Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kaip įsigyti kelionę?

spausdinti

- internetu
- nuotoliniu būdu
- agentūroje
- dokumentai

KELIONĖS ĮSIGIJIMAS INTERNETU
poilsinės kelionės iš Lietuvos, aviabilietai, viešbučiai

1 žingsnis. Pasirinkite kelionę naršydami arba paieškos viršutiniame kairiajame kampe pagalba.

2 žingsnis. Jei reikia konsultacijų dėl viešbučio pasirinkimo - susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 673 49760 arba siųsdami užklausą.

3 žingsnis. Jei išsirinkote Jus dominantį viešbutį pasirinkite dominančią datą, kambarį, maitinimą ir pereikite prie UŽSAKYMO:

  • - suveskite keliaujančiųjų asmens duomenis
  • - susipažinkite su kelionės sutartimi ir pažymėkite, kad susipažinote
  • - pasirinkite apmokėjimo už kelionę būdą
  • - padarykite automatinį mokėjimą per savo internetinį banką, kreditine kortele arba paprastu pavedimu. Jei darysite automatinį pavedimą - pinigus į SWEDBANK mokėsite tiesiai UAB ''Kelionių akademija'', o per kitus bankus surinks UAB EVP international - mokėjimų surinkimo kompanija. Jei darysite paprastą pavedimą - jį reikės darti į UAB "Kelionių akademija" sąskaitą, kurią gausite el. paštu padarę užsakymą.
    Jūsų užsakymas pilnai įsigalios tik po apmokėjimo padarymo.

4 žingsnis. Į Jūsų nurodytą elektroninio pašto adresą bus atsiųstas Jūsų užsakymas su visomis detalėmis.  Jei pasirinkote atsiskaitymą paprastu pavedimu arba grynais - pagal šį užsakymą reikės padaryti avansinį ir galutinį apmokėjimus.

5 žingsnis. Gavę Jūsų avansinį apmokėjimą iš karto bus padarytas kelionės užsakymas. Poilsinės kelionės atveju viešbutis patvirtinamas per 1-3 dienas nuo užsakymo padarymo. Apie viešbučio patvirtinimą Jūs būsite informuotas automatinės sistemos žinute arba el. laišku.

6 žingsnis. Po viešbučio patvirtinimo automatinė sistema paprašys Jūsų sumokėti galutinę sumą arba vienas iš mūsų vadybininkų atsiųs laišką su išankstine saskaita galutiniam mokėjimui ir informuos apie tai, kad Jūsų viešbutis jau patvirtintas.

KELIONĖS ĮSIGIJIMAS NUOTOLINIU BŪDU

1 žingsnis. Išsirinkite kelionę.

2 žingsnis. Susisiekite su mumis tel. 8 673 49760 mes patikrinsime, ar šioje kelionėje dar yra laisvų vietų arba pateiksime alternatyvius pasiūlymus.

3 žingsnis. Jūsų el. pašto adresu arba faksu atsiųsime išankstinę sąskaitą apmokėjimui bei kokie duomenys reikalingi kelionės sutarties suformavimui.

3 žingsnis. Atsiųskite mums faksu arba el. paštu duomenis kelionės sutarčiai ir padarykite pavedimą už kelionę. Taip Jūs patvirtinsite kelionės užsakymą. Gavę pavedimą ir duomenis, iš karto faksu arba el. paštu išsiųsime Jums iš mūsų pusės pasirašytą kelionės sutartį.

4 žingsnis. Gavę kelionės sutartį, Jūs pasirašysite ir išsiųsite mums atgal faksu arba el. paštu.

KELIONĖS ĮSIGIJIMAS AGENTŪROJE

1 žingsnis. Susisiekite su mumis tel. 8 673 49760 , atsiųsdami užklausą arba užeikite pas mums ir mes padėsime Jums išsirinkti kelionę bei patikrinsime, ar šioje kelionėje dar yra laisvų vietų arba pateiksime alternatyvius pasiūlymus.

2 žingsnis. Mūsų biure užsakysime kelionę, sudarysime ir pasirašysime kelionės sutartį.

3 žingsnis. Sumokėsite visą kelionės kainą arba avansinį mokėjimą už kelionę grynais, o jei neturite tokios galimybės išrašysime išankstinę saskaitą, kurią galėsite apmokėti pavedimu arba banke.

DOKUMENTAI

Kelionės sutartis. Sutartį sudaro vienas iš keliautojų. Užsakant kelionę internetu taip pat pasirašome kelionės sutartį, kurią persiunčiame elektroniniu paštu arba faksu.

Kelionės dokumentai. Vykstant į kelionę, kelionės sutartis nereikalinga. Vykstant į poilsines keliones lėktuvu reikia turėti skrydžio elektroninius bilietus bei viešbučio dokumentus. Poilsinių kelionių dokumentai atsiunčiami elektroniniu paštu arba galima atsiimti agentūroje 3-7 d. prieš kelionę.