Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Madeira. Poilsinės kelionės į Madeirą

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Portugalija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Madeira. Poilsinės kelionės į Madeirą

Programa

 • Madeira – Atlanto vandenyno perlas, kur ištisus metus žydi sodai, o ore plevena levandų kvapas, mat dėl Golfo srovės įtakos čia vyrauja švelnus klimatas. Dėl vulkaninės kilmės saloje nėra smėlio paplūdimių, išsimaudyti vandenyne galima nusileidus specialiai įrengtais laipteliais. Po buvusius ugnikalnius, apaugusius miškais ir pasipuošusiais kriokliais, galima pasivaikščioti turistams pritaikytais takais. Madeiros pietuose auga UNESCO saugomas miškas, išlaikęs pirmykštį, kelių milijonų metų senumo, būvį. Taip pat čia išvysite vieną iš aukščiausių pasaulio skardžių (589 m).

  Skrydžiai į Madeirą

  Skrydžiai: Sezonas visus metus. Žiemą prasideda lietingasis sezonas. 
  Kurortai: Funchal, Canico, Calheta, Machico, Sao Martinho, Santa Cruz.  

  Novaturo kelionės nuo 585 EUR*     
  Kelionės iš Varšuvos nuo 317 EUR* 

  Kurortai Madeiroje

     

  Funchal – iki oro uosto 22 km. Trukmė 30 min. Pasakiško  grožio miestas. Apsuptas įlankos ir didingų kalnų. Funchal pelnytai vadinamas vienu iš nuostabiausių Portugalijos miestų. Nepaisant natūralaus grožio, Funčale rasite kolonijinių laikų restoranų, puošnių sodų, spalvingų turgaviečių bei puošnią XVI a. katedrą. Mieste taip pat rasite vyninių, begalę kavinių, restoranų ir barų. Daugiau»

     

  Canico – iki oro uosto 10 km. Trukmė 310 min. smarkiai populiarėjantis tarp atvykstančių turistų, taip pat esantis netoli pagrindinio salos miesto Funical. Skalaujamas Atlanto vandens, lėpinamas malonaus klimato Canicos kaimelis pritraukia didelius žmonių srautus tiek vasarą, tiek ir žiemą. Kurorte savo vietą ras ir norintys pramogų, linksmybių, ir ramybės bei atsipalaidavimo. Daugiau»

     

  Calheta – iki oro uosto 53 km. Trukmė 1 val. Miestelis įsispraudęs pietvakarinėje salos pakrantėje besidriekiančių uolų papėdėje. Nuostabi gamta apžavės kiekvieną – nesvarbu ar vaikštinėsite pajūriu, ar išsiruošite į žygį po stačius kalnus – puikūs vaizdai visada bus su jumis kiekvienoje apylinkių vietoje. Čia rasite nedidelę valčių prieplauką ir du dirbtinai suformuotus auksinio smėlio paplūdimius. Daugiau»

     

  Machico – iki oro uosto 8 km. Trukmė 10 min. Seniausias miestas saloje, buvusi sostinė, kurio ištakos siekia tolimąjį XV a. Miesto gyventojai didžiuojasi nuo pat įkūrimo išlikusia architektūra – bažnyčiomis, kariniais įtvirtinimais. Jeigu sugalvosite pasinerti į šiltas Atlanto bangas, tą galėsite padaryti čia pat esančiame viename iš vos kelių salos smėlio paplūdimių. Miestas populiarus ir tarp nardymo mėgėjų. Daugiau»

     

  Sao Martinho – iki oro uosto 23 km. Trukmė 30 min. Tai miestelis, įkurtas dar 1579m, netoli Madeiros sostinės Funchal. Seniau buvęs agrokultūros kraštas, dabar Sao Martinho apstatytas vasaros rezidencijomis ar verslo pastatais ir labai urbanizuotas, nauji pastatai įsikūrė aplink bažnyčią ir kalnų papėdes. Būtent kalnai šiam miesteliui suteikia žavesio, nes nuo jų atsiveria ne tik graži panorama į jūrą, bet ir į netoli esančius kitus miestus. Daugiau»

     

  Santa Cruz – iki oro uosto 3 km. Trukmė 10 min. Miestelis įsikūręs rytinėje salos dalyje. Čia rasite ir gražias miestelio aikštes, kavinių, restoranėlių. Nors pajūrio krantas – uolos, bet mieste sukurti dirbtiniai paplūdimiai, geros galimybės vandens sportui. Santa Cruz vandens parkas yra vienintelis toks visoje saloje. Parkas įsikūręs po atviru dangumi Ribeira Boaventura mieste. Daugiau»

   

   

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.