Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Balis turiningai

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Balis turiningai

Kelionės akcentai:

  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje – Ubude
  • Išvysite unikalų salos kraštovaizdį – nuo ugnikalnių, iki ryžių terasų 
  • Ilsėsitės viename iš puikiųjų Balio paplūdimio kurortų
  • Atostogų metu būsite apsupti draugiškų ir paslaugių vietinių
  • Rasite ne vieną aktyvaus laisvalaikio leidimo būdą 

Programa

 • Trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? O gal ieškote neišdildomų įspūdžių? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus – spalvotas Balis jūsų laukia! Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras ką veikti!

 • 1 diena

  VILNIUS – DENPASARAS

  Skrydis iš Vilniaus į Denpasarą su persėdimu viename iš Europos miestų.

 • 2 diena

  DENPASARAS – KUTA

  Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta.

  Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu.

  Nusileidę oro uoste būsite pervežti į Kutą. Nakvynė viešbutyje Kutoje.

 • 3 diena

  KUTA – PAČUNGAS – LOVINA (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksite į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu važiuosite link Ulun Danu šventyklos, esančios šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla.

  Pakeliui sustosite Pačunge, kuris garsėja įspūdingu vaizdu į ryžių terasas. Sustosite ir šalia Ulun Danu esančio Bratano ežero, kuris yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Važiuodami link Lovinos sustosite prie Git Gito krioklio. Nakvynė viešbutyje Lovinoje.

 • 4 diena

  LOVINA – UBUDAS (pusryčiai)

  Visi norintieji prieš pusryčius galės vykti pažiūrėti delfinų*. Grįžus į viešbutį lauks pusryčiai, o po jų išsiregistruosite iš viešbučio ir keliausite link Ubudo – kultūrinio ir meno Balio centro.

  Pakeliui sustosite Kintanamio apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria vaizdas į Batūro ugnikalnio ir to paties ežero panoramą. Vėliaus leisitės žemyn link Batūro uosto, iš kur plauksite į Truniano kaimelį (Trunyan), kuris yra žinomas kaip ikihinduistinis animistinis kaimelis. Toliau tęsite kelionę link Ubudo. Atvykimas ir registracija viešbutyje. 

  Vakare (~ 20 val.) norintys  galės su vietiniu gidu leistis į žygį*, kurio metu kopsite į Batūro kalną, nuo kurio ryte stebėsite saulėtekį. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 5 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šiandien jūsų laukia laisva diena. Tie, kurie nenorės ilsėtis, galės rinktis vieną iš papildomų ekskursijų*. 

  Rekomenduojame savarankiškai aplankyti šalia Ubudo esantį Šventąjį beždžionių mišką*, kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas, regėsite šventas skulptūrėles bei pasislėpusias hinduistų šventyklas. 

  Arba galite rinktis smagų plaukimą plaustais Ajungo upe (Ayung)*. Jūsų tikslas – įveikti maždaug 25 upės slenksčius ir krioklius, kanjonus ir urvus. Plaukdami susipažinsite su Balio atogrąžų miškais ir jų augalija. Po plaukimo plaustais, keliausite į restoraną, iš kurio atsiveria graži Ajungo upės panorama.

  Taip pat vakare galite stebėti balinietišką šokių pasirodymą* vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 6 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite apžiūrėti Kavio (Gunung Kawi) – didžiausio ir, manoma, seniausio Balio salos monumento. Sakoma, kad šie memorialai uolose iškalti vienuoliktame amžiuje vietiniams valdovams atminti. Pajuskite didingą praeities dvasią, kuria šios uolos vis dar alsuoja.

  Vėliau aplankysite hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo, kurį jums tikriausiai pavyks pamatyti.

  Vyksite ir į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 7 diena

  UBUDAS – PASIRINKTAS BALIO KURORTAS (pusryčiai)

  Šiandien jūsų lauks pervežimas į pasirinktą viešbutį viename iš Balio pajūrio kurortų. Pakeliui sustosite prie įspūdingų Tegalalango ryžių terasų, Uluvatu šventyklos, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą.

  Uluvatu šventykloje pamatysime daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis „kecak“ šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai.

  Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

  Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

  Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai.

  Nakvynė pasirinktame kurorto viešbutyje.

 • 8 – 10 dienos

  POILSIS BALYJE (pusryčiai)

  Šias dienas jūsų lauks poilsis pajūryje. Nakvynės pasirinktame viešbutyje Balyje.

 • 11 diena

  DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Šiandien atsisveikinsite su Baliu ir būsite pervežti į Denpasaro oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 12 diena

  VILNIUS (pusryčiai)

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai4

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 rugsėjis
Penkt, Rugs 27Antr, Spal 8 10+
2019 spalis
Penkt, Spal 4Antr, Spal 15 10+
Penkt, Spal 11Antr, Spal 22 10+
Penkt, Spal 18Pirm, Spal 28 10+
Penkt, Spal 25Pirm, Lapkr 4 10+
2019 lapkritis
Penkt, Lapkr 1Antr, Lapkr 12 10+
Penkt, Lapkr 8Antr, Lapkr 19 10+
Penkt, Lapkr 15Antr, Lapkr 26 10+
Penkt, Lapkr 22Antr, Gruo 3 10+
Penkt, Lapkr 29Antr, Gruo 10 10+
2019 gruodis
Penkt, Gruo 6Antr, Gruo 17 10+
Penkt, Gruo 13Antr, Gruo 24 10+
Penkt, Gruo 20Antr, Gruo 31 10+
Penkt, Gruo 27Antr, Saus 7 10+
2020 sausis
Penkt, Saus 3Antr, Saus 14 10+
Penkt, Saus 10Antr, Saus 21 10+
Penkt, Saus 17Antr, Saus 28 10+
Penkt, Saus 24Antr, Vas 4 10+
Penkt, Saus 31Antr, Vas 11 10+
2020 vasaris
Penkt, Vas 7Antr, Vas 18 10+
Penkt, Vas 14Antr, Vas 25 10+
Penkt, Vas 21Antr, Kov 3 10+
Penkt, Vas 28Antr, Kov 10 10+
2020 kovas
Penkt, Kov 6Antr, Kov 17 10+
Penkt, Kov 13Antr, Kov 24 10+
Penkt, Kov 20Antr, Kov 31 10+
Penkt, Kov 27Antr, Bal 7 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 639 EUR
 

+ skrydis nuo 750 EUR
su skrydžiu nuo 1389 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbučiuose poilsio metu (10 nakvynių: 1 nakvynė Kutoje, 1 nakvynė Lovinoje, 3 nakvynės Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
  • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių);
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Denpasaras – Vilnius (kaina nuo 700 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~10 EUR BTA draudimas);Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
  • Už papildomą priemoką galima užsisakyti lietuvės kelionės vadovės paslaugas.
  • Vasaros sezono metu skrydžio ir turo kainos gali būti aukštesnės. Teirautis agentūroje.