Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
  • Pažintimo keliai nuves prie žymiausių Balio šventyklų
  • Ilsėsitės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiuose Balio kurortuose
  • Individuali programa, derinama pagal jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas.

Programa

 • Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename iš Europos miestų.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS

  Nusileidus tarptautiniame Singapūro oro uoste, būsite pasitikti vietinių partnerių ir pervežti į viešbutį netoli centro. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kurį patariame išnaudoti šio miesto pažinimui. 

  Singapūre siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato*, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje* ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių*.

  Taip pat rekomenduojame pamatyti žymiuosius „Super Trees“ medžius*, garsųjį „Marina Bay Sands“ viešbutį*, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti* apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų laukia 3,5 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis arba anglakalbis (pagal jūsų pageidavimą) gidas. Turo metu išvysite kolonijinio palikimo pėdsakus – Padango aikštę, parlamento rūmus, Aukščiausiojo teismo pastatą, karalienės Viktorijos laikų teatrą, šv. Andrejaus katedrą ir seniausią viešbutį „Raffles“. Turėsite galimybę išvysti iš miesto-šalies simbolį – Merliono statulą. Pravažiuodami Singapūro verslo centru, pamatysite 20 a. pab. – 21 a. pr. architektūrinius šedevrus – „Esplanade“ koncertų rūmus, „One Raffles Place“ dangoraižį ir prekybos centrą „Marina Bay Sands“. Miesto multikultūriškumu galėsite įsitikinti apsilankę Kinų kvartale, kur mėgausitės kinų kultūros atmosfera, 2-3 aukštų spalvotais namukais-parduotuvėmis bei aplankysite vieną seniausių šventyklų. „Singapore Gems & Metals“ fabrike išvysite ne tik galeriją su įspūdingais, iš brangakmenių sukurtais, paveikslais, bet ir sužinosite, kaip gimsta tokie kūriniai. O pažintis su Singapūru baigsis apsilankymu Botanikos sode. Po ekskursijos būsite paleisti miesto centre, šalia Orchad Road, kur galėsite leistis į tolimesnį miesto tyrinėjimą, apsipirkti ar tiesiog pasivaikščioti. Į viešbutį grįšite savarankiškai. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Balio saloje esantį Denpasaro oro uostą. Atskridus jus pasitiks mūsų partneriai ir perveš į pirmąją nakvynės vietą. Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Vakare jūsų lauks laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys atsipalaiduoti, gali pasimėgauti Balį garsinančiomis spa procedūromis*. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 5 diena

  UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)

  Šiandien Jūsų lauks ekskursija po Balio salą. Jos metu aplankysite 3 kaimelius – Batubulano, Celuko ir Maso. Juose susipažinsite su unikalia šių vietovių kultūra, tradicijomis ir papročiais. Vėliau vyksite link senovinio Tegalalango kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubudo dalyje, nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso pasaulio. Vėliau vyksite pietauti į Kintamio miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Baturo vulkano ir ežero. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite didžiausioje salos šventykloje – Besakihe. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 6 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 7 diena

  UBUDAS – ULAN DANU – BRATANO EŽERAS (pusryčiai, pietūs) 

  Rytą pradėsite tradiciniame Candikuningo turguje, garsėjančiame tropinių vaisių, daržovių įvairove. Po apsipirkimo keliausite pagrindinio šios ekskursijos tikslo link – Ulun Danu šventyklos, esančios prie Bratano ežero. Šventykla pastatyta 1000 metrų virš jūros lygio aukštyje, todėl galėsite mėgautis ne tik stulbinančiu vaizdu, bet ir malonia oro temperatūra. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši šventykla plūduriuoja ant vandens. Vėliau vyksite į gražiausiomis visame Balyje laikomas bei į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtrauktas Džatiluviho ryžių terasas (Jatiluwih). Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti! Turo pabaigoje aplankysite Tanah Loto šventyklą, esančią ant uolos, kurią skalauja jūra, krašto. Tai viena populiariausių lankytinų vietų visame Balyje, o patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 8 diena

  UBUDAS – KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai) 

  Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą Balio kurortą prie jūros. Siūlome rinktis iš kelių populiariausių kurortų.

  Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

  Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

  Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai. Nakvynė pasirinkto kurorto viešbutyje.

 • 9 – 12 dienos

  POILSIS BALYJE (pusryčiai)

  Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Nakvynė viešbutyje Balyje.

