Kruizas aplink Naująją Zelandiją ir turas Australijoje

Kelionės akcentai

 • Ieškoma moteris bendrakeleivė. Susidomėjus, skambinkite 860849989
 • Australijoje 4 dienų ture susipažinsime su mėlynaisias kalnais, urvais, Kanbera, ir pietiniu krantu
 • Grožėsimės laukine gamta ir gyvūnija
 • 12 dienų kruizu su Premium klasės Royal Caribbean laivu Ovation of the seas apiplauksime visą Naująją Zelandiją aplink
 • Daug istorijos, architektūros šedevrų ir gamtos stebuklų
 • Plaukime įtraukti ir plaukimai fiordais
 • Degustuosime Naujosios Zelandijos vynus
 • Keliausime su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
 • Visos kelionės metu lydės kelionių vadovas iš Lietuvos
Nuo4883
2025 02 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 2000
su skrydžiu: 6883
Dėmesio! Keliaujant į Australiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Kviečiame keliauti unikaliu maršrutu, kurio metu susipažinsime su Australija ir kruizu apiplauksime Naująją Zelandiją. Kelionėje netruks gamtos stebuklų, pažinties su laukine gyvūnija ir didžiųjų miestų. Išskirtinė galimybė pamatyti įstabų kraštą – Naująją Zelandiją iš visų pusių, plaukiant viena geriausių kruizinių kompanijų – Royal Caribbean, laivu. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Prisijunkite prie mūsų ir išvyskite ryškius įdomius nenuspėjamus gamtos bei miestų kontrastus.
1
diena
SKRYDIS IŠ VILNIAUS (matinimas skrydžio metu)
Pradedame savo kelionę pirmuoju skrydžiu su persėdimu viename iš Europos miestų. Tęsiame kelionę lėktuvu. Nakvynė lėktuve.
2
diena
SKRYDIS (matinimas skrydžio metu)
Tęsiame kelionę skrydžiu, persėdimas Azijoje.
3
diena
SIDNĖJUS (pusryčiai lėktuve)
Atvykstame į Sidnėjų. Pervežimas iki viešbučio. Įsikuriame viešbutyje, pailsime ir po pietų pradedame turą Sidnėjuje. Turo metu aplankysime žymiausias miesto lankytinas vietas. Su vietiniu gidu pamatysime geriausius miesto elementus. Mėgausimės panoraminiais Sidnėjaus uosto vaizdais iš kur atsiveria unikalus Operos teatro kampas iš po Uosto tilto. Būsime geriausioje miesto vietoje, kur galėsime apžiūrėti Operos teatrą ir Sidnėjaus uostą. Tai pati gražiausia Sidnėjaus vieta. Auksinis Bondi paplūdimio smėlis yra žinomas visame pasaulyje, ir mes suprasite, kodėl tai yra vietinių mėgstamiausia vieta. Jei turėsime laiko, galėsime trumpai vaizdingai pasivaikščioti pakrantės Bondi atkarpa iki „Coogee Walk“ pėsčiųjų tako. Tęsime vaizdingą kelionę per Kirribilli, Paddington ir Darlinghurst rajonus. Turo trukmė 4 valandos. Nakvynė viešbutyje. 

4
diena
SIDNĖJUS – TURO PRADŽIA (pusryčiai)
Po pusryčių pradėsime 4 dienų turą Australijoje. Pirmąją dieną pradėsime apsilankymu Featherdale laukinės gamtos parke, tiesiog geriausiame laukinės gamtos parke Sidnėjuje. Rankomis maitinkite kengūras, paglostykite koalas ir pamatykite daugiau nei 2000 Australijos gyvūnų, įskaitant krokodilus, Tasmanijos velnius, vombatus, fėjas pingvinus, dingus ir gyvates. Turą tęsime važiuodami vakariniu kalnų greitkeliu per apsnūdusius Blaxland, Leura, Wentworth miestelius. Pasivaikščiosime Linkolno uoloje ir pasimėgausime tikrai unikaliu mėlynųjų kalnų vaizdu. Sustosime prie išskirtinėje vietoje, kad pamatytume didįjį mėlynųjų kalnų kanjoną. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
KANBERA (pusryčiai)
Po pusryčių išvažiuojame link Goulburno miestelio. Apsilankysime senamiestyje, gražioje Šv. Išganytojo katedroje ir bokšte netoli Goulburno. Toliau tęsiame turą link Kanberos. Aplankysime  vyno daryklą, karo memorialą, kuriame yra įdomi karo relikvijų ekspozicija. Sustosime Ainslie kalno viršūnėje ir pamatysite nuostabų Kanberos ir apylinkių vaizdą. Aplankysime parlamento rūmus ir Karališkąją monetų kasyklą. Važiuodami stebėsime moderniąją ir tradicinę Kanberos architektūrą. Nakvynė Kanberoje.

