Visas Vietnamas su poilsiu

Kelionės akcentai

 • 2025 03 07 ieškoma bendrakeleivė, kreiptis į vadyb. Igną tel. nr. +37067013224
 • Hanojuje stebėsime senas tradicijas išlaikiusį lėlių teatro spektaklį ant vandens
 • Autobusu važiuosime į kalnuotą Sapos regioną susipažinti su autentiška kultūra ir vietinėmis gentimis
 • Halongo įlankoje plauksime tyrinėti vaizdingų uolų ir vidinių urvų
 • Turėsime galimybę pasivaikščioti unikaliuoju rankų efektą sukuriančiu Auksiniu tiltu
 • Irsimės siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltoje
 • llsėsimės viename iš geriausių šalies kurortų – Fan Tiete, garsėjančiame siaurais balto smėlio paplūdimiais
 • Visos nakvynės viešbučiuose ir laive!
Nuo2098
2024 10 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 2998
Dėmesio! Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje, neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

INGRIDA

Kai keliautojai paklausia, kuri šalis man labiausiai patinka, galiu tik šypsodamasi atsakyti klausimu: „O kurį vaiką Jūs labiau mylite? Pirmagimį? Gal jaunėlį?“ Kiekviena šalis turi savo kaprizų, savo stebuklų. Kiekvienoje kultūroje atrandu savitą, nepakartojamą žavesį, kuris atsiskleidžia pačiais ekstremaliausiais, įsimintiniausiais kelionių momentais, kai per kūną bėgioja šiurpuliai, kai įspūdis užima kvapą, kai iš jaudulio norisi užsimerkti. Ir kuo atviresne širdimi atveri pasirinktos šalies duris – tuo nuoširdžiau ją pamilsti. Šiandien noriu pakviesti apsilankyti Vietname.  

Ingrida kelionių vadove pradėjo dirbti dar 2010 m. Tuomet, užklupus ekonominei krizei, nusprendė kardinaliai pakeisti veiklos sritį. Archeologijos mokslus baigusi Ingrida tiesiog dievina geras istorijas, bendravimą su žmonėmis ir gamtą, todėl šalių, kuriose ji yra dirbusi kelionių vadove, sąrašas yra platus. Jame telpa Egiptas, Turkija, Kinija, Šiaurės Indija, Šri Lanka, Nepalas, Tibetas, Gruzija, Jordanija  ir – Vietnamas.

 

JUSTINA

 

„Užaugau viename iš tų miestelių, kur visi vieni kitus pažįsta ir kiekvienas kampas apžiūrėtas šimtus kartų. Jau vaikystėje man norėjosi daugiau nuotykių, tad pasinerdavau į nuotykių knygas ir mintimis keliaudavau į tolimus kraštus. Tad dabar sakau, kad savo gyvenimą kuriu tokį, kad būtų vertas knygos“.
Nuo Kaukazo kalnų, iki Arkties tundrų, Justinai teko gyventi ir keliauti po daugiau nei 50 šalių. Kiekvienas aplankytas kraštas yra ne tik galimybė išmokti apie ten gyvenančius žmones, bet ir apie save. Visos pasaulio vietovės turi savo magiją, tačiau labiausiai Justina jaučiasi savimi toliau nuo Vakarietiško pasaulio, kur žmonės paprastesni, gamtos daugiau, o kultūra labai gyva. Justina tiki, kad gyvenant svarbiausia priimti žmones atvira širdimi, daryti tai, ką labiausiai mėgsti, ir būti tokiam, kokį nori matyti šį pasaulį. Energija, kurią mes siunčiame pasauliui, pasaulis atsiunčia atgal.

