Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kinijos stebuklai su įspūdingu kruizu Jangdzės upe (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kinija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kinijos stebuklai su įspūdingu kruizu Jangdzės upe (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite didingąjį Pekiną
  • Dalyvausite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
  • Išvysite vieną naujųjų pasaulio stebuklų - Didžiąją kinų sieną
  • Apsilankysite Šaolino vienuolyne
  • Apžiūrėsite žymiąją Terakotos armijos kapavietę
  • Grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais uolų ir tarpeklių vaizdais plauksite Jangdzės upe
  • Lankysitės viename didžiausių pasaulio miestų Šanchajuje

Programa

 • „Nihau”! – išvertus iš kinų (mandarinų) kalbos lietuviškai reiškia „Labas“! Taip su Jumis tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasisveikins kelionės vadovas ir primins, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos Kinijoje jau prasideda! Pekino anties vakarienė, aštraus maisto degustacijos, didieji Kinijos megapoliai ir rami mažų miestelių atmosfera bei poilsis nuostabiame kruiziniame laive – viskas, ko reikia, kad tai būtų viena įsimintiniausių kelionių gyvenime. Tad pradedame kelionę po vieną seniausių pasaulio civilizacijų!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

  JUSTAS ŠUKŠTULIS

  "Padangių imperija vadinama Kinija -  nuostabi, nepakartojama, autentiška ir sparčiai modernėjanti šalis, kuri pakerės visus. Abejingų nelieka matant tokius stebuklus kaip Jangdzės upės galybė, Didžioji Kinų sieną, Terakotos Armijos kapavietė bei Geltonieji kalnai – Huangšanis.

  Kinija nepaliauja stebinti kiekviename žingsnyje, nesvarbu ar tai mažas kaimas su pulkais žąsų ar didmiestis su dangų remiančiais dangoraižiais" – sako Justas, kuris ne vienerius metus dirba kelionių vadovu ir yra išnaršęs visą Kiniją.

   

 • 1 diena

  VILNIUS – PEKINAS

  Skrendam! Skrydis į Pekiną su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  PEKINAS (vakarienė)

  Pekine nusileisime apie 15:30 val vietos laiku. Oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas, su kuriuo kartu vyksime į viešbutį. Įsikursime ir trumpai pailsėsime po kelionės. Tuomet pradėsime pažintį su šalies kultūra, papročiais ir ritualais. O ar žinote koks yra didžiausias kinų šeimų ritualas vakarienės metu? Be abejo, tai yra Pekino anties vakarienė. Lankysimės tradiciniame kinų restorane ragauti garsiosios Pekino anties. Tai tūkstantmečius siekianti kinų tradicija, be kurios kelionė po Kinija tiesiog neįsivaizduojama. Patyręs virėjas tiesiai prieš Jūsų akis meistriškai supjaustys antį ir papasakos, kaip reikia valgyti šį kinų pasididžiavimą, nes iš tiesų tai nėra paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pekino antis valgoma keliais etapais, o šią paslaptį Jūs sužinosite vakarieniaudami. Po sočios vakarienės grįšime į viešbutį poilsiui prieš rytojaus pilną įspūdžių dieną. Nakvynė viešbutyje. 

 • 3 diena

  PEKINAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksime į tikrąjį kinų pasididžiavimą - Tiananmenio aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą Kinijos herojams atminti bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai.

  Priešais aikštę tviska saulėje raibuliuojantys, auksu dengti Uždraustojo miesto (Forbidden City) stogai. Į pasaulio paveldo objektų sąrašą įtrauktoje 72 ha teritorijoje stūkso daugiau nei 800 pastatų. Akmenimis grįstų takelių miestas savo pavadinimą gavo dėl to, kad ilgus šimtmečius paprastiems žmonėms į šią uždarą zoną įžengti buvo draudžiama. 

