Egzotiškasis kruizas Karibuose MSC Divina laivu, aplankant spalvingąsias Arubos, Dominikos respublikos, Jamaikos, Bahamų ir Kiurasao vietas

Kelionės akcentai

 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • 11 naktų Karibų kruizas MSC Divina laivu su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs,vakarienės, užkandžiai) ir pramogomis laive
 • Aplankysime nuostabias Karibų regiono šalis: Jamaiką, Arubą, Kiurasao salą, Dominikos respubliką ir privačią salą Bahamuose 
 • Majamyje ne tik susipažinsime su unikalia Floridos gamta ir kultūra, bet ir turėsime laiko pasidžiaugti paplūdimiu ar tiesiog leisti sau pasiklysti pietinio Majamio gatvelėse.
Nuo2845
2945 €
2024 11 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 800
su skrydžiu: 3645
Dėmesio! Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Apsigyvenkime viešbutyje ant vandens ir aplankykime net 6 skirtingas vietas tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų regioną plaukiant 4* „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, žavėsimės Aruba ir jos unikalia gamta, Kiurasao saloje plaukiosime su vėžliais, Dominikos respublikoje istorija pinsis su egzotiška aplinka, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją privačioje MSC kruizinės kompanijos saloje! Vakarus ir praplaukimų tarp uostų dienas leisime kruiziniame laive, kuris siūlo įvairias pramogas, baseinus, SPA. Kelionėje padės ir patars lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskimės į vieną iš populiariausių kruizinių maršrutų pasaulyje!

 

1
diena
VILNIUS – MAJAMIS (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos orolinijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Atvykus į Majamį pervežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
MAJAMIS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų lauks ekskursija* į Evergleidso parką (į ekskursiją įeina transportas, įėjimas į parką į Evergleidso parką, edukacinis aligatorių/ laukinės gamtos šou, laisvas laikas pasivaikščioti parku ir apžiūrėti eksponatus). Šis parkas yra žinomas kaip laukinės gamtos parkas, kuriame gyvena vėžliai, aligatoriai ir egzotiški paukščiai. Leiskitės į kelionę ir apžiūrėkite turtingą laukinę gamtą. Kelionė prasideda keliaujant kanalu plokščiadugne greitaeige valtimi, kur stebėsime laukinę gyvūnija ir išskirtinius augalus. Grįžę iki viešbučio dar turėsime laiko pasimėgauti paplūdimiu, pasirūpinti pirkiniais ar tiesiog pratęsti pažintį su Majamiu. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
MAJAMIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja, kuri bus visai šalia viešbučio. Pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC DIVINA. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

4
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salassudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais irsaulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusįkeliautoją. Džiugina keliautojus jos ne tik paplūdimiais, bet ir kitais gamtos stebuklais: džiunglėmis,kriokliais, urvais, kalvomis. Dieną plauksite Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus,kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančioSPA malonumus:masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkitesaule. Nakvynės laive.
5
diena
OČO RIOSAS, JAMAIKA (pusryčiai, vakarienė)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją* Jamaikoje. Aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius „Dunns“ upės krioklius. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Vėliau apvažiuosime miestelį, pasigrožėsime miesto panorama ir pajusime vietinių gyventojų kultūrą. Turėsime laiko ir pirkiniams. Ekskursijos trukmė apie 6h. Nakvynė laive.

6
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintisiki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibų jūros regioną! Nakvynė kruize.
7
diena
ORANJASTADAS, ARUBA (pusryčiai, vakarienė))
Po pusryčių leisimės į nuostabaus grožio salos apžvalgą*. Naršysime Arubos šiaurinį krantą arūbišku paplūdimio autobusu. Susipažinsime su Arubos šiaurine puse, kur pamatysime įvairių rūšių vulkaninius akmenis, dideles bangas ir gražius orientyrus. Šioje Arubos kelionėje pamatysime viską iš vakarų, pietų, šiaurės ir rytų, ir kiekviena dalis bus skirtinga. Profesionalus kelionių vadovas paaiškins apie šios salos pusės geologinius aspektus ir florą bei fauną, nuo to, kaip sala susiformavo, iki to, kokia sala dabar yra su tiek daug gražių gamtos ypatybių. Tai mūsų galimybė pamatyti gamtos grožį ir pamatyti beveik visą salą! Turo trukmė apie 6 valandos. Nakvynė laive.