 

 

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius 20:00 – 00:05 Stambulas 02:20 – 15:25 Hanojus  (+1 diena)

Hošiminas 21:40 – 05:00 Stambulas 09:10 – 11:10 Vilnius  (+1 diena)

 

1
diena
VILNIUS – HANOJUS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.
dienos
HANOJUS
Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų bei su lietuviškai kalbančiu vadovu pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 

dienos
HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)
Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum) (lankymas iš išorės). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė ir memorialinis kompleksas įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho aikštėje. Pasivaikštinėsime po prancūzų įkurtą Indokinijos gubernatoriaus parką, kuriame dirbo ir gyveno pats Ho Ši Minas, išvysime kolonijinius prancūzų laikotarpio pastatus ir Vietnamo didžiojo lyderio naudotų automobilių kolekciją bei vasaros vilą. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Toliau keliausime pasižiūrėti tradicinio Vietnamo lėlių teatro spektaklio ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi šalį lankančius turistus. Nuostabus potyris po spektaklio bus aplankyti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto –  Literatūros  šventyklos (Temple of Literature) kompleksą.  Lankysime vieną įspūdingiausių ir unikaliausių Hanojaus vietų – Nefritinio kalno šventyklą (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Po pietų pervežimas (300 km, ~6 val.) į kalnų vietovėje esantį  Sapos miestą. Atvykus lauks laisvas laikas susipažinimui su vakarine miestelio erdve ir ypatumais.  Nakvynė viešbutyje Sapoje.
dienos
SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS  (pusryčiai)
Po pusryčių pėsčiomis (~7-8 km) iškeliausime pažindintis su vietinėmis hmongų, raudonųjų dao ir kt. etninėmis tautelėmis, gyvenančiomis aplink Sapą terasose išsidėsčiusiose sodybėlėse ir slėniuose susikūrusiuose kaimuose. Lankome Laukajaus (Lao Cai) kaimelį, kur žmonės gamina vietinius vanilės kvapo smilkalus, vietinio akmens raižytas skulptūrėles,  Tavano (Ta Van) kaimelį ir jame esančią pradinukų mokyklėlę-darželį, po pietų keliaujame į Kat Kato (Cat Cat) kaimelį, kuriame stebime vietos šokėjų pasirodymą. Išvysime, kaip atrodo vytinta buivoliena, kepti paukšteliai, įvairūs vietiniai suvenyrai, indigo spalvos hmongų dažyta lininė tekstilė ir daugelis kitų įdomybių. Daug laiptelių, kaimo keliukų, į purvą įsibridusių buivolų, vaikučių basomis kojytėmis ir terasos, terasos, terasos... Nakvynė viešbutyje Sapoje.

5
diena
 SAPA – HANOJUS (pusryčiai)
Papusryčiavę keliaujame apžiūrėti vietinio kaimiško Sapos turgaus, kur pardavinejama gausybė artišokų lapų, daržovių, varlių, juodųjų vištų, buivolų, šuns mėsos. Specifinė patirtis, kuri priartina prie vietinių žmonių realijų. Vėliau važiuojame tyrinėti Hoang Lien nacionalinio parko: kylame link ūkanose paskendusių „Dangiškųjų vartų“ (pakeliui, jei leidžia oro sąlygos, galime išvysti aukščiausią Indokinijos pusiasalio viršukalnę Fan Si Pangą (3143 m)), kur visai neseniai yra pastatyta nauja puošni budistinė šventykla su nedideliais takeliais ir juos sergstinčiais mitologiniais personažais. Pasižiūrėję „Dangiškuosius vartus“, važiuojame link Sidabrinio vandens krioklio (Thac Bac), išilgai kurio veda laipteliai, leidžiantys pasiekti vaizdingesnes krioklio atkarpas ir pereiti tiltelį. Po pietų keliaujame į Hanojų (300 km, ~6 val.). Ten norintieji vakarą leidžia senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 
6
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame link Pietų Kinijos jūros – Halongo įlankos (Ha Long Bay) (180 km, ~4 val.). Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.  Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