  Tačiau šiandien šis miestas, kurį kinai vis dar neretai pavadina Purpuriniu (pasak senojo tikėjimo, imperatoriaus rūmai yra netoli Šiaurinės žvaigždės, o Šiaurinę žvaigždę kinų mitologijoje simbolizuoja būtent purpuro spalva) – vienas lankomiausių Kinijos imperijos biurokratinės architektūros pavyzdžių. Lankome Kinijos Mingų Dinastijos didybe ir neišsemiama istorija pulsuojantį Uždraustąjį miestą. 

  Tuomet apsilankysime senajame Hu Tong rajone, kurį apžiūrėsime važiuodami triratėmis rikšomis. Tai puiki pažintis su Kinija! Šis rajonas – vienas seniausių kosmopolitiniame Pekine. Čia Kinija tokia, kokią ją esame įpratę matyti kelioniniuose atvirukuose – žilabarzdžiai senukai, žaidžiantys stalo žaidimus, siauros gatvelės, prieskonių ir gatvėje gaminamo kiniško maisto  kvapai, senoviniai pastatai, kuriuose puikiai dera pilki ir raudoni atspalviai. 

  Nakvynė viešbutyje.  

 • 4 diena

  PEKINAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių pradedame visos dienos turą po sostinę. Visų pirma vykstame aplankyti Dangaus Šventyklos (Temple of Heaven) sodus. O ar žinote kodėl čia vykstame iš pat ryto? Nes ryte čia renkasi vietiniai Pekino gyventojai, kurie kiekvieną dieną atvyksta daryti rytinės mankštos. Čia išvysite tiek vaikus, tiek senyvo amžiaus žmones, ritmingai atliekančius mankštos judesius prieš darbo ar mokslo dieną – tai ir įvairūs Tai Chi pratimai, žaidimai kamuoliu ir įvairiausios mankštos ant treniruoklių, kurie yra įrengti didžiuosiuose Pekino parkuose – tai tikrai neįprastas reginys europiečio akiai, o patiems kinams – įprasta dienos pradžia. Apžiūrime pačią Dangaus šventyklą, kurios ilgaamžė istorija siekia šimtmečius. Kinija taip pat neįsivaizduojama be egzotiškų, mums neįprastų patiekalų. Visa tai pamatyti vykstame į Wang Fu Jing gatvę (Wangfujing), kurioje, jei pageidausite, galėsite paragauti keisčiausių kinų valgių – skrudintų skorpionų, medūzų, gyvačių ir kitų netradicinių patiekalų. Tik neišsigąskite – skanaus!

  Aplankysime Imperatoriaus Vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį. Romantiškus Vasaros rūmus supa milžiniški sodai ir dirbtiniai ežerai, kuriuos puošia dekoratyviniai tilteliai bei daugybė žydinčių lotosų. 

  Perlų fabrikas susipažinsime su perlų istorija – gidai papasakos, kaip buvo formuojami ir ieškomi natūralūs perlai, demonstruos, kaip atidaromos jų kriauklės ir sužinosime kaip galima atskirti augintus ir tikrus jūrinius perlus. Tuomet vyksime pasimėgauti dar vienu siurprizu – vakariene mongoliškame restorane. Kiniją ir Mongoliją tūkstantmečius siejo glaudus ryšiai – tarpusavio karai ir susivienijimai ginantis nuo priešų, panaši politinė valdymo sistema – istorijos knygose rastume įvairių subtilybių, kurios jungia šias dvi milžiniško dydžio šalis. Viena tokių jungčių - virtuvė. Kai kurie patiekalai mongoliškame restorane yra patiekiami ant karštų akmenų, o viso meniu iškart išduoti nenorime – tegu tai būna staigmena. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  PEKINAS – LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Kokį Kinijos simbolį, kokį statinį esame matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimename? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kurios ilgis siekia daugiau nei 8000 kilometrų. Kinija neįsivaizduojama be Dižiosios kinų sienos, nes ši siena – tarsi visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų. Iš akmenų, žemės, medžio, plytų ir visokiausių kitų, tuo metu naudotų, medžiagų pastatyta siena buvo skirta apginti istorinę Kinijos teritoriją šiaurinėje dalyje, taip pat prekes vežančius pirklius, keliaujančius Šilko keliu, ir kontroliuoti migraciją. Ją buvo stengiamasi statyti ant kalvų ir uolų, kad atrodytų dar aukštesnė. Dabar šis UNESCO saugomas objektas – vienas populiariausių ir lankomiausių architektūrinių paminklų pasaulyje, kuriuo pasigrožėti užkopsime ir mes.