8
diena
VILEMSTADAS, KIURASAO (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių leisimės į egzotiškos gamtos potyrius*. Pirmoji stotelė – pasiplaukiojimas su jūsų vėžliais. Tai tiesiog nepakartojamas momentas - neapsakomo grožio gamta ir draugiškas vėžlių priėmimas. Čia praleisime apie valandą. Pasiplaukioję su jūros vėžliais aplankome gražiausius Kiurasao paplūdimius. Galime atsipalaiduoti ar maudytis paplūdimyje. Šis paplūdimys yra garsiausias salos paplūdimys. Paskutinė stotelė – flamingai. Kartais juos galima pamatyti iš labai arti, kartais ne taip arti, bet įspūdį palieka kiekvieą kartą – didelis būrys rožinių paukščių. Flamingai yra laisvai gyvenantys saloje. Turo trukmė apie 4 val. Nakvynė laive.

9
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Galite išbandyti šokiųpamokas, pasijuokti komiškuose vaidinimuose, o gal net norėsite išmokti origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galite už itin patrauklias kainas, kurios yra be mokesčių, įsigyti kosmetikos,kvepalų, rūbų, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.

10
diena
PUERTO PLATA, DOMINIKOS RESPUBLIKA (pusryčiai, vakarienė)
Pirmasis šios dienos ekskursijos* tikslas – Pico Isabel de Torres kalnas. Kelionės autobusu metu į viršų vietinis gidas papasakos apie Puerto Platą ir salą. Jau važiuojant galėsime mėgautis nuostabiu vaizdu. 793 metrų aukščio kalno viršūnėje atsiveria įspūdingas vaizdas į miestą ir visą apylinkę. Be atogrąžų augmenijos ir nuostabaus botanikos sodo, galėsime pasigrožėti ir Jėzaus statula, kuri primins Rio de Žaneiro statulą. Po pasivažinėjimo funikulieriumi kelionė nuves mus į istorinį Puerto Plata centrą. Kartu su savo gidu pamatysime garsiąją San Felipe katedrą ir tipiškus Viktorijos laikų namus. Pabaigoje dar aplankysime tvirtovę „Fuerte de San Felipe“, pastatytą XVI amžiaus viduryje, kad piratai nepatektų į krantą. Net ir šiandien jis laikomas vienu seniausių kolonijinės eros karinių fortų regione. Nakvynė laive.
11
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar viena nuostabi diena laive, kuomet atsipalaiduosime prie baseino, mokysimės naujų šokių žingsnelių ar stebėdami begalinę jūrą, mėgausimės akimirka.
12
diena
OCEAN CAY, BAHAMAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ocean Cay priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta - „Ocean Cay MSCMarine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais (užpapildomą mokestį), didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namus ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime panardyti, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties*. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Pavalgyti bet kuriuo metu galite grįžti į laivą. Nakvynė laive.

13
diena
MAJAMIS – SKRYDIS NAMO (pusryčiai)
Išsilaipinimas iš laivo. Apsišarvuokite kantrybę, nes procedūra kartais užtrunka net kelias valandas. Šiandienos ekskursija* suteiks unikalią galimybę iš esmės pažinti Pietų Floridos deimantą - Majamį*: šis miestas - tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Turėsime daug laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Pasibaigus šios dienos ekskursijai, būsime pervežti  į oro uostą, kur lauks skrydis namo.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2845
2945 €
2024 11 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 800
su skrydžiu: 3645

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į JAV dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

2024.11.20 – 12.03

Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 2945 eur, su skrydžiu 3745 eur 
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 3175 eur, su skrydžiu 3975 eur

 

