Japonija – tekančios saulės šalis

Kelionės akcentai

 • Keliausime į mistišką, meditacinių peizažų kupiną Mijadžimos salą, laikomą pačia gražiausia Japonijos vieta
 • Aplankysime idilišką Elnių parką Naroje, kuriame ganosi apie 1200 prijaukintų elnių
 • Kiote lankysimės istoriniame Giono rajone, kuriame galima išvysti geišas
 • Dalyvausime tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
 • Osakoje užsuksime į garsųjį, gyvybingąjį, daugybę turistų pritraukiantį Dotonburio rajoną
 • Lankysime Japonijos vasabi ūkį
 • Išvysime snieguotas Japonijos Alpes ir Japonijos simbolį – Fudžio kalną
 • Takajamoje nakvosime japoniško stiliaus SPA viešbutyje
Nuo4490
2024 05 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1250
su skrydžiu: 5740
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti naujų įspūdžių kupiną kelionę po Japoniją, kurios metu Jūs aplankysite nuostabias Japonijos vietoves. Pasivaikščiosite senovinės Japonijos sostinės Kioto gatvelėmis ir pamatysite nuostabias jo šventyklas, patirsite nepamirštamą kelionę į Fudži-Hakonė nacionalinį parką, kuriame stūkso Fudži kalnas – Japonijos simbolis.

Svarbiausias mūsų programos akcentas – apsilankymas gražiausioje Japonijos vietoje – Mijadžimos saloje! Ekskursijos į Japoniją – nepaprasta galimybė patekti į visiškai kitokį pasaulį! O pažintinės ekskursijos – geriausia galimybė per trumpą laiką pasisemti maksimalių įspūdžių. Tokijas, Osaka, Matsumoto, Hirošima, Takajama, Širakavago  ir kt.,– visi šie senoviniai ir ypatingi senovės kultūros ir pažangių technologijų šalies miestai padarys neišdildomą įspūdį bet kuriam iš jūsų!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

 

EDVINAS

 

 

初めまして。エドウィナスです。どうぞよろしくおねがいします。

 

Sveiki! Esu Edvinas, malonu susipažinti! Jei jau atsidūrėte šiame puslapyje, greičiausiai turime kažką bendro su pomėgiu tekančios saulės šaliai. Tikriausiai ne kartą esate matę japoniškų filmų ar serialų, o ką jau bekalbėti apie japoniškus patiekalus, kurie darosi tokie populiarūs mūsų šalyje.

 

Japonija rimtai susidomėjau po pirmosios kelionės 2017 metais, kuomet greitaisiais Shinkansen traukiniais apkeliavau net tris iš keturių pagrindinių Japonijos salų vos per keletą savaičių. Įspūdis buvo toks stiprus, kad grįžęs į Lietuvą ir iškart planuodamas naują išvyką netgi pradėjau mokytis japonų kalbos Vilniaus universitete. Vėliau sekusi dar viena kelionė tik dar labiau sutvirtino įspūdį, kurio nesugebėjo ištrinti net ir itin ilgas Japonijos užsidarymas pasaulinės pandemijos metu.

 

Ir štai, į Japoniją vėl atvykau 2023-aisiais – jaučiausi grįždamas kaip į šalį, kurioje dar tiek daug liko nepatirta, ir netveriu džiaugsmu su tai, kas patirta ir pažįstama, dalintis su Jumis. Viena, ką galiu pažadėti, kad tai bus kaip filmas, kurio pakartoti nebus įmanoma, tačiau atsukti atgal tikrai norėsis.. nepriklausomai, ar vyksite rudenį, ar pavasarį, pamatysite šalį, kuri ilgam įstrigs į atmintį savo žmonių gerumu, gamtos grožiu, šventyklų didybe, skonių įvairove ir neaprėpiamais kultūros klodais, kurie stebint per atstumą nėra matomi. Patirkime šią visapusiškai įdomią šalį ir sugerkime jos skleidžiamą magiją keliaudami drauge!

 

Tad iki pasimatymo! (また会いましょう!)