  Aplankę šį stebuklą, važiuosime pro Pekino Olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės. Taip pat pamatysime vieną didžiausių pasaulio stadionų – Nacionalinį Pekino stadioną (Beijing National Stadium), kuris talpina daugiau kaip 80 tūkstančių žiūrovų. Jame buvo surengta žaidynių atidarymo ceremonija. Dėl išskirtinių architektūrinių savybių "Paukščių lizdo" pravardę gavęs pastatas savo svarba miestui dažnai lyginamas su garsiuoju Sidnėjaus operos ir baleto teatru. Arbata, arbata, arbata... Tai dar vienas žodis, kuris sukasi mūsų galvose, kai kalbame apie Kiniją ir šios šalies tradicijas. Arbatos gėrimas Kinijoje – ne tik neatsiejama kultūros, bet ir kasdienio gyvenimo dalis. Pekino gatvėse pastebėsite kinus, gurkšnojančius arbatą iš specialių gertuvių (beje, tai puiki dovana namiškiams!). 

  Aplankysime tradicinius kinų arbatos namus, kuriuose jų darbuotojai papasakos apie kinų arbatos kultūrą, jos rinkimo ypatumus, arbatos rūšis, pamatysime arbatos ruošimo ceremoniją ir turėsime galimybę  paragauti pagrindines arbatų rūšis – juodą, baltą, gėlių ir įvairių kitų rūšių, spėliosime, kokią arbatą geriame, o jos kvapai maloniai kutens mūsų uoslės receptorius.

  Aplankę arbatos namus, suksime vietinio turgaus link. Derybos su kinų prekeiviais – tikras iššūkis užsieniečiams. Tradiciniuose kinų turguose galima įsigyti visko – nuo pieštuko iki nešiojamojo kompiuterio. Didžioji dalis prekių – originalų kopijos, tačiau kinams „padirbtos prekės“ terminas neegzistuoja. Pasak jų, visa, kas „pagaminta Kinijoje“ („Made in China“) – didžiausias indėlis į greitai besivystančią šalies ekonomiką. O mums, atvykėliams, lieka tik pritarti arba pasiginčyti dėl šio šešėlinės ekonomikos reiškinio. Jei turite laisvos vietos savo lagaminuose ir planuojate kažką įsigyti – derėkitės, derėkitės daug ir ilgai. Vyksime į traukinių stotį ir traukiniu važiuosime į Luojango miestą (Luoyang). Nakvynė Luojango mieste. 

 • 6 diena

  LUOJANGAS – SIANIS (pusryčiai, vakarienė)

   Šią dieną pradėsime domėdamiesi tikėjimo palikimu šalyje – meistriškais kovos ir taikos menais, be kurių Kinija tiesiog neįsivaizduojama. Šaolinio vienuolynas (Shaolin Monastery) – kiniškojo meditacinio budizmo įkūrimo vieta ir žymiausia Rytų kovos menų (wušu) mokykla visame pasaulyje. Plačias vienuolyno apylinkes supa kalnai, tarp jų – Songšano kalnas (Songshan) – vienas iš penkių šventų kalnų Kinijoje. Šalia vienuolyno įkurtas internatas, kurio auklėtiniai nuo mažų dienų mokosi wušu. 

  Dieną tęsime ekskursija nuo Longmeno (Drakonų) vartų (Longmen Grottoes) – vienos iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurtos natūraliuose uolynuose. Penktajame amžiuje čia buvo iškasti specialūs urvai ir juose įrengtas budistinis vienuolynas, kurio istoriją šiandien atspindi tūkstančiai įvairaus dydžio ir formų Budos raižinių, drožinių bei skulptūrų. Po ekskursijos Loujange traukiniu vyksime į Sianį. Naktį praleisime patogiame Sianio viešbutyje. 

