5 dienų turas vakarinėje Kanadoje ir 7 naktų kruizas Aliaskoje su praplaukimu fiordais

Kelionės akcentai

 • 5 dienų turas Kanadoje leis pažinti vakarinę Kanados dalį ir jos miestus;
 • Kanadoje aplankysime Banfo ir ledyno nacionalinius parkus;
 • Viso turo metu stebėsime laukinę gyvūniją ir įstabaus grožio gamtos kūrinius;
 • Plauksime Premium klasės kruizinės kompanijos Princess laivu Grand Princess;
 • Viso kruizo metu mus lydės kalnai, kriokliai, tarpekliai, fiordai;
 • Visos kelionės metu jus lydės ir pagelbės kelionės vadovas.
Nuo2997
2024 09 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1300
su skrydžiu: 4297
Dėmesio! Keliaujant į Kanadą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Ši kelionė ypatinga tuo, kad galėsite pažinti gražiausias vakarinės Kanados pakrantės vietas ir Aliaskos ledynus vienos kelionės metu. Kanadoje grožėsimės gamta, aplankysime kelis vietinius miestelius, ragausime čia gaminamų gėrimų ir maisto. Aliaskoje apsigyvensime Premium klasės kruiziniame laive ir visos kelionės metu aikčiosime iš nuostabos, pamatę vis gražesnį slėnį, krioklį, ledyną ar plaukdami siauru fiordu. Kelionės metu jus lydės ir visada bus pasiruošęs padėti kelionių vadovas.

 

APIE LAIVĄ

 

Patogios elegancijos atmosfera, žavingos maitinimo galimybės ir akinančios pramogos jūsų viešnagei laive Grand Princess. Atsipalaiduokite „The Sanctuary“ – ramiame suaugusiems skirtame prieglobstyje, mėgaukitės filmais po atviru dangumi prie baseino arba patirkite ką nors naujo su mūsų „Discovery at SEA™“ praturtinimo programomis. Laivas renovuotas 2019 metais. Laivas priima 2600 keleivių.

