Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kinijos stebuklai su įspūdingu kruizu Jangdzės upe

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kinija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kinijos stebuklai su įspūdingu kruizu Jangdzės upe

Kelionės akcentai:

  • Dalyvausime tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
  • Išvysime vieną naujausių pasaulio stebuklų – Didžiąją kinų sieną
  • Pažinsime rytų kovos menus Šaolino vienuolyne
  • Žavėsimės žymiąja Terakotos armija
  • Grožėdamiesi nuostabiais uolų ir tarpeklių vaizdais plauksime Jangdzės upe

Programa

 • „Nihau”! – išvertus iš kinų (mandarinų) kalbos lietuviškai reiškia „Labas“! Taip su Jumis tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasisveikins kelionės vadovas ir primins, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos Kinijoje jau prasideda! Pekino anties vakarienė, aštraus maisto degustacijos, didieji Kinijos megapoliai ir rami mažų miestelių atmosfera bei poilsis nuostabiame kruiziniame laive – viskas, ko reikia, kad tai būtų viena įsimintiniausių kelionių gyvenime. Tad pradedame kelionę po vieną seniausių pasaulio civilizacijų!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

  JUSTAS

  Keliauti po Kiniją pradėjau 2014 m. Kaip ir visi keliautojai, čia atvykau vedamas smalsumo ir pažinimo troškimo, kuris buvo patenkintas su kaupu. Didžiausias įspūdis, kurį paliko Kinija, buvo asmeninės nuomonės apie šią kontraversišką šalį pakeitimas. Vietoje atsilikusios, užterštos komunistinės šalies čia radau modernią, labai turtingą padangių karalystę, su draugiškais, smalsiais gyventojais. Be savo aukštų dangoraižių, skraidančių traukinių ir šviesų, ši šalis sužavėjo neišsemiamais istorijos ir kultūros klodais. Ne veltui Kinija yra laikoma viena seniausių pasaulio civilizacijų ir ilgiausiai gyvavusia feodaline valstybe pasaulyje. Kiekvieną kartą nekantrauju čia sugrįžti ir perteikti tą įspūdį, patirtį bei žinias savo keliautojams, su kuriais dažnai tampame draugais.

  Keliautojų grupes Justas lydi nuo 2014 m. Per visą šį laiką ant Didžiosiosios Kinijos sienos jis pabuvojo jau daugiau nei 20 kartų. Be Kinijos, kelionių vadovu Justas yra dirbęs Maroke, Šri Lankoje ir Vietname.

  Planuojami skrydžių laikai:

  Vilnius – Helsinkis 14:20 – 15:30 Helsinkis – Pekinas 18:05 – 06:55 (+1)

  Šanchajus – Helsinkis 09:20 – 14:20 Helsinkis – Vilnius 16:15 – 17:05

 • 1 diena

  VILNIUS – HELSINKIS

  Skrydis į Pekiną su vienomis geriausių skandinavų oro linijų „Finnair“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

 • 2 diena

  HELSINKIS – PEKINAS (vakarienė)

  Pekino oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Pakeliui į viešbutį sustosime aplankyti Dangaus Šventyklos (Temple of Heaven) sodų. Kiekvieną rytą čia renkasi vietiniai Pekino gyventojai. Čia išvysime tiek vaikus, tiek senyvo amžiaus žmones, ritmingai atliekančius mankštos judesius – tai įvairūs Tai Či  pratimai, žaidimai kamuoliu ir įvairiausios mankštos ant treniruoklių. Vėliau tęsime pažintį su šalies kultūra, papročiais bei ritualais ir vyksime ragauti Pekino anties. Lankysimės tradiciniame kinų restorane, kur patyręs virėjas papasakos, kaip reikia valgyti šią ypatingą antį, nes tai nėra paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Po sočios vakarienės vyksime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Pekine. 