 • 7 diena

  SIANIS (pusryčiai,vakarienė)

  Šiandien pradėsime pažintį su miestu, nuo kurio kadaise prasidėdavo legendinis šilko kelias – buvusia Kinijos sostine Sianu (Xian). Pasakojama, kad tai visada buvo klestintis imperatorių, kurtizanių, poetų, vienuolių, pirklių ir kareivių miestas. Siane sugyveno didžiosios pasaulio religijos, o Kinijos kultūra pasiekė kūrybingumo ir brandos apogėjų.

  Pirmiausia aplankysime miesto simbolį – Didžiąją Siano miesto sieną (Xian Old City Wall) – 12 km ilgio gynybinę konstrukciją, kurią vis labiau bando užgožti žaibišku greičiu modernėjantis miestas ir jo dangoraižiai. Šis statinys tarsi padalija Sianą į dvi dalis – senąją ir naująją. Pirmojoje dar galima išvysti tradicinius „raitytus“ namų stogus ir senovinę kinų architektūrą, o antrojoje vienas po kito sparčiai dygsta nauji pastatai. Vakarais siena apšviečiama raudonomis žibintų lempomis, suteikiančiomis jai ypatingo žavesio. Beje, puikiausia miesto panorama atsiveria būtent nuo pačio 98 gynybinius bokštus turinčios sienos viršaus, tad būtinai apžiūrėsime abi miesto dalis. Taip pat aplankysime Didžiąją laukinių žąsų pagodą (Big Goose pagoda), pastatytą 652 m. Ši pagoda kadaise buvo skirta saugoti budistiniams religiniams tekstams ir Budos skulptūroms, kuriuos į Kiniją iš Indijos atvežė keliautojas ir vertėjas budistas Huanzangas. Taip pat čia galėjo apsistoti pirmieji budistai, atvežę naująją religiją į Kiniją. Pietūs restorane.

  Turbūt dažnai žiūrėdami į kiniškus rašmenis galime tik kraipyti galvą, nesuprasdami ką jie reiškia. Šiandien pamėginsime šiek tiek pasimokyti – vyksime į Tangbo meno muziejų (Tangbo art museum), kuriame jo darbuotojai mus supažindins su kinų abėcėle. O gal norėsime kiniškais rašmenimis užrašyti savo ar savo mylimo žmogaus vardą?

  Lankantis Siano mieste tiesiog būtina pamatyti istorinį Tangų Dinastijos šou (Tang Dynasty Show)* – įspūdingą ir spalvingą reginį, kuriame atkuriami istoriniai Tangų dinastijos imperijos fragmentai. Tradiciniais kostiumais pasipuošę ir pagal tradicinę muziką šokantys aktoriais vaizduoja patį imperatorių, jo gyvenimo būdą, šokančias jo moteris ir karingai nusiteikusius rūmų vyrus, o pats pasirodymas nukelia į įspūdingus istorinius laikus. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  SIANIS – ČONGČINGAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę pratęsime savo pažintį su įdomiausiais Kinijos objektais ir vyksime apžiūrėti vieno žymiausių pastarųjų metų archeologinio radinio – Terakotinės armijos (Terracotta Army Warriors). 1974 m. vietos laukų darbininkai kasdami šulinį viename iš ūkių aptiko daugybę molinių senovės karių galvų skirtingais veidais. Pasak legendų, vienas imperatorius mirdamas norėjo su savimi į kapus pasiimti viską, ką turėjo realiame savo gyvenime – tarnus, namus, gyvulius, todėl beveik 700 tūkstančių to meto darbininkų sukūrė jam išskirtinę kapavietę. Daugiau kaip keliasdešimt kvadratinių kilometrų užimančioje teritorijoje turėjo tilpti viskas, ko pageidavo imperatorius. Tarp šių figūrų yra karių, kovos vežimų, arklių, valdininkų, akrobatų, stipruolių ir muzikantų. Patys kinai šią vietą vadina aštuntuoju pasaulio stebuklu. Aplankysime ir šalia esantį Terakotos karių armijos muziejų.

