6 naktų upės kruizas Senos upe po Prancūziją iš Paryžiaus

Nuo2104
2024 08 07 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 150
su skrydžiu: 2254
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Plaukite vienomis geriausių upių kruizų kompanijų Senos upės kanalais iš Paryžiaus, pamatykite naujai šį kraštą, atraskite istorinius paveldus, pilis ar naujas šampano rūšis. Kelionės metu gyvensite komfortabiliuose kambariuose, valgysite gurmanišką maistą ir gėrėsitės Senos upės vaizdais ant laivo denio. Kelionė nedidelėje jaukioje grupėje žmonių, su kuriais kartu leisitės į numatytus turus iš laivo.

 

# DAY CRUISE PORT AT FROM
1 Wed Paris - France    
2 Thu Paris - France   13:30
2 Thu Evry - France 18:30  
3 Fri Evry - France   08:30
3 Fri Melun - France 13:30 14:00
3 Fri Saint Mammes - France 18:00  
4 Sat Saint Mammes - France   08:30
4 Sat Melun - France 12:30  
5 Sun Melun - France   08:30
5 Sun Evry - France 13:30 13:00
5 Sun Paris - France 18:30  
6 Mon Paris - France    
7 Tue Paris - France    

 

Peniche MS Deborah

 

Tylos magija. Kruizai „CroisiEurope“ kanalais – tai kelionės su asmeniškumu, nostalgiškos ramybės oazės ir idiliški kraštovaizdžiai. Nedidelėje bendraminčių grupėje kirsite ramius Prancūzijos kanalų vandenis. Atraskite upės kruizo ramybę šiuolaikiškame Péniche laive – mes nelegaliai pabėgsime nuo kasdienio gyvenimo Prancūzijos kanalais. Užraktų ir tylos simfonija. Išskirtiniai maršrutai, išskirtinė virtuvė ir puikus aptarnavimas nedideliame rate! 

 

Présentation du MS Deborah de Croisieurope (youtube.com)

 

1
diena
PARYŽIUS, PRANCŪZIJA
Savarankiškas atvykimas į romantiškąjį Paryžių.  Prancūzijos sostinė, didžiausias miestas ir departamentas. Miestas pastatytas Senos upės vingyje, abiejuose upės krantuose. Paryžius visame pasaulyje gerai žinomas dėl gausybės istorinių paminklų (Eifelio bokštas, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, Dievo motinos katedra, Luvras ir kt.) bei savo unikalios kultūros. Keleiviai laukiami laive nuo 18:00 val. Paryžiuje Grenelle prieplaukoje. Šį vakarą vakarienės metu plauksime per Paryžių, kad pamatytume romantišką naktinį šviesos miestą. Liksime nakvoti Bersio prieplaukoje. Naktis laive. Skrydžiai neįskaičiuoti, bet galime priderinti pagal jūsų poreikius ir pasiūlyti patogiausius nuvykimo variantus.
2
diena
PARYŽIUS, PRANCŪZIJA
Įskaičiuota ekskursija ryte: panoraminė ekskursija ir pasivaikščiojimas Paryžiuje. Mūsų kelionė po miestą nuves jus į kai kurias svarbiausias sostinės vietas: Respublikos aikštę, didžiuosius bulvarus, Garnier rūmus, Madeleine bažnyčią, Vandomo aikštę ir Luvrą. Išvykę iš Karališkųjų rūmų, eisime unikaliomis Paryžiaus gatvelėmis, kuriose šurmuliuojančio miesto širdyje gyvena savitas gyvenimas. Galerijos išlaikė savo žavesį, bet šių dienų menininkai tokie, kaip Shiseido, Jean-Paul Gauthier ir Stella McCartney, suteikia savitą tam tikrą klasę. Popietę praleisime plaukdami į kitą uostą, o popietės pabaigoje atvyksime į Evry. Laisvas vakaras savarankiškam pasivaikščiojimui. Naktis laive.

3
diena
EVRIS – MELUNAS – ŠV. MAMES, PRANCŪZIJA
Rytą praleisime plaukdami link Melun. Atsisėskite ir mėgaukitės nuostabiu kraštovaizdžiu palei Senos upę. Po pietų prisijunkite prie ekskursijos po Fontenblo rūmus ir nuostabius jų sodus. Visi Prancūzijos karaliai ir karalienės vienu ar kitu metu ėjo per Fontenblo. Pilis yra unikalus rezidencijos, kuri buvo nuolat apgyvendinta daugiau nei aštuonis šimtmečius, pavyzdys. Prancūziški sodai, fontanai ir gėlynai sugrąžins jus į rūmų šlovės dienas. Taip pat aplankysime kosmopolitinį miestelį, kuris iškilo aplink pilį, kad užbaigtume kelionę. Po apsilankymo grįšime į laivą. Liksime uoste per naktį. Po vakarienės laisvas vakaras. Naktis laive.

