12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore

Nuo9700
2025 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1600
su skrydžiu: 11300
Dėmesio! Keliaujant į Ekvadorą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Aplankykite tolimąsias Galapagų salas, įsikūrusias Ramiajame vandenyne ir priklausiančias Ekvadorui. Galapagai geriausiai žinomi dėl savo įvairių augalų ir gyvūnų rūšių. Daugelis rūšių yra endeminės, o tai reiškia, kad jos nerandamos niekur kitur pasaulyje. Tai yra milžiniškas Galapagų vėžlys (Chelonoidis nigra), jūrų iguana (Amblyrhynchus cristatus), beždžionių kormoranas (Phalacrocoraz harrisi) ir Galapagų pingvinas. Galapagų pingvinas (Spheniscus mendiculus) yra vienintelė pingvinų rūšis, gyvenanti Šiaurės pusrutulyje.
Kelionės metu jūsų laukia 7 naktų kruizas Premium klasės „Celebrity Cruises“ kruiziniu laivu „Xpedition“.
Celebrity Xpedition - kai įlipsite į moderniausią laivą Galapagų salose, būkite pasirengę išskirtiniai patirčiai. Čia jūsų laukia aukštos klasės kambarių aptarnavimas, maitinimas išskirtiniuose restoranuose, masažo paslaugos, treniruoklių salės ir gyvos muzikos vakarai, tikrai galapagų salas patirsite stilingai.

1
diena
Atvykimas į Ekvadorą, Mantos miestą, kur lauks nakvynė viešbutyje. 

2
diena
Turas, kurio metu tyrinėsite Pacoche atogrąžų miškus ir čia gyvenančias kaukiančias beždžiones jų natūralioje buveinėje. Sužinosite apie natūralią Ekvadoro florą ir fauną prieš kelionę į švyturį, iš kurio atsiveria panoraminiai vandenyno vaizdai. Apsilankysite Pacocha muziejuje, kad sužinotumėte apie vietos istoriją ir kultūrą, tada pasimėgausite skaniais vietiniais pietumis netoli paplūdimio. Grįšite nakvynei viešbutyje.

3
diena
Turas, kuomet sužinokite apie ikonišką Panamos skrybėlę Alfaro miesto pilietiniame centre ir apsilankysite pas vietinį skrybėlių gamintoją, kad pamatytumėte, kaip jos gaminamos. Taip pat lankysitės populiariame paplūdimyje, kuriame galėsite išsimaudyti ir pasimėgauti skania jūros gėrybių puota.

4
diena
Skrydis į Baltros salą, iš kurios pradėsite turą kruizu.
5 – 12
dienos
KRUIZAS
Baltra sala, Galapagai - antrojo pasaulinio karo metais Baltra buvo JAV karinė bazė, sauganti Panamos kanalą nuo priešo atakos. Dabar kaktusais išmargintuose Baltros peizažuose įsikūręs pagrindinis regiono oro uostas.

Šiaurinė Seymour sala - North Seymour yra nedidelė sala, esanti tiesiai į šiaurę nuo Baltros. Čia gyvena didžiausia Galapagų fregatų paukščių kolonija. Stebėdami fregatų patinus, bandančius sužavėti potencialius draugus pripūstu raudonu kaklo maišeliu, taip pat galite pamatyti mėlynakojus bobus, šokančius nesenstantį piršlybų ritualą. Šioje uolėtoje vietovėje taip pat klaidžioja jūrų liūtai ir didelės sausumos iguanos. Ekskursijos gali pasiūlyti ilgą uolėtą pasivaikščiojimą su gidu, pasiplaukiojimą zodiaku ir trumpą lengvą pasivaikščiojimą arba tiesiog vaizdingą zodiako kelionę pakrante, kad apžiūrėtumėte laukinę gamtą ir vietovės geologiją.

Pietinė Plaza (Santa Cruz sala) - Maža pakylėta sala visai šalia Santa Kruzo šiaurės rytų pakrantės. Žemai esantį salos kraštovaizdį dengia spalvingi druskingi krūmai, krūmai ir milžiniški dygliuotųjų kriaušių kaktusai. Sausumos iguanų porūšis saloje aptinkamas gausiai ir kartais gali būti matomas gurkšnojantis kaktusą. Pietinės uolos yra stačios ir uolėtos, jose gyvena daugybė jūros paukščių, taip pat jūrų liūtų kolonija. Žvelgiant žemyn į skaidrius mėlynus vandenis, plaukioja žuvų būriai, paukščiams šaunant į uolos skyles ir iš jų. Trumpas žygis ir pasiplaukiojimas Zodiaku suteikia daug galimybių stebėti salos grožį ir laukinę gamtą.

Santa Fe sala - Vizitas Santa Fė prasideda nedideliame Barrington įlankos paplūdimyje salos šiaurės rytinėje dalyje. Paplūdimiuose randama daug jūrų liūtų, kuriuos dažnai galima pamatyti banglenčių bangose. Šios salos endeminės rūšys yra didžiulis Santa Fe Opuntia kaktusas, Galapagų vanagas, Galapagų gyvatė, ryžių žiurkės, įvairių rūšių kikiliai ir Galapagų pašaipiai. Apsilankydami galite rinktis žygį pro druskų krūmą, kur linkę klajoti Galapagų vanagai ir Santa Fė sausumos iguanos.