  

Numatyti skrydžio laikai:

 

Vilnius – Helsinkis 13:30 – 15:20    Helsinkis – Tokijas 18:30- 13:50 (+1)

 

Tokijas – Helsinkis 21:50 – 04:40 (+1)  Helsinkis – Vilnius 07:10 – 09:35

 

1
diena
VILNIUS – TOKIJAS
Skrydis Vilnius – Tokijas.
2
diena
TOKIJAS
Atvykimas į Tokijo Naritos tarptautinį oro uostą.  Kartu su grupe būsite nugabenti į viešbutį, esantį Tokijuje (kelionės trukmė apie 45-60 min.). Pakeliui aplankysite Tokijo imperatoriškuosius rūmus (Tokyo Imperial Palace), kurie puošia patį miesto centrą. Juos supa tvenkiniai ir vaizdingas parkas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

3
diena
TOKIJAS (pusryčiai) 
Po pusryčių kartu su vietiniu gidu viešuoju transportu keliausite susipažinti su dinamišku, moderniu miestu, naujausių pasaulio technologijų sostine, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu aplankysite „Tokyo Tower“ bokštą – iš jo aukštybių apžvelgsite miesto panoramą, važiuosite į Tsukiji turgų. Šis šurmuliuojantis turgus po atviru dangumi yra vienas iš svarbiausių Tokijo lankytinų vietų sąrašo, kuriame rasite ne tik jūros gėrybių.

Aplankysite seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais, joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikščiosite netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Taip pat lankysitės prekybiniame Gindzos rajone (Ginza District), kurį puošia žymiausių prekių ženklai, čia gausu nišinių parduotuvėlių, meno galerijų, restoranų, kavinių ir naktinių klubų. Nakvynė viešbutyje Tokijuje. 

4
diena
TOKIJAS – HAKONĖ – MATSUMOTO (pusryčiai) 
Po pusryčių viešbutyje vyksite į Hakonę (Hakone). Visų pirma, leisitės į kruizą Ašio ežere, kuris tyvuliuoja išilgai pietrytinės Hakonės vulkano kalderos sienos. Kruizo metu taip pat galėsime pasigrožėti Fudžio kalno vaizdais. Vėliau išvysite šias užburiančias vietoves iš paukščio skrydžio – leisimės į nuotykį keltuvu. Taip pat pasigrožėsime Ovakudanio slėniu (Owakudani Valley), plytinčiu šalia Hakonės ugnikalnio. Šioje vietoje gausu karštųjų versmių, šiltomis srovėmis pulsuojančių upių, kunkuliuojančių baseinėlių, iš žemės gelmių kylančių garų debesų.

Pervežimas į Matsumoto. Matsumoto  miestas, esantis centrinėje Nagano prefektūros dalyje, maždaug 230 km nuo Tokijo, yra tradicinis pilies miestas, kuriame iki šių dienų išliko daugybė senovinių pastatų, nes Matsumoto išvengė bombardavimo Antrojo pasaulinio karo metu. Miestas traukia savo šimtmečių senumo unikalia kultūra ir daugybe unikalių istorinių įdomybių. Matsumoto garsėja ne tik savo didinga pilimi, bet ir tuo, kad čia įsikūrusi seniausia pradinė mokykla Kaiči (Kaichi). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Matsumotoje. 

5
diena
MATSUMOTO – TAKAJAMA (pusryčiai, vakarienė) 
Po pusryčių išvyksite susipažinti su Matsumoto pilimi. Matsumoto pilis buvo pastatyta 1504 m., o pagrindinis jos bokštas, pastatytas XVI amžiaus pabaigoje, yra įtrauktas į Japonijos nacionalinių lobių sąrašą. Aplankysite Japonijos vasabi ūkį (Dayo Wasabi Farm). Didžiausias Japonijos vasabi ūkis (15 hektarų plotas) yra tarp Japonijos Alpių, o  tyriausias Alpių sniego tirpsmo vanduo naudojamas vasabiui auginti. Visą ūkio teritoriją supa nuostabios snieguotos Japonijos Alpės – nuostabiai vaizdinga vieta pasivaikščioti. Pervežimas į Takajamą (Takayama). Takajamos miestas klestėjo kaip turtingų pirklių buveinė. Takajama yra nedidelis, tradicinį japonišką žavesį išsaugojęs miestas. Jis įsikūręs vaizdingoje vietoje – miestą supa kalnai, pro jį teka upė, gausu šventyklų ir puikiai išlikusių senovinių kvartalų. Lankysitės rytiniame miesto turguje ir žavingame Takajamos senamiestyje. Pasivaikščiosite Kami Sanomači gatvele, kuri yra gana autentiškai išsilaikiusi. Čia išlikę daug senų pastatų su veikiančiomis parduotuvėlėmis, kavinukėmis ir net sakės varyklomis. Į kai kuriuos tokius namus galima užeiti ir pamatyti vidinį jų interjerą, išlikusių pirklių daiktų, vietinių meno dirbinių. Atvykimas į viešbutį Takajamoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6
diena
TAKAJAMA – ŠIRAKAVAGO – TAKAJAMA (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Кeliausite į Širakavago kaimą, garsėjantį tradiciniais statiniais namais su stačiais stogo šlaitais. Šis kaimas – tarsi japoniškos Rumšiškės. Tik čia ne muziejus, o tikras kaimas su realiais gyventojais. Įsikūręs kalno papėdėje, apsuptas ryžių laukų, šis tylus kaimelis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą, jie garsėja savo tradicinėmis gassho-zukuri sodybomis, kurių kai kurios yra senesnės nei 250 metų. Gassho stiliaus namai buvo pastatyti nuo XVII iki XX amžiaus pradžios. Ekskursijos metu aplankysite vieną iš šių namų. Grįžimas į Takajamą. Nakvynė viešbutyje.

