MSC VIRTUOSA kruizas po Persijos įlanką, aplankant JAE, Bahreiną ir Katarą

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Vienos kelionės metu aplankysime 3 šalis ir 5 skirtingas vietoves
 • Pamatysime pasaulyje aukščiausius pastatus, modernius prabangius miestus
 • Lepinsimės saulės spinduliais privačioje saloje
 • Keliausime 5* viešbutyje ant vandens – nauju moderniu MSC VIRTUOSA kruiziniu laivu
 • Laive įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salės ir dar daug visko
 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Apsigyvenkime naujame ir moderniame MSC kruizų kompanijos laive MSC VIRTUOSA 5* - viešbutyje ant vandens ir aplankykime 5 skirtingas vietoves tik kartą išsikrovę lagaminus. Nuo įspūdingų prabangių didmiesčių ir rekordus mušančių pastatų iki dykumoje įsikūrusių beduinų, nuo plačių smėlėtų paplūdimių iki Arabijos fiordų, nuo puošniausių mečečių iki vietinių prekeivių turgaus aikščių – tiek daug kontrastų galima atrasti tik keliaujant Persų įlanka. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, gurmaniškas maistas ir kiekvieną dieną patiriami vis nauji įspūdžiai.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE

 

Eglė Likaitė

Mylėjau ir myliu visą pasaulį, visas šalis, bet užteko vieno, to pirmo karto, patekti į arabiškus kraštus ir dykumas, kad suprasčiau - tai mano vietos. Paslaptingos gentys, ateities miestai, poezija, simboliai ir džinai viskas sutelpa dykumose ir šalia jų esančiose šalyse. Važiuojam pažinti mažai pažįstamo. Bus tikrai įdomu.

Skrydžių laikai:

Vasario 7 d. Vilnius – Stambulas 12:00 – 16:05   Stambulas – Dubajus 19:50 – 01:15 (+1d)

Vasario 17 d. Dubajus – Stambulas 09:30 – 13:40   Stambulas – Vilnius 17:05 – 19:05

1
diena
VILNIUS – DUBAJUS (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos avialinijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
DUBAJUS, JAE
Nusileisime anksti ryte ir vyksime tiesiai į viešbutį. Pailsėję po pietų pradėsime pažintį su Dubajumi. Per pastarąjį dešimtmetį Dubajus buvo smarkiai transformuotas į prabangų ir modernų megapolį, bet jis vis dar išlaiko ir savo paveldą, tad čia galėsime išvysti šio mišinio žavesį. Pamatysime žmogaus rankomis sukurtą palmės formos salą su populiariuoju 5* viešbučiu „Atlantis The Palm , stabtelėsime ir prie laivo burę primenančio 7* viešbučio „Burj al Arab“ bei suvenyrų turgaus Madinat Souk. Pajusime adrenaliną vaikščiodami 150 metrų aukštyje esančia stikline platforma („Dubai Frame“). Registracija į viešbutį, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas Dubajuje. Pageidaujantys kartu su vadove vietiniu transportu vyksta į aukso ir prieskonių turgus. Vakare galimybė aplankyti pasaulyje aukščiausią pastatą Burdž Khalifa ir pasikelti į 456 metrų aukštį, o visas pastatas siekia net 830 metrų (norintys, kad išpirktume bilietus turi informuoti iš anksto). Čia pat išvysime šokančių fontanų šou. Įspūdingas vandens, muzikos ir šviesos reginys Dubajaus centre  Dubajaus fontanas yra aukščiausias pasaulyje ir daugiau nei 274 metrų ilgio – prilygsta daugiau nei dviem futbolo aikštėms. Grįžimas į viešbuitį vietiniu transportu. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į uostą, registracija į laivą. Susipažinsime su mūsų naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

5
diena
DOHA, KATARAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių leisimės į įdomią pažintį su Kataro miestu Doha*. Čia susimaišo senosios tradicijos, pastatai, kultūra su naujuoju išmaniuoju ir moderniu pasauliu. Turo metu apžiūrėsime Kataro islamo menų muziejų*, kuriame rasime senuosius rankraščius, tekstilės gaminius, keramikinius kūrinius ir kt, tradiciniame senajame prekybos centre Souq Waqif pasinersime į kvapų, spalvų ir tradicinių amatų pasaulį. Taip pat apžiūrėsime Kataro kultūrinį kaimą bei perlu vadinamą Dohos rajoną. Laisvas laikas. Nakvynė laive.