1
diena
VILNIUS – VANKUVERIS, KANADA (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Vankuverį su persėdimu viename iš Europos miestų. Po pietų laukia turas Vankuveryje. Įsikūrimas viešbutyje.
2
diena
VANKUVERIS – FREIZERIO SLĖNIS – KELOVNA – VYNINĖ (pusryčiai, pietūs arba vakarienė)
Iš Vankuverio išvažiuosime anksti ryte, keliausime per Freizerio slėnį link Kelovnos miesto, gerai žinomo dėl savo vaisių sodų, tokių kaip vyšnios ir persikai. Pakeliui pamatysime garsųjį Okanagano ežerą, išgirsime pasakojimą apie legendinį ežero monstrą „Ogopogo“, kuris, kaip teigiama, gyvena šiuose vandenyse. Sustosime VQA vyno darykloje, kur sužinosime apie vyno gamybos pagrindus ir mėgausimės nemokama vyno degustacija. Galima įsigyti populiaraus ledo vyno, raudonojo arba baltojo vyno. Vakare registracija į viešbutį.
3
diena
ROGERIO KALNŲ PERĖJA – JOHO NACIONALINIS PARKAS – LUIZOS EŽERAS – MORENOS EŽERAS – BOW UPĖ (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių kelionę tęsiame per Rogerą - aukštą kalnų perėją per Selkirko kalnus Britų Kolumbijoje, kurią naudoja Kanados Ramiojo vandenyno geležinkelis ir Trans-Canada greitkelis į Yoho nacionalinį parką. Atvykstame prie Luizos ežero, kur žavėsimės panoraminiais vaizdais į „Uolijų brangakmenį“. Toliau vyksime į Luizos ežero slidinėjimo kurortą, tai puikus būdas apžiūrėti Luizos ežerą ir Viktorijos ledyną. Vėliau aplankysime Morenos ežerą, jo melsvai žali vandenys slepiasi dešimties viršūnių slėnyje. Bow upė, kur Marlyn Monro filmavo 1953 m. „River of No Return“. Šį vakarą laisvalaikis Banfo mieste.
4
diena
DŽIASPERIO NACIONALINIS PARKAS – BANFAS – LEDYNAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą pradėsime vaizdingu maršrutu į Džiasperio nacionalinį parką. Varnų pėdų ledynas, matomas nuo parko, yra ant Crovfuto kalno. Palei parką plyti Bovo ežeras – ledyninis ežeras su ištirpusio ledyno šaltiniu. Vėliau atvyksime į Kolumbijos ledyno žemę, kurio plotas yra 325 kv. km, o gylis iki 365 m. Norintys turės galimybę pasivažinėti „Ice Explorer“ (ledynų autobusu) ir atrasti gamtos galią – Atabaska ledynas yra vienas iš ledyno šaltinių. Dar viena įdomi patirtis yra „Skywalk“ – pasivaikščiojimas 280 m aukščio stiklinėmis grindimis besitęsiančioje per slėnį. Vaizdas iš paukščio skrydžio suteikia unikaliausią gamtos vaizdą. Nakvynė viešbutyje.
5
diena
KRAIGELACHĖ – KAMLOPSAS – VANKUVERIS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių tęsime turą link  Kraigelachės miestelio. Vėliau pasieksime Kamlopsą – miestą, kuriame per metus šviečia daugiau nei 2000 valandų saulės. Apsilankysime ženšenio ūkio ir gamybos gamykloje, sužinosime apie ženšenio galią ir pasimėgausime puodeliu ženšenio arbatos. Vėlyvą popietę grįšime į Vankuverį. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
KRUIZAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių mus perveš į uostą, iš kur pradėsime pažintį su savo namais ant vandens – Grand Princess laivu.
Tik įlipę galite pradėti naudotis visomis laivo teikiamomis paslaugomis. Nakvynė laive.
7
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Diena jūsų malonumui laive. Tiek pasyvus, tiek aktyvus poilsiautojas ras sau tinkamą veiklą, o gal tiesiog leiskite sau atsipalaiduoti ir paskaityti knygą ošiant vandenynui.
8
diena
DŽUNAS, ALIASKA (pusryčiai, vakarienė)
Leisimės į ekskursiją* prie Džuno garsiojo Mendenholo ledyno. Garsiausias ir labiausiai lankomas Aliaskos ledynas, esantis visai šalia miesto centro, yra saugomas kaip Mendenholo ledyno poilsio zonos dalis. Atvykus prie ledyno, gidas nurodys ypatingai dominančias sritis ir savarankiškai vedamus takus per Tongaso nacionalinį mišką. Neskubėdami tyrinėsime šį ledinį stebuklą iš įvairių perspektyvų, įskaitant pasivaikščiojimą iki nepaprastų Nageto krioklių. Sustosime lankytojų centre, kad pamatytumėme ledyno vaizdą iš aukščiau ir apžiūrėsime interaktyvius eksponatus bei informatyvius ekranus, kurie demonstruoja nuostabią ledynų jėgą prieš grįžtant atgal į Džuną. Nakvynė laive.
9
diena
SKAGVĖJUS, ALIASKA (pusryčiai, vakarienė)
Dieną pradėsime kelione* į didingą Baltojo perėjos viršūnių susitikimą. Mūsų laukia nuotykis važiuojant į abi puses istoriniu siaurojo geležinkelio bėgiu. Tai  yra nepamirštamas būdas pamatyti vietovės grožį ir sužinoti spalvingą jos istoriją. 1898 m. šis inžinerijos stebuklas, iškaltas viename iš sunkiausių šiaurės reljefų, pakyla beveik 900 metrų, iš kur atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Per Klondaiko aukso karštligę pastatytas geležinkelis buvo baigtas per 26 mėnesius, per kalnus išsprogdinus 450 tonų sprogmenų. Grįšime pradiniu maršrutu iki Baltosios perėjos viršūnių susitikimo, pasigrožėsime didinga kalnų, ledynų, tarpeklių, krioklių, tunelių, estakadų ir istorinių vietų panorama, tada grįšime į uostą. Nakvynė laive.
10
diena
PRAPLAUKIMAS EDIKOTO FIORDU (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną kelias valandas plauksime ilgu siauru fiordu, iš kurių atsiveria didingi ledynų, krioklių ir uolų vaizdai. Puikūs vaizdai lydės iš visų laivo pusių, tad stebėkite juos atvirame denyje ar iš kajutės. Nakvynė laive.
11
diena
KETIKANAS, ALIASKA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių laukia ekskursija* po istorinį Ketikano miestą. Autobusu pasieksime Saksmano vietinį kaimą. Bebrų klano name, pamatysime įmantrią tradicinių dainų ir šokių demonstraciją. Trankiantys būgnai, užplūstantys aromatai ir regalijos vaizduoja nuožmių kaimo karių istorijas. Tuomet išgirsime baidarių gamybos procesą kanojos baldakimų fone. Apsilankysime drožybos centre, kad pamatytume totemų gamybos procesą, o totemų stulpų parke sužinosime kiekvieno stulpo kultūrinę reikšmę. Kelionė baigiama vaizdingu važiavimu autobusu atgal į kruizinį laivą. Pakeliui pamatysime judriausią Aliaskos krantinę, šurmuliuojančią plūduriuojančiais lėktuvais ir valtimis; važiuosime liūdnai pagarsėjusia Kreko gatve, buvusiu Ketikano raudonųjų žibintų kvartalu per Aukso karštligę. Nakvynė laive.
12
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po intensyvių dienų pasimėgaukite diena laive. Išbandykite įvairias pramogas, sudalyvaukite sporto ar šokių pamokose. Diena tikrai neprailgs, nes laivas turi jums paruošęs begalę pramogų ir restoranų gurmaniškoms degustacijoms.
13
diena
VANKUVERIS – SKRYDIS (pusryčiai laive, maitinimas lėktuve)
Po pusryčių laive mus perveš į oro uostą, iš kur pradėsime kelionę link Vilniaus.
14
diena
VILNIUS
Grįžtame į Vilnių.
Nuo2997
2024 09 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1300
su skrydžiu: 4297

