Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kuba: kavos spalvos

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kuba

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kuba: kavos spalvos

Kelionės akcentai:

  • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
  • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
  • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
  • Guanayara nacionaliniame parke pasivaikščiosite palei Salto el Rocio krioklį
  • Katamaranu plauksite iki Cayo Blanco salos, kur nardysite tarp koralinių rifų
  • Ilsėsitės Cayo Santa Maria saloje, garsėjančiu savo žaviu povandeniniu pasauliu

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS /RYGA – HAVANA (vakarienė)

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Havaną su persėdimu. Atskridus Jus pasitiks ir nuveš į viešbutį, kur lauks soti vakarienė. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui, o norintieji galės pasirinkti kelionę į kabaretą Tropikana.

 • 2 diena

  HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksime į ekskursija po Havaną. Pasivaikščiosime po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldą, kuris garsėja įdomia architektūra. Aplankysime Ginklų aikštę, Ofisios gatvę, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bazilikos aikštę (Saint Francis of Assisi). Taip pat neaplenksime ir romo muziejaus, kur galėsime susipažinti su šio gėrimo įdomiu gamybos procesu, bei galėsime jį padegustuoti. Toliau ekskursija tęsis po Senąją aikštę. Mercaderes gatve pasieksime viešbutį Ambos Mungos, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingvėjus, Katedros aikštėje galėsime užsukti į   restoraną „Bodeguita del Medio“, iš kurio atsivers Revoliucijos muziejaus, Centrinio parko, Didžiojo Havanos teatro, Nacionalinio Kapitolijaus ir garsiosios Havanos krantinės Malecon panorama. Atėjus pietų metui pietausite miesto restorane.  Po pietų tęsite turą po šiuolaikinę Havaną, kur pamatysite Revoliucijos Aikštę ir Universiteto kalną. Vakare išvyksime į San Karlos de la Cabana tvirtovę ekskursijai „ Patrankos šūvio ceremonija“. Turėsime vakarienę miesto restorane, po kurios grįšime į viešbutį ir turėsime laisvą laiką.

 • 3 diena

  HAVANA – PINAR DEL RIO – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių viešbutyje mūsų lauks kelionė į  Vinjaleso slėnį (Valle de Vinales),  kuris yra įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio. Nors vietos pavadinimas pažodžiui reiškia „Vynuogynų slėnis“, pasaulyje jis garsėja dėl visai kitų augalų produkcijos – tabako. Pakeliui galėsime pasigrožėti ir susipažinti su unikalia Kubos gamta, egzotiškais augalais, ypač – karališkomis palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu!

  Atvykę į slėnį, aplankysime tabako fabriką-gamybos vietą, vadinamą Kandeliarija (Candelaria), stabtelėsime „El Paraiso“ fermoje – galėsime pamatyti paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimą, bei įvertinti jų svetingumą ir paprastumą.

  Pasiirstyti valtimi požemine upe keliausime į Indėno Urvą (Cueva del Indio) – įvairių formų stalaktitų ir stalagmitų pilną urvą. Sienas čia puošia įvairiausi ikikolumbinių čiabuvių genčių paveikslai, galima pamatyti senovinių laidojimo reikmenų. Legenda pasakoja, kad jei plaukiant šiuo urvu būsite užvertę galvą ir į nosį netyčia įlašės gryno vandens nuo stalaktito lašelis, problemų su sveikata nebeturėsite niekada. Argi neverta pamėginti?.. Vėliau lauks pietūs vietiniame restorane. Tai viskas viename: istorinis šou, nuostabus maistas ir nedidelis savotiškas muziejus.

  Po pietų keliausime prie „Priešistorinės sienos“ (Vinales Mural de la Prehistoria) – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Į UNESCO Paveldo sąrašą įtraukta spalvinga siena iš tikrųjų visai ne priešistorinė, tačiau tikrai istorinė – buvęs Kubos mokslų akademijos kartografijos skyriaus direktorius Leovigildas Morilas (Leovigildo González Morillo) įsipareigojo įvykdyti didžiulį projektą ir Vinjaleso slėnyje ant milžiniškos uolos sienos nutapyti pasaulio atsiradimo istoriją. Piešinių istorija prasideda nuo ankstyvųjų jūros organizmų, vaizduoja dinozaurus ir baigiasi trimis milžiniškomis raudonų žmonių figūromis.

  Apžiūrėję šį itin ryškų meno kūrinį, kilsime į „Los Jazmines“ apžvalgos aikštelę, kur Vinjaleso slėnio vaizdas atsiveria visu savo grožiu: ramiai banguoja įstabiai žalios slėnio pievos, išvagotos įvairių kalnų ir kalnelių. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks soti vakarienė ir poilsis po įspūdžių kupinos dienos. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  HAVANA – CIENFUEGOS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių mūsų laukia kelionė į Sienfuegosą (Cienfuegos). Pakeliui sustosime fermoje „Fiesta Kampesina", kur susipažinsime su ypatinga augalija ir gyvūnija sutinkama tik Zapatos pusiasalyjeSienfuegos yra laikomas gražiausiu miestu pajūryje. Čia mūsų lauks pietūs miesto restorane. Po pietų galėsime pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, apsaugotoje nuo priešų Jagua tvirtove. Dėl prancūziškos kilmės Sienfuegosas yra nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia išplanavimo simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Šiame miestelyje pasivaikščiosime po Marti parką, apžiūrėsime Palace del Valle rūmusTomo Terry teatrą, Kultūros Vertybių Namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Vėliau būsime pervežti į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje su maitinimo tipu viskas įskaičiuota, vakarienė.

 • 5 diena

  Jūros ekskursija  katamaranu į Cayo las Iguanas / Ankono pusiasalį (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 

  Pusryčiai viešbutyje. 09.30 val. „Seafari“ mūsų laukia ekskursija iš Marina Gaviota uosto. Išplauksime į jūrą, sustosime prie koralų rifo, kad galėtumėme palaukioti su kaukėmis ir pelekais. Toliau tęsime savo kelionę.  Katamarane yra atviras baras su nacionaliniais gėrimais. Atvyksime į salą, kur turėsime pietus su jūros gėrybėmis bei galėsime pasimėgauti maudynėmis. Toliau grįšime į savo viešbutį Trinidade. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas.

 • 6 diena

  TRINIDADAS – TOPES DE KOLANTES (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžiūrėsime Trinidadą – vieną įspūdingiausių miestų Kuboje. Čia pajausime kolonijinio gyvenimo spalvas, pamatysime tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus su akmenimis grįstomis gatvelėmis ir čerpėmis dengtais pastatais.

  Aplankysime pagrindinę parapijos bažnyčią Šv. Trejybė, apžiūrėsime puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų. Taip pat nukeliausime iki pagrindinės aikštės ir grafo Brunet rūmų, kuriuose yra įsikūręs Romantizmo muziejus.
  Aplankysime užeigą „Canchancharą“, kur degustuosime to paties pavadinimo gerimą. Pietausime jaukiame miesto autentiškame restorane. Po pietų išvyksime tyrinėti Los Ingenios cukraus slėnį, kur galėsime paragauti kokteilio Monaka Iznaga ( Monaca Iznaga) restorane. Toliau tęsime savo kelionę iki Topes de Kolantes ( Topes de Collantes). Vakare lauks apgyvendinimas viešbutyje ir soti vakarienė privačiame restorane, po kurios turėsite laisvo laiko pasivaikštynėti Trinidado miesto gatvelėmis.

 • 7 diena

  TOPES DE COLLANTES – GUANAYARA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių mūsų lauks ekskursija į nacionalinį  Guanacharos parką (Parque Guanayara ), esantį vos 15 km nuo Trinidado. Kelionės metu susipažinsime su įvairia augalija ir gyvūnija, randama tik šiuose regionuose. Čia pasivaikščiosime taku einančiu palei gražų ežerą ir pamatysite įspūdingą Rasos krioklį (Salto el Rocio). Nedidelis krioklys baigiasi mažučiu baseinu, į kurį galėsime įmerkti kojas, paėjus apie 500 metrų upe. Po vaizdingų vaizdų  lauks pietūs restorane „La Gallega“. Toliau apsilankysime kavos plantacijoje, kur susipažinsime su kavos auginimo tradicijomis. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks vakarienė restorane Mi Retiro. 