6
diena
BAHREINAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių lauks apžvalginis turas bahreine. Apžiūrėsime Al -Fateh mečetę, kuri yra vienadidžiausių pasaulyje. Čia galėsime giliau pažvelgti į arabų kultūrą, pasigrožėti nuostabiaKulic kaligrafija ir stiklo pluošto kupolu. Tęsime savo istorinį tyrinėjimą apsilankę bahreinomonarchoIsa Bin Ali namuose. Žinoma, negalime praleisti ir žinomiausios Bahreino vietos– Formule1 trasos. Ekskursija truks apie 4h. Nakvynė laive
7
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti Aurea SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.
8
diena
ABU DABIS, JAE (pusryčiai, vakarienė)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Abu Dabyje*. Ši kelionė perkels mus į vieną gražiausių arabų pasaulio miestų – JAE sostinę. Ne taip seniai šis miestas buvo tik tradicinis beduinų kaimelis. Šiandien ji yra naftos pramonės centras, užpildytas mečetėmis, gražiais fontanais, blizgiais dangoraižiais, žaliausiomis vejomis ir parkais. Apsilankysime vietiniame etnografiniame kaime, apžiūrėsime vieną iš gražiausių pasaulio mečečių – Šeicho Zayedo mečetę, taip pat stabtelsime prie modernios architektūros, „Emirates Palace“ viešbučio. Aplankysime nuostabius veikiančius prezidento rūmus ir garsųjį Luvro muziejų, kuris atspindi ne vien Arabų kultūrą, bet ir viso pasaulio kultūras. Nakvynė laive.

9
diena
SIR BANI YAS SALA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008 m čia gali lankytis visi panorėję. Čia mūsų patogumui paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. Paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - galimybė paplaukioti kajakais, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija (už papildomą mokestį). Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto arba išsipirkti laive. Nakvynė laive.
10
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai, pietūs, tradicinė vakarienė)
Grįžimas į Dubajų. Antroje dienos pusėje leisimės į nuotykių pilną ekskursiją džipais dykumoje*. Ištyrinėsime didelius dykumos plotus, važiuodami tai besileidžiant žemyn, tai pakylant aukštyn smėlio kopomis. Vėliau laukia tradicinė vakarienė su pilvo šokių pasirodymu. Norintieji galės pasipuošti hena piešiniais. Nakvynė laive.

11
diena
DUBAJUS – VILNIUS (pusryčiai, maitinimas lėktuve)
Anksti ryte mus perveš į oro uostą, iš kur laukia skrydis į Vilnių. Grįžimas namo.

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas:&

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę MSC VIRTUOSA kruizas po Persijos įlanką, aplankant JAE, Bahreiną ir Katarą

Violeta
2024-02-21
9
Pirmiausia lydinti gidė Eglė, kuri labai stengėsi, kad kuo daugiau pamatytume, labai mus globojo, gavome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus. Turi labai daug sukaupusi žinių apie tų kraštų kultūrą, gyvenimą. Tikrai su Ja keliautume ir kitur. Dubajuje laikinai 2 dienoms puikus viešbutis, netoli oro uostos ir laivo. Gal ne taip įdomu buvo Bahreine, nes dar daug statybų ir nebuvo įdomių objektų.
Birutė
2024-02-20
10
Patiko visos šalys, kurias aplankėme.Vadovės darbas super puikus. Keliautojams reikėtų pagalvoti apie fizines galimybes. Kelionė intensyvi ir tikrai ne riboto judumo žmonėms.
Akvilė
2024-02-20
10
Geri įspūdžiai. Verta rinktis.
Laimutė
2023-12-12
10
Viskas vyksta puikiai, nieko netrūksta!
Birutė
2023-12-06
10
Į savo skambutį atsakymo sulaukiau per ilgą laiko tarpą, kai jau buvau išsiaiškinusi man rūpimus klausimus kitais kanalais. Šiaip bendravimas puikus. Ačiū.
Irena
2023-02-22
10
Kelionė visais aspektais buvo puiki. Ypatinga padeka kelionės gidei Eglei Likaitei. Padėką Eglei Likaitei parašiaiu vadovui Donatui Kireiliui, bet apie elektroninio laiško gavimą nepranešta. Tai man kol kas vienintelis "Kelionių akademijos" trūkumas. Rekomenduočiau šią kelionę.
Jurgita
2023-02-22
10
Kelionė buvo įspūdinga, daug pamatėme. Dėkojame vadybininkei Evelinai už puikią organizaciją, ypatingai ačiū kelionės vadovei Eglei, ji tiesiog nereali, kiek teko keliauti, tai buvo pati šauniausia kelionės vadovė. 100 balų jai Keliaukite kruiziniais laivais, tiesiog nuostabus jausmas kiekvieną rytą pabusti vis kitoje šalyje.
Saulius
2023-02-22
10
Puikus organizavimas, veiklos, išvykos, informacija gido. Verta pakeliauti, pamatyti ir pailsėti.
Reda
2023-02-22
10
Apgalvotas ir įdomus maršrutas, gražuolis kruizinis laivas MSC World Europa, labai gera viešbučio Rove City Walk Dubajuje lokacija su vaizdu į žymiuosius dangoraižius. Minučių tikslumu suplanuotos miestų apžvalginės ekskursijos, galimybė pamatyti ir pabuvoti visame pasaulyje žinomuose pastatuose, prisiliesti prie kitokios kultūros, pamatyti šedevrus nacionaliniuose muziejuose, pajusti mečečių didybę bei dykumos galybę, o svarbiausia puikus bei profesionalus visos kelionės metu mus lydėjusios kelionių vadovės Eglės Likaitės bendravimas, jos žinios ir kompetencija- visa tai sukūrė nepakartojamą ir šventišką nuostabių atostogų atmosferą. Vos kelios dienos grįžome iš nuostabios kruizinės kelionės po Persijos įlanką. Norime padėkoti „Kelionių akademijai“ už įdomų kelionės maršrutą, labai gerą viešbučio Dubajuje lokaciją, už auksu tviskančius miestus, dangų siekiančius pastatus, kai po tavo kojomis atsiveria šviesų jūra, ir žinoma už gražuolį kruizinį laivą MSC World Europa - septynioms naktims tapusiu mūsų antraisiais namais. O ypač dėkojame visos kelionės metu mus lydėjusiai kelionių vadovei Eglei Likaitei, kuri kaip vulkanas operatyvai ir profesionalai sprendė kelionės metus iškilusias problemas, visus užkrėsdavo savo gera nuotaika ir nuolat mus skaičiuodavo kaip viščiukus:) Mums lieka patys geriausi prisiminimai bendraujant su „Kelionių akademijos“ Kauno biuro vadove Evelina Giliuviene, turėjusiai kantrybės atsakyti į visus mums rūpimus klausimus. Keliaukite su „Kelionių akademija“! Reda ir Juozas
Jurgita
2023-02-22
10
Kelionė buvo įspūdinga, daug pamatėme. Dėkojame vadybininkei Evelinai už puikią organizaciją, ypatingai ačiū kelionės vadovei Eglei, ji tiesiog nereali, kiek teko keliauti, tai buvo pati šauniausia kelionės vadovė. 100 balų jai. Keliaukite kruiziniais laivais, tiesiog nuostabus jausmas kiekvieną rytą pabusti vis kitoje šalyje.
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

