Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Portugalija. Poilsinės kelionės į Portugaliją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Portugalija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Portugalija. Poilsinės kelionės į Portugaliją

Programa

 • Portugalijoje daug įvairių tautų kultūros paminklų, muziejų po atviru dangumi ir UNESCO saugomų objektų. Viduramžiais įvykusi ekspansija į įvairias pasaulio šalis, buvusių kolonijų kultūros taip pat suvaidino ir tebevaidina svarbų vaidmenį, formuodamos dabartinę Portugalijos kultūrinę aplinką.  Kaip įprasta Pietų šalyse, portugalai niekur neskuba. Nors siesta nėra oficiali, po pietų jie dažniausiai pasnūduriuos ar tiesiog patinginiaus. Portugalai yra labai nuoširdūs, tiesmuki, nepaisantys Vakarų Europai įprastų elgesio visuomenėje taisyklių. Jie yra atviri ir draugiški, dėmesingi ir paslaugūs. Portugalai sveikinasi su nepažįstamais žmonėmis, visada nurodys kelio kryptį, o paklausti apie geriausią miesto restoraną išvardys bent dešimt. Pietinėje Portugalijos pakrantėje sudarytos puikios sąlygos perprasti burlenčių ir jėgos aitvarų sporto pagrindus, tuo tarpu vakarinę pakrantę, skalaujamą neramaus ir nenuspėjamo vandenyno bangų, yra pamėgę pažengę entuziastai ir profesionalai. Vyno mėgėjai Doro upės slėnyje gali išsamiai susipažinti su portveino gamybos paslaptimis.

  Skrydžiai į Algarvę

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn. 
  Kurortai: Albufeira, Lagos, Alvoras, Karvueiras, Portimaunas, Vilamoura, Quarteira, Faro.

  Novaturo kelionės nuo 509 EUR*     

  Tez Tour kelionės nuo 509 EUR*      

  Kelionės iš Varšuvos nuo 364 EUR* 

  Kurortai Algarvėje 

   

  Albufeira – iki oro uosto 45 km. Trukmė 50 min. Kurortas prie Atlanto vandenyno, 250km nuo Lisabonos, Portugalijos pietuose. Mieste skiriamos dvi pagrindinės zonos: pirmoji Sao Joao – tai į linksmybes ir naktinį gyvenimą orientuota miesto dalis, antroji – senamiestis, kuriame išlikusi tradicinė arabiška architektūra. Albufeira yra vienas iš populiariausių naktinių pramogų centrų visoje Algarvėje. Daugiau»

     

  Lagos – iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val ir 30 min. min. Miestelis vakarinėje Algarvės regiono dalyje, į kuriame atostogomis mėgaujasi tiek ir vyresni turistai, teik ir jaunimas ar šeimos. Centre rasite daugybę restoranėlių, kurie įtiks visiems skoniams, ilgai dirbančių barų, parduotuvių. Lagos miestelis garsus savo Šv. Antano bažnyčia, turinčia auksinę koplytėlę. Daugiau»

     

  Alvoras – iki oro uosto 75 km. Trukmė 1 val ir 15 min. miestelis vakarinėje Algarvės dalyje, ant Alvaro upės kranto, kur ji įteka į Atlanto vandenyną.  Dabar miestelyje galite rasti barus, kuriuos skamba gyva muzika, įvairius restoranus su gausiais žuvies ir kitų patiekalų pasiūlymais. Čia rasite ir puikius ilgus smėlio paplūdimius, ir nuostabių uolų, kyšančių iš vandens. Daugiau»

     

  Karvueiras – nedidelis kurortas vakarų Algarvės regione, pietų Portugalijoje. Seniau tai buvo tiesiog tradicinis, nedidelis žvejų kaimas. Šis miestelis – populiari atostogom su vaikais vieta, nes rasite didelę pasiūlą apgyvendinimo su galimybe gamintis maistą patiems. Daugiau»

     