  Grįžę į Siano miestą, vyksime į Musulmonų kvartalą (Muslim Quarter), kuriame apžiūrėsime vieną didžiausių mečečių Kinijoje – Didžiąja Siano mečetę (Great Mosque of Xian). Pastatyta aštuntajame šimtmetyje, vėliau daug kartų perstatyta mečetė stipriai skiriasi nuo tų, kurias esame įpratę matyti arabų šalyse – pastatas yra tradicinės kinų architektūros paminklas. Vakarieniausime restorane, o po vakarienės vyksime į traukinių stotį, iš kurios naktiniu traukiniu keliausime į Čiongčingo miestą. Kadangi vyksime giliau į Kiniją, traukinyje greičiausiai sutiksime įvairių vietinių, kurie norės mus pakalbinti, smalsaus iš kur atvykome ir kur keliaujame. Nepraleiskime progos, juk bendravimas su vietiniais – vienas geriausių būdų pažinti šalį iš arčiau! Į Čiongčingo miestą vyksime traukiniu, kelionė truks apie 5 valandas. Atvykę vyksime į viešbutį, kur mūsų lauks nakvynė.

 • 9 diena

  ČONGČINGAS – KRUIZAS JANGDZĖS UPE (pusryčiai, vakarienė)

   Čongčingas (Chongching) – vienas sparčiausiai besivystančių miestų vidurio Kinijoje. Jį iš kitų Kinijos miestų (kaip juokaudami teigia patys kinai) išskiria keli bruožai – tai gražios merginos, įvairių prieskonių pasirinkimas ir pats aštriausias maistas visoje Kinijoje. Atvykus mus pasitiks mūsų partneriai Kinijoje ir visi kartu keliausime pusryčiauti. Rekomenduojame paragauti tradicinių Čongčingo makaronų – žodis „aštru“ gali pasirodyti net aštresnis, nei galime įsivaizduoti Ekskursiją po miestą pradėsime aplankydami Senąją Cikikou gatvę (Ciqikou Old street) – vieną iš nedaugelio išlikusių senosios Kinijos gatvelių su tradiciniais kinų namais ir senąja kinų architektūra. Stabtelėsime prie vieno senovinio namo, kurio istorija skaičiuojama net 2 tūkstančius metų.

  Kilsime ir į pačią aukščiausią miesto vietą – Erlingo parką (Erling Park). Pasivaikščioję siaurais kiniškais tilteliais, atsipalaidavę nuostabiai žalios gamtos apsuptyje, būtent šiame parke galėsime apžvelgti miestą iš aukščiausio jo taško – nuo ant Erlin kalno (Erlin Mountain) viršūnėje įsikūrusio parko atsiveria puiku Čongčingo panorama. Palikę nuostabias žaliąsias erdves, toliau trauksime link Jie Fang Bei gatvės (Jiefangbei CBD) –pagrindinės, moderniausios ir labiausiai urbanizuotos miesto gatvės, kurioje akį trauks įspūdingi verslo pastatai ir margos parduotuvių vitrinos. Milžiniška pėsčiųjų alėja mus pasitiks tūkstančiais didelių ir mažų parduotuvių, mados boutique, kino teatrų, muzikinių klubų ir, žinoma, įvairiausių vietų pavalgyti – barų, restoranų, gatvės vagonėlių.Tad čia stabtelėsime ir pavakarieniauti. Tradiciniame Čongčingo miesto Hot Pot restorane ant stalo pamatysime didžiulį puodą, kažkuo primenantį saldųjį fondiu, tik užpildytą ne šokoladu, o įvairiais verdančiais sultiniais. Maistą šiame restorane reikia išsivirti patiems, tvarkingai ant lazdelių suvėrus daržoves, tofu sūrį, putpelių kiaušinius ar vytintą kumpį. Per kelias minutes ant iešmelio suvertas maistas išverda, tada jis mirkomas specialiame padaže – tai tikrai gurmaniška vakarienė. Apie šį tradicinį virimo būdą, padažus ir kitus ingredientus mums mielai papasakos kelionės vadovas.

