Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių

Kelionės akcentai:

  • Išvysite Petrono bokštus dvynius, kurie net 6 metus buvo tituluojami aukšciausiais pastatais pasaulyje
  • Žygis i seniausias pasaulio džiungles Taman Negara
  • Pasivaikšciosite Kamerono aukštumose - arbatos plantacijose grožėsites nuostabiais vaizdais
  • Tyrinesite gražiąją Penango salą
  • Aplankysite garsiąją gyvacių šventyklą
  • Ilsėsitės vienoje iš gražiausių poilsio vietų Malaizijoje - Langkawi saloje

Programa

 • 1 diena

  Vilnius - Kvala Lampūras

  Skrydis iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą su persėdimu.

 • 2 diena

  Atvykimas į Kvala Lampūrą (pusryčiai)

  Nusileisite tarptautiniame Kvala Lampūro oro uoste, kur Jus pasitiks ir perveš iki viešbučio. Laisvas laikas ir nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 3 diena

  Kvala Lampūras (pusryčiai)

  Po pusryčių Jūsų lauks pusės dienos pažintinė ekskursija po Malaizijos sostinę - Kvalą Lampūrą, kuris įsikūręs Gombak ir Klang upių santakoje. Pirmiausiai aplankysite įspudinguosius Petrono bokštus dvynius, kurie net 6 metus buvo tituluojami aukščiausiais pasaulio pastatais.

  Taip pat Jūsų laukia vizitas į Karaliaus rūmus, rankų darbo amatų centrą ir garsiąją kakavos parduotuvėlę, kuri siūlo net 300 skirtingų šokolado gaminių. Aplankysite Nacionalinį muziejų, kur artimiau susipažinsime su Malaizijos istorija ir kultūra ir galiausiai Nacionalinį monamentą, skirtą žuvusiems per II pasaulinį karą už Malaizijos laisvę. Pažintinę ekskursiją užbaigsite vizitu į Nepriklausomybės aikštę, kur išvysite nepaprasto grožio Sultono Abdul Samad rūmus ir istorinę maurų stiliaus traukinių stotį, kuri buvo pastatyta 1910 metais ir lankytojus traukia savo išskirtine architektūra. Popietę laisvas laikas, nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  Kvala Lampūras – Taman Negara nacionalinis parkas (pusryčiai, vakarienė)

  Papusryčiavę keliausite link džiunglių, laukia kelių valandų kelionė pro nuostabią gamtą. Įsikūrę viešbutyje, po vakarienės pradėsite vakarinį žygį į seniausias pasaulyje džiungles kur lydimi gido, susipažinsite su daugiau nei 130 milijonų metų skaičiuojančiu atogrąžu mišku.

  Fauna čia labai gausi – daugiau nei 300 paukščių rūšių, įvairūs smulkūs ir stambūs žinduoliai, tačiau 4,343 km2 plote sutikti pavojingų gyvūnų galimybė yra labai maža.

 • 5 diena

  Taman Negara nacionalinis parkas (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šią dieną taip pat praleisite Taman Negare ir pasivaikščiosite 30 metrų virš žemės esančiu ir 150 metrų ilgio tiltu. Tai puiki galimybė palaipioti „medžių viršūnėmis“, grožėtis kvapą gniaužiančiu horizontu.

  Papietavę leisitės į nedidelį kruizą laivu ir pasieksite Lata Berkoh – upę kalnuose su daugybę mažų krioklių, čia laukia maudynės. Grįžus vakarienė ir poilsis po įspūdingos dienos.

 • 6 diena

  Taman Negara nacionalinis parkas – Kamerono aukštumos (pusryčiai)

  Papusryčiavę, išsiregistruosite iš viešbučio ir keliausite atgal į Kuala Tembeling iš kur pradėsite kelionę į Kamerono aukštumas (Tanah Tinggi Cameron), apglėbusias 712 km2 plotą. Švelnius, aksominius kalnus, siekiančius netgi iki pusantro kilometro aukščio, drėkina aštuonios upės. Atkeliavę, apsistosite viešbutyje ir diena bus skirta poilsiui, pasivaikščiojimams gamtoje, susipažinimui su gražiomis apylinkėmis. Šiam šiaurės vakarų Pahango (Pahang) regionui skirtas XIX a. pabaigoje gyvenusio sero Viljamo Kamerono (William Cameron) vardas. Jis buvo pirmasis atvykėlis iš tolimų kraštų, ištyrinėjęs ir įvertinęs iki tol pirklių bei smalsių kolonistų aplenktą kalvotą teritoriją.