 

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę – 1680 eur/asm., su skrydžiu 2270 eur/asm

Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su langu-iliuminatoriumi – 1860 eur/asm., su skrydžiu 2450 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su balkonu – 2060 eur/asm., su skrydžiu 2650 eur/asm 
Kaina kelionės paketo, pasirinkus AUREA kajutę su balkonu (įskaičiuotas įėjimas į SPA erdvę) – 2290 eur/asm., su skrydžiu 2880 eur/asm 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apžvalginė 6 val. ekskursija Dubajuje atvykimo dieną;
 • 2 nakvynės Dubajuje 3-4* viešbutyje su pusryčiais (prieš kruizą);
 • Nurodytas 7 naktų kruizinis maršrutas pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Maitnimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs (kai būnate laive), vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai kruizo metu: kava, arbata, vanduo pusryčių metu ir savitarnos bufete 20 val. per parą;
 • Laivo pramogos (Kapitono vakarienė, vakaro šou, gyvo garso koncertai, konkursai, baseinai, animacija);
 • Pervežimai paminėti programoje;
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Dubajus – Vilnius su persėdimu Stambule 590 eur/asm;
 • Dubajaus kurorto mokestis ~5 eur/asm (20 AED/asm mokamas viešbutyje);
 • Saudo Arabijos tranzitinė e-viza 60 eur/asm (pasikeitus maršrutui vizų nebereikia);
 • Aptarnavimo mokestis laive 84 eur/asm (visai kruizo trukmei);
 • *Ekskursijų paketas 390 EUR/asm su įėjimo bilietais į Prezidento rūmus ir Luvro muziejų Abu Dabyje (su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus: muziejus, apžvalgos aikšteles:
      Užkilimas į stiklinį rėmą (Dubai Frame, mokama vietoje 50 AED) – apie 14 EUR/asm;
      Užkilimas į Burdž Kalifa pastatą (mokama ir užsakoma iš anksto 250 AED piko metu) – apie 65 EUR/asm;
      Kataro islamo menų muziejų (mokama vietoje 100 QAR) – apie 25 EUR/asm;
      Vandens pramogos (20-65 eur/asm) ir safaris saloje (45-75 eur/asm);
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketas laive: 
 • Easy PLUS gėrimų paketas ir internetas laive el. pašto, viber, facebook pasitikrinimui - 230 eur/asm (įskaičiuoti gaivieji gėrimai, įvairio kavos, pilstomas vynas, alus,stiprieji gėrimai, klasikiniai ir nealkoholiniai kokteiliai, ledai)- užsakymo metu teirautis vadybininko ar dar galioja;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Laivo paslaugos ir pramogos: skalbimo, fotografo, SPA, kazino, žaidimų automatai, internetas wifi laive 90 eur (naršymui ir video);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 14 asmenų grupei)

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Rytų šalių pasaka: Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.