6
diena
GAMTOS REZERVATAS (pusryčiai)
Dieną pradedame apžiūrėdami kosmoso muziejų. Toliau keliaujame į Tidbinbilos gamtos rezervatą ir stebėkite laukines kengūras, koalas ir emus. Nacionalinis Kanberos medelynas – unikalių medžių miškai ir nacionalinė bonsų ir Penkingo kolekcija. Tęsiame kelionę važiuodami iki Batemanso įlankos. Čia apsistosime nakvynei.
7
diena
JARANGOBILIO UOLOS (pusryčiai)
Pradedame turą aplankydami Hyams paplūdimį (balčiausią paplūdimį pasaulyje). Sustosime Kiamoje ir pasimėgausime vaizdu, kuomet iš uolų trykšta vandenyno bangos. Po pietų keliaujame į Minammurra atogrąžų mišką su milžiniškais medžiais popietiniam pasivaikščiojimui po nuostabų atogrąžų mišką. Turėsime galimybę stebėti Australijos pelikanus milžinus Kiamoje. Aplankysime Wollongong botanikos sodą, „Sublime“ apžvalgos aikštelę kalno viršūnėje 400 metrų aukštyje. Važiuosime atgal palei vandenyno pakrantę (Sidnėjaus Didysis vandenyno kelias). Sustosime prie Plikojo kalno apžvalgos aikštelės – tai garsi vieta su įspūdingiausiais pakrantės vaizdais. Grįžtame nakvynei į Sidnėjų.

8
diena
KRUIZAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir mus perveža į uostą. Susipažinsime su mūsų naujais namais ant vandens –  Royal Caribbean Ovation of the seas kruiziniu laivu. Apžiūrėkite kraštovaizdį iš neprilygstamos „North Star“ perspektyvos – aukščiausios apžvalgos taško bet kuriame kruiziniame laive. Skanaukite gardžiais, visame pasaulyje įkvėptais patiekalais ir robotų pagamintais kokteiliais, kurie yra tokie gaivūs kaip gaivus kalnų oras lauke. O tarp nuotykių krante užpildykite kiekvieną jūros dieną veiklomis, tokiomis kaip banglenčių sportas imituojamas šuolis su parašiutu naudojant ir dar daugiau. Nakvynė laive.
9 – 10
dienos
DIENOS JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite saulės spinduliais atvirame denyje ar Spa centre, aktyviai leiskite laiką sportuodami armokindamiesi salsos judesių, dalyvaukite degustacinėse vakarienėse. Laivo personalasnenustos Jumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus. Nakvynė kruize.
11
diena
VELINGTONAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių mūsų laukia pirmoji pažintis su Naująja Zelandija. Atrasime Velingtono miestą ir pakrantę vietinio gido akimis. Susipažinsime su geriausiomis lankytinomis vietomis ir lankytinais objektais, kuriuos būtina pamatyti. Pasigrožėsime nuostabiu 360° Velingtono vaizdu nuo Viktorijos kalno, stebėsime raižytą pietinę pakrantę ir tyrinėsime nuostabius kaimelius, išsibarsčiusius visame rajone. Nakvynė laive.

12
diena
PIKTONAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių leisimės į turą pažinti dar vieną Naujosios Zelandijos miestą – Piktoną. Aplankysime iki penkių vyno daryklų Blenheime, kur galėsime paragauti ir aplankyti vynuogynus, atrasime tarptautiniu mastu žinomų vynų ir mažiau žinomų Naujosios Zelandijos brangakmenių. Taip pat sustosite papietauti (papildomas mokestis) ir paragauti vietoje pagaminto šokolado, grįždami į Piktoną kelionės pabaigoje. Visos kelionės metu klausysime pasakojimų apie Marlborough regiono vaidmenį Naujosios Zelandijos vyno pramonėje. Nakvynė laive.

13
diena
NAPIERAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pusryčiai, vakarienė)
Diena Napiere prasidės papusryčiavus laive. Šią dieną atrasime Hakes įlankos kaimo grožį ir Napiero Art Deco architektūrą pusės dienos ekskursijoje į krantą iš Napier. Pamatysime vaizdingą vaismedžių sodų, vynuogynų ir ganyklų kraštovaizdį ir mėgausimės įspūdingais Te Mata Peak vaizdais. Tada grįšime atgal į istorinius Napier rajonus, kur pamatysite puikiai išsilaikiusią Art Deco architektūrą, kilusią nuo XX amžiaus trečiojo ir ketvirtojo dešimtmečių. Nakvynė laive.
14
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti SPA pasiūlys įvairių tipų masažų. Nakvynė laive.
15
diena
DUNEDINAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pusryčiai, vakarienė)
Šią dieną mūsų laukia nuotykiai laukinėje gamtoje. Nuošalūs paplūdimiai yra puiki laukinės gyvūnijos augimo vieta. Ši kelionė autobusu nuveš mus į laukinės gamtos apžvalgos aikšteles, kuriose pamatysime pingvinus, ruonius ir kormoranus jų natūralioje buveinėje.
Peizažas yra neįtikėtinas, tad atsipalaiduokite ir stebėkite besikeičiančią gamtą ir gyvūniją. Nakvynė laive.

