Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Klasikinė Indija su poilsiu Goa arba Keraloje

Egzotinė-pažintinė-poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Klasikinė Indija su poilsiu Goa arba Keraloje

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite dinamišką Indijos sostinę Delį
  • Grožėsitės Amber fortu bei Vėjų Rūmais Džaipure
  • Išvysite architektūros stebuklą ir Indijos simbolį - Tadž Mahalo mauzoliejų
  • Plaukiosite Gango upe ir stebėsite ritualines apeigas Varanasyje
  • Ilsėsitės pajūryje Goa arba Kerala kurorte

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS –DELIS

  Atvykus į Delį laukia susitikimas su kompanijos atstovu ir pagal programą vyksime į viešbutį (numeriai viešbutyje rezervuoti nuo šeštadienio). Legenda pasakoja: nė vienas žmogus ar valdytojas, išdrįsęs vietoj Delio įkurti kitą miestą, negalės ilgai išlaikyti savo valdžios. Vis dėlto net pranašystės nesulaikė daugybės Delio užkariautojų, kurie per daugelį amžių vis užimdavo ir pervadindavo miestą. Architektūros šedevrai ir septynių imperijų sostinės paminklai puikiai atskleidžia unikalią įvairių kultūrų evoliuciją ir sintezę.

 • 2 diena

  DELIS - DŽAIPURAS 

  Po pusryčių – visos dienos ekskursija po žymiausias Indijos sostinės Delio vietas. Ją pradėsime nuo didžiausios Indijoje mečetės – Džama Masdžido (Penktadienio mečetės), kurioje saugomos vertingos musulmonų relikvijos. Toliau važiuosime Raudonojo forto sienų link. Ekskursiją pratęsime Naujajame Delyje. Pravažiuosime pro Radžghatą (Mahatmos Gandžio kremacijos vietą) ir   centriniu miesto prospektu, kuriame išsidėstę valstybiniai pastatai. Pamatysime Sansadą Bhavaną (Parlamento rūmus) ir Raštrapatį Bhavaną (Prezidento rūmus). Tuomet pasuksime prie Indijos vartų. Tai – memorialas Indijos armijos kariams, žuvusiems per karinius veiksmus nuo Pirmojo pasaulinio karo iki mūsų dienų. Tuomet pamatysime įvairiomis spalvomis ir auksu tviskančią baltai rožinę Birlos šventyklą, skirtą induistų turto ir klestėjimo deivei Lakšmei. Taip pat svarbiausią sikhų gurudvarą Banglą Sahib – baltą šventyklą aukso kupolais ir didžiuliu tvenkiniu vidury komplekso, dar žinomo kaip „Sarovar“. Jo vanduo laikomas šventu. Vėliau aplankysime Humajuno kapavietę – vieno iš musulmonų valdytojų laidojimo rūsį. Tada lauks ekskursija į Akšardhamą. Akšardžamo kompleksas buvo pastatytas 2005 metais ir iškart pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia induistų šventykla pasaulyje. Grįšime į viešbutį, kuriame vakarieniausime ir nakvosime.

 • 3 diena

  DELIS – DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių išsikraustysime iš viešbučio. Ekskursija į Kutubo Minaro kompleksą ir kelionė į Džaipurą. Ryte lankysime Kutubo Minarą – Pergalės bokštą, pastatytą XII amžiuje karaliaus vietininko Kutubo ud din Aibako.   Tuomet išvyksime į Džaipurą, kuris taip pat dar vadinamas Rožiniu miestu. Keliautojai tiesiog sustingsta iš susižavėjimo vien pažvelgę į Džaipuro senąją kvartalą. Tuomet aplankysime Galta Dži šventyklą, įsikūrusią Aravalio kalno papėdėje. Užsuksime į Birlos šventyklą, kurią 1988 metais pastatė vieno iš Indijos finansų magnatų Birlos pramonės grupė. Apsistosime viešbutyje, čia vakarieniausime ir nakvosime. 

