su pritvirtintais pastatais ir japonišku sodu bei tvenkiniais. Tęsime turą link Nebuta muziejaus, supažindinančio su Aomori Nebuta festivalio istorija ir žavesiu. Muziejuje galite susipažinti su visais festivalio aspektais. Eksponuojamos 4 pilno dydžio plaukiojančios skulptūros, kurios dalyvavo festivalyje. Taip pat turėsite galimybę apsipirkti vietiniame prekybos centre. Nakvynė laive.
7
diena
SAKATA, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Po pusryčių pradėsime šios dienos turą*. Japonijos jūros pakrantėje ir aukščiausio Tohoku ugnikalnio Chokai kalno šešėlyje yra rami ir paslaptinga vieta, žinoma kaip Juroku-rakan iwa. Uolose iškalti 22 budistų veidai, įskaitant vieną iš Budos, ramiai žvelgiančių į jūrą.  Šie tylūs sargai prižiūri laivus taip, kaip tai daro kasdien 150 metų. Apsilankysime ir „Honma Residence“ -  turtingos pirklių Honma šeimos namas. Dėl įvairios praeities galite pajusti jėgą prie pat įėjimo - didingi vartai, daugybę tatamių kambarių su stumdomomis durimis ir skersiniais komplekso viduje. Apžiūrėsime ir Sankyo sandėlį, kuris anksčiau buvo ryžių saugykla, o vėliau paversta ryžių muziejumi lankytojams, vaizdingos teritorijos ir suvenyrų parduotuvės, kuriose gausu vietinių produktų, taip pat daugybė muziejaus viduje eksponuojamų daiktų yra svarbiausi dalykai pasakojantys apie japonų gilią istoriją. Toliau tęsime turą stebėdami penkių aukštų Haguro kalno pagodą. Turą užbaigsime aplankydami Kamo akvariumą, kuris yra žinomas kaip medūzų akvariumas numeris vienas pasaulyje. Nakvynė laive.
8
diena
KANAZAVA, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Pradėsime savo turą* keliaudami į Kenrokuen sodą, pagrįstai priskirtą prie „trijų gražiausių Japonijos kraštovaizdžio sodų“. Vardas Kenrokuen pažodžiui reiškia „Šešių didybių sodas“, nurodantis erdvumą, nuošalumą, manieringumą, tradiciškumą, gausų vandenį ir plačius vaizdus, kurie pagal Kinijos kraštovaizdžio teoriją yra šeši pagrindiniai atributai, sudarantys tobulą sodą. Pasivaikščiosime po apylinkes, kur gausu vandens objektų, tiltų, arbatinių, medžių, gėlių, akmenų, apžvalgos aikštelių ir paslėptų kampelių. Kiekvieną sezoną sodas pražysta vis kitokiomis gėlėmis: pavasarį pražysta slyvų žiedai, vasaros pradžioje – vyšnių žiedai, rudenį – klevai, o žiemą – sniego gėlės, kartu visa tai sukuria nuostabų gyvą vaizdą. Kita lankytina vieta pasakų kaimelyje, apžiūrint namelius su tradiciniais šiaudiniais stogais, kurie nukels mus į praeitą erą. Šventojo Hakusano kalno papėdėje esantis Shirakawa-go yra viena iš Gifu lankytinų vietų. Šis gražus tradicinis kaimas, UNESCO pripažintas pasaulio paveldo objektu, yra tobulas japonų tradicinio kaimo pavyzdys. Dar vienas įdomus objektas, kurį aplankysime – tai namas pastatytas gašo stiliumi, kuriame išgraviruota 160 metų istorija. Jis buvo baigtas pagal labai aukštus standartus ir laikomas kaip rafinuotas gašo stiliaus pavyzdys. Nakvynė laive.