7
diena
HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HOI ANAS  (pusryčiai, pietūs)
Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir šiek tiek laisvo laiko mėgavimuisi praplaukiamomis uolomis. Iš uosto vykstama į Hanojaus oro uostą. Skrydis į Centrinį Vietnamą – Danangą (Danang). Nuskridus mūsų lauks pervežimas iki nepakartojamo šviesų ir žibintų miesto Hojano (Hoian), kuris jau apie 500 metų skaičiuoja savo, kaip pirklių, šilko, tekstilės ir transkultūrinio miesto istoriją. Vakarinis pasivaikštinėjimas po žibintais apšviestas senamiesčio gatveles, laisvas laikas apsilankyti naktiniame turguje, nukeliauti į šansone ar airiškomis melodijomis viliojančias jaukias kavinaites, pasiplaukioti Thubono upe plukdančiomis valtelėmis su ryškiais žibintais ir susilieti su visur tvyrančia ypatingo jaukumo kolonijine atmosfera. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.
8
diena
HOI ANAS – AUKSINIS TILTAS (pusryčiai)
Šiandien lauks pažintis su Hoi Ano (Hoian) miestu. Neaplenksime čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Japanese Covered bridge), kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių, pasigrožėsime Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Taip pat lankysime vieną iš neįkainojamų kelis šimtus metų skaičiuojančių medinių namų (Tan Ky), kuris nuo seno priklausė kinų pirkliams ir dabar yra valdomas jų ainių. Popiet  siūlome ekskursiją prie Auksinio tilto (Cau Vang). Kad jį pasiektume, turėsime važiuoti link ilgiausių pasaulyje vientisų Ba Na keltuvų, kurių bendras ilgis siekia daugiau nei 5 km, keliančių į Anamo kalnus (Truong Son). Kilimas keltuvu į pusantro kilometro aukštį su atsiveriančiomis įspūdingo grožio Danango, džiunglių ir jūros panoramomis suteikia peno net ir patiems gurmaniškiausiems keliautojams. Dar prancūzų grandiozinio projekto, įgyvendinto prieš šimtą metų, idėja 2018 m. buvo reorganizuota į naują unikalų sprendimą, kurį sudaro vadinamasis Auksinis tiltas, skirtas pėstiesiems, ir visu savo 150 m ilgiu bei didelių virš kalnų ir miškų iškilusių bei tiltą laikančių rankų efektu sukuriantis sunkiai nusakomą įspūdį. Grįžimas į viešbutį Hoi Ane. Laisvas laikas. Apsilankykite Hoi An Lune centre, esančiame Hoi An širdyje, Teh Dar šou*,  ir mėgaukitės akrobatinių pasirodymų, genčių muzikos ir šokių vakaru.  Žiūrėdami „Teh Dar Show“  sužinosite daugiau apie Vietnamo kultūrą per meną.