 • 8 diena

   TOPES DE KOJANTES – SANTA KLARA -  KAJO SANTA MARIJA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių išvyksime į Kajo Santa Marija (Cayo Santa Maria) salą. Pakeliui atsiveria Santa Klara ( Santa Clara) miesto panorama. Čia stabtelėsite prie žymaus Čegevaros memorialo. Santa Klaros miestelyje turėsime progą pasivaikščioti po senovinį miestelio centrą, bei papietauti vietiniame restoranėlyje. Po pietų apžiūrėsime Remedios miesto panoramą. Toliau keliausime iki  Kajo santa Marija (Cayo Santa Maria) salos. Čia laukia įskūrimas viešbutyje ir vakarienė. Turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po šį kurortą. 

 • 9-11 dienos

  KAJO SANTA MARIJA (viskas įskaičiuota)

  Cayo Santa Maria salelė, kuri yra yra 13 km ilgio ir 2 km pločio garsėja savo puikiais paplūdimiais, turtinga augmenija ir gyvūnija bei žaviu povandeniniu pasauliu. Vietiniai gyventojai mano, kad būtent ši sala turi gražiausius paplūdimius. Tuom įsitiktinti galėsite patys! 

 • 12 diena

  KAJO SANTA MARIJA – HAVANA (pusryčiai)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje, po kurių išvyksim į Havaną. Atvykus į Havaną važiuosime link oro uosto, kur lauks skrydis namo.

 • 13 diena

  HAVANA – VILNIUS/RYGA (grįžimo diena)

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 rugpjūtis
Sek, Rūgp 14 Penkt, Rūgp 26 10+
Sek, Rūgp 28 Penkt, Rugs 9 10+
2022 rugsėjis
Sek, Rugs 11 Penkt, Rugs 23 10+
Sek, Rugs 25 Penkt, Spal 7 10+
2022 spalis
Sek, Spal 9 Penkt, Spal 21 10+
Sek, Spal 23 Ketv, Lapkr 3 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1550 EUR
 

+ skrydis nuo 1000 EUR
su skrydžiu nuo 2550 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINA

 

Kurortas Variantas A Variantas B Variantas C
KAINA

Naujametinė kaina: 1828€/asmeniui + skrydis;

Kaina laikotarpiu 2021.12.01-2022.03.31: 1710€/asmeniui + skrydis;

Kaina laikotarpiu 2022.04.01-2022.11.30: 1631€/asmeniui + skrydis;

Naujametinė kaina: 1768€/asmeniui + skrydis;

Kaina laikotarpiu 2021.12.01-2022.03.31: 1622€/asmeniui + skrydis;

Kaina laikotarpiu 2022.04.01-2022.11.30: 1550€/asmeniui + skrydis;

Naujametinė kaina: 2418€/asmeniui + skrydis;

Kaina laikotarpiu 2021.12.01-2022.03.31: 2228€/asmeniui + skrydis;

Kaina laikotarpiu 2022.04.01-2022.11.30: 2065€/asmeniui + skrydis;

Havana Memories Miramar 4* Starfish Montehabana 3* Melia Habana 5*
Trinidad Memories Trinidad del Mar 4* Memories Trinidad del Mar 4*  Memories Trinidad del Mar 4*
Topes de Collantes Los Helechos 3*  Los Helechos 3*  Los Helechos 3* 
Cayo Santa Maria Grand Memories Cayo Santa Maria 5* Starfish Cayo Santa Maria 5*  Royalton Cayo Santa Maria 5*

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose ( 11 nakvynių: 3 naktys Havanoje, 1 naktis Sjenfuegoso mieste, 1 naktis Trinidade, 1 naktis Topes Kolantes, 1 naktis Trinidade, 4 naktys Kajo Santa Marija). Viešbučių pavadinimai kelionės tvirtinimo metu gali būti keičiami.
  • Programoje nurodyta maitinimas (11 pusryčių, 10 pietūs, 11 vakarienių). Poilsio metu viskas įskaičiuota
  • vietinio gido paslaugos
  • programoje nurodyti pervežimai
  • oro uosto pervežimai
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Ryga (su tarpiniais persėdimais) ( nuo 1000 eur)
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 11 EUR BTA draudimas)
  • Kubos turisto kortelė – 55 EUR
  • kelionės jungties draudimas (7-14 EUR)
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos žvaigždute *
  • Priemoka už vienvietį kambarį
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams, kuriuos surinks kelionės vadovas;
  • Asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Objektų lankymo tvarka gali keistis.
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galima pratęsti poilsį Cayo Santa Maria
  • Papildoma naktis Havanoje +80 EUR žmogui už nakvynę su puryčiais viešbutyje Memories Miramar 4*.