9
diena
SAKAIMINATO, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Savo turą* pradėsime mėgaudamiesi vaizdingu važiavimu keliaudami link Matsue pilies. Matsue pilis, taip pat žinoma kaip „Juodoji pilis“, apžiūrėsime didingą jos teritoriją ir leisimės į ekskursiją po pilį. Pasiklausysime pasakojimų apie jos turtingą istoriją bei reikšmę, kaip vieną iš nedaugelio likusių originalių pilių Japonijoje. Užlipę į pilies bokšto viršūnę, pasigrožėsime panoraminiais Matsue ir apylinkių vaizdais. Tęsime turą į Matsue Vogel parką. Atvykite į parką pasinersime į nuostabų gėlių, augalų ir egzotiškų paukščių pasaulį. Stebėsimes paukščių pasirodymus ir šėrimo seansus, kad iš arti susipažintumėme su spalvingais parko paukščių gyventojais. Po smagios dienos grįžtame nakvynei į laivą.

10
diena
BUSANAS, PIETŲ KORĖJA (puryčiai, vakarienė laive)
Po pusryčių pradėsime savo turą iš Busano uosto, pirmiausia pasiekdami budistų kalnų šventyklą Beomeosa (Nirvanos žuvies šventykla), datuojamą VII a. Beomeosa. Tai viena vaizdingiausių Busano vietų, demonstruojanti tradicinį Korėjos budizmo architektūros stilių. Pradėsime nuo pagrindinės salės, pasigrožėdami puikiu meistriškumu, užsuksime į Trijų aukštų akmeninę pagodą, o paskui į Akmeninę lempą, kurios abi buvo originalios šventyklos dalys. Turą tęsime aplankydami Jagalchi žuvies turgų - didžiausią Korėjos žuvies turgų. Pamatysime platų jūros gėrybių ir džiovintų žuvų asortimentą, norintieji galės ir padegustuoti mums neįprastų patiekalų. Turą tęsiame į Yongdusan parką, kur stūgso Busano bokštas. Liftu pakilus į 120 m aukštį, atsivers kvapą gniaužiantys panoraminiai gyvybingo Busano miesto ir judraus uosto vaizdai. Grįžtame nakvynei į laivą.

11
diena
NAGASAKIS, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Savo turą* Nagasakyje pradėsime nuo apsilankymo Taikos memorialiniame parke, kuris buvo pastatytas 1945 m. Nagasakio atominio bombardavimo, sunaikinusio didelę miesto dalį ir žuvusių daugiau nei 10 000 žmonių, atminimui. Parko akcentas yra 10 metrų aukščio Taikos statula šiauriniame parko gale ir įvairūs kiti paminklai. Parkas tarnauja kaip priminimas pasauliui, o Nagasakio meras kasmet parke sako kalbą, raginančią siekti taikos pasaulyje. Pasivaikščiosime Taikos parku, pamatysime Atominės bombos muziejų, kuriame aprašomi įvykiai iki bombardavimo. Turą tęsime Dedžimos muziejuje Dedžimos saloje. Kelionė į žmogaus sukurtą Dedžimos salą mums suteiks galimybę giliai pažvelgti į Nagasakio miesto ir išorinio pasaulio santykius. Dedžimos muziejus su savo neįtikėtina istorijos kolekcija padės mums įsivaizduoti praeities gyvenimo būdą Dedžimoje ir unikalius prekybos santykius pasaulinėje istorijoje. Paskutinė kelionės stotelė puikus Gloverio sodas, kuriame galima pamatyti miesto grožybes, taip pat aplankyti Gloverio dvarą – seniausią vakarietiško stiliaus pastatą Japonijoje ir Meiji eros pastato galeriją. Nakvynė laive.