9
diena
HOI ANAS – HUJĖ  (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks dar viena smagi patirtis: persėsime į tradicinius vietnamietiškus žvejybinius luotus ir plauksime kanalais tarp palmių giraičių, žvejodami krabus. Po pietų išvyksime link Hujė (Hue) (110 km, ~3 val.). Važiuosime link „Penkių elementų kalnų“, kur lankysime savo urvais ir tūkstančio metų senumo šventvietėmis garsėjantį Vandens kalną. Puikios patirtys lipant natūralaus spalvoto marmuro laiptais, užsukant į nedidelį budistinį vienuolyną, žavintis čampų palikimu ir ypatingais vaizdais nuo kalno viršaus. Pasižiūrinėję vietos meistrų akmeninių šedevrų, keliausime link „Debesų jūros“ (Hai Van) perėjos. Pervažiavę kalnus, stabtelėsime gražiajame Lang Ko paplūdimyje, nuo seno garsėjančiame gausybe gandrų ir austrėmis. Vakare pasieksime imperatoriškąją Vietnamo istorinę sostinę Hujė. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje Hujė.
10
diena
HUJĖ  – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Po pusryčių - laukia žavinga ir romantiška kelionė privačiame kruiziniame laive Kvepalų upeje. Aplankytumėte ponios pagodą (Thien Mu pagodą) ir įspūdingą buvusio imperatoriaus Minh Mango kapą. Toliau pamatysite buvusią karališkąją rezidenciją – Uždraustąjį miestą, kuris dabar įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat aplankysite gražų sodo namelį, kuris kadaise priklausė karališkiesiems asmenims, ir mėgausitės rafinuota buvusios Vietnamo sostines atmosfera. Vėliau atvyksite į oro uostą skrydžiui į Hošiminą. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Hošimine.
11
diena
HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai)
Iš paties ryto iškeliausime į garsųjį Vietnamo karą menančius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels), kurie yra toje džiunglių teritorijoje, kur vyko kovos tarp vietnamiečių ir amerikiečių. Pasivaikštinėsime po dioksino poveikio ataugusį mišką, matysime vis dar išlikusius Vietnamo partizanų išraustus tunelius, išvysime kokių įvairių rūšių spąstų ir gudrybių buvo prigalvota, siekiant apsisaugoti nuo Amerikos invazijos Indokinijoje. Norintieji už papildomą mokestį galės pašaudyti iš senoviškų automatų specialiai tam skirtoje erdvėje*. Ragausime partizanų arbatos, pajusime laukinių bulvių skonį ir bent maža dalele suvoksime, kas dėjosi šiame regione iki 1975 m. Grįžus mūsų lauks ekskursija Hošimine: seniausias mieste Ben Thanho turgus, Notre Dame katedra ir Dievo Motinos paminklas, Prezidento rūmai (iš išorės), senasis prancūzų palikimas – Pašto pastatas. Vakare laisvas laikas apsipirkimams bei pasivaikštinėjimui vakarietiškiausiame Vietnamo mieste. Nakvynė viešbutyje Hošimine.
12
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių išvyksime prie įspūdingos Indokinijos pusiasalio upės Mekongo (70 km, ~2 val.), kurios delta gali didžiuotis vienintelis Vietnamas. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu, kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosime, kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso, ragausime ten augančius vaisius, užpiltinės ant kobros. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies, pavadinimu „Dramblio ausis". Esant galimybei aplankysime gyvačių veislyną. Vakarop mūsų lauks pervežimas į Fan Tieto kurortą (Phan Thiet) (270 km, ~5 val.). Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

13 – 14
dienos
POILSIS FAN TIETO KURORTE (pusryčiai)
Fan Tietas – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje  Fan Tieto kurorte.

15
diena
FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (200 km, ~5 val.).
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2098
2024 10 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 2998