Pastaba: Jūsų lagaminą iš Takajamos į Kiotą pristatys kurjeris. Pasiruoškite vieną kelioninį krepšį/kuprinę vienai nakčiai. 

7
diena
TAKAJAMA – KIOTAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien  keliausite traukiniu į Kioto miestą – vieną gražiausių pasaulio miestų. Kiotas senas ir ypatingas miestas, pilnas UNESCO saugomų objektų ir atskleidžiantis tikrąją Japonijos dvasią. Daugiau nei tūkstantmetį didžiavęsis Japonijos sostinės titulu ir šalies kultūriniu centru, Kiotas kvies prisiliesti prie subtilaus ir trapaus senojo paveldo. Aplankysite Fušimi Inari šventovę – svarbą šintoizmo šventovę Kiote. Atvyksite į viešbutį, kur jūsų lauks registracija ir poisis. Nakvynė viešbutyje Kiote. 

8
diena
KIOTAS (pusryčiai)
Rytą pradėsite nuo pažintinio turo Kioto mieste, kurį puošia net 17 UNESCO saugomų objektų, apie 1 600 budistinių ir 400 šintoistinių šventyklų. Nuo 8 iki 19 a. Kiotas buvo Japonijos sostinė. Lankysitės Adashino Nenbutsuji šventykloje, kuri yra Kioto Arashiyama rajone. Tai budistų šventykla, įkurta 811 m. Šventykloje yra daug akmeninių statulų, įamžinančių mirusiojo sielą. Kiekvieną vasarą šventykloje vyksta „Sento Kuyo“ ceremonija, skirta mirusiųjų dvasioms pagerbti, o akmeninės statulos apšviečiamos žvakėmis. Jojakko-ji šventykla yra ant Ogura kalno (Ogurayama) šlaito Kiote. Taip pat išvysite Kinkakudži („Auksinio paviljono“) (Kinkakuji) šventyklą, kurios atvaizdas atsispindi šalimais esančiame tvenkinyje. Viršutiniai šios šventyklos aukštai dengti auksu. Nakvynė viešbutyje Kiote.

9
diena
KIOTAS (pusryčiai)
zPusryčiai viešbutyje. Aplankysite Kijomizu ir Sanjusangendo šventyklas. Kijomizu yra viena seniausių šventyklų Kiote, jos statyba siekia 8 a. Šventykla yra žinoma dėl savo unikalaus architektūros stiliaus. Jo pagrindinė salė stovi ant uolos, o nuo priešais esančios medinės platformos atsiveria panoraminis Kioto vaizdas. Ekskursija tęsiasi prie Nijo pilies, pilis yra puikus feodalinės Japonijos viduramžių architektūros pavyzdys. Jo rūmai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir kasmet pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų. Pasigrožėjus Kioto šventovėmis jūsų lauks tradicinė Japonijos arbatos gėrimo ceremonija. Japonijos tradicinė arbatos ceremonija – tai ilgus šimtmečius skaičiuojantis žaliosios arbatos ruošimo ir ragavimo ritualas, paprastai atliekamas specialiuose arbatos namuose. Šios dienos pažintį su Kioto miestu užbaigsime istoriniame Giono rajone (Gion District), kurį puošia tradicinio stiliaus mediniai pirklių namai. Tai netoli Kamo upės įsikūręs Kioto rajonas, kuriame galima išvysti gražiąsias geišas. Nakvynė viešbutyje Kiote.

10
diena
KIOTAS – NARA – OSAKA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien dar jūsų lauks išvyka į Narą – senovinį miestą su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais, kuris ir dabar išlieka ramybės simboliu. Nara – japonų kultūros ir politikos lopšys, klestėjęs 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu. Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame vadinamajame Elnių parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuota Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. Garsiausia Naros Todaidži šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula.  Vyksite į  Osaką. Osaka – trečias pagal dydį ir antras pagal svarbą Japonijos miestas. Tai – Kansajo regiono ekonominis centras.  Pasivaikščiosite po Šinsaibašio ir Dotonborio rajonus, aplankysite Osakos būsto ir gyvenimo muziejų (The Osaka Museum of Housing and Living).  Atvykimas į viešbutį, kur jūsų lauks registracija ir poilsis. 

