Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.Konstantinas ir Elena. Apie Konstantino ir Elenos regioną

Informacija apie Konstantino ir Elenos regioną, trumpas aprašymas apie Konstantiną ir Eleną

Šv. Konstantinas ir Elena – vienas seniausių Bulgarijos Juodosios jūros pakrantės kurortų. 1908 metais įkurtas kurortas ilgą laiką čia atvykti viliojo sanatorijomis, tačiau miestelį supantis brandus kiparisų parkas, rami įlanka su puikiais smėlio paplūdimiais ėmė traukti ir poilsiautojus. Šv. Konstantino ir Elenos populiarumas išaugo dėl gaivaus kalnų oro, šimtamečių, retų medžių parko, gydomųjų mineralinio vandens versmių, smėlio paplūdimių bei švarios jūros. Čia požeminiai mineraliniai vandenys kyla iš dviejų kilometrų gylio, o vandens temperatūra pasiekia net 48 laipsnius. Šv. Konstantinas ir Elena – viena geriausių vietų poilsiui su visa šeima ir mažais vaikais. 

Kiti Bulgarijos regionai:

Orai Konstantinas ir Elena. Kada keliauti?

Vietovės klimatas yra tipiškas kontinentinis Viduržemio jūros su karštomis sausomis vasaromis, vidutinė temperatūra birželį 22 °C. Liepą ir rugpjūtį vidutinė paros temperatūra - 24 °C. Taigi visi vasaros mėnesiai bei gegužė ir rugsėjis - idealus laikas kelionėms į Bulgariją.

Ką pamatyti Konstantino ir Elenos regione?

Šv. Konstantino ir Elenos vienuolynas. Pagal šį vienuolyną pavadintas pats kurortas. Vienuolynas įkurtas XVIII a. Romėnų imperatoriaus Konstantino I ir jo motinos imperatorienės Elenos garbei. Dabar išlikusi tik maža bažnyčia.

Euksinogardas – tai 19 a. pabaigos karališkieji vasaros rūmai ir parkas. Šiuo metu rūmai vyriausybės ir prezidento prieglobstis, kuriame vasarą vyksta ministrų kabineto susirinkimai. Taip pat teikiama galimybė turistams naudotis keletu vilų ir viešbučių. Nuo 2007 tai Operosa operos festivalio vieta.

Sofijos universiteto Botanikos sodas dar žinomas kaip Varnos Ekoparkas. Botaniko sodas turi atvirą sodą ir šiltnamį pilną palmių ir kaktusų, rožių sodą ir įvairių medžių su užrašais bulgarų ir lotynų kalbomis. Įžengiant į Botanikos sodo erdves jausmas tarsi džiunglėse. Turtingą sodo kolekciją sudaro 1500 rūšių iš kurių keletas yra paparčiai, palmės, orchidėjos, bijūnai, ragnės, rožės.

Kastritsis atrastas archeologinių kasinėjimų metu Euksinograde. 14 a. vid. Kastritsis buvo šurmuliuojantis Antrosios Bulgarijos imperijos uostas dažnai lankomas Venecijos, Genujos, Ragusijos ir Bizantijos pirklių laivų.

Poilsinės kelionės Tez Tour Konstantinas ir Elena skrendant į Varną:

mygtukas

Poilsinės kelionės Tez Tour Konstantinas ir Elena skrendant į Burgasą:

mygtukas

Poilsinės kelionės Novaturo Konstantinas ir Ellena skrendant į Varną:

mygtukas

Poilsinės kelionės Novaturo Konstantinas ir Elena skrendant į Burgasą:

mygtukas

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
Kokybės telefonas:
8 671 98701

Šią užklausą gaus pardavimo agentūra Kelionių akademija
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.