  Naujam gyvenimui Kamerono aukštumas prikėlė seras Džordžas Maksvelas (George Maxwell), 1925 m. pasauliui priminęs apie tėvynainio ekspediciją ir derlingą regioną paskatinęs išnaudoti rekreacijos bei turizmo tikslams. Nuo to laiko žmonės iš visos Malaizijos pakraščių ir tolimiausių planetos kampelių čia plūsta pasigėrėti ypatingomis gamtos dovanomis. Atkeliavę į Kamerono kalvas apsistosime viešbutyje. Diena bus skirta poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje ir susipažinimui su nuostabiomis apylinkėmis. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  Kamerono aukštumos (pusryčiai)

  Po pusryčių susiruošime apžiūrėti įstabiųjų Kamerono aukštumų. Pažintį pradėsime kildami į Batu Brinčango (Gunung Batu Brinchang) kalną. Vienintelis kalnas Azijoje, kurio viršūnę galima pasiekti automobiliu, ypač traukia lankytojus dėl aplink jį atsiveriančio poetiškai žavaus ir mistiškai žalio peizažo. 

  Pasigrožėję vaizdais nusileisime prie garsiosios Boh Sungai Palas arbatos plantacijos (BOH Plantations). Būtent čia, Kamerono aukštumose, išauginama daugiausia arbatos visoje Malaizijoje. Arbatos krūmus čia pradėjo auginti škotas Džonas Arčibaldas Raselas (John Archibald Russel) dar pirmoje praeito šimtmečio pusėje. Būna metas, kai šimtai žmonių, užsivožę šiaudines skrybėles, su pintinėmis ant pečių palinkę darbuojasi laukuose.

  Arbatos gavimo procesas, prasidedantis sodinimu ir baigiamas apdorojimu – labai subtilus, reikalaujantis didelio išmanymo, kruopštumo ir kantrybės. Iš pradžių rankomis atrenkamos prisirpusios arbatmedžio sėklos, jos susodinamos į indelius. Prasikalę ūgliai perkeliami į lysves, kurias drėkinti padeda speciali drenažo sistema. Arbatmedžiai preciziškai prižiūrimi ir saugomi. Po dešimties mėnesių lapai nuskinami, po to džiovinami, smulkinami... Gidas ir kelionės vadovas mus nuves į arbatos fabriką, kur specialistai smulkiau supažindins su arbatos gimimu ir ruošimu. Būtinai atsikvėpsime užsisakę arbatos puodelį Kamerono aukštumų arbatinėje. Malonias akimirkas, patirtas Malaizijoje, tikrai prisiminsime, kai namuose siurbčiosime iš šios šalies parsivežtą gėrimą. Juk geriausios lauktuvės ir prisiminimas iš Azijos – tai rinktinė, šviežia arbata. Vėliau pasirinktinai galėsite prisijungti prie siūlomų ekskursijų po apylinkes ar tiesiog leisti laiką vieni.

 • 8 diena

  Kamerono aukstumos – Penang (pusryčiai)

  Papusryčiavę viešbutyje Kamerono aukštumose, keliausite į Penango salą, kurią su žemynu jungia net 13 km tiltas. Penangas - tai pagrindinis Malaizijos turistų traukos centras, kuris savo svečius lepina nuostabia aplinka, paplūdimiais, nacionalinio parko, šventyklų, džiunglių ir ryžių plantacijų vaizdais. Skirtas laisvas laikas, per kurį galėsite savarankiškai susipažinti su kultūra, pamatyti kolojininę architektūrą, šventyklas bei aplankyti muziejus.

   

 • 9 diena

  Pažintis su Penango sala (pusryčiai)

  Po pusryčių pažintį su sala pradėsite aplankydami Džordžtauną, kuris yra įtrauktas į UNESCO saugomų vietovių sąrašą. Vėliau aplankysite žvejų kaimelį ir vaisių plantacijas, kur galėsite iš arti pamatyti, kaip ištikrųjų auga egzotiniai vaisiai. Kelionę tęsite žymiojoje Gyvačių šventykloje, kuri buvo pastatyta 1850 metais ir yra vienintelė tokia pasaulyje. Paskutinė stotelė – Oeding & Erdel juvelyrinės dirbtuvės, kurios turi daugiau nei 100 metų patirtiį ir specializuojasi papuošalų iš aukso bei papuošalų su deimantais bei brangakmeniais srytyje. Vakare laisvas laikas.

