Atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 9.3 iš 10 (14373 vertinimų)
Arnas
2024-04-04
10
Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis
Labai džiaugiames Ubudo viešbučiu, nes, būtent, tent tą tikrąją Balio džiunglių ramybę pajautėme. Galėjau tik Jūsų pirmąjį variantą pasirinkti, kad būtų su baseinu, nes iš Jūsų pasiūlumo supratau, kad bus ne privatus baseinas, o langai į baseino pusę, todėl prašiau, kad būtų garden view, bet buvo mini kiemelis su siena aplink. Bet viešbutyje dienomis nebuvome, o vakarais restorano terasoje pavakarodavome. Sanure viešbutis, kaip viešbutis, bet ir nieko blogo negaliu pasakyti. Ką norėjau, jau pasakiau reception. Labai džiaugiuosi, kad pasiemėm ir Singapūrą. Nežinau kas, bet labai patiko. Priminė, turbūt, Ameriką, kurioje buvome prieš 15 metų. Gidai irgi abu puikūs. Reziumuojant: viskas super. Gaila, kad per kecak dance saulėlydžio nepamatėme - pasižiūrėsim Palangoje, užtai pamatėme du saulėtekius: vieną ant ugnikalnio, kitą papludimyje.
Julija
2024-03-29
9
Pietų Korėja ir Japonija – Rytų Azijos žvaigždės
Viskai gerai organizuota, labai profesionalus gidas Edvinas ir jo kolegos. Kaip Korejoje taip ir Japonijoje - teikiama daug informacijos, dalinuosi savo patirtim, Edvinas yra tikras Rytų žinovas - domisi istorija, kultura, gastronomija - žino kaip teisingai įvertinti Azijos virtuvę, rūpinosi mūsų saugumu. pliusai - viešbučiai gero lygio, arbatos ceremonija, Nanta kulinarinė šou, teatras Kioto mieste, Hakone Onsen. Minusai - nėra. Patarimas - devėti patogią avalynę nes reikia daug vaikščioti.
Akvile
2024-03-28
10
Evabelle Napa
Visa kelionė ir interakcija su keliones vadybininku buvo puiki ir be jokių nesklandumų. Pateikti geri kelionės pasiūlymai, aiški informacija, puiki ir greita konsultacija iškilus klausimams. Likome labai, labai patenkinti ir tikrai pasinaudosime agentūros paslaugomis ir ateityje! Mus aptarnavusi vadybininkė Evelina buvo tieisog fantastika; profesionali ir maloni bendrauti. Ačiū už sukurtus atsiminimus mūsų šeimai! Viešbutis tvarkingas, didelė ir patogi terasa, yra visi reikalingiausi patogumai. Puiki lokacija ir arti jūros ir pramogų.
Jurgita
2024-03-28
10
Svetingasis Sakartvelas (Gruzija) su poilsiu Batumyje
Labai nuoširdžiai viską paaiškino ir nuosekliai išdėstė visus rūpimus klausimus. Labai puiki vadybininkė Viktorija.
Birute
2024-03-27
9
Šventoji inkų žemė
Mangirdui 1000 balų!!!! Kelionė sunkoka, bet įdomi ir verta dėmesio tiems kam rūpi istorija. Viešbučiai geri su dideliu pliusu, nes jie miestų centruose.
Roma
2024-03-27
10
Sliema Hotel by St Hotels
Viešbutis neblogas ir yra labai geroje vietoje.
Daiva
2024-03-26
9
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Viskas vyko sklandžiai. Kelionė puiki, viešbučiai geri, maistas geras, ekskursijos suorganizuotos puikiai, tik vadovei Vytei reikėtų daugiau bendrauti su grupe.
Alma
2024-03-26
10
Šventoji inkų žemė
Įsigyjant kelionę bendravimas su vadybininke Viktorija buvo puikus. Kelionės vadovas Mangirdas ne tik, kad puikus kelionės vadovas, bet ir šiltas, malonus žmogus, įdomus pašnekovas. Kelionė ne iš lengvųjų. Bet norintiems aplankyti Peru, rekomenduju rinktis Kelionių Akademiją. Kelionų Akademija turi net tris skrydžius šalies viduje, kas labai palengviną kelionę. Nes jeigu būtų reikėję visus tuos atstumus nuvažiuoti autobusu, būtume gerokai pavargę.
Natasa
2024-03-20
10
Ramla Bay Resort
Viskas vyko sklandžiai, organizavimas puikus. Viešbutį rekomenduoju, naujas, šiuolaikiškas. Aplinka graži, autobusu stotelė netoli, tik dabar vyksta statybos šalia, todėl trukšminga.
Justina
2024-03-15
10
Visas Vietnamas su poilsiu
Ryžių terasos ir kalnai atrodo įspūdingai net tada, kai nežydi. Labai patiko Halongo įlanka ir plaukimas bei nakvynė laivelyje, plaukimas apžiūrėti uolų. Vidurio Vietname išsiskyrė Hue su išlikusiu imperatorių miestu. Pietuose patiko Ku či tuneliai ir gido papasakota karo istorija. Vietnamo partneriai puikūs, visuomet laukdavo transportas, niekada nevėluodavo, viskas vyko laiku ir mums laukti nei pervežimų ar plukdymų, nei iš anksto užsakytų pietų nereikėjo. Visi gidai buvo geri, išsiskyrė šiaurės ir pietų Vietnamo gidai, labai šnekūs ir malonūs. Nuostabi kelionės vadovė Ingrida rūpinosi kiekvienu keliaujančiu, išvertė nesuprantantiems iš rusų kalbos į lietuvių. Išsamiai atsakydavo į keliautojų klausimus, patarė ką parvežti lauktuvių, kur geriausia viską pirkti. Tolerantiška ir atidi kiekvienam, visuomet su šypsena. Viskas puikiai sustyguota.