 • 3 diena

  PEKINAS – DIDŽIOJI KINŲ SIENA – PEKINAS (pusryčiai, vakarienė) 

  Kokį Kinijos simbolį esame matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimename? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kuri yra visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų. Aplankę šį stebuklą, važiuosime pro Pekino olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės. Taip pat pamatysime vieną didžiausių pasaulio stadionų – Nacionalinį Pekino stadioną (Beijing National Stadium), kuris talpina daugiau kaip 80 tūkstančių žiūrovų. Dėl išskirtinių architektūrinių savybių „Paukščių lizdo“ pravardę gavęs pastatas savo svarba miestui dažnai lyginamas su garsiuoju Sidnėjaus operos ir baleto teatru. Aplankysime ir tradicinius kinų arbatos namus, kuriuose darbuotojai papasakos apie kinų arbatos kultūrą, jos rinkimo ypatumus, arbatos rūšis, pamatysime arbatos ruošimo ceremoniją ir turėsime galimybę paragauti pagrindinių arbatų rūšių – juodos, baltos, gėlių ir įvairių kitų rūšių. Vakare rekomenduojame apsilankyti Kung Fu šou*. Nakvynė viešbutyje Pekine.

 • 4 diena

  PEKINAS – LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksime į Tiananmeno aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą, skirtą Kinijos herojams atminti, bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai. Priešais aikštę tviska saulėje raibuliuojantys, auksu dengti Uždraustojo miesto (Forbidden City) stogai. Vėliau lankysimės Perlų fabrike, kur susipažinsime su perlų istorija – gidai papasakos, kaip buvo formuojami ir ieškomi natūralūs perlai, demonstruos, kaip atidaromos jų kriauklės ir sužinosime, kaip galima atskirti augintus perlus nuo tikrų jūrinių. Vyksime į Wang Fu Jing gatvę (Wangfujing), kurioje, jei pageidausime, galėsime paragauti keisčiausių kinų valgių – skrudintų skorpionų, medūzų, gyvačių ir kitų netradicinių patiekalų. Vėliau vyksime į traukinių stotį, kur mūsų lauks greitasis traukinys į Luojangą. Nakvynė viešbutyje Luojange.

  + 7

 • 5 diena

  LUOJANGAS – SIANIS (pusryčiai, vakarienė)

  Šios dienos ekskursiją pradėsime nuo Longmeno grotų (Longmen Grottoes) – vienos iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurtos natūraliuose uolynuose. Penktame amžiuje čia buvo iškasti specialūs urvai ir juose įrengtas vienuolynas, kurio istoriją šiandien atspindi tūkstančiai įvairaus dydžio ir formų Budos raižinių, drožinių bei skulptūrų. Kinija tiesiog neįsivaizduojama ne tik be arbatos ceremonijų, bet ir be meistriškų kovos ir taikos menų. Šaolinio vienuolynas (Shaolin monastery) – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir Rytų kovų menų lopšys. Po ekskursijos Luojange traukiniu vyksite į Sianį. Nakvynė viešbutyje Sianyje.

 • 6 diena

  SIANIS (pusryčiai, vakarienė)

  Pažintį su buvusia Kinijos sostine pradėsime aplankydami Didžiąją Sianio sieną (Xian Old City Wall). Tai siena, kuri kažkada saugojo miestą nuo priešų, tačiau ją vis labiau užgožia žaibišku greičiu modernėjantis miestas ir jo dangoraižiai. Taip pat aplankysime Didžiųjų laukinių žasų pagodą (Big Goose pagodą) ir aplink ją esančias šventyklas. Ši pagoda kadaise buvo skirta saugoti budistiniams religiniams tekstams ir Budos skulptūroms, kuriuos į Kiniją iš Indijos atvežė keliautojas ir vertėjas budistas Huanzangas. Vyksime į Tangbo meno muziejų (Tangbo Art Museum), kuriame jo darbuotojai mus supažindins su kinų abėcėle ir paaiškins jos reikšmę. Lankantis Siano mieste tiesiog būtina pamatyti istorinį „Tang Dynasty“ šou*, kuriame atkuriami istoriniai Tangų dinastijos fragmentai. Stebins tradiciniai kostiumai ir įspūdingi aktorių pasirodymai. Nakvynė viešbutyje Sianyje.