12
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Diena, kurią praleisime mėgaudamiesi laivu. Dalyvausime įvairiuose laivo personalo rengiamuose užsiėmimuose, sporto varžybose, šokių pamokose ar tiesiog atsipalaiduosime SPA ir vandens zonoje. Čia veiklos ras visi. Nakvynė laive.
13
diena
ŠIMIZU, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Šią dieną turo* metu apžiūrėsime pietinę Ašinoko ežero pusę ir Hakone-jinja šventyklos raudoną torii arką iš laivo. Giedromis dienomis galite pamatyti Fudži kalną, kuris yra pasaulio kultūros paveldo objektas. Pasimėgave trumpa kelione prie Hakonės ežero, kilsime Hakonės lynu. Jis jungia Sounzan stotį (prie Hakone Tozan keltuvo galo) su Togendai stotimi (prie Ašinoko ežero kranto). Kelionės metu galėsime mėgautis vaizdais į aktyvius sieros karštųjų šaltinių šaltinius Owakudani slėnyje tarp Sounzan ir Owakudani bei Ašinoko ežeru ir Fudži kalnu. Aplankysime ir Ošino Hakai aštuonių tvenkinių teritoriją Ošino mieste, mažame kaimelyje. Aštuoni tvenkiniai maitinami iš netoliese esančio Fudžio kalno šlaitų tirpstančio sniego, kuris daugiau nei 80 metų filtruojasi nuo kalno per porėtus lavos sluoksnius, todėl šaltinio vanduo yra labai skaidrus. Šalia vieno tvenkinio lankytojai gali atsigerti vėsaus vandens tiesiai iš šaltinio. Tvenkiniai yra gana gilūs, juose yra įdomių gėlavandenių augalų ir didelių žuvų. Nakvynė laive.

*Esant rūkui, stipriam vėjui ar kitokiam nepalankiam orui, keltuvų tvarkaraščiai gali būti pakeisti arba kelionės atšauktos.

14
diena
JOKOHAMA, JAPONIJA (pusryčiai laive)
Grįžtame į uostą. Pervežimas į oro uostą, skrydis su persėdimu į Vilnių.
15
diena
VILNIUS
Anksti ryte grįžimas į Vilnių.
Nuo4865
2025 05 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1300
su skrydžiu: 6165

Apie Japoniją

Japonija – tai salų valstybė Rytų Azijoje, kurios archipelagą sudaro 6852 salos, daugiausia skalaujamos Ramiojo vandenyno. Pagrindinės keturios salos – Honšiū, Kyjušū, Šikoku ir Hokaidō – sudaro 97% bendro Japonijos ploto. Daugumos salų paviršius kalnuotas, šalyje yra apie 200 ugnikalnių. Japonija – viena labiausiai pasaulyje apgyvendintų šalių. Jos sostinę Tokij

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

 

Kaina asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 4865 eur, su skrydžiu 6165 eur 
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su langu - iliuminatoriumi 5235 eur, su skrydžiu 6535 eur
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 5935 eur, su skrydžiu 7235 eur 

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Visos ekskursijos aprašytos programoje;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • 2 nakvynės viešbutyje Tokijuje;
 • Dviejų dienų turai Tokijuje;
 • 10 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi pervežimai, paminėti programoje;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Pramogos laive – pasirodymai teatre, gyvos muzikos vakarai, sporto renginiai, šokių pamokos;
 • Vandens pramogos laive;
 • Prabangios vakarienės (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Tokijas – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas 23kg bagažas) (1300 EUR);
 • Aptarnavimo mokestis laive (16 EUR per naktį asmeniui, mokamas laive) – viso 160 EUR asmeniui;
 • Gėrimų paketas gėrimams iki 15 EUR – 650 EUR asmeniui;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~24 EUR, BTA draudimas);
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA
 • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
 • Kitos asmeninės išlaidos.
 • Pastabos
 • Vadovas vyksta susirinkus ne mažiau kaip 14 asmenų grupei.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 14 keliautojų.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį
 • lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
4865

+ skrydis apie: 1300 visiems su skrydžiu: 6165
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Japonija – tekančios saulės šalis
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pietų Korėja ir Japonija – Rytų Azijos žvaigždės
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Japonijos magija
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.