 • 4 diena

  DŽAIPURAS (pusryčiai)

  Po pusryčių drambliais arba džipais kelsimės aukštyn į Džaipuro pasididžiavimą – Ambero fortą. Jis pradėtas statyti XVII a. Džaipuro valdytojo Maharadžos Man Sigho. Kilimas aukštyn drambliais prie pagrindinių vartų padovanos nepamirštamų įspūdžių ir leisti pasijusti tarsi Maharadžai. (Jei pakilti drambliais nebus galimybės, svečius užkels džipai.) Pasivaikščiojimas po dvaro kompleksą. Grįždami iš Ambero forto sustosime papietauti. Iki pietų grupės dalyviai susipažins su nacionalinių indų drabužių dėvėjimo ypatybėmis – damos galės pasimatuoti sarius ir leisti ištapyti ranką chna (mhendi), o vyrai susirungs, kuris greičiau ant galvos apsuks turbaną. Stabtelsime nusifotografuoti prie Hava Mahalo (Vėjų rūmų), Džal Mahalo (rūmų ant vandens) ir Alberto Holo miesto muziejaus. Kiek vėliau lankysimės miesto rūmuose, kurių viena dalis veikia kaip muziejus, o kitoje iki šiol gyvena karališkoji šeima. Užsuksime į Džantar Mantar karališkąją observatoriją, pastatytą dar viduramžiais. Ji dar vadinama observatorija be teleskopų. Tai – viena iš penkių observatorijų, kurią pastatė Radžputo valdovas maharadža Savai Džai Singhas. Grįšime į viešbutį, kuriame nakvosime.  

 • 5 diena

  DŽAIPURAS – ABHANERIS – FATEHPUR SIKRIS – AGRA  (pusryčiai)

  Po pusryčių išsikraustysime iš viešbučio ir vyksime į Agrą. Pakeliui sustosime Abhanerio kaimelyje, kuriame yra vienas iš seniausių Indijoje laiptuotų šulinių. Ši neįtikėtino grožio ir harmonijos konstrukcija gilyn leidžiasi 13 aukštų. Paskui lankysime paliktąjį miestą Fatehpur Sikrį. Jį iš rožinio smiltainio pastatė didysis Mongolijos imperatorius Akbaras. Aplankę žymiausias Fatehpur Sikrio vietas išvyksime į Agrą. Mūsų lauks vizitas į Itmado ud Daulo mauzoliejų, kuris buvo pastatytas imperatorės Nur Džahan įsakymu jos tėvui atminti. Apsistosime viešbutyje, čia vakarieniausime ir nakvosime.

 • 6 diena

  AGRA - DŽANSI - ORČA (pusryčiai)

  Po pusryčių lankysime kerintį Tadž Mahalą (penktadieniais uždarytas). Neilga kelionė elektriniu rikša. Тadž Mahalas – musulmoniškojo meno ir Indijos architektūros deimantas – traukia turistus iš viso pasaulio. Ekskursiją tęsime Agros forte. Tai – gynybiniai statiniai, statyti Didžiosios mongolų epochos metu ir tarnavę kaip valdovų rezidencija. Čia aplankysime svečių priėmimo ir karališkąjį paviljonus. Paskui vyksime į geležinkelio stotį ir išvyksime į Džansi (plackartinis 2 klasės vagonas su kondicionieriumi). Atvykę į Džansi pasuksime į Orčhą, kur įsikursime viešbutyje. Čia vakarieniausime ir nakvosime.

 • 7 diena

  ORČA -KHADŽURAHAS – VARANASIS (pusryčiai)

  Po pusryčių apžiūrėsime Orčhą. Šį miestą XVI a. įkūrė Radžputo radža Rudra Pratapas Singhas. Miestas garsėja galybe paminklų – laidojimo rūsiais, šventyklomis ir rūmais. Lankysimės Orčhos forte, kuriame yra daug puikių rūmų kompleksų: Džehangir Mahalas, Radž Mahalas, Rai Pravin Mahalas ir Šiš Mahalas. Ypač įdomūs valdytojo Radžos Mahalo rūmai, ištapyti ištaigingais indų mitologijos siužetais, iš kurių garsiausias yra iš dievo Krišnos gyvenimo. Po ekskursijos važiuosime į Khadžurahą. Čia apžiūrėsime vakarinės ir rytinės grupių šventyklas. Khadžurahas yra įrašytas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Po ekskursijos svečių lauks vakarinė Khanderija Mahadev programa – įvairių Indijos valstijų indiškų šokių programa. Tuomet – vakarienė ir vyksime į geležinkelio stotį, iš kur keliausime į Varanasį. Naktis traukinyje (plackartinis 3 klasės vagonas su kondicionieriumi).

 • 8 diena

  VARANASIS-GOA/KERALA (pusryčiai)

  Su pirmaisiais saulės spinduliais (~5val.) ,,ghatomis"(visame pasaulyje žinomais ritualinių maudynių laiptais) leisitės prie Gango upės. Plaukiosite Gango upe, stebėsite apeigas ir grožėsitės prabundančiu miestu. Pamatysite ištisą parą veikančius kremavimo „ghatus“

  Po pietų - pervežimas į oro uostą, skrydis į pasirinktą kurortą su persėdimu Delyje ar Mumbajuje. Oro uoste pasitiks kelionės atstovas ir palydės iki Jūsų išsirinkto viešbučio. Čia prasideda Jūsų poilsis Goa arba Keraloje!

  Goa – malonus tropikų klimatas, smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra, unikali kultūra ir modernios pramogos. Pietų Goa rekomenduojame tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, o norintiems linksmybių patariama ilsėtis Šiaurinėje Goa dalyje.

  Kerala – turistinis regionas, vyliojantis ilgais (dažnai laukiniais pliažais), didžiulėmis plantacijomis ir raminančiais ajurvedinaiis SPA centrais. Dėl pakrantės kanalų, pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi 44 upės, Kerala dažnai vadinama indiškąja Venecija. Šiais neišmatuojamais vandens keliais galima po plačių palmių lapų šešėliais nuplaukti iki bet kurio kaimelio, kur gyvenama namuose-laivuose.

 • 9 – 14 dienos

  GOA / KERALA (pagal pasirinkimą)

  Poilsis pasirinktame kurorte.

 • 15 diena

  GOA/KERALA-DELIS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį ar Mumbajų. Vėliau skrydis namo. (Jeigu reikalinga papildoma nakvynė, priemoka nuo 45 USD/33.93 EUR/asm).

 • 16 diena

  DELIS-VILNIUS/RYGA

  Parskridimas į Vilnių/Rygą (tik su vienu persėdimu Europoje).

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 sausis
Šeš, Saus 22Sek, Vas 6 10+
Šeš, Saus 29Sek, Vas 13 10+
2022 vasaris
Šeš, Vas 5Sek, Vas 20 10+
Šeš, Vas 12Sek, Vas 27 10+
Šeš, Vas 19Sek, Kov 6 10+
Šeš, Vas 26Sek, Kov 13 10+
2022 kovas
Šeš, Kov 5Sek, Kov 20 10+
Šeš, Kov 12Sek, Kov 27 10+
Šeš, Kov 19Sek, Bal 3 10+
Šeš, Kov 26Sek, Bal 10 10+
2022 balandis
Šeš, Bal 2Sek, Bal 17 10+
Šeš, Bal 9Sek, Bal 24 10+
Šeš, Bal 16Sek, Geg 1 10+
Šeš, Bal 23Sek, Geg 8 10+
Šeš, Bal 30Sek, Geg 15 10+
2022 gegužė
Šeš, Geg 7Sek, Geg 22 10+
Šeš, Geg 14Sek, Geg 29 10+
Šeš, Geg 21Sek, Birž 5 10+
Šeš, Geg 28Sek, Birž 12 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1199 EUR
 

+ skrydis nuo 560 EUR
su skrydžiu nuo 1759 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas ir asistavimas atvykstant/išvykstant;
  • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
  • visi vietiniai pervežimai pagal programą;
  • skrydžio bilietai Khadžiuraho - Varanasis;
  • traukinio bilietai Agra - Jhansi;
  • jojimas drambliais į Amber forto kalną;
  • plaukimas valtimi Gangos upe;
  • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
  • 6 nakvynės 3* ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
  • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR;
  • Aviabilietai Varanasis - Goa/Kerala - Delis (nuo 250 EUR);
  • Indijos viza (115 EUR);
  • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
  • Draudimas (apie 26 EUR);
  • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 126 EUR/asm.).
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
  • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
  • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, AI – viskas įskaičiuota;
   Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą;
  • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo;
  • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.