Punta Pitt, San Kristobalio sala - Pitt Point yra šiaurės rytiniame San Kristobalio salos gale. Išlipę į nedidelį žalio smėlio paplūdimį, pakilsite į plynaukštę, kur vaizdas ir kraštovaizdis yra tokie įspūdingi, kad verta pasistengti. Stačia vaga veda į skardį į visų trijų veislių bobausų veisimosi vietą: raudonkojų, mėlynakojų ir Naskos. Tai viena iš nedaugelio vietų Galapaguose, kur galite pamatyti visas tris rūšis, kurios kartu peri.

Puerto Baquerizo Moreno, San Kristobalio sala - Čia turite galimybę aplankyti nedidelį pakrantės miestelį Puerto Baquerizo – salų administracinę būstinę. Ekskursijos gali būti po vietinį vertimo centrą ir laiką apsipirkti arba rinkitės pasivaikščiojimą, kad pamatytumėte vaizdingus vaizdus, ​​o po to apsilankykite vertimo centre.

Pašto skyriaus įlanka, Floreana sala - Šioje vietoje turtingoje istorija yra pašto statinė, įkurtas maždaug 1793 m., kur piratai, bukanai, banginių medžiotojai ir kiti galėjo palikti savo paštą, kad jį paimtų išvykstantys laivai. Tradicija tęsiasi ir šiandien, nes lankytojai adresuotus atvirukus palieka statinėje ir rūšiuoja paliktą paštą, kad pristatytų į namus.

Cormorant Point, Floreana sala - Floreana buvo pirmoji Galapagų sostinė, kur Čarlesas Darvinas susitiko su salų gubernatoriumi. Šioje nedidelėje sūrokoje lagūnoje dažnai gyvena flamingai, stulpai ir baltaskruostės skilvelinės antys, o vienas iš jos paplūdimių yra plačiai naudojama jūrinių vėžlių lizdų vieta. Apžiūrėkite ir žalio atspalvio smėlį, kur bus išlipimas.

Elžbietos įlanka - Elžbietos įlanka yra vienas iš vakariausių Galapagų taškų. Vaizdingame zodiako ženklo žygyje šioje apsaugotoje įlankoje galėsite apžiūrėti daugybę laukinių gyvūnų ir nuostabią mangrovių ekosistemą.

Moreno Point, Isabela sala - Išilgai šio gražaus uolėto kranto sukietėjusios juodos lavos srautų laukas yra išmargintas seklių baseinų, kuriuose gyvena pakrantės paukščiai ir flamingai. Mangrovių apsodintame krante taip pat galima pamatyti jūrines iguanas, jūros vėžlius, erškes, ryklius, pingvinus ir neskraidančius kormoranus.

Puerto Ayora, Santa Kruso sala - Tai yra pagrindinis salų gyventojų centras, kuriame yra Nacionalinio parko tarnybos vėžlių auginimo centras ir Čarleso Darvino tyrimų stotis. Galėsite aplankyti vėžlių auginimo centrą ir pasivaikščioti po tyrimų stotį.

Gardnerio įlanka (Ispanija) - Gardnerio įlankos paplūdimys su baltu smėliu yra viena geriausių vietų atsipalaiduoti ir maudytis Galapagų salose. Čia gyvena viena iš svarbiausių salyno jūrų liūtų kolonijų, taip pat yra jūrinių vėžlių lizdų vieta. Čia taip pat galima pamatyti tris Darvino kikilių ir Española pašaipių paukščių rūšis.

Punta Suarezas - Española yra seniausia Galapagų sala, kurioje gyvena daugybė laukinės gamtos. Suarez taške atvykę pasitiks jūrų liūtų kolonija. Šioje vietovėje taip pat gyvena beveik visa pasaulio banguotųjų albatrosų populiacija – nors jie yra grakštūs ore, jų nerangus elgesys sausumoje yra įspūdingas vaizdas. Žygis ant uolos veda į natūralų lavos plyšį, kuris tarsi iškylantis geizeris išlieja vandenį.

13
diena
Galite likti Baltros saloje arba skristi atgal į Mantą. Nakvynė viešbutyje.

14
diena
Skrydis link Vilniaus.
Nuo9700
2025 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1600
su skrydžiu: 11300

Apie Ekvadorą

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Ekvadorą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 naktų kruizas kajutėje - apartamentuose „Celebrity Cruises“ kruiziniu laivu „Xpedition“ laive;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive, pasirinktu laiku;
 • Nemokamas kambarių aptarnavimas 24 valandas per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai);
 • Asmeninis aptarnavimas visą parą;
 • Du kartus dienoje tvarkomos kajutės;
 • Papildomos nakvynės – 1 atskridus į Mantą, 1 prieš ir 1 po kruizo;
 • Turai dvi dienas iš Mantos;
 • Vidinis skrydis į Baltros salą ir atgal į Mantą.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai nuo 1600 EUR/asm su registruotu bagažu ir 2 persėdimais;
 • Visi pervežimai iš/ į oro uostų ar laivo;
 • Arbatpinigiai personalui – nuo 368 EUR/2asm mokamas laive;
 • Miestų lankymas;
 • Ekskursijos ar savarakiškas uostų lankymas;
 • Laivo paslaugos/pramogos: SPA, gėrimų paketai, kazino, internetas, žaidimų automatai, skalbimo, fotografo paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Kelionės užsakymas

Nuo
9700

+ skrydis apie: 1600 visiems su skrydžiu: 11300
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS Naujiena!
Mesopotamija – civilizacijos lopšys
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS Naujiena!
Italija ir Prancūzijos Rivjera su Luaros slėnio pilimis
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.