  Mūsų kelionė po Kiniją beveik įpusėjo, tad laikas šiek tiek atsikvėpti! Po vakarienės Hot Pot restorane vyksime i uostą, kuriame mūsų lauks laivas. Plauksime į kruizinę kelionę Jangdzės upe (Yangtze) – vieną gražiausių ir įspūdingiausių kruizų visame pasaulyje. Šio kruizo metu mums įskaičiuotas pilnas maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienės. Taigi – laikas mėgautis! Laive įrengtos dvivietės kajutės. Nakvynė kruiziniame laive.

 • 10 diena

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (FENGDU) (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Kruiziniame laive, kuriame telpa maždaug 300 žmonių, laikas tikrai neprailgs. Per kelias dienas nuplauksime maždaug 700 km, o kelionės metu galėsime laiką leisti laivo denyje, dalyvauti įvairiuose žaidimuose, mėgautis kojų masažais ir puikiu maistu. Visi laivo kambariai turi balkonus ar langus, pro kuriuos bus galima stebėti įspūdingą besikeičiantį kraštovaizdį. Kiekvieną dieną laivas švartuosis įvairiuose miesteliuose*, juos galėsime aplankyti kartu su laivo gidais ir kelionės vadovu.

  Šiandien laivas kelioms valandoms švartuosis Fengdu miestelyje, kuris daug dažniau vadinamas tiesiog Vaiduoklių miestu (Ghost town). Mažas miestelis, kurio dalis yra visiškai apsemta vandens, buvo įkurtas daugiau nei prieš 1800 m. Tai vienintelis miestas vaiduoklis visoje Kinijoje, tačiau savo mįslingumu, kraupumu ir legendomis jis tarsi kompensuoja šį „trūkumą“. Vaiduoklių miestas pilnas įvairiausių religinių reliktų. Jame galima pamatyti ne tik 70 budistinių ir daoistinių šventyklų, bet ir tam tikrų pakankamai bauginančių pastatų ir paminklų. Dauguma tokių paminklų įkūnija dievybes, kurių paskirtis yra teisti ir kankinti žmones tol, kol jie neims atgailauti. Mieste yra ir Bejėgiškumo tiltas – sakoma, kad per jį perėjusį žmogų lydės laimė bei gerovė. Čia galima išvysti ir kankinimų perėją bei sutikti 18 demonų, kurių skulptūros atrodo tarsi gyvos. Dar vienas įdomus miesto objektas – Tianzi šventykla. Legenda byloja, kad kiekvienas, kuris sugebės tris minutes ant vienos kojos išstovėti ant šventykloje esančio akmens, apsivalys nuo anksčiau padarytų nuodėmių. Šiandien laive mums įskaičiuotas pilnas maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Nakvynė kruiziniame laive.

   

 • 11 diena

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (THREE GORGES) (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Ši diena tikrai turėtų ilgam išlikti mūsų atmintyje. Šiandien galėsite džiaugtis nepaprstai gražiais Kinijos gamtos vaizdais! Kelias valandas plaukiosime grožėdamiesi „Trimis tarpekliais“ („Three Gorges“). Įspūdingas gamtos stebuklas, pavaizduotas net ant kai kurių Kinijos piniginių banknotų – juanių – gniauš kvapą. Nepamirškite fotoaparato – tokių kerinčių vaizdų neužfiksuoti tiesiog negalima! Apžiūrėję tarpeklius, plauksime atgal į kruizinį laivą ir tęsime savo kelionę. Šiandien laive mums taip pat įskaičiuotas pilnas maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Nakvynė kruiziniame laive.