  Portimaunas – iki oro uosto 70 km. Trukmė 1 val ir 10  min. Didžiausias miestelis vakarų Algarvėje, įkurtas ant Arade upės kranto, kuri čia įteka į Atlanto vandenyną. Būtent prie vandenyno esantis puikus paplūdimys Praia da Rocha tapo kurortu, kuriame dabar rasite daugybę viešbučių, nuomojamų apartamentų, restoranų, barų, klubų ir parduotuvių. Daugiau»

     

  Vilamoura – iki oro uosto 25 km. Trukmė 25 min. Pats prabangiausias kurortas Algarvėje, vienas iš naujesnių, statytas būtent turizmo tikslais. Miestas yra apie 20km atstumu nuo Faro ir 226km nuo Lisabonos. Vilamouros širdyje – graži prieplauka, kurioje vietos užtenka daugiau kaip 1000 jachtų – tai tikrai labai graži vieta pasivaikščiojimui ar vakarui viename iš aplink esančių restoranų, kazino. Daugiau»

     

  Quarteira – iki oro uosto 24 km. Trukmė 24 min. Miestas, žinomas jau nuo Romėnų laikų. Buvęs žvejų miestelis, dabar tai – vienas iš labiausiai lankomų kurortų Algarvėje, žymus savo auksinio smėlio paplūdimiais, geros kokybės jūros gėrybėmis ir gražiais krantais. Viena maloniausių lankytojams vietų – ilga, puikiai sutvarkyta pajūrio alėja, apsupta palmių. Daugiau»

     

  Faro – iki oro uosto 7 km. Trukmė 10 min. Algarvės krašto administracinis centras. pats šilčiausias Portugalijos regionas. Jo mažyčiai mieli namukai, modernios vilos ir parduotuvės – svaigina poilsiaujančius. Čia yra didelė pėsčiųjų zona su daugybe parduotuvių. Jo paplūdimys labai gražus, o skrydžio metu atsiveriantis vaizdas pasakiškas.         Daugiau»

   

  Skrydžiai į Lisabonos Pakrantę

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki rugsėjo mėn.
  Kurortai: Costa da Caparica, Cascais, Estoril, Ericeira.  

  Kelionės iš Varšuvos nuo 485 EUR*   

  Kurortai Lisabonos pakrantėje

     

  Costa de Caparica – iki oro uosto 23 km. Trukmė 30 min. Nedidelis kurortas vakarinėje Portugalijos dalyje, iš vienos pusės – Atlanto vandenynas, iš kitos, upė Tagus. Pasiekiamas iš Lisabonos vos per pusvalandį, miestas garsėja vienu iš geriausių ir ilgiausių smėlio paplūdimiu prie Atlanto vandenyno, kuris tęsias net 30 km, todėl net ir vasarą čia vietos sau atras kiekvienas. Pajūryje taip pat rasite daugybę barų, restoranėlių, parduotuvių.
  Daugiau»

     

  Cascais – iki oro uosto 38 km. Trukmė 40 min. Buvęs žvejų kaimelis įgavo žinomo kurorto vardą, nes karališkoji Portugalijos šeima mėgo čia atostogauti vėlyvajam XIXa ir XXa pradžioje. Pakrantė traukia vandens sporto mėgėjus iš įvairių kraštų – dėl palankių vėjo, oro ir vandens sąlygų sportininkai ar norintys išmokti čia atvyksta ir dienas leidžia su banglentėmis, kaituodami, užsiimdami burlenčių sportu ar kitomis vandens pramogomis. Daugiau»

     

  Estoril – iki oro uosto 30 km. Trukmė 30 min. Visai netoli į vakarus nuo sostinės Lisabonos įsikūręs miestelis, turintis apie 23 000 gyventojų.  Kartu su kitu šalia esančiu kurortu Cascais tai viena iš prabangiausių Portugalijos vietų. Ne tik puikūs smėlio paplūdimiai, bet ir turtinga istorija, architektūra ir kultūrinis gyvenimas turi ką pasiūlyti kiekvienam atvykusiam. Daugiau»

     

  Ericeira – kurortas, esantis apie 35km į Šiaurės vakarus nuo Portugalijos sostinės Lisabonos, ant Atlanto vandenyno kranto. Tai populiari atostogų vieta, kurią renkasi portugalai ir keliautojai iš kitų šalių, ypač dėl banglenčių sporto – net 40 paplūdimių yra tam tinkami šiame pakrantės ruože, taip pat čia įsikūręs pirmas ir didžiausias Portugalijos banglentininkų klubas. Daugiau»

  Skrydžiai į Madeirą

  Skrydžiai: Sezonas visus metus. Žiemą prasideda lietingasis sezonas. 
  Kurortai: Funchal, Canico, Calheta, Machico, Sao Martinho, Santa Cruz.  