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Visas Vietnamas su poilsiu

Gyta
2024-04-25
10
Viskas patiko. Kelionė į Vietnamą puiki, lūkesčiai pasiteisino. Pamatėme nuostabią gamtą, susipažinome su istorija bei turėjome poilsio akimirkų. Patiko viskas. Gidė Ingrida nuostabi. Dėkoju Kelionių Akademijos organizatoriams. Rekomenduoju šią kelionę visiesms.
Genovaitė
2024-04-06
10
Labiausiai patiko plaukimas Halongo įlankoje, įspūdinga gamta, uždraustas miestas Hujė, tai Vietnamo istorija, Hoianas-auksinis tiltas, labai gražūs sodai. Programa puiki, išpildyta pilnai. Kelionės vadovė nuostabi! Vietinių gidų darbas irgi geras.
Justina
2024-04-02
10
Bendravimas su Igna buvo aiškus ir paprastas, gavau visus atsakymus į klausimus. Daugiausia viešbučiai paprasti, tačiau patogioje lokacijoje. Išsiskyrė viešbutis - spa Hojane - nuostabus spa, kieme yra baseinas. Poilsiui rinkomės Phu Hai resort viešbutį. Švari pakrantė, visa viešbučio teritorija prižiūrėta, daug žalumos, palmių. Labai malonus personalas, skanus maistas pusryčiams bei iš meniu. Tik masažas šiek tiek nuvylė
Justina
2024-03-15
10
Ryžių terasos ir kalnai atrodo įspūdingai net tada, kai nežydi. Labai patiko Halongo įlanka ir plaukimas bei nakvynė laivelyje, plaukimas apžiūrėti uolų. Vidurio Vietname išsiskyrė Hue su išlikusiu imperatorių miestu. Pietuose patiko Ku či tuneliai ir gido papasakota karo istorija. Vietnamo partneriai puikūs, visuomet laukdavo transportas, niekada nevėluodavo, viskas vyko laiku ir mums laukti nei pervežimų ar plukdymų, nei iš anksto užsakytų pietų nereikėjo. Visi gidai buvo geri, išsiskyrė šiaurės ir pietų Vietnamo gidai, labai šnekūs ir malonūs. Nuostabi kelionės vadovė Ingrida rūpinosi kiekvienu keliaujančiu, išvertė nesuprantantiems iš rusų kalbos į lietuvių. Išsamiai atsakydavo į keliautojų klausimus, patarė ką parvežti lauktuvių, kur geriausia viską pirkti. Tolerantiška ir atidi kiekvienam, visuomet su šypsena. Viskas puikiai sustyguota.
Virginija
2024-02-16
10
Viskas patiko. Maloniai stebino Vidurio Vietnamo tvarkingi lankomi objektai ir bendra švara. Kelionės vadovę Ingridą vertiname labai gerai. Nuoširdi, labai atsidavusi savo darbui. Vietiniai gidai gana skirtingi, bet kiekvienas turi savo pliusų ir minusų.
Toma
2024-02-12
9
Kelionės vadovė Ingrida visos kelionės metu rūpinosi kiekvienu keliaujančiu, nesuprantantiems rusiškai - viską vertėjavo, visada pasitikdavo ir lydėdavo mus su šypsena, gera nuotaika. Visus iškilusius klausimus atsakydavo. Džiaugėmės, kad būtent tokio nuoširdaus, atsakingo ir rūpestingo žmogaus lydimi galėjome leistis į kelionę po Vietnamą. Puiki gidė!:)
Keliautojas
2024-01-02
10
Įspūdžiai puikūs! Tikrai pranoko lūkesčius. Labai patiko Halongo įlanka, Sapa, Auksinis tiltas, Hujė ir Hoi Ano miestas. Su kelionės tempu viskas gerai. Tačiau galėtų trumpinti temas apie karą ir galėtų nevykti į zoologijos sodą, taip liktų laisva diena prie pabūti prie jūros. Gidė Ingrida nuostabi. Keliaujame su ja jau ne pirmą kartą. Labai rūpestinga, optimistė, paslaugi ir turinti humoro jausmą. Viešbučiai taip pat buvo geri. Rekomenduojame kelionę nes viskas yra pasirūpinta nuo-iki.
Keliautojas
2024-01-02
9
Įspūdžiai labai geri. Labiausiai patiko Halongo įlanka. Nepatiko jog buvo per daug skirta laiko senoviniams pastatams. Kelionės tempas nebuvo nei per greitas nei per lėtas. Kelionės vadovės darbas puikus. Viešbučiai taip pat patiko.
Keliautojas
2024-01-02
10
Tiek nesitikėjau! Kelionę vertinčiau 10 balų! Labiausiai patiko Halongo įlanka, Sapa, Hoi Anas ir dar daugiau. Nepatiko jog buvo kalbama apie karo temą gana daug. Viešbučiai irgi buvo geri. Ingrida labai maloni ir atsižvelgia į visų poreikius, lydi visą kelionę.
Keliautojas
2024-01-02
9
Įspūdžiai puikūs. Labiausiai patiko Rankų tiltas ir ne tik, viskas buvo įspūdinga. Tačiau nelabai patiko prezidentūra. Kelionės tempas per didelis, reikėtų bent vienos dienos atsikvėpti. Turėjome nuostabią gidę Ingridą. Viešbučiai pranoko lūkesčius. Nuostabūs! Norėjosi daugiau vietinio gido informacijos apie šalies ekonomiką, religiją, išteklius.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Vietnamą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