 • 10 diena

  Langkawi sala (pusryčiai)

  Papusryčiavę keltu keliausite į Langkawi salą – vieną iš gražiausių poilsio vietų Malaizijoje. Sala nusipelnė liaupsų už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Atvykę užsiregistruosite viešbutyje ir turėsite laisvą popietę.  Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

  Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavi prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje.

 • 11 diena

  Langkawi sala (pusryčiai)

  Dieną pradėsite nuo plaukimo kateriu po pietuose esančias salas, kurios garsėja savo gražiais ir laukiniai paplūdimiais. Aplankysite Dayang Bunting salą, kuri yra antra pagal dydį iš visų 99 Langkawi salų ir garsi savo nuostabiu ir gaivinančiu ežeru, kuris atsuptas atogražų miškais. Išsimaudę aplankysite krokodilų fermą ir kelsitės funikulieriumi Gunung Machinchang kalvos viršūnėmis begrožėdami atsiveriančiais salos vaizdais. Vakare laisvas laikas.

  Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų.

 • 12–14  dienos

  Poilsis Langkawi saloje (pusryčiai)

  Laisvos dienos Langkawi saloje. Siūlome išbandyti vandens pramogas arba aplankyti Kilim Geoforest parką, kur galite valtimi plaukti kanalais, užsukti į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatyti įvairiausius driežus, grožėtis išsikerojusiais mangrovių miškais, pietauti žuvų fermoje ant vandens ar rinktis kitas pramogas.

 • 15 diena

  Langkawi sala - Kvala Lampūras (pusryčiai)

  Po pusryčių, busite nuvežti į oro uostą, iš kurio skrisite į Kvala Lampūrą, o iš čia į Vilnių.

 • 16 diena

  Vilnius (pusryčiai)

  Grįžimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 rugpjūtis
Sek, Rūgp 14 Pirm, Rūgp 29 10+
Sek, Rūgp 21 Pirm, Rugs 5 10+
Sek, Rūgp 28 Pirm, Rugs 12 10+
2022 rugsėjis
Sek, Rugs 4 Pirm, Rugs 19 10+
Sek, Rugs 11 Pirm, Rugs 26 10+
Sek, Rugs 18 Pirm, Spal 3 10+
Sek, Rugs 25 Pirm, Spal 10 10+
2022 spalis
Sek, Spal 2 Pirm, Spal 17 10+
Sek, Spal 9 Pirm, Spal 24 10+
Sek, Spal 16 Sek, Spal 30 10+
Sek, Spal 23 Sek, Lapkr 6 10+
Sek, Spal 30 Sek, Lapkr 13 10+
2022 lapkritis
Sek, Lapkr 6 Pirm, Lapkr 21 10+
Sek, Lapkr 13 Pirm, Lapkr 28 10+
Sek, Lapkr 20 Pirm, Gruo 5 10+
Sek, Lapkr 27 Pirm, Gruo 12 10+
2022 gruodis
Sek, Gruo 4 Pirm, Gruo 19 10+
Sek, Gruo 11 Pirm, Gruo 26 10+
Sek, Gruo 18 Pirm, Saus 2 10+
Sek, Gruo 25 Pirm, Saus 9 10+
2023 sausis
Sek, Saus 1 Pirm, Saus 16 10+
Sek, Saus 8 Pirm, Saus 23 10+
Sek, Saus 15 Pirm, Saus 30 10+
Sek, Saus 22 Pirm, Vas 6 10+
Sek, Saus 29 Pirm, Vas 13 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2330 EUR
 

+ skrydis nuo 670 EUR
su skrydžiu nuo 3000 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • visi programoje numatyti pervežimai ir persikėlimai keltais;
  • apgyvendinimas 13 naktų;
  • programoje nurodytos pažintinės ekskursijos;
  • programoje nurodytas maitinimas;
  • Vidinis skrydis Langkawi – Kvala Lampūras;
  • Turas su anglakalbiu gidu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga - Kvala Lumpūras - Vilnius/Ryga (apie 670 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
  • papildomos ekskursijos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje. 
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • LR piliečiams, keliaujantiems į Malaiziją, viza nereikalinga.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose