Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavi saloje

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavi saloje

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės Pietryčių Azijos didmiesčiuose - Singapūre ir Kvala Lumpūre
  • Grožėsitės įspūdingais Batu urvais ir šalia lakstančiomis beždžionėlėmis
  • Lankysite istorinį Malakos miestą
  • Ilsėsitės Langkavi saloje, kurioje laikas sustojęs, o paplūdimiai vieni gražiausių visame pasaulyje

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS 

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Helsinkyje.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS 

  Apie 16 val. nusileidus lėktuvui Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

  Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusiakalbis gidas. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. Turo metu pamatysite kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų...

  Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar Krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Norintieji galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Pasibaigus ekskursijai Jūsų laukia laisvas laikas. Patariame aplankyti geriausią pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, ilganosius tapirus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje bei laisvėje stebimi gyvūnai.  Nakvynė Singapūre.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių Jus perveš į oro uostą. Apie pietus Jūsų laukia trumpas skrydis iki Malazijos sostinės – Kvala Lumpūro. Atskridusius Jus pasitiks ir perveš į viešbutį, esantį šalia Kvala Lumpūro centro. 

  Kartais atrodo, kad miestas, kuriame susijungia senoji kolonijinė, tradicinė Azijos, islamiškoji malajų, modernioji ir postmodernioji architektūros saulėje net tviska. Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lumpūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti po miestą, paragauti tradicinių malajų patiekalų vietinėse užeigose bei pajusti tikrąją šio Azijos didmiesčio dvasią.  Nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 5 diena

  KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių Jus pasitiks angliakalbis gidas ir lydės Jus visą laiką ekskursijos po Kvala Lumpūrą metu. 3 val. trukmės turo metu aplankysite svarbiausias miesto aikštes, seniausius pastatus, menančius britų kolonizavimo laikus, Menaros televizijos bokštą. Taip pat apžiūrėsite jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusius Petrono bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausius pastatus-dvynius pasaulyje. 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais.  Jūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus, esančius apie 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia Jus užburs Batu urvo galybė bei šalia ir urvo viduje esančių hinduistų šventyklų dydis, puošnumas bei mistiškumas. Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga!Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina.

  Vakare laukia laisvas laikas: bus galima aplankyti šurmuliuojantį naktinį miestą, paskanauti tradicinio malajų maisto vietos užeigėlėse ar tiesiog mėgautis tiesiai prieš akis atsiveriančia prabanga ir judriu vietinių žmonių gyvenimu. Nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 6 diena

  MALAKA (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į Malaką – istorinį, kultūrinį bei vieną seniausių Malaizijos miestų. Čia nuo seno kūrėsi ir prekiavo indų, kinų ir arabų pirkliai, o po jų, porą šimtų metų, kai prieskoniai buvo brangesni už auksą, įtvirtinimus statėsi ir uostą plėtė portugalai, olandai ir anglai. Čia išvysite kinų kvartalą, antikvarines parduotuves, šventyklas, Portugalijos, Olandijos ir Anglijos istoriją menančius pastatus. Malakoje taip pat rekomenduojama įsigyti autentiškus suvenyrus, kurių čia iš tiesų gausu. Čia Jūsų taip pat lauks ekskursija po unikalų Baba-Nyonya paveldo muziejų, kuris įrengtas tradiciniame kinų pirklių name, puoštame autentiškais 19 a. baldais. Sugrįžę vėlai vakare į Kvala Lumpūrą turėsite šiek tiek laisvo laiko, kuomet galėsite pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis šiame šarmingame mieste. Nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 7 diena

  KVALA LUMPŪRAS – LANGKAVI SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio apie pietus skrisite į Langkavi salą. Po maždaug 1 – 1,5 val. trukmės skrydžio atsidursite turtingoje tropikų apsuptyje, kur Jus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui.  Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

  Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavi prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje.

