Kruizas po Persijos įlanką su MSC Euribia, aplankant JAE, Bahreiną ir Katarą

Kelionės akcentai

 • Vienos kelionės metu aplankysime 3 šalis ir 5 skirtingas vietoves
 • Pamatysime pasaulyje aukščiausius pastatus, modernius prabangius miestus
 • Lepinsimės saulės spinduliais privačioje saloje
 • Keliausime 5* viešbutyje ant vandens – nauju moderniu MSC EURIBIA kruiziniu laivu
 • Laive įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salės ir dar daug visko
 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
Nuo1949
2025 01 15 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 2499
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Apsigyvenkime naujame ir moderniame MSC kruizų kompanijos laive MSC EURIBIA 5* - viešbutyje ant vandens ir aplankykime 5 skirtingas vietoves tik kartą išsikrovę lagaminus. Nuo įspūdingų prabangių didmiesčių ir rekordus mušančių pastatų iki dykumoje įsikūrusių beduinų, nuo plačių smėlėtų paplūdimių iki Arabijos fiordų, nuo puošniausių mečečių iki vietinių prekeivių turgaus aikščių – tiek daug kontrastų galima atrasti tik keliaujant Persų įlanka. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, gurmaniškas maistas ir kiekvieną dieną patiriami vis nauji įspūdžiai.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE

 

Eglė Likaitė

Mylėjau ir myliu visą pasaulį, visas šalis, bet užteko vieno, to pirmo karto, patekti į arabiškus kraštus ir dykumas, kad suprasčiau - tai mano vietos. Paslaptingos gentys, ateities miestai, poezija, simboliai ir džinai viskas sutelpa dykumose ir šalia jų esančiose šalyse. Važiuojam pažinti mažai pažįstamo. Bus tikrai įdomu.

 

1
diena
VILNIUS – DUBAJUS (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos avialinijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai)
Nusileisime anksti ryte ir vyksime tiesiai į viešbutį. Pailsėję po pietų pradėsime pažintį su Dubajumi. Per pastarąjį dešimtmetį Dubajus buvo smarkiai transformuotas į prabangų ir modernų megapolį, bet jis vis dar išlaiko ir savo paveldą, tad čia galėsime išvysti šio mišinio žavesį. Pamatysime žmogaus rankomis sukurtą palmės formos salą su populiariuoju 5* viešbučiu „Atlantis The Palm“ , stabtelėsime ir prie laivo burę primenančio 7* viešbučio „Burj al Arab“ bei suvenyrų turgaus Madinat Souk. Registracija į viešbutį, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas Dubajuje. Pageidaujantys kartu su vadove vietiniu transportu vyksta į aukso ir prieskonių turgus. Vakare galimybė aplankyti pasaulyje aukščiausią pastatą Burdž Khalifa ir pasikelti į 456 metrų aukštį, o visas pastatas siekia net 830 metrų (norintys, kad išpirktume bilietus turi informuoti iš anksto). Čia pat išvysime šokančių fontanų šou. Įspūdingas vandens, muzikos ir šviesos reginys Dubajaus centre – Dubajaus fontanas yra aukščiausias pasaulyje ir daugiau nei 274 metrų ilgio – prilygsta daugiau nei dviem futbolo aikštėms. Grįžimas į viešbuitį vietiniu transportu. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į uostą, registracija į laivą. Susipažinsime su mūsų naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

5
diena
DOHA, KATARAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių leisimės į įdomią pažintį su Kataro miestu Doha*. Čia susimaišo senosios tradicijos, pastatai, kultūra su naujuoju išmaniuoju ir moderniu pasauliu. Turo metu apžiūrėsime Kataro islamo menų muziejų*, kuriame rasime senuosius rankraščius, tekstilės gaminius, keramikinius kūrinius ir kt, tradiciniame senajame prekybos centre Souq Waqif pasinersime į kvapų, spalvų ir tradicinių amatų pasaulį. Taip pat apžiūrėsime Kataro kultūrinį kaimą bei perlu vadinamą Dohos rajoną. Laisvas laikas. Nakvynė laive.

6
diena
BAHREINAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių lauks apžvalginis turas bahreine. Apžiūrėsime Al -Fateh mečetę, kuri yra vienadidžiausių pasaulyje. Čia galėsime giliau pažvelgti į arabų kultūrą, pasigrožėti nuostabiaKulic kaligrafija ir stiklo pluošto kupolu. Tęsime savo istorinį tyrinėjimą apsilankę bahreinomonarchoIsa Bin Ali namuose. Žinoma, negalime praleisti ir žinomiausios Bahreino vietos– Formule1 trasos. Ekskursija truks apie 4h. Nakvynė laive
7
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti Aurea SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.
8
diena
ABU DABIS, JAE (pusryčiai, vakarienė)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Abu Dabyje*. Ši kelionė perkels mus į vieną gražiausių arabų pasaulio miestų – JAE sostinę. Ne taip seniai šis miestas buvo tik tradicinis beduinų kaimelis. Šiandien ji yra naftos pramonės centras, užpildytas mečetėmis, gražiais fontanais, blizgiais dangoraižiais, žaliausiomis vejomis ir parkais. Apžiūrėsime vieną iš gražiausių pasaulio mečečių – Šeicho Zayedo mečetę, taip pat stabtelsime nusifotografuoti prie modernios architektūros, „Emirates Palace“ viešbučio ir prezidento rūmų. Aplankysime garsųjį Luvro muziejų, kuris atspindi ne vien Arabų kultūrą, bet ir viso pasaulio kultūras. Nakvynė laive.

9
diena
SIR BANI YAS SALA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008 m čia gali lankytis visi panorėję. Čia mūsų patogumui paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. Paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - galimybė paplaukioti kajakais, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija (už papildomą mokestį). Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto arba išsipirkti laive. Nakvynė laive.
10
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai, pietūs, tradicinė vakarienė)
Grįžimas į Dubajų. Antroje dienos pusėje leisimės į nuotykių pilną ekskursiją džipais dykumoje*. Ištyrinėsime didelius dykumos plotus, važiuodami tai besileidžiant žemyn, tai pakylant aukštyn smėlio kopomis. Vėliau laukia tradicinė vakarienė su pilvo šokių pasirodymu. Norintieji galės pasipuošti hena piešiniais. Nakvynė laive.

11
diena
DUBAJUS – VILNIUS (pusryčiai, maitinimas lėktuve)
Anksti ryte mus perveš į oro uostą, iš kur laukia skrydis į Vilnių. Grįžimas namo.
Nuo1949
2025 01 15 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 2499

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas:&

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kaina

2025.01.15-25

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę – 1949 eur/asm., su skrydžiu 2499 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su langu-iliuminatoriumi – 2159 eur/asm., su skrydžiu 2709 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su balkonu – 2359 eur/asm., su skrydžiu 2909 eur/asm

 

2025.02.12-22

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę – 2019 eur/asm., su skrydžiu 2569 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su langu-iliuminatoriumi – 2229 eur/asm., su skrydžiu 2779 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su balkonu – 2439 eur/asm., su skrydžiu 2989 eur/asm

Į kainą įskaičiuota:

 • Apžvalginė ekskursija Dubajuje atvykimo dieną;
 • 1 naktis iš karto po skrydžio viešbutyje ir 2 pilnos nakvynės Dubajuje 3* viešbutyje su pusryčiais (prieš kruizą);
 • Nurodytas 7 naktų kruizinis maršrutas pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Aptarnavimo mokesčiai laive (arbatpinigiai);
 • Maitnimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs (kai būnate laive), vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai kruizo metu: kava, arbata, vanduo pusryčių metu ir savitarnos bufete 20 val. per parą;
 • Laivo pramogos (Kapitono vakarienė, vakaro šou, gyvo garso koncertai, konkursai, baseinai, animacija);
 • Pervežimai paminėti programoje;
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Dubajus – Vilnius su persėdimu Stambule 550 eur/asm;
 • Dubajaus kurorto mokestis ~5 eur/asm (20 AED/asm mokamas viešbutyje);
 • Ekskursijų paketas, į kurį įskaičiuoti visi žvaigždute pažymėti turai - 450 EUR/asm (turai privatūs su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus: muziejus, apžvalgos aikšteles:
 • Užkilimas į stiklinį rėmą (Dubai Frame, mokama vietoje 50 AED) – apie 14 EUR/asm;
 • Užkilimas į Burdž Kalifa pastatą (mokama ir užsakoma iš anksto 250 AED piko metu) – apie 65 EUR/asm;
 • Kataro islamo menų muziejų (mokama vietoje 100 QAR) – apie 25 EUR/asm; Vandens pramogos (20-65 eur/asm) ir safaris saloje (45-75 eur/asm);
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Akcija gėrimų paketui ir WIFI: Easy gėrimų paketas ir WIFI vienam įrenginiui - 210 eur/ 1asm (įskaičiuoti gaivieji gėrimai, įvairio kavos, pilstomas vynas, alus,stiprieji gėrimai, klasikiniai ir nealkoholiniai kokteiliai, ledai)- užsakymo metu teirautis vadybininko ar dar galioja;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Laivo paslaugos ir pramogos: skalbimo, fotografo, SPA, kazino, žaidimų automatai, internetas wifi laive 90 eur (naršymui ir video);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 14 asmenų grupei).
 • Gauta ir suderinta kajutė kruiziniame laive yra negarantuojama ir atsiradus nenumatytoms aplinkybėms ,gali būti pakeista pačios kruizinės kompanijos. Kruizinė kompanija garantuoja tik išsipirktą kajutės tipą.

Kelionės užsakymas

Nuo
1949

+ skrydis nuo: 550 visiems su skrydžiu: 2499
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Formule 1 Grand Prix lenktynės Dohoje, plaukiant 7 naktų kruizu su MSC Euribia iš Dubajaus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos!
2024 m Naujųjų metų sutikimas kruize po Persijos įlanką su MSC Euribia, aplankant JAE, Bahreiną ir Katarą
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas po egzotiškiausias Karibų salas, plaukiant MSC Divina laivu
Karibų salos
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Rytų šalių pasaka: Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.