Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
  • Pažintimo keliai nuves prie žymiausių Balio šventyklų
  • Ilsėsitės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiuose Balio kurortuose

Programa

 • Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename iš Europos miestų.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS

  Nusileidus tarptautiniame Singapūro oro uoste, būsite pasitikti vietinių partnerių ir pervežti į viešbutį netoli centro. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kurį patariame išnaudoti šio miesto pažinimui. 

  Singapūre siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato*, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje* ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių*.

  Taip pat rekomenduojame pamatyti žymiuosius „Super Trees“ medžius*, garsųjį „Marina Bay Sands“ viešbutį*, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti* apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų laukia 3,5 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis gidas.

  Turo metu išvysite kolonijinio palikimo pėdsakus – Padango aikštę, parlamento rūmus, Aukščiausiojo teismo pastatą, karalienės Viktorijos laikų teatrą, šv. Andrejaus katedrą ir seniausią viešbutį „Raffles“. Turėsite galimybę išvysti iš miesto-šalies simbolį – Merliono statulą. Pravažiuodami Singapūro verslo centru, pamatysite 20 a. pab. – 21 a. pr. architektūrinius šedevrus – „Esplanade“ koncertų rūmus, „One Raffles Place“ dangoraižį ir prekybos centrą „Marina Bay Sands“

  Miesto multikultūriškumu galėsite įsitikinti apsilankę Kinų kvartale, kur mėgausitės kinų kultūros atmorfera, 2-3 aukštų spalvotais namukais-parduotuvėmis bei aplankysite vieną seniausių šventyklų. „Singapore Gems & Metals“ fabrike išvysite ne tik galeriją su įspūdingais, iš brangakmenių sukurtais, paveikslais, bet ir sužinosite, kaip gimsta tokie kūriniai. O pažintis su Singapūru baigsis apsilankysmu Botanikos sode.

  Po ekskursijos būsite paleisti miesto centre, šalia Orchad Road, kur galėsite leistis į tolimesnį miesto tyrinėjimą, apsipirkti ar tiesiog pasivaikščioti. Į viešbutį grįšite savarankiškai. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Balio saloje esantį Denpasaro oro uostą.  Atskridus jus pasitiks jūsų viešbučio arba vilos personalas ir perveš į pirmąją nakvynės vietą.

  Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. 

  Vakare jūsų lauks laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys atsipalaiduoti gali pasimėgauti Balį garsinančiomis spa procedūromis*. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 5 diena

  UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)

  Šiandien Jūsų lauks ekskursiją po Balio salą. Jos metu aplankysite 3 kaimelius – Batubulano, Celuko kaimelį ir Maso. Juose susipažinsite su unikalia šių vietovių kultūra, tradicijomis ir papročiais.

  Vėliau vyksite link senovinio Tegalalango kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubudo dalyje, nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso pasaulio. Vėliau vyksite pietauti į Kintamio miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Baturo vulkano ir ežero. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite didžiausioje salos šventykloje – Besakihe. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 6 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 7 diena

  UBUDAS – ULAN DANU – BRATANO EŽERAS (pusryčiai, pietūs) 

  Rytą pradėsite tradiciniame Candikuningo turguje, garsėjantį tropinių vaisių, daržovių įvairove. Po apsipirkimo keliausite pagrindinio šios ekskursijos tikslo link – Ulun Danu šventyklos, esančios prie Bratano ežero. Šventykla pastatyta 1000 metrų virš jūros lygio aukštyje, todėl galėsite mėgautis ne tik stulbinančiu vaizdu, bet ir malonia oro temperatūra. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši šventykla plūduriuoja ant vandens. 

  Vėliau vyksite į gražiausiomis visame Balyje laikomas bei į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtrauktas Džatiluviho ryžių terasas (Jatiluwih). Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

  Turo pabaigoje aplankysite Tanah Loto šventyklą, esančią ant uolos, kurią skalauja jūra, krašto. Tai viena populiariausių lankytinų vietų visame Balyje, o patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 8 diena

  UBUDAS – KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai) 

  Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą Balio kurortą prie jūros. Siūlome rinktis iš kelių populiariausių kurortų.

  Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

  Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

  Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai. Nakvynė pasirinkto kurorto viešbutyje.

 • 9 – 12 dienos

  POILSIS BALYJE (pusryčiai)

  Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Nakvynė viešbutyje Balyje.

 • 13 diena

  DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 14 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai16

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 12Penkt, Rugs 25 10+
Šeš, Rugs 19Penkt, Spal 2 10+
Šeš, Rugs 26Penkt, Spal 9 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 3Penkt, Spal 16 10+
Šeš, Spal 10Penkt, Spal 23 10+
Šeš, Spal 17Ketv, Spal 29 10+
Šeš, Spal 24Ketv, Lapkr 5 10+
Šeš, Spal 31Penkt, Lapkr 13 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 7Penkt, Lapkr 20 10+
Šeš, Lapkr 14Penkt, Lapkr 27 10+
Šeš, Lapkr 21Penkt, Gruo 4 10+
Šeš, Lapkr 28Penkt, Gruo 11 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5Penkt, Gruo 18 10+
Šeš, Gruo 12Penkt, Gruo 25 10+
Šeš, Gruo 19Penkt, Saus 1 10+
Šeš, Gruo 26Penkt, Saus 8 10+
2021 sausis
Šeš, Saus 2Penkt, Saus 15 10+
Šeš, Saus 9Penkt, Saus 22 10+
Šeš, Saus 16Penkt, Saus 29 10+
Šeš, Saus 23Penkt, Vas 5 10+
Šeš, Saus 30Penkt, Vas 12 10+
2021 vasaris
Šeš, Vas 6Penkt, Vas 19 10+
Šeš, Vas 13Penkt, Vas 26 10+
Šeš, Vas 20Penkt, Kov 5 10+
Šeš, Vas 27Penkt, Kov 12 10+
2021 kovas
Šeš, Kov 6Penkt, Kov 19 10+
Šeš, Kov 13Penkt, Kov 26 10+
Šeš, Kov 20Penkt, Bal 2 10+
Šeš, Kov 27Penkt, Bal 9 10+
2021 balandis
Šeš, Bal 3Penkt, Bal 16 10+
Šeš, Bal 10Penkt, Bal 23 10+
Šeš, Bal 17Penkt, Bal 30 10+
Šeš, Bal 24Penkt, Geg 7 10+
2021 gegužė
Šeš, Geg 1Penkt, Geg 14 10+
Šeš, Geg 8Penkt, Geg 21 10+
Šeš, Geg 15Penkt, Geg 28 10+
Šeš, Geg 22Penkt, Birž 4 10+
Šeš, Geg 29Penkt, Birž 11 10+
2021 birželis
Šeš, Birž 5Penkt, Birž 18 10+
Šeš, Birž 12Penkt, Birž 25 10+
Šeš, Birž 19Penkt, Liep 2 10+
Šeš, Birž 26Penkt, Liep 9 10+
2021 liepa
Šeš, Liep 3Penkt, Liep 16 10+
Šeš, Liep 10Penkt, Liep 23 10+
Šeš, Liep 17Penkt, Liep 30 10+
Šeš, Liep 24Penkt, Rūgp 6 10+
Šeš, Liep 31Penkt, Rūgp 13 10+
2021 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 7Penkt, Rūgp 20 10+
Šeš, Rūgp 14Penkt, Rūgp 27 10+
Šeš, Rūgp 21Penkt, Rugs 3 10+
Šeš, Rūgp 28Penkt, Rugs 10 10+
2021 rugsėjis
Šeš, Rugs 4Penkt, Rugs 17 10+
Šeš, Rugs 11Penkt, Rugs 24 10+
Šeš, Rugs 18Penkt, Spal 1 10+
Šeš, Rugs 25Penkt, Spal 8 10+
2021 spalis
Šeš, Spal 2Penkt, Spal 15 10+
Šeš, Spal 9Penkt, Spal 22 10+
Šeš, Spal 16Penkt, Spal 29 10+
Šeš, Spal 23Ketv, Lapkr 4 10+
Šeš, Spal 30Ketv, Lapkr 11 10+
2021 lapkritis
Šeš, Lapkr 6Penkt, Lapkr 19 10+
Šeš, Lapkr 13Penkt, Lapkr 26 10+
Šeš, Lapkr 20Penkt, Gruo 3 10+
Šeš, Lapkr 27Penkt, Gruo 10 10+
2021 gruodis
Šeš, Gruo 4Penkt, Gruo 17 10+
Šeš, Gruo 11Penkt, Gruo 24 10+
Šeš, Gruo 18Penkt, Gruo 31 10+
Šeš, Gruo 25Penkt, Saus 7 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 993 EUR
 

+ skrydis nuo 670 EUR
su skrydžiu nuo 1663 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui
Saren Indah 3* (4n.)
Taman Agung 3* (5n.)

993 EUR + skrydis

Ubud Wana Resort 3*+ (4n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3*+  (5n.)

1088 EUR + skrydis

The Payogan 4* (4n.)
Puri Santrian 4*  (5n.)

1415 EUR + skrydis

Jungle retreat by kupu kupu barong 5* (4n.)
Melia Bali 5* (5n.)

1515 EUR + skrydis

Komaneka at Bisma 5* (4n.)
Nusa Dua Beach (5n.)

1719 EUR + skrydis

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra vieni iš labiausiai mūsų rekomenduojamų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 4 nakvynės Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 2 pietūs);
  • Skrydis Singapūras – Balis;
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
  • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 670 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
  • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asm.;
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (kelionė į Uluvatu šventyklą ir kecak šou su vakariene – 45 EUR/asm.);
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
  • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė 173 – 434 EUR/asm.
  • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Išvyka į Komodo salą
  • Išvyka į Lomboko salą
  • Išvyka į Gilio salas 
  • Išvyka į Džokjakartą