 • 8–11 dienos

  POILSIS LANGKAVI SALOJE (pusryčiai)

  Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkavi saloje, kurioje, laikas berods sustojęs. Langkavi sala–populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

  Atostogautojams Langkavi saloje patariame aplankyti Kilim geo – parką, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

  Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. 

  Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų.

  Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką laiveliu „Sunset Cruise“ (liet. saulėlydžio kruizas), kuomet stebėsite vaizdingus saulėlydžius, apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus.

 • 12 diena

  LANGKAVI – KVALA LUMPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Anksti ryte papusryčiausite ir važiuosite iki oro uosto, iš kurio skrisite į Kvala Lumpūrą, o iš ten - į Vilnių.

 • 13 diena

  VILNIUS

  Atvykimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai6

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Sek, Birž 21Penkt, Liep 3 10+
Sek, Birž 28Penkt, Liep 10 10+
2020 liepa
Sek, Liep 5Penkt, Liep 17 10+
Sek, Liep 12Penkt, Liep 24 10+
Sek, Liep 19Penkt, Liep 31 10+
Sek, Liep 26Penkt, Rūgp 7 10+
2020 rugpjūtis
Sek, Rūgp 2Penkt, Rūgp 14 10+
Sek, Rūgp 9Penkt, Rūgp 21 10+
Sek, Rūgp 16Penkt, Rūgp 28 10+
Sek, Rūgp 23Penkt, Rugs 4 10+
Sek, Rūgp 30Penkt, Rugs 11 10+
2020 rugsėjis
Sek, Rugs 6Penkt, Rugs 18 10+
Sek, Rugs 13Penkt, Rugs 25 10+
Sek, Rugs 20Penkt, Spal 2 10+
Sek, Rugs 27Penkt, Spal 9 10+
2020 spalis
Sek, Spal 4Penkt, Spal 16 10+
Sek, Spal 11Penkt, Spal 23 10+
Sek, Spal 18Ketv, Spal 29 10+
Sek, Spal 25Ketv, Lapkr 5 10+
2020 lapkritis
Sek, Lapkr 1Penkt, Lapkr 13 10+
Sek, Lapkr 8Penkt, Lapkr 20 10+
Sek, Lapkr 15Penkt, Lapkr 27 10+
Sek, Lapkr 22Penkt, Gruo 4 10+
Sek, Lapkr 29Penkt, Gruo 11 10+
2020 gruodis
Sek, Gruo 6Penkt, Gruo 18 10+
Sek, Gruo 13Penkt, Gruo 25 10+
Sek, Gruo 20Penkt, Saus 1 10+
Sek, Gruo 27Penkt, Saus 8 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1177 EUR
 

+ skrydis nuo 650 EUR
su skrydžiu nuo 1827 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietinis skrydis Singapūras - Kvala Lumpūras;
  • vietinis skrydis Kvala Lumpūras - Langkavi - Kvala Lumpūras;
  • 2 nakvynės Singapūre 3* viešbutyje su pusryčiais;
  • apžvalginė ekskursija po Singapūrą su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu ir grupe;
  • pasitikimai ir pervežimai Singapūre ir Malaizijoje;
  • 3 nakvynės 3* viešbutyje Kvala Lumpūre su pusryčiais;
  • apžvalginė ekskursija po Kvala Lumpūrą ir Batu urvus su anglakalbiu gidu ir grupe;
  • ekskursija iš Kvala Lumpūro į Malaką su anglakalbiu gidu ir grupe;
  • 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje Langkavi saloje su pusryčiais;
  • oro uosto mokesčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Kvala Lumpūras - Vilnius (~ 650 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
  • papildomai siūlomos ekskursijos;
  • rusakalbio gido priemoka ekskursijose pagal programą (jei reikia) 190 EUR/asm.;
  • gėrimai valgio metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Šią kelionę galima papildyti:

  • Poilsį galite pasirinkti ir kitoje Malaizijos saloje