16
diena
FJORDAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną leisime laive, kuris praplauks per fjordą, nuostabaus grožio įlankas ir kalnus, plaukdami stebėsime gamtą ir gyvūniją, krioklius. Garantuojame, kad įspūdžiai liks ilgam. Nakvynė laive.

17 – 18
dienos
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar kelios dienos įspūdingo dydžio ir grožio laive. Gėrėkitės praplaukiančiais vaizdais, leiskite laiką prie baseinų ar žaidimų aikštelėse, dalyvaukite šokių pamokose ar aukcionuose. Laikas laive tikrai neprailgs. Nakvynė laive.
19
diena
SIDNĖJUS, AUSTRALIJA (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks pervežimas į oro uostą. Pradėsime kelionę link Vilniaus.
20
diena
VILNIUS
Grįžtame į Vilnių.
Nuo4883
2025 02 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 2000
su skrydžiu: 6883

Apie Australiją

Australija – šešta pagal dydį pasaulio valstybė, apimanti Australijos žemyną, Tasmanijos salą ir keletą nedidelių salelių Indijos ir Ramiajame vandenynuose. Į pietryčius nuo Australijos nutolusiose salose yra įsikūrusi Naujoji Zelandija, šiaurės vakaruose išsidėsčiusios Indonezijos salos ir nedidelis Rytų Timoras. Į šiaurės rytus nuo šalies yra įsikūrusios Saliamono salos ir Vanuatu salynas. Arčiausia

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Australiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Kaina nuo 4883 eur/asm vidinėje kajutėje, su skrydžiu 6883 eur/asm
Kaina nuo 5058 eur/asm kajutėje su langu, su skrydžiu 7058 eur/asm
Kaina nuo 5583 eur/asm kajutėje su balkonu, su skrydžiu 7583 eur/asm

Į kainą įskaičiuota:

 • 12 dienų kruizas Royal Caribbean laivu Ovation of the seas ;
 • Nakvynės Sidnėjuje ir ture Australijoje;
 • Visos aprašytos ekskursijos;
 • Pervežimas iš/į oro uostą ir iš/į uostą;
 • Anglakalbis gidas turuose;
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 2000 EUR);
 • Australijos turistinė viza (e-leidimas) Lietuvos respublikos piliečiams – 50 EUR;
 • Arbatpinigiai personalui – 216 EUR/asm už kruizą;
 • „Viskas įskaičiuota“ gėrimų paketas – 1100 EUR/asm visam kruizui. Privaloma pirkti visiems asmenims esantiems kajutėje;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu;
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Ieškoma moteris bendrakeleivė. Susidomėjus, skambinkite 860849989
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu.
 • Kelionės tipas: su visos kelionės metu lydinčiu lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 14 asmenų grupei).
 • Gauta ir suderinta kajutė kruiziniame laive yra negarantuojama ir atsiradus nenumatytoms aplinkybėms ,gali būti pakeista pačios kruizinės kompanijos. Kruizinė kompanija garantuoja tik išsipirktą kajutės tipą.

Apgyvendinimo variantai

Royal Caribbean Ovation of the Seas »

Pasimėgaukite kelione vienu iš naujausių Royal Caribbean kompanijos „Ovation of the Seas“ kruizu. Šis laivas, išsiskiria savo modernumu ir novatoriškomis idėjomis, pavyzdžiui, perlo formos kapsule, lėtai kylančia į 90 metrų aukštį virš jūros lygio, kur atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Pamatykite besitransformuojančias erdves, kurios keičia pavidalą dieną ir naktį, atsipalaiduokite su knyga „Two70 °“ bibliotekoje, o naktį ten pat žvelkite įspūdingą oro parodą. Kruize žaiskite krepšinį, važinėkite riedučiais ar automobiliais „Seaplex“. Be šių naujovių dar rasite banglenčių treniruoklį ir modernų vandens parką. Šiame laive pramogų tiek, kad kiekvieną dieną atrasite vis ką nors naujo. Šis laivas nustebins ir maisto pasirinkimu bei šviežumu, aukšto lygio aptarnavimu bei jaukiu apgyvendinimu.

 

Kelionės užsakymas

Nuo
4883

+ skrydis apie: 2000 visiems su skrydžiu: 6883
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Visi Australijos perlai
Australija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Visi Australijos perlai ir Singapūras
Australija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.