Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Sardinija. Poilsinės kelionės į Sardiniją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Italija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Sardinija. Poilsinės kelionės į Sardiniją

Programa

 • Sardinija - antra pagal dydį Italijai priklausanti sala Viduržemio jūroje. Sardinijos sala sutraukia visus  besižavinčius laukinės gamtos grožiu. Salos pakrantė vilioja paslėptomis įlankomis ir įspūdingais paplūdimiais, balto smėlio kopomis. Daugiau»

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn. 

  Kurortai: Pula, Villasimius, Olbia, Algeras, Porto Cervo, Golfo Aranci, San Teodoro. 

  Tez Tour kelionės nuo 383 EUR*       

  Kelionės iš Varšuvos nuo 505 EUR 

  Kurortai Sardinijoje

   

  Pula – iki oro uosto 40 km. Trukmė 40 min. Puloje rasite daug populiarių viešbučių, restoranų, parduotuvių, kitų pramogų. Lankytojus pakeri ilga balto smėlio pakrantė – Santa Margarita bei didingi Sulcis kalnai – būtent gamtos įvairumas šalia Pulos sukelia didžiausią žavesį. Naktį į centrinę aikštę susirenka vietiniai ir turistai, norintys pasidžiaugti šiltomis vasaros naktimis čia pat esančiuose restoranuose, baruose ar besižvalgydami po parduotuves, kurios sezono metu dirba tikrai ilgai.
  Daugiau»

   

  Villasimius – iki oro uosto 65 km. Trukmė 1 val. kurorte rasite didelę pasiūlą įvairių restoranų, barų, užeigų, kuriuose taip malonu leisti šiltus vasaros vakarus geroje kompanijoje arba čia susirasti draugiją. Taip pat galėsite rasti įdomių parduotuvių įsigyti vietinių dirbinių ar tiesiog itališkų užkandžių, gėrimų. Daugiau»

   

  Olbia - iki oro uosto 240 km. Olbia yra šios salos dalies ekonominis centras, visai šalia Costa Smeralda – labai lankomo kurorto. Būtent čia iškilo pirmieji Sardinijos viešbučiai, tačiau net ir iki šiol miesto apylinkės išliko kaip vienas gražiausių Viduržemio jūros salų ruožų su mažai paveikta gamta ir natūralumu. Daugiau»

    Algeras –  iki oro uosto 240 km. Atostogos čia tampa vis populiaresnės ir vis daugiau keliautojų atrandą šį Sardinijos kraštą. Tačiau miestas sugeba išlaikyti savo katalonišką dvasią architektūroje, kuri čia jaučiama dėl seniau saloje šeimininkavusių ir įtaką padariusių ispanų. Visai netoli nuo istorinio miesto centro yra puikus smėlio paplūdimys, kuriame geros galimybės deginimuisi, maudynėms skaidriame Viduržemio jūros vandenyje.
  Daugiau»
    Porto Cervo –  iki oro uosto 300 km. Kurorte yra Monte di Mola meno galerija, viena svarbiausių šioje Sardinijos dalyje. Porto Cervo centre yra prieplauka, kurioje kelios parduotuvės, restoranai, dizainerių parduotuvės, jachtų klubas, o prieplaukoje puikuojasi prabangios didelės ir mažos jachtos – visas kurortas skendi saulės spinduliuose ir prabangoje. Šalia miestelio yra keli geri smėlio paplūdimiai. Daugiau»
    Golfo Aranci –  iki oro uosto 300 km. Kurortas pradėjo plėstis nuo XIX a. pradžios, kada iš žvejų kaimelio virto vienu iš svarbių uostų susisiekimui ir prekybai su žemynine Italija. Tai nulėmė ir gyventojų skaičiaus didėjimą, ir turizmo plėtrą, šiuo metu miestelyje gyvena virš 2 tūkst. gyventojų. Gražioje vietoje, ant įlankos įsikūręs miestelis turistus vilioja net keliais puikiais smėlio paplūdimiais. Čia rasite ramesnį poilsį ir gražius gamtos peizažus. Daugiau»
    San Teodoro –  iki oro uosto 260 km. Dabar tai vienas iš populiarių kurortų Sardinijoje, Costa Smeralda regione dėl nuostabaus grožio gamtos. La Cinta smėlio paplūdimys – ilgiausias ir plačiausias Sardinijos saloje, besitęsiantis 3 km, pasižymintis pradžioje itin negiliu krantu, kuris leidžia gėrėtis nuostabia ilgai besitęsiančia skaidrios lyg stiklas jūros žydruma. Daugiau»

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
-0001 lapkritis
Vasaros sezonas nuo balandžio iki spalio mėn. 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 383 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.