Apgyvendinimas 5* viešbučiuose

PHU HAI RESORT

Kaina asmeniui 2098 EUR + skrydis 

(Deluxe room kambarys)

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA

Kaina asmeniui 2220 EUR + skrydis 

(Nova Deluxe room kambarys)

ANANTARA MUI NE RESORT

Kaina asmeniui 2460 EUR + skrydis 

(Standartinis kambarys)Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4 * viešbučiuose bei laive turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje, 2 nakvynė Hoi Ane, 1 nakvynė Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės Fan Tiete);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 4 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Danangas, Hujė – Hošiminas;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
 • Vietnamo viza.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (kaina 950 – 1200 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (šaudymas iš senovinių automatų Ku Či – 1-2 USD/asm.; Teh Dar Show – 45 USD/asm.); 
 • Priemoka už vienvietį kambarį, poilsio metu pasirinkus: Phu Hai Resort 4* – 460 EUR, Bamboo Village Beach Resort & Spa 4* – 550 EUR, Anantara Mui Ne Resort 5* – 760 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai – ~6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės pageidavimą).
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė – Ingrida arba Justina. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1800 km.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fan Tieto kurorte
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą (2 n./3 d.)

Apgyvendinimo variantai

PHU HAI RESORT 4* »

Kambario tipas: Deluxe room

Viešbučio vieta: Įsikūręs ramioje Fan Tieto kurortinėje zonoje, 10 km iki Fan Tieto, 200 km iki Hošimino, ant jūros kranto.

Viešbutis: Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvenyrų parduotuvė. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA 4* »

Kambario tipas: Nova Deluxe

Viešbučio vieta: Įsikūręs Fan Tieto kurortinėje zonoje, 7 km nuo Fan Tieto miesto, 7 km iki Nė, ant jūros kranto. Šalia rasite gatvę su kavinėmis, restoranais, parduotuvėmis.

Viešbutis: Viešbutyje yra 2 baseinai, tarptautinių ir azijietiškų valgių restoranas „Strawy“, SPA centras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Sode žaliuojančios augalijos apsuptyje įrengtuose ir mediniais bei bambukiniais baldais apstatytuose viešbučio numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus ir telefonus. Viešnagės metu galėsite paskaityti bibliotekoje, pasportuoti jogos studijoje arba treniruoklių salėje, bei naudotis automobilių nuomos ir skalbimo paslaugomis.

ANANTARA MUI NE RESORT 5* »

Kambario tipas: Premier room

Viešbučio vieta: įsikūręs buvusioje kokoso plantacijoje, turintis net 200 m paplūdimio su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą.

Viešbutis: Ant jūros kranto esantis viešbutis siūlo gausybę paslaugų bei patogumų – nemokamą WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsaugą, kasdienį patalpų tvarkymą, fakso aparatą, dovanų/suvenyrų parduotuvę, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, golfo lauką. Viešbutyje yra treniruoklių salė su vaizdu į ramų sodą. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, nemokama tirpi kava, nemokama arbata, nemokamas sutiktuvių gėrimas, šlepetės. Tai pat kambariuose yra „pagalvių meniu“, itin didelės akmeninės vonios, seifas, mini baras.

Kelionės užsakymas

Nuo
2098

+ skrydis apie: 900 visiems su skrydžiu: 2998
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Renkama papildoma grupė
Portugalijos klasika
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Vietnamas ir Kambodža su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis Vietnamas su poilsiu Fukuoko saloje
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.