 • 7 diena

  SIANIS – ČONGČINGAS (pusryčiai)

  Šiandien vyksime apžiūrėti vieno žymiausių pastarojo metų archeologinio radinio – Terakotinės armijos (Terracotta Army Warriors). Pasak legendų, vienas imperatorius mirdamas norėjo su savimi į kapus pasiimti viską, ką turėjo realiame savo gyvenime, todėl beveik 700 tūkstančių to meto darbininkų padarė savo imperatoriui kapavietę, kurios dydis – daugiau kaip keliasdešimt kvadratinių kilometrų. Aplankysime ir šalia esantį Terakotos karių armijos muziejų. Grįžę į Sianio miestą, vyksime į Musulmonų kvartalą (Muslim Quarter), kuriame apžiūrėsime vieną didžiausių mečečių Kinijoje – Didžiąja Siano mečetę (Great Mosque of Xian). Pastatyta aštuntajame šimtmetyje, o vėliau daug kartų perstatyta mečetė stipriai skiriasi nuo tų, kurias esame įpratę matyti arabų šalyse. Vakare, pasibaigus ekskursijoms, vyksime į traukinių stotį, iš kurios naktiniu traukiniu keliausime į Čongčingo miestą (~ 5 val.). Nakvynė viešbutyje Čongčinge.

 • 8 diena

  ČONGČINGAS – KRUIZAS JANGDZĖS UPE (pusryčiai, vakarienė)

  Čongčingas (Chongching) – vienas sparčiausiai besivystančių miestų vidurio Kinijoje. Jį iš kitų Kinijos miestų, kaip juokauja patys kinai, išskiria keli bruožai – tai gražios merginos, įvairių prieskonių pasirinkimas ir pats aštriausias maistas visoje Kinijoje. Atvykus mus pasitiks mūsų partneriai Kinijoje ir visi kartu keliausime pusryčiauti. Ekskursiją po miestą pradėsime aplankydami Senąją Cičikou gatvę (Ciqikou Old street) – vieną iš nedaugelio išlikusių senosios Kinijos gatvelių su tradiciniais kinų namais ir senąja kinų architektūra. Vėliau kilsime ir į pačią aukščiausią miesto vietą – Erlingo parką (Erling Park). Pasivaikščioję siaurais kiniškais tilteliais, atsipalaidavę nuostabiai žalios gamtos apsuptyje, būtent šiame parke galėsime apžvelgti miestą iš aukščiausio jo taško. Palikę nuostabias žaliąsias erdves, toliau trauksite link Jie Fang Bei gatvės (Jiefangbei) –pagrindinės, moderniausios ir labiausiai urbanizuotos miesto gatvės, kurioje akį trauks įspūdingi verslo pastatai ir margos parduotuvių vitrinos. Čia stabtelėsime ir pavakarieniauti. Tradiciniame „hot pot“ restorane ant stalo pamatysime didžiulį puodą, kažkuo primenantį fondiu, su įvairiais verdančiais sultiniais. Maistą šiame restorane reikia išsivirti patiems, tvarkingai ant lazdelių suvėrus daržoves, tofu sūrį, putpelių kiaušinius ar vytintą kumpį. Po vakarienės vyksime į uostą, kuriame mūsų lauks laivas. Plauksime į kruizinę kelionę Jangdzės upe (Yangtze) – vieną gražiausių ir įspūdingiausių kruizų visame pasaulyje. Nakvynė kruiziniame laive.

 • 9 diena

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (ŠIBAODŽAJUS) (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Kruiziniame laive, kuriame telpa maždaug 300 žmonių, laikas tikrai neprailgs. Per kelias dienas nuplauksime maždaug 700 km, o kelionės metu galėsime laiką leisti laivo denyje, dalyvauti įvairiuose žaidimuose, mėgautis kojų masažu ir puikiu maistu. Visi laivo kambariai turi balkonus ar langus, pro kuriuos bus galima stebėti įspūdingą besikeičiantį kraštovaizdį. Kiekvieną dieną laivas švartuosis įvairiuose miesteliuose, juos galėsime aplankyti kartu su laivo gidais ir kelionės vadovu. Šiandien laivas kelioms valandoms švartuosis šalia Šibaodžajaus (Shibaozhai)*. Ta viena iš didžiausių medinių šventyklų ant uolų, kurią sudaro net devyni aukštai. Turėsime porą valandų apžiūrėti šią šventyklą. Nakvynė kruiziniame laive.