 • 13 diena

  DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 14 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai16

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 vasaris
Šeš, Vas 5Penkt, Vas 18 10+
Šeš, Vas 12Penkt, Vas 25 10+
Šeš, Vas 19Penkt, Kov 4 10+
Šeš, Vas 26Penkt, Kov 11 10+
2022 kovas
Šeš, Kov 5Penkt, Kov 18 10+
Šeš, Kov 12Penkt, Kov 25 10+
Šeš, Kov 19Penkt, Bal 1 10+
Šeš, Kov 26Penkt, Bal 8 10+
2022 balandis
Šeš, Bal 2Penkt, Bal 15 10+
Šeš, Bal 9Penkt, Bal 22 10+
Šeš, Bal 16Penkt, Bal 29 10+
Šeš, Bal 23Penkt, Geg 6 10+
Šeš, Bal 30Penkt, Geg 13 10+
2022 gegužė
Šeš, Geg 7Penkt, Geg 20 10+
Šeš, Geg 14Penkt, Geg 27 10+
Šeš, Geg 21Penkt, Birž 3 10+
Šeš, Geg 28Penkt, Birž 10 10+
2022 birželis
Šeš, Birž 4Penkt, Birž 17 10+
Šeš, Birž 11Penkt, Birž 24 10+
Šeš, Birž 18Penkt, Liep 1 10+
Šeš, Birž 25Penkt, Liep 8 10+
2022 liepa
Šeš, Liep 2Penkt, Liep 15 10+
Šeš, Liep 9Penkt, Liep 22 10+
Šeš, Liep 16Penkt, Liep 29 10+
Šeš, Liep 23Penkt, Rūgp 5 10+
Šeš, Liep 30Penkt, Rūgp 12 10+
2022 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 6Penkt, Rūgp 19 10+
Šeš, Rūgp 13Penkt, Rūgp 26 10+
Šeš, Rūgp 20Penkt, Rugs 2 10+
Šeš, Rūgp 27Penkt, Rugs 9 10+
2022 rugsėjis
Šeš, Rugs 3Penkt, Rugs 16 10+
Šeš, Rugs 10Penkt, Rugs 23 10+
Šeš, Rugs 17Penkt, Rugs 30 10+
Šeš, Rugs 24Penkt, Spal 7 10+
2022 spalis
Šeš, Spal 1Penkt, Spal 14 10+
Šeš, Spal 8Penkt, Spal 21 10+
Šeš, Spal 15Penkt, Spal 28 10+
Šeš, Spal 22Ketv, Lapkr 3 10+
Šeš, Spal 29Ketv, Lapkr 10 10+
2022 lapkritis
Šeš, Lapkr 5Penkt, Lapkr 18 10+
Šeš, Lapkr 12Penkt, Lapkr 25 10+
Šeš, Lapkr 19Penkt, Gruo 2 10+
Šeš, Lapkr 26Penkt, Gruo 9 10+
2022 gruodis
Šeš, Gruo 3Penkt, Gruo 16 10+
Šeš, Gruo 10Penkt, Gruo 23 10+
Šeš, Gruo 17Penkt, Gruo 30 10+
Šeš, Gruo 24Penkt, Saus 6 10+
Šeš, Gruo 31Penkt, Saus 13 10+
2023 sausis
Šeš, Saus 7Penkt, Saus 20 10+
Šeš, Saus 14Penkt, Saus 27 10+
Šeš, Saus 21Penkt, Vas 3 10+
Šeš, Saus 28Penkt, Vas 10 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 993 EUR
 

+ skrydis nuo 670 EUR
su skrydžiu nuo 1663 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui nuo
Saren Indah 3* (4n.)
Taman Agung 3* (5n.)

993 EUR + skrydis

Ubud Wana Resort 3*+ (4n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3*+  (5n.)

1088 EUR + skrydis

The Payogan 4* (4n.)
Puri Santrian 4*  (5n.)

1415 EUR + skrydis

Jungle retreat by kupu kupu barong 5* (4n.)
Melia Bali 5* (5n.)

1515 EUR + skrydis

Komaneka at Bisma 5* (4n.)
Nusa Dua Beach (5n.)

1719 EUR + skrydis

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra vieni iš labiausiai mūsų rekomenduojamų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 4 nakvynės Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 2 pietūs);
  • Skrydis Singapūras – Balis;
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
  • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 670 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
  • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asm.;
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (kelionė į Uluvatu šventyklą ir kecak šou su vakariene – 45 EUR/asm.);
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
  • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė 173 – 434 EUR/asm.
  • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Išvyka į Komodo salą
  • Išvyka į Lomboko salą
  • Išvyka į Gilio salas 
  • Išvyka į Džokjakartą