 • 12 diena

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (YIČANGAS) – ŠANCHAJUS (pusryčiai)

  Šį ryt  kartu su gidu aplankysime vieną didžiausių Kinijos technologijų pasididžiavimų – pačią didžiausią Trijų tarpeklių užtvankos (Three Gorges Dam) hidroelektrinę pasaulyje. 13 metų statytos hidroelektrinės darbuotojų patogumui šalia jos buvo pastatytas naujas miestas (gyvenamieji namai, įkurti bankai, kino teatrai, vaikų ugdymo įstaigos ir pan.). Tikrai smalsu pamatyti vieną sparčiausiai išsiplėtusių gyvenviečių pasaulyje. Vėliau iš Yichango greituoju traukiniu vyksime į patį kosmopolitiškiausią miestą Kinijoje – Šanchajų. Atažiuojame į vieną nuostabiausių Kinijos miestų, kuris, tikimės nustebins net ir visko mačiusius keliautojus. Mus pasitinka traukinių stotyje, pervežimas į viešbutį Šanchajuje. Nakvynė viešbutyje. 

 • 13 diena

  ŠANCHAJUS (pusryčiai, vakarienė)

  Nihau! (šį pasisveikinimą tikrai jau būsite išmokę kelionės metu) sakome Šanchajui – vienam nuostabiausių Kinijos miestų, kuriame dangoraižiai remia saulę, o tviskanti šio miesto prabanga puikiai dera su senąja kinų architektūra. Įdomu tai, kad žodis "Shanghai" reiškė "pagrobti girtą ir prievarta įdarbinti jūreiviu" – kadaise tai buvo populiarus būdas surinkti jūreivių komandą.

  Vėliau šio žodžio reikšmė tapo bendresne ir reiškia "ką nors apgaule ar jėga priversti daryti". Šis apibūdinimas puikiai tiko miestui, garsėjusiam blogiu: narkotikais, lošimais.

  Galvas kelsime norėdami apžiūrėti ir vieną aukščiausių televizijos bokštų, vadinamą Rytų Perlu (Oriental Pearl Tower*). Iš plieno ir gelžbetonio pagaminta konstrukcija statiniui suteikia tvirtumo bei lankstumo, galimybę pasipriešinti stipriems vėjo gūsiams bei žemės drebėjimams. Tik „Rytų perlas“ gali suteikti progą pasikelti vieninteliu dviejų aukštų liftu Kinijoje, kuriame vienu metu telpa 50 žmonių. Kartu su gidu ir kelionės vadovu aplankysime pačią miesto širdį, vadinamą Bundu (Bund) – istorinį rajoną, kuriame persipina britiška ir prancūziška architektūra. Iš čia galėsime apžvelgti kitoje upės pusėje atsiveriančią Pudongo (Pudong) dangoraižių panoramą. Buvusiuose pelkynuose pastatytas rajonas nustebins savo modernumu bei leis pasigrožėti unikaliausiais pastatais visame pasaulyje. Po pietų aplankysime itin prabangų Šanchajaus rajoną, vadinamą Prancūzų koncesija (French Concession), o tada vyksime į šurmulingąjį Nandžingo kelią (Nanjing Road) – vienų judriausių pėsčiųjų alėjų visoje Azijoje. Šioje pagrindinėje apsipirkinėjimo ir pramogų gatvėje tiesiog privalu pajusti miesto šurmulį ir ištirpti minioje prisėdus modernioje kavinukėje. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

   ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)

   Šiandien po pusryčių vyksime aplankyti Yuyuan sodus (Yuyuan Garden) – tai tikra priešingybė anksčiau matytam dangoraižių miestui. Būtent šiuose soduose galima išvysti mažučių kinų architektūros namelių ir pasigrožėti kinų šeimomis, susirinkusiomis ramiai praleisti poilsio dienos.