 • 10 diena

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (TRYS TARPEKLIAI) (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šiandien galėsime džiaugtis nepaprastai gražiais Kinijos gamtos vaizdais! Kelias valandas plaukiosime grožėdamiesi „Trimis tarpekliais“ („Three Gorges“)*. Įspūdingas gamtos stebuklas, pavaizduotas net ant kai kurių Kinijos piniginių banknotų, gniaužia kvapą. Apžiūrėję tarpeklius, plauksime atgal į kruizinį laivą ir tęsime savo kelionę. Nakvynė kruiziniame laive.

 • 11 diena

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (JIČANGAS) – ŠANCHAJUS (pusryčiai)

  Šįryt kartu su gidu aplankysime vieną didžiausių Kinijos technologijų pasididžiavimų – pačią didžiausią Trijų tarpeklių užtvankos (Three Gorges Dam) hidroelektrinę pasaulyje*. 13 metų statytos hidroelektrinės darbuotojų patogumui šalia jos buvo pastatytas naujas miestas (gyvenamieji namai, įkurti bankai, kino teatrai, vaikų ugdymo įstaigos ir pan.). Tikrai smalsu pamatyti vieną sparčiausiai išsiplėtusių gyvenviečių pasaulyje. Vėliau iš Ičango (Yichango) greituoju traukiniu vyksime į patį kosmopolitiškiausią miestą Kinijoje – Šanchajų. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

 • 12 diena

  ŠANCHAJUS (pusryčiai, vakarienė)

  Šanchajus – vienas nuostabiausių Kinijos miestų, kuriame dangoraižiai remia saulę, o tviskanti šio miesto prabanga puikiai dera su senąja kinų architektūra. Po pusryčių aplankysime pačią miesto širdį, vadinamą Bundu (Bund) – istorinį rajoną, kuriame persipina britiška ir prancūziška architektūra. Iš čia galėsime apžvelgti kitoje upės pusėje atsiveriančią Pudongo (Pudong) dangoraižių panoramą. Po pietų aplankysime itin prabangų Šanchajaus rajoną, vadinamą Prancūzų koncesija (French Concession), o tada vyksime į šurmulingąjį Nandžingo kelią (Nanjing Road) – vienų judriausių pėsčiųjų alėjų visoje Azijoje. Norintys galės apžiūrėti ir vieną aukščiausių televizijos bokštų, vadinamą Rytų Perlu (Oriental Pearl Tower)* arba paplaukioti Huang Pu* upe. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

 • 13 diena

  ŠANCHAJUS – HELSINKIS – VILNIUS (pusryčiai)

  Ryte po pusryčių važiuosite į oro uostą, iš kur lauks skrydis į Vilnių su persėdimu Helsinkyje.

Keliautojų atsiliepimai42

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 balandis
Pirm, Bal 11Šeš, Bal 23 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1753 EUR
 

+ skrydis nuo 560 EUR
su skrydžiu nuo 2313 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose bei kruiziniame laive (11 nakvynių: 2 nakvynės Pekine, 1 nakvynės Luojange, 2 nakvynės Sianyje, 3 nakvynės kruiziniame laive, 3 nakvynės Šanchajuje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 4 pietūs, 8 vakarienės);
  • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
  • Greitojo traukinio bilietai (Pekinas – Luojangas, Luojangas – Sianis, Sianis – Čiongčingas, Ičangas – Šanchajus);
  • Programoje nurodyti pervežimai. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Pekinas, Šanchajus – Vilnius su persėdimu (kaina apie 560 EUR);
  • Kinijos viza (106 EUR);
  • Kruizo aptarnavimo mokestis (~25 USD/asm.)
  • BŪTINAS medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 31 EUR BTA draudimas);
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~ 135 EUR);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (Kung Fu šou – 20 EUR/asm., „Tang Dynasty“ šou – 30 EUR/asm., apsilankymas televizijos bokšte Šanchajuje – 25 EUR/asm.);
  • Vienviečio kambario priemoka 450 EUR;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotjams ir nešikams (~ 90 EUR/asm, kuriuos kelionės pradžioje surinks kelionės vadovas);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Justas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama. 
  • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei. Nesusirinkus 12 keliautojų grupei kelionė organizuojama su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kruizo programa gali nežymiai keistis.
  • Kiekvienas asmuo, norintis gauti Kinijos vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).