Apie Kanadą

Valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje. Kanados kultūra istoriškai buvo paveikta britų, prancūzų, indėnų kultūrų bei tradicijų. Ji taip pat buvo stipriai paveikta amerikiečių kultūros dėl JAV kaimynystės ir didelės migracijos tarp abiejų šalių. Tai dvikalbė šalis – prancūziškasis Kvebekas paga

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kanadą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Kaina asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje - 2997 EUR/asm, su skrydžiu 4297 EUR
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su langu – 3243 EUR/asm, su skrydžiu 4543 EUR
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu – 3572 EUR/asm, su skrydžiu 4872 EUR

Į kainą įskaičiuota:

 • Pervežimai oro uostas – viešbutis, viešbutis – uostas; uostas – oro uostas;
 • Turo Kanadoje metu paminėti viešbučiai;
 • 5 dienų turas Kanadoje;
 • Ekskursija Vankuveryje;
 • 7 naktų kruizas pasirinktoje kajutėje Grand Princess laive;
 • Dalinis maitinimas Kanados ture;
 • Pilnas maitinimas kruize;
 • Gaivieji gėrimai, kava arbata kruize;
 • Pramogos, baseinai, filmas po atviru dangumi, teatras laive;
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis su 23kg registruotu bagažu Vilnius – Vankuveris – Vilnius (nuo 1300 EUR/asm);
 • Turai pažymėti žvaigždute, plaukiant kruizu – 350 EUR/asm;
 • Arbatpinigiai personalui – 144 EUR/asm;
 • „Viskas įskaičiuota“ gėrimų paketas laive – 480 EUR/asm;
 • Gėrimai ir maistas kruizo turų metu;
 • Arbatpinigiai turų gidams;
 • Kelionės draudimas;
 • Papildomos pramogos laive: SPA, kazino, žaidimų automatai, internetas, fotografo paslaugos, skalbimo paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 14 asmenų grupei).
 • Gauta ir suderinta kajutė kruiziniame laive yra negarantuojama ir atsiradus nenumatytoms aplinkybėms ,gali būti pakeista pačios kruizinės kompanijos. Kruizinė kompanija garantuoja tik išsipirktą kajutės tipą.

Kelionės užsakymas

Nuo
2997

+ skrydis apie: 1300 visiems su skrydžiu: 4297
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas JAV ir Kanadoje, pažintis su Niujorku ir gamtos stebuklai
Kanada
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.