  Apžiūrėsime ir Nefritinio Budos šventyklą (Jade Buddha Temple) – garsiausią ir vieną didžiausių Šanchajaus budistinių šventovių. Ją reprezentuoja iš brangaus akmens – nefrito – iškalta 1,9 m aukščio, 3 tonas sverianti Budos statula, kurią 1882 m. iš Birmos į Šanchajų atgabeno budistų vienuoliai. Be šios, šventykloje yra kita brangi ir įspūdinga, bet mažesnė – gulinčio Budos (prieš mirtį) – statula, taip pat – kitų religinių vertybių. Šiandien apsidžiaugsime ir dar vienu siurprizu – kiniško maisto gaminimo pamoka. Nenorime išduoti visų paslapčių, tačiau pažadame – liksite nustebinti!

   

  Po pietų vyksime į tradicinį šilko fabriką, kuriame gaminamas šilkas ir jo gaminiai. Čia darbuotojai mums papasakos apie visą gamybos procesą – nuo kokono veisimo, apdirbimo, kiaušinėlių padėjimo iki pat natūralaus šilko išgavimo. Nė vienas čia apsilankęs, iš šio fabriko neiškeliauja tuščiomis. Argi nesvajojame apie minkštą, natūralią šilkinę patalynę savo namuose?

  Na o naktį, jei dar turėsite energijos, pasiūlysime nepraleisti galimybės aplankyti geriausių Šanchajaus restoranų ir romantiškų kavinių – naktinis miestas atsiskleis visai kitomis moderniosios Kinijos spalvomis. Nakvynė viešbutyje.

 • 15 diena

  ŠANCHAJUS - DŽUDZIADZIAO– VILNIUS

  Po pusryčių vyksite į Šanchajaus užmiestyje esanį itin mažą ir jaukų vandens skalaujamą Džudziadziao miestelį. Šio miestelio dar nepasiekė turistų jūra, tad miestelis išlaikė autentišką gyvenimo suvokimą ir praktiką. Rytų Veneciją primenančiame miestelyje galėsite pasiplaukioti gondolomis, pavaikščioti po senamiestį. Vėliau lauks pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių.

 • 16 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai34

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 balandis
Penkt, Bal 12Šeš, Bal 27 14
2019 gegužė
Penkt, Geg 3Šeš, Geg 18 14
2019 spalis
Šeš, Spal 26Šeš, Lapkr 9 16
2020 balandis
Šeš, Bal 11Sek, Bal 26 16
2020 gegužė
Šeš, Geg 2Sek, Geg 17 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1736 EUR 1636 EUR
 

+ skrydis nuo 560 EUR
su skrydžiu nuo 2196 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos.
  • greitojo traukinio bilietas Pekinas – Luojangas;
  • greitojo traukinio bilietas Luojangas – Sianis;
  • greitojo traukinio bilietas Sianis – Čiongčingas;
  • greitojo traukinio bilietas Yičangas – Šanchajus;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas: 9 nakvynių 4* viešbučiuose, 3 nakvynės 5* Victoria laivo kajutėje kruizo metu, 1 nakvynė svečių namuose;
  • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 4 pietūs, 8 vakarienės.
  • tradicinė "Pekino anties" vakarienė Pekine;
  • tradicinė Hot Pot vakarienė Čiongčingo mieste;
  • kiniško maisto gaminimo pamoka Šanchajuje ir pietūs;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius – Pekinas – Šanchajus – Vilnius (kaina apie 560 EUR);
  • Kinijos viza (106 EUR);
  • kruizo aptarnavimo mokestis (~25 USD/asm)
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (nuo 31EUR BTA draudimas, būtinas);
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus (apie 135 EUR, mokama vietoje);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *:
   1. Tangų dinastijos šou ~30 USD
   2. Rytų perlų bokštas ~25 EUR
   3. akrobatikos šou ~35 USD
   4. plaukimas Huangpu upe ~20 USD
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai vairuotojams, gidams ir nešikams (iš viso apie 90 EUR).

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Justas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei. Nesusirinkus 12 keliautojų grupei kelionė organizuojama su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą)
  • Vienviečio kambario priemoka 450 EUR.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kruizo programa gali nežymiai keistis.
  • Kiekvienas asmuo, norintis gauti KINIJOS vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).