11
diena
OSAKA – HIROŠIMA – MIJADŽIMA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien  keliausite traukiniu ir keltu į Hirošimą ir Mijadžimą. Pamatysite Itsukušimos šventovę, kuri taip pat buvo įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą kartu su Genbaku kupolu 1996 m. ir yra Mijadžima saloje. Ji laikoma viena iš trijų gražiausių Japonijos vietų ir tapo istoriniu Japonijos paminklu. Jo simbolis yra Didieji Torii vartai, esantys jūroje. Atvykimas į viešbutį Mijadžimoje, kur jūsų lauks registracija ir poilsis. Pastaba: Jūsų lagaminą iš Osakos į Tokiją pristatys kurjeris. Pasiruoškite vieną kelioninį krepšį/kuprinę vienai nakčiai. 

12
diena
MIJADŽIMA – HIROŠIMA – TOKIJAS (pusryčiai)
Papusryčiavę vyksite į kadaise liūdnai pagarsėjusį, tačiau dabar taikos simboliu tapusį Hirošimos miestą. Po ekskursijos turėsite japoniško stiliaus pietus vietiniame restorane. Itsukušimos sala ir jos simbolis – Didieji Torii vartai. Ant Hirošimos buvo numesta pirmoji pasaulyje atominė bomba. Aplankysite Genbaku memorialinį kupolą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir buvo pastatytas bombardavimo atminimui. Šalia yra Taikos memorialinis parkas. Pamatysite Itsukušimos šventovę, kuri taip pat buvo įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą kartu su Genbaku kupolu 1996 m. ir yra Mijadžima saloje. Ji laikoma viena iš trijų gražiausių Japonijos vietų ir tapo istoriniu Japonijos paminklu. Jo simbolis yra Didieji Torii vartai, esantys jūroje. Po pietų traukiniu vyksite į Tokiją. Atvykimas į viešbutį, kur jūsų lauks registracija ir poilsis. 

13
diena
TOKIJAS (pusryčiai)
Po pusryčių kartu su vietiniu gidu viešuoju transportu išvyksime susipažinti su dar keletu nepaprastų Tokijo vietų. Važiuosime į Meidži šventyklą (Meiji Jingu Shrine), kuri yra skirta 122-ojo Japonijos imperatoriaus Meidži ir jo žmonos atminimui. Vėliau vyksime į netoliese išsidėsčiusį spalvingąjį Haradžiuku rajoną (Harajuku Area), kuriame gimsta pačios naujausios paauglių mados tendencijos. Tai tikra Japonijos populiariosios kultūros oazė. Omotesando gatvėje (Omotesando Street), kurią puošia medžių alėja, išvysime kiek kitokį jaunimo mados veidą. Tai puiki vieta prisėsti puodeliui kavos, bei laisvam laikui fotografijoms. Taip pat lankysimės viename iš verslo ir mados centru  Šibuja rajone (Shibuya District), kurį puošia žymiausių prekių ženklai, čia gausu nišinių parduotuvėlių, meno galerijų, restoranų, kavinių ir naktinių klubų. Dieną užbaigsime ikoniniu Tokijo reginiu – išvysime Šibujos perėją (Shibuya Crossing). Tai pati pati intensyviausia pėsčiųjų perėja pasaulyje, vietinių gyventojų vadinama „miesto širdimi“. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.
14
diena
TOKIJAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Pervežimas į Hanedos oro uostą. Išvykimas iš Hanedos oro uosto, skrydis namo.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo4490
2024 05 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1250
su skrydžiu: 5740

Apie Japoniją

Japonija – tai salų valstybė Rytų Azijoje, kurios archipelagą sudaro 6852 salos, daugiausia skalaujamos Ramiojo vandenyno. Pagrindinės keturios salos – Honšiū, Kyjušū, Šikoku ir Hokaidō – sudaro 97% bendro Japonijos ploto. Daugumos salų paviršius kalnuotas, šalyje yra apie 200 ugnikalnių. Japonija – viena labiausiai pasaulyje apgyvendintų šalių. Jos sostinę Tokij

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas viešbučiuose (12 nakvynių: 4 nakvynės Tokijuje, 2 nakvynės  Takajamoje,  3 nakvynės Kiote, 1 nakvynė Osakoje, 1 nakvynė Matsumotoje, 1 nakvynė Mijadžimoje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 2 vakarienės);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius –  Tokijas – Vilnius (kaina nuo 1230 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~24 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (geišų pasirodymas Giono rajone – ~80 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 665 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (~40 EUR/asm.), kuriuos kelionės pradžioje surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos,
 • Covid testai.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
4490

+ skrydis apie: 1250 visiems su skrydžiu: 5740
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pietų Korėja ir Japonija – Rytų Azijos žvaigždės
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Japonijos magija
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.