Andalūzija ir Toledas (anglų kalba)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – MADRIDAS
Skrydis į Madridą. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį šalia autobusų išvykimo vietos. Nakvynė viešbutyje Madride.
2
diena
MADRIDAS – KASERESAS – SEVILIJA (pusryčiai, vakarienė)
Anksti ryte išvykimas į Estramadūros rajoną, Kasereso (Caceres) miestą, kuris 1986 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas įkurtas romėnų 25 metais prieš mūsų erą. Laisvas laikas pasivaikščioti senamiestyje, aplankyti pagrindinę miesto aikštę bei labai gerai išsilaikiusį viduramžių rajoną. Kelionę tęsite į Seviliją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sevilijoje.
3
diena
 SEVILIJA (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Vykstate į panoraminę ekskursiją po Andalūzijos širdimi ir jos karūna laikomą Seviliją (Sevilla): Amerikos ir Ispanijos aikštės, senasis žavingas Santa Kruz kvartalas su baltų siaurų gatvelių ir kiemų labirintu, didžiausia Europoje gotikinė katedra su La Giralda bokštu. Papildomai galėsite rinktis pasiplaukiojimą Gvadalkiviro (Guadalquivir) upe*, kurio metu grožėsitės 13 a. pastatyto žvalgybinio bokšto (Gold Tower) panorama, arba apsilankyti seniausioje bulių kautynių arenoje (koridoje) Ispanijoje (Maestanza de Caballeria)*. Pietūs ir laisvas laikas. Vakare turėsite galimybę sudalyvauti tradiciniame romų flamenko pasirodyme*. Nakvynė viešbutyje Sevilijoje.
diena
SEVILIJA – RONDA – KOSTA DEL SOLIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvykstate į Rondą. Ronda įsikūrusi vienoje vaizdingiausių Ispanijos vietų – ant milžiniškos uolos abipus gilaus tarpeklio. Sunkiai pasiekiamas miestas buvo vienas paskutiniųjų maurų bastionų. Pietinėje dalyje išsidėstęs tipiškas „baltasis miestas“ su akmenimis grįstomis gatvėmis ir akinamai baltais namais, šiaurinėje – naujasis miestas, kuriame yra viena seniausių ir svarbiausių Ispanijoje bulių kovų arenų. Kiekvieno jauno matadoro svajonė – kautis Rondos arenoje. Klasikinį Rondos kovos stilių išvystė 1754 m. gimęs Pedras Romeras, kuris laikomas šiuolaikinės koridos pradininku. Senąjį ir Naująjį miestus jungia Naujasis tiltas per 100 m gylio Tajo tarpeklį. Šis tiltas tapo miesto simboliu ir buvo apipintas istorijomis. Viena jų sako, kad tilto architektas žuvo bandydamas iškalti savo vardą ant tik ką pastatyto tilto 1873 m. Mieste laisvas laikas. Laisvas laikas, po kurio vykstate į Kosta del Solio (Costa del Sol) pakrantės kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kosta del Solyje. 
5
diena
KOSTA DEL SOLIS – GRANADA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvykstate į Granadą. Aplankysite Alhambros rūmus. Granadoje įsikūrusi maurų šventovė Alhambra – buvę maurų valdovų rūmai, laikomi svarbiausiu šios imperijos palikimu visoje Ispanijoje. Alhambros rūmų statyba užbaigta 14 a. Tai akropolio tipo tvirtovė, buvusi maurų karalių rezidencija, Granados emyrato kultūros, meno ir mokslo centras. Išvysite įspūdingas šių rūmų menes ir kolonadas, pasigrožėsite sienų ornamentika, detaliais raižiniais, čiurlenančiais fontanais, kiparisų ir apelsinmedžių alėjomis. Vakare norintieji galės rinktis ekskursiją į Sakromonto rajoną*, kuriame romų kraujo turintys gyventojai įsikūrę įspūdinguose urvus primenančiuose būstuose. Taip pat turėsite galimybę sudalyvauti ir tradiciniame romų flamenko pasirodyme*. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Granadoje.
6
diena
GRANADA – TOLEDAS – MADRIDAS (pusryčiai, pietūs)
Išvykstate į imperatoriškąjį Toledo miestą. Jūsų lauks ekskursija po Toledo miestą, istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Tai buvusi vestgotų Ispanijos karalystės sostinė, kurioje klestėjo arabų, žydų, europiečių kultūros. Akmenimis grįstų senovinių gatvelių labirintai, milžiniški akmeniniai pastatai, mečetės, sinagogos, bažnyčios, paslaptingi kiemai, amatininkų dirbtuvėlės... Ekskursija šalia Tacho upės įsikūrusiame mieste, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, nepaliks nei vieno abejingo. Pietūs. Vėliau grįšite į Madridą. Nakvynė viešbutyje Madride.
7
diena
 MADRIDAS – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę mili
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas  3 – 4* žvaigždučių viešbučiuose (6 nakvynės: 2 nakvynės Madride, 2 nakvynės Sevilijoje, 1 nakvynė Kosta del Solyje, 1 nakvynė Granadoje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (6 pusryčiai, 2 pietūs, 3 vakarienės);
 • Anglakalbio-ispanakalbio gido paslaugos;
 • Ekskursinė  programa su vietiniu gidu Sevilijoje, Granadoje ir Tolede;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Madridas – Vilnius su persėdimu (kaina nuo 150 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 200 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~1400 km.

Kelionę galima papildyti

  • Galimybė pratęsti kelionę, pridedant papildomų nakvynių Madride.

Panašios kelionės

Naujiena! Individuali kelionė
Pažintis su Kuba ir poilsis garsiajame Varadero kurorte
Kuba
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.