2025.03.12 – 24

Kaina asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 2555 eur, su skrydžiu 3505 eur 
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 2875 eur, su skrydžiu 3825 eur 
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 3091 eur, su skrydžiu 4041 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Pusės dienos apžvalginis Majamio turas;
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis; viešbutis – uostas; uostas – oro uostas;
 • 11 naktų kruizas su MSC Divina pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Aptarnavimo mokesčiai (arbatpinigiai personalaui);
 • Pusryčiai, pietūs (kai būname laive), vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
 • Laive: vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama oficialesnė apranga);
 • Laivo pramogos: vakaro šou teatre, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai;
 • 2 nakvynės prieš kruizą Majamyje 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu nuo 800 eur/asm (11.20). (su23 kg bagažu);
 • JAV leidimo forminimas 40 eur/asm;
 • Ekskursijų paketas 590eur/asm su lietuviškai kalbančio vadovo vertimu (reikia užsakyti iš anksto);
 • Majamio kurortinis mokestis (apie 15 USD/asm mokamas viešbutyje);
 • Easy plus gėrimų paketas - 360 EUR/2asm (pasirinkimas iš meniu laive gėrimams iki 10 EUR - gaivieji gėrimai, įvairio kavos, pilstomas vynas, alus, stiprieji gėrimai, klasikiniai ir nealkoholiniai kokteiliai, ledai) Gėrimų paketas turi būti perkamas visiems asmenims kajutėje ir visai kruizo trukmei, juo negalima dalintis;
 • Laivo paslaugos: skalbimo, fotografo,boulingas, 4D kino teatras, kazino, žaidimų automatai,specializuoti restoranai,SPA paslaugos;
 • Internetas laive (wifi) 150 eur (1 įrenginys naršymui ir video) arba 106 eur tik naršymui;
 • Med.išlaidų draudimas, neišvykimo į kelionę draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 14 asmenų grupei).
 • Gauta ir suderinta kajutė kruiziniame laive yra negarantuojama ir atsiradus nenumatytoms aplinkybėms ,gali būti pakeista pačios kruizinės kompanijos. Kruizinė kompanija garantuoja tik išsipirktą kajutės tipą.

Apgyvendinimo variantai

MSC DIVINA » 

Informacija apie laivą: Laivas pastatytas 2012 metais. Jo ilgis 333 m, aukštis 66,8 m, tonažas 139.400 t. Talpina 3502 keleivių ir 1370 įgulos narių. Laive 18 denių, 1751 kajutė. Kajutėse: Viengulės arba dvigulės lovos (pagal pageidavimus); erdvi rūbų spinta; vonios kambarys su dušu; interaktyvi televizija; telefonas; internetas (už papildomą mokestį); mini baras; seifas; oro kondicionierius; Laivo teritorijoje: 5 restoranai; daugybė kavinių ir barų (džiazo baras, viskio baras, sporto baras ir t.t.); Vencijos skveras su gyva muzika ir ledainėmis; diskoteka/baras Galaxy; kazino; 1603 vietų teatras; virtualių žaidimų kambarys; formulės-1 bolido simuliatorius; 4D filmų kambarys; vaikų žaidimų zona; jaunimo klubas ir diskoteka; verslo centras; medicinos centras; SPA centras (masažai, pirtys, sveikatingumo procedūros, aromaterapija ir kt.); sporto centras; soliariumas; grožio salonas; teniso ir kreipšinio aikštelės; boulingas; 4 baseinai; 12 sūkurinių vonių; bibliotekair interneto centras; meno galerija; parduotuvės; ekskursijų biuras.

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
2845
2945€

+ skrydis apie: 800 visiems su skrydžiu: 3645
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas ir Niagaros kriokliai su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Nemiegantis Niujorkas ir kruizas Karibuose po egzotiškiausius kampelius su MSC Meraviglia laivu
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas su DIDŽIAUSIU pasaulyje laivu, aplankant Jamaiką, Bahamus ir Haitį, pažintis su Majamiu ir jo apylinkėmis
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.