Karibų dvasia plaukiant MSC Divina laivu, aplankant spalvingąsias Arubos, Dominikos respublikos, Jamaikos, Bahamų ir Kiurasao vietas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • 11 naktų Karibų kruizas MSC Divina laivu su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs,vakarienės, užkandžiai) ir pramogomis laive
 • Aplankysime nuostabias Karibų regiono šalis: Jamaiką, Arubą, Kiurasao salą, Dominikos respubliką ir privačią salą Bahamuose
 • Majamyje ne tik susipažinsime su unikalia Floridos gamta ir kultūra, bet ir turėsime laiko pasidžiaugti paplūdimiu ar tiesiog leisti sau pasiklysti pietinio Majamio gatvelėse
Dėmesio! Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Apsigyvenkime viešbutyje ant vandens ir aplankykime net 6 skirtingas vietas tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų regioną plaukiant 4* „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, žavėsimės Aruba ir jos unikalia gamta, Kiurasao saloje plaukiosime su vėžliais, Dominikos respublikoje istorija pinsis su egzotiška aplinka, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją privačioje MSC kruizinės kompanijos saloje! Vakarus ir praplaukimų tarp uostų dienas leisime kruiziniame laive, kuris siūlo įvairias pramogas, baseinus, SPA. Kelionėje padės ir patars lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskimės į vieną iš populiariausių kruizinių maršrutų pasaulyje!

 

1
diena
VILNIUS – MAJAMIS (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos orolinijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Atvykus į Majamį pervežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
MAJAMIS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų lauks ekskursija* į Evergleidso parką (į ekskursiją įeinatransportas, įėjimas įparką į Evergleidso parką, edukacinis aligatorių/ laukinės gamtos šou, laisvas laikas pasivaikščioti parku irapžiūrėti eksponatus). Šis parkasyra žinomas laukinės gamtos parkas, kuriame gyvena vėžliai, aligatoriai iregzotiški paukščiai. Leiskitės į kelionęir apžiūrėkite turtingą laukinę gamtą. Kelionė prasideda keliaujant kanalu, pro vietinę žvejų stovyklą, o galiausiai – prieŽolės upės, čia galima pastebėti meškėnus irbaltauodegius elnius. O mūsų profesionalus gidas parodys jums gausią laukinę gamtą šiose apylinkėse. Grįžę iki viešbučio dar turėsime laiko pasimėgauti paplūdimiu, pasirūpinti pirkiniais ar tiesiog pratęsti pažintį su Majamiu. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
MAJAMIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja, kuri bus visai šalia viešbučio. Pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC DIVINA. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

4
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salassudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais irsaulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusįkeliautoją. Džiugina keliautojus jos ne tik paplūdimiais, bet ir kitais gamtos stebuklais: džiunglėmis,kriokliais, urvais, kalvomis. Dieną plauksite Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus,kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančioSPA malonumus:masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkitesaule. Nakvynės laive.
5
diena
MONTEGO BAY, JAMAIKA (pusryčiai, vakarienė)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją* Jamaikoje. Įsikūrę Jamaikos šiaurinėje pakrantėje tarp dviejų miestų, yra žalieji Groto urvai. Pavadinti dėl žaliųjų dumblių, dengiančių jos sienas, urvai turi ir gilią istorinę reikšmę. Manoma, kad pirmieji salos gyventojai, taino žmonės, naudojo urvus kaip prieglobstį, ir daugelis toje vietoje rastų artefaktų patvirtina šią mintį. Profesionalus ir išmanantis gidas papasakos visą urvus supančią istoriją ir geologiją. Vėliau aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius „Dunns“ upės krioklius. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Apvažiuodami apylinkes pajusime vietinių gyventojų kultūrą. Tikimės, kad turėsime laiko ir pirkiniams. Ekskursijos trukmė apie 6h. Nakvynė laive.

6
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintisiki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibų jūros regioną! Nakvynė kruize.
7
diena
ORANJASTADAS, ARUBA (pusryčiai, vakarienė))
Po pusryčių leisimės į nuostabaus grožio salos apžvalgą*. Naršysime Arubos šiaurinį krantą arūbišku paplūdimio autobusu. Susipažinsime su Arubos šiaurine puse, kur pamatysime įvairių rūšių vulkaninius akmenis, dideles bangas ir gražius orientyrus. Šioje Arubos kelionėje pamatysime viską iš vakarų, pietų, šiaurės ir rytų, ir kiekviena dalis bus skirtinga. Profesionalus kelionių vadovas paaiškins apie šios salos pusės geologinius aspektus ir florą bei fauną, nuo to, kaip sala susiformavo, iki to, kokia sala dabar yra su tiek daug gražių gamtos ypatybių. Tai mūsų galimybė pamatyti gamtos grožį ir pamatyti beveik visą salą! Turo trukmė apie 6 valandos. Nakvynė laive.

8
diena
VILEMSTADAS, KIURASAO (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių leisimės į egzotiškos gamtos potyrius*. Pirmoji stotelė – pasiplaukiojimas su jūsų vėžliais. Tai tiesiog nepakartojamas momentas - neapsakomo grožio gamta ir draugiškas vėžlių priėmimas. Čia praleisime apie valandą. Pasiplaukioję su jūros vėžliais aplankome gražiausius Kiurasao paplūdimius. Galime atsipalaiduoti ar maudytis paplūdimyje. Šis paplūdimys yra garsiausias salos paplūdimys. Paskutinė stotelė – flamingai. Kartais juos galima pamatyti iš labai arti, kartais ne taip arti, bet įspūdį palieka kiekvieą kartą – didelis būrys rožinių paukščių. Flamingai yra laisvai gyvenantys saloje. Turo trukmė apie 4 val. Nakvynė laive.

9
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Galite išbandyti šokiųpamokas, pasijuokti komiškuose vaidinimuose, o gal net norėsite išmokti origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galite už itin patrauklias kainas, kurios yra be mokesčių, įsigyti kosmetikos,kvepalų, rūbų, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.

10
diena
PUERTO PLATA, DOMINIKOS RESPUBLIKA (pusryčiai, vakarienė)
Pirmasis šios dienos ekskursijos* tikslas – Pico Isabel de Torres kalnas. Kelionės autobusu metu į viršų vietinis gidas papasakos apie Puerto Platą ir salą. Jau važiuojant galėsime mėgautis nuostabiu vaizdu. 793 metrų aukščio kalno viršūnėje atsiveria įspūdingas vaizdas į miestą ir visą apylinkę. Be atogrąžų augmenijos ir nuostabaus botanikos sodo, galėsime pasigrožėti ir Jėzaus statula, kuri primins Rio de Žaneiro statulą. Po pasivažinėjimo funikulieriumi kelionė nuves mus į istorinį Puerto Plata centrą. Kartu su savo gidu pamatysime garsiąją San Felipe katedrą ir tipiškus Viktorijos laikų namus. Pabaigoje dar aplankysime tvirtovę „Fuerte de San Felipe“, pastatytą XVI amžiaus viduryje, kad piratai nepatektų į krantą. Net ir šiandien jis laikomas vienu seniausių kolonijinės eros karinių fortų regione. Nakvynė laive.
11
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar viena nuostabi diena laive, kuomet atsipalaiduosime prie baseino, mokysimės naujų šokių žingsnelių ar stebėdami begalinę jūrą, mėgausimės akimirka.
12
diena
OCEAN CAY, BAHAMAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ocean Cay priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta - „Ocean Cay MSCMarine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais (užpapildomą mokestį), didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namus ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime panardyti, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties*. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Pavalgyti bet kuriuo metu galite grįžti į laivą. Nakvynė laive.

13
diena
MAJAMIS – SKRYDIS NAMO (pusryčiai)
Išsilaipinimas iš laivo. Apsišarvuokite kantrybę, nes procedūra kartais užtrunka net kelias valandas. Šiandienos ekskursija* suteiks unikalią galimybę iš esmės pažinti Pietų Floridos deimantą - Majamį*: šis miestas - tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Turėsime daug laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Pasibaigus šios dienos ekskursijai, būsime pervežti  į oro uostą, kur lauks skrydis namo.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Karibų dvasia plaukiant MSC Divina laivu, aplankant spalvingąsias Arubos, Dominikos respublikos, Jamaikos, Bahamų ir Kiurasao vietas

Irena
2023-05-22
10
Puikus kelionės vadovas Justinas. Apgalvota, kaip racionaliai išnaudoti laiką krante (maža grupė, nedidelis autobusas). Viskas gerai, tik mums trims buvo ankštoka kajutė (kituose kruizuose neteko miegoti antrame aukšte).
Raimondas
2023-05-07
10
Todėl kad viskas buvo tobula. Gera.
Lina
2023-05-05
9
Puikiai organizuota kelionė labai gera.
Irena
2023-04-17
7
Ekskursijos neaplankant įsimintinų objektų (suprantu, kad ženkliai pigiau, nes nereikia pirkti bilietų), o tik apžvalginės pro autobuso langą. Kartaganoje aplankius kolonijinę tvirtovę, bet į jos vidų nepatekus, tai kaip ir lieki jos neaplankęs. Majamyje yra puikus objektas Vizkaja garden, kur pasivaikščioti puikiame parke ir dvare vienas malonumas. Bet dažniausiai buvome paleidžiami apsipirkti senamiesčiuose. Na tikrai kelionės tikslas nebovo apsipirkimas.
Regina
2023-04-16
10
Intelektualus ir patyręs Gidas Justinas.
Arūnas
2023-04-11
9
Skrydis Vilnius-Varšuva - puikiai. Laukimas Varšuvos oro uoste 6 val sekančio skrydžio - nelabai :) Skrydis Varšuva-Majamis - puikiai. Ekskursijos Majamyje, viešbutis - viskas liuks. Laive - viskas labai gerai, tik gultų mažoka. Daugiau viskas liuks. Ekskursijos po šalis - viskas liuks, vietiniai gidai, transportas, degustacijos, pažintys. Grįžus ekskursija po Majamį - viskas liuks, per trumpai Wynwood ir per ilgai Gucci Armani rajone :) Skrydis namo - viskas super, Varšuvoj laukimas tik 2 val - liuks. Reziumė - laivo gultai nulėmė -1 balą bendram kontekste, nes visgi 4 dienos jūroje, tad truputį nepatogumas buvo. Daugiau viskas super (ypač gidas!) Labai puikus keliavimo/poilsio balansas, Majamyje tik atvykus 2 nakvynės buvo iš viso super, vėliau laive - pažintys su šalimis ir dienos laive - labai geras balansas ir pakeliauti, ir pailsėti. Labai rekomenduojama kelionė! Be to, labai rekomenduoju imti kajute SU BALKONU, pusė įspūdžių dėl to!
Alvyda
2023-04-08
10
Kelionė puiki. Kelionės vadovas Justinas atliko savo pareigas labai profesionaliai. Puiki kelionė.
NIJOLĖ
2023-04-07
10
Patiko viskas. Kelionė nuostabi.
Valmantas
2023-03-14
6
Dėkojame kelionės vadovui Justinui, puikiai bendravome.
Daivute
2023-03-11
10
Puikiai organizuota kelionė, vienareikšmiškai gera.
Dėmesio! Keliaujant į JAV dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

2025.02.12-24 (+1)

Kaina asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje  2599 eur, su skrydžiu 3649 eur 
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 2935 eur, su skrydžiu 3985 eur 
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 3149 eur, su skrydžiu 4199 eur

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis; viešbutis – uostas; uostas – oro uostas;
 • 11 naktų kruizas su MSC Divina pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Aptarnavimo mokesčiai (arbatpinigiai personalaui);
 • Pusryčiai, pietūs (kai būname laive), vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
 • Laive: vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama oficialesnė apranga);
 • Laivo pramogos: vakaro šou teatre, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai;
 • 2 nakvynės prieš kruizą Majamyje 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu nuo 1050 eur/asm. (su23 kg bagažu);
 • JAV leidimo forminimas 40 eur/asm;
 • Ekskursijų paketas 670eur/asm su lietuviškai kalbančio vadovo vertimu (reikia užsakyti iš anksto);
 • Majamio kurortinis mokestis (apie 15 USD/asm mokamas viešbutyje);
 • Laivo paslaugos: skalbimo, fotografo,boulingas, 4D kino teatras, kazino, žaidimų automatai,specializuoti restoranai,SPA paslaugos;
 • Med.išlaidų draudimas, neišvykimo į kelionę draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • !!! Prieš atvykimą ir išvykimą iš/į Kolumbijos, likus 72-24 val. iki skrydžio, būtina užpildyti  keliautojo atvykimo/ išvykimo formą».
 • Pavieniai bendrakeleiviai, nenorintys išsipirkti vienvietės kajutės, apgyvendinami po 2 arba 3asmenis viešbutyje/kajutėje.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 12asmenų grupei),

Apgyvendinimo variantai

MSC DIVINA » 

Informacija apie laivą: Laivas pastatytas 2012 metais. Jo ilgis 333 m, aukštis 66,8 m, tonažas 139.400 t. Talpina 3502 keleivių ir 1370 įgulos narių. Laive 18 denių, 1751 kajutė. Kajutėse: Viengulės arba dvigulės lovos (pagal pageidavimus); erdvi rūbų spinta; vonios kambarys su dušu; interaktyvi televizija; telefonas; internetas (už papildomą mokestį); mini baras; seifas; oro kondicionierius; Laivo teritorijoje: 5 restoranai; daugybė kavinių ir barų (džiazo baras, viskio baras, sporto baras ir t.t.); Vencijos skveras su gyva muzika ir ledainėmis; diskoteka/baras Galaxy; kazino; 1603 vietų teatras; virtualių žaidimų kambarys; formulės-1 bolido simuliatorius; 4D filmų kambarys; vaikų žaidimų zona; jaunimo klubas ir diskoteka; verslo centras; medicinos centras; SPA centras (masažai, pirtys, sveikatingumo procedūros, aromaterapija ir kt.); sporto centras; soliariumas; grožio salonas; teniso ir kreipšinio aikštelės; boulingas; 4 baseinai; 12 sūkurinių vonių; bibliotekair interneto centras; meno galerija; parduotuvės; ekskursijų biuras.

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas ir Niagaros kriokliai su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Egzotiškasis kruizas Karibuose MSC Divina laivu, aplankant spalvingąsias Arubos, Dominikos respublikos, Jamaikos, Bahamų ir Kiurasao vietas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Nemiegantis Niujorkas ir kruizas Karibuose po egzotiškiausius kampelius su MSC Meraviglia laivu
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.