  Novaturo kelionės nuo 585 EUR*     
  Kelionės iš Varšuvos nuo 317 EUR* 

  Kurortai Madeiroje

     

  Funchal – iki oro uosto 22 km. Trukmė 30 min. Pasakiško  grožio miestas. Apsuptas įlankos ir didingų kalnų. Funchal pelnytai vadinamas vienu iš nuostabiausių Portugalijos miestų. Nepaisant natūralaus grožio, Funčale rasite kolonijinių laikų restoranų, puošnių sodų, spalvingų turgaviečių bei puošnią XVI a. katedrą. Mieste taip pat rasite vyninių, begalę kavinių, restoranų ir barų. Daugiau»

     

  Canico – iki oro uosto 10 km. Trukmė 310 min. smarkiai populiarėjantis tarp atvykstančių turistų, taip pat esantis netoli pagrindinio salos miesto Funical. Skalaujamas Atlanto vandens, lėpinamas malonaus klimato Canicos kaimelis pritraukia didelius žmonių srautus tiek vasarą, tiek ir žiemą. Kurorte savo vietą ras ir norintys pramogų, linksmybių, ir ramybės bei atsipalaidavimo. Daugiau»

     

  Calheta – iki oro uosto 53 km. Trukmė 1 val. Miestelis įsispraudęs pietvakarinėje salos pakrantėje besidriekiančių uolų papėdėje. Nuostabi gamta apžavės kiekvieną – nesvarbu ar vaikštinėsite pajūriu, ar išsiruošite į žygį po stačius kalnus – puikūs vaizdai visada bus su jumis kiekvienoje apylinkių vietoje. Čia rasite nedidelę valčių prieplauką ir du dirbtinai suformuotus auksinio smėlio paplūdimius. Daugiau»

     

  Machico – iki oro uosto 8 km. Trukmė 10 min. Seniausias miestas saloje, buvusi sostinė, kurio ištakos siekia tolimąjį XV a. Miesto gyventojai didžiuojasi nuo pat įkūrimo išlikusia architektūra – bažnyčiomis, kariniais įtvirtinimais. Jeigu sugalvosite pasinerti į šiltas Atlanto bangas, tą galėsite padaryti čia pat esančiame viename iš vos kelių salos smėlio paplūdimių. Miestas populiarus ir tarp nardymo mėgėjų. Daugiau»

     

  Sao Martinho – iki oro uosto 23 km. Trukmė 30 min. Tai miestelis, įkurtas dar 1579m, netoli Madeiros sostinės Funchal. Seniau buvęs agrokultūros kraštas, dabar Sao Martinho apstatytas vasaros rezidencijomis ar verslo pastatais ir labai urbanizuotas, nauji pastatai įsikūrė aplink bažnyčią ir kalnų papėdes. Būtent kalnai šiam miesteliui suteikia žavesio, nes nuo jų atsiveria ne tik graži panorama į jūrą, bet ir į netoli esančius kitus miestus. Daugiau»

     

  Santa Cruz – iki oro uosto 3 km. Trukmė 10 min. M iestelis įsikūręs rytinėje salos dalyje. Čia rasite ir gražias miestelio aikštes, kavinių, restoranėlių. Nors pajūrio krantas – uolos, bet mieste sukurti dirbtiniai paplūdimiai, geros galimybės vandens sportui. Santa Cruz vandens parkas yra vienintelis toks visoje saloje. Parkas įsikūręs po atviru dangumi Ribeira Boaventura mieste. Daugiau»

   

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.