Atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 9.3 iš 10 (14292 vertinimų)
Oleg
2024-02-28
10
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Kelionės organizavimas tobulas Kelionės oeganizavimas bei viešbutis pranoko lūkesčius.
Violeta
2024-02-21
9
MSC VIRTUOSA kruizas po Persijos įlanką, aplankant JAE, Bahreiną ir Katarą
Pirmiausia lydinti gidė Eglė, kuri labai stengėsi, kad kuo daugiau pamatytume, labai mus globojo, gavome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus. Turi labai daug sukaupusi žinių apie tų kraštų kultūrą, gyvenimą. Tikrai su Ja keliautume ir kitur. Dubajuje laikinai 2 dienoms puikus viešbutis, netoli oro uostos ir laivo. Gal ne taip įdomu buvo Bahreine, nes dar daug statybų ir nebuvo įdomių objektų.
Rasa
2024-02-20
8
Luna Holiday Complex
Bendravimas su vadybininke buvo malonus, aiškus, info gavome tokios kokios ir norėjome. Viešbučio kambariai geri, švarūs, ypač pasiteisino šeimyniniai kambariai, kuriuose yra virtuvėlė, nes keliavome su mažu vaiku. Viešbutyje yra uždaras šildomas baseinas, deja vanduo buvo vėsus, vaikui buvo per šalta.
Akvilė
2024-02-20
10
MSC VIRTUOSA kruizas po Persijos įlanką, aplankant JAE, Bahreiną ir Katarą
Geri įspūdžiai. Verta rinktis.
Diana
2024-02-19
9
Hotel Ipv Palace & SPA (Adults only)
Jeigu ne lietus, būtų viskas buvę labai gerai :) Didelis, gražus, švarus viešbutis. Nors koridoriuose gal ir reiktų atsinaujinti. Personalas labai paslaugus, malonus. Skanus maistas.
Lina
2024-02-14
10
Pietų Amerikos kruizas, Igvasu kriokliai bei aistringas Rio de Žaneiro karnavalas
Gerai organizuota kelionė. Puikus kruizas- per trumpą laiką aplankytos trys valstybės. Didžiulį įspūdį paliko Rio de Žaneiras ir Igvasų kriokliai kuriuos apskridome su helikopteriu. Tiesiog fantastika! Ypatingas ačiū kelionės vadovui Justinui- kuris yra ne tik puikus ir patyręs vadovas, bet ir labai malonus ir šiltas žmogus su kuriuo nuostabiai bendravome visos kelionės metu. Beje, tai jau mano antras kruizas su gidu Justinu ir Kelionių Akademija. Super kelionė!
Sigita
2024-02-13
10
Poilsinė kelionė į Maltą
Puikus pasirūpinimas kelione, dokumentais, informacija apie šalį. Tik viešbutis tikrai nuliūdino. Viešbutis vidutinis savo aprarnavimu: ne itin paslaugi administratorė (į kambarį įleido tiksliai leistą valandą ir ne anksčiau, nors matė mūsų nuovargį, dar ir laikas 1 val .atgal pasislinko perskridus, dar ilgiau teko laukti, pusryčių meniu visą savaitę visiškai vienodas, kava labai bloga, tirpi. Labiausiai nuliūdino, kad skrydžio atgal naktį vietoj minimalių pusryčių į lėktuvą lauknešėlio, prie lagaminų kambario buvo trolley su duona, sviestu ir uogiene, tarsi mes tuos uogienės sumuštinius į lėktuvą pasiimtumėm. Ir baisi tirpi kava.
Toma
2024-02-12
9
Visas Vietnamas su poilsiu
Kelionės vadovė Ingrida visos kelionės metu rūpinosi kiekvienu keliaujančiu, nesuprantantiems rusiškai - viską vertėjavo, visada pasitikdavo ir lydėdavo mus su šypsena, gera nuotaika. Visus iškilusius klausimus atsakydavo. Džiaugėmės, kad būtent tokio nuoširdaus, atsakingo ir rūpestingo žmogaus lydimi galėjome leistis į kelionę po Vietnamą. Puiki gidė!:)
Birutė
2024-02-12
10
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Kelionė organizuota puikiai. Gidės Vytės darbą vertinu 10 balų. Rekomenduoju Kelionių akademiją. Vadybininkės Živilės darbas nepriekaištingas. Tailande organizuota visos ekskursijos sklandžiai, punktuali, geri viešbučiai. Mus lydėjusi gidė Vytė labai atsakinga, išmananti savo darbą, komunikabili... Ačiū..
Antanas
2024-02-09
10
Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
viskas vyko sklandžiai, nepriekaištingai. Nuostabi kelionė, viskas labai gerai suplanuota, kelionė pateisino mūsų lūkesčius.