4
diena
MELUNAS – ŠV. MAMES, PRANCŪZIJA
Išvyksime autobusu į Troyes, vieną gražiausių viduramžių miestų Prancūzijoje. Istorinė miesto širdis perpildyta žavių fachverkinių namų, datuotų 16 a. ir puoštų gyvomis spalvomis. Eidami pro daugybę Renesanso laikų viešbučių, siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir slaptais koridoriais, vedančiais į mažus vidinius kiemus, jus nudžiugins spalvingi, tačiau autentiški medžio ir akmens fasadai. Nereikia praleisti didingos miestelio katedros! Tikras kaleidoskopas Troyes yra žinomas kaip „tūkstančio spalvų miestas“. Prieš leisdamiesi į turistinį Šampano maršrutą, šiandien mėgausimės pietumis restorane. Keliausime nuostabiais kraštovaizdžiais, kuriuose vynmedžiai, miškai ir plynaukštės susipina su vaizdingais kaimais, nuves mus į vyno rūsį, kur, žinoma, paragausime šampano*. Grįšime į Meluną. Laisvas vakaras. Nakvynė laive.

5
diena
MELUNAS – EVRY – PARYŽIUS, PRANCŪZIJA
Šį rytą grįšime į kelią link nuostabios Château de Vaux-le-Vicomte. Nicolas Fouquet užsakymu pilį suprojektavo žinomi menininkai, tokie kaip architektas Le Vau, tapytojas Le Brunas ir kraštovaizdžio kūrėjas Le Nôtre, kurie visi labiausiai žinomi dėl to, kad yra legendinių Versalio rūmų, pastatytų po subalansuotos didybės, kūrėjai. Ši pilis ne tik įkvėpė Liudviką XIV, bet ir buvo pagrindinė nuoroda visoje Europoje daugiau nei šimtmetį. Visą popietę praleisime plaukdami į Paryžių ir liksime nakčiai Austerlitz prieplaukoje. Naktis laive.

6
diena
PARYŽIUS, PRANCŪZIJA
Šį rytą per ekskursiją su gidu atrasite Saint-Germain-des-Prés rajoną. Laisva popietė. Grįšime laive šventinės vakarienės. Naktis laive.

7
diena
PARYŽIUS, PRANCŪZIJA
Mėgaukitės paskutiniais savitarnos pusryčiais laive prieš išlipdami 9.00 val. Skrydis namo.
Nuo2104
2024 08 07 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 150
su skrydžiu: 2254

Apie Prancūziją

Prancūzija – šalis Europos pietvakariuose, Europos Sąjungos bei NATO narė. Pietuose ribojasi su Ispanija ir Andora, šiaurėje su Vokietija, Belgija, Liuksemburgu ir Šveicarija, o rytuose — su Italija ir Monaku. Prancūzijos krantus skalauja Atlanto vandenynas bei Viduržemio jūra.Prancūzijos kultūra neabejotinai yra viena iš didžiausių, seniausių ir svarbiausių Europos kultūrų. Prancūzijos kultūrinis va

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Data 2024 08 07 - 13 Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese – 2104 EUR
Data 2024 08 14 - 20  Dvivietė kajutė su langu vienam asmeniui, apsigyvenant dviese – 2104 EUR

Į kainą įskaičiuota:

 • Uostų mokesčiai;
 • Nurodytas 6 naktų upės kanalais kruizinis maršrutas;
 • Apgyvendinimas kajutėje su langu;
 • Pusryčiai (bufetas), pietūs ir vakarienės;
 • Gėrimai maitinimo metu ir prie baro (išskyrus gėrimus iš specialaus meniu);
 • GALA vakaras ir pasitikimo gėrimas;
 • Nemokams WIFI laive;
 • Galimi dviračiai iš laivo;
 • Aprašyti turai programoje;
 • Pramogos laive.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai – apie 150 EUR/asm;
 • Savarankiškas nuvykimas oro uostas-uostas-oro uostas;
 • Nakvynės viešbutyje prieš/po kruizo (pagal poreikį) ;
 • Savarankiškas uostų lankymas;
 • Gėrimai iš specialaus meniu (premium rūšys ir specialūs vynai), gėrimai turų metu ar pervežimo metu;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Dėl mūsų keleivių saugumo laivo kapitonas ir įgula gali nuspręsti pakeisti navigacijos maršrutą.
 • (1) Atsižvelgiant į prieinamumą prieplaukoje, sustojimas Austerlitz prieplaukoje gali būti pakeistas.

Kelionės užsakymas

Nuo
2104

+ skrydis apie: 150 visiems su skrydžiu: 2254
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės