Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Italija. Poilsinės kelionės į Italiją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Italija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Italija. Poilsinės kelionės į Italiją

Programa

 • Italija arba Italijos Respublika - yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

  Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, architektūra, menu, muzika ir kaip puiki vieta turizmui. Italija priklauso labiausiai išsivysčiusių pasaulio pramoninių valstybių grupei G8.
  Italija – pasaulio kultūros lobynas su begale vertingų įvairių epochų architektūros statinių, nuostabiais meno kūriniais, pasakiško grožio kraštovaizdžiu, stebinančiu snieguotomis Alpių viršukalnėmis ir saulėta Adrijos jūra, veikiančiais ugnikalniais, nuostabiais paplūdimiais, prestižiniais kurortais, kurie pavertė šią šalį tikru turistų rojumi.
  Italija didžiuojasi savo įvairia virtuve, vynais, kava, madomis ir dizainu, futbolu ir šiltais gyvenimu besidžiaugiančiais svetingais italais, mėgstančiais vakare išeiti į miestą ir emocingai bendrauti jaukiose kavinukėse.

  Skrydžiai į Siciliją

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo balandžio iki spalio mėn.
  Kurortai: Čefalu, Taormina, Letojanis, Forsa Dagras/Marina Dagras, Džardinis Naksas, Palermas, Sirakūzai, Marsala.

  Tez tour kelionės nuo 449 EUR*       

  Novaturo kelionės nuo 449 EUR*      

  Kelionės iš Varšuvos nuo 505 EUR 

  Kurortai Sicilijoje

    Cefalu - iki oro uosto 110 km. Trukmė 2 val. Cefalu regionas garsėja nesugadintos pakrantės puikiais paplūdimiais, kuriuos skalauja Tirėnų jūra. Populiariausias miesto nuoseklus smėlio paplūdimys „Lungomare“, išsidėstęs pačiame miesto senamiestyje, netoli laivų prieplaukos. Čia galima pasigrožėti architektūriniais paminklais, kerinčia gamta ir nuostabiais paplūdimiais. Daugiau>>
    Taormina - iki oro uosto 3 km. Trukmė 10 min. Taormina dalijama į dvi dalis: istorinį miesto centrą, esantį ant Tauro kalno, ir Taormina Maro kurortinę dalį, įsikūrusią kalno papėdėje. Taormina Maras – tai nenusakomo grožio Jonijos jūros pakrantė su įlankėlėmis ir iškyšuliais, apaugusi jūros vėjų glostomais kaktusais ir oleandrais. Už nedidelį mokestį funikulieriumi iš papėdės paplūdimio galima pasiekti Taorminos senamiestį. Daugiau»
    Letojanis - iki oro uosto 10  km. Trukmė 15 tmin. Letojanio kurortas atgyja vasarą, kai čia atvyksta poilsiautojai iš įvairių šalių. Miestelio pagrindinė alėja nusidriekusi palei smėlėtą paplūdimį. Pagrindinėje alėjoje rasite daug barų ir restoranų, parduotuvėlių. Miestelio aikštė su lauko kavinėmis yra pagrindinė susitikimų vieta, kur galima pasimėgauti itališka kava ir šviežiais nuostabaus skonio ledais. Poilsiautojų kurorte laukia ne tik puikūs paplūdimiai, bet ir įvairūs kultūros renginiai. Daugiau>>
    Forsa Dagras / Marina Dagras – iki oro uosto 18 km. Trukmė 20 min.  Mažas ramus miestelis, priklausantis Mesinos provincijai. Žavus kurortas įsikūręs ant stačios 420 m uolos. Tai vieta, mėgstantiems ramų ir romantišką poilsį. Nuo aukštos uolos atsiveria nuostabi panorama: smaragdinė jūra, kalnai, uolėti skardžiai. Netoli miestelio, jaukiame gamtos prieglobstyje, Agro upė įteka į Jonijos jūrą. Daugiau>>
    Džardinis Naksas - vasarą gyvenimas miestelio gatvėse tiesiog kunkuliuoja. Gyvas ir jaukus kurortas vilioja ilgais gerai prižiūrimais smėlio ir uolėtais paplūdimiais. Čia gausu mažų parduotuvėlių, barų ir restoranėlių, siūlančių itališkos virtuvės skanumynų. Geras susisiekimas su greta esančia (vos už 5 km) garsiąja Taormina. Daugiau>>
   

  Palermas – iki oro uosto 5 km. Trukmė 10 min. Sicilijos sostinė ant Viduržemio jūros kranto. Tai sparčiausiai augantis miestas ne tik Sicilijoje, bet ir Italijoje. Palermas yra vienas iš labiausiai turistų lankomų Sicilijos miestų su turtinga beveik trijų tūkstančių metų istorija, unikaliais kultūriniais paminklais. Palermas ilgą laiką buvo Sicilijos karalystės sostinė ir uostas. Ir dabar egzotiškas maurų, normanų ir ispanų baroko stilių mišinys daro šį miestą įspūdingą ir nepakartojamą. Jame daug monumentų, karališkųjų rūmų ir bažnyčių. Čia galima nutolti nuo XXI a. šurmulio ir aplankyti atokesnes bažnyčias, apžiūrėti senovines mozaikas, užsukti į miesto turgų. Daugiau»

    Sirakūzai - iki oro uosto 120 km. Trukmė 2 val. yra rytinėje Jonijos jūros pakrantėje. Tai vienas garsiausių antikinės kultūros centrų, galingiausia senovės graikų užjūrio kolonija. Šiame tūkstančio kvapų ir spalvų mieste ilgus metus gyveno filosofas Platonas. Turistus labiausiai traukia archaiškas senamiestis (UNESCO pasaulio paveldo objektas), įsikūręs Ortidžės saloje. Ši miesto dalis sužavės siauromis gatvelėmis, ispaniško baroko bažnyčiomis, katedra, Aretūzų šaltiniu, prie kurio auga papirusai. Verta aplankyti žemyninėje miesto dalyje esantį archeologinį parką. Jame rasite V a. pr. Kr. kalvos šlaite iškaltą graikų teatrą, kuriame eiles deklamavo pats Euripidas, „Rojaus latomiją“, arba akmens skaldyklą, uolą – Dionisijaus ausį. Daugiau>>
   

  Marsala – iki oro uosto 130 km. Trukmė 2 val.  tai pakrantės miestelis, įsikūręs Trapani provincijoje, vakarinėje Sicilijos dalyje, Italijoje. Marsala kurortas garsėja senovės architektūros palikimu, keletu puikių parodų Archeologijos muziejuje ir žinomaMarsala vynais. Tai daugelio tradiciniais ar pigiais lėktuvo bilietais į Italiją atvykstančių turistų mėgiama poilsio vieta, kadangi kurorte yra keletas gerų viešbučių ir puikiai išvystyta viešojo transporto sistema, užtikrinanti sklandų susisiekimą su lankytinais objektais Sicilijoje. Daugiau>>

  Skrydžiai į Sardiniją

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn. 
  Kurortai: Pula, Villasimius, Olbia, Algeras, Porto Cervo, Golfo Aranci, San Teodoro. 

  Tez Tour kelionės nuo 383 EUR*       

  Kelionės iš Varšuvos nuo 505 EUR 

  Kurortai Sardinijoje

   

  Pula – iki oro uosto 40 km. Trukmė 40 min. Puloje rasite daug populiarių viešbučių, restoranų, parduotuvių, kitų pramogų. Lankytojus pakeri ilga balto smėlio pakrantė – Santa Margarita bei didingi Sulcis kalnai – būtent gamtos įvairumas šalia Pulos sukelia didžiausią žavesį. Naktį į centrinę aikštę susirenka vietiniai ir turistai, norintys pasidžiaugti šiltomis vasaros naktimis čia pat esančiuose restoranuose, baruose ar besižvalgydami po parduotuves, kurios sezono metu dirba tikrai ilgai.
  Daugiau»

   

  Villasimius – iki oro uosto 65 km. Trukmė 1 val. kurorte rasite didelę pasiūlą įvairių restoranų, barų, užeigų, kuriuose taip malonu leisti šiltus vasaros vakarus geroje kompanijoje arba čia susirasti draugiją. Taip pat galėsite rasti įdomių parduotuvių įsigyti vietinių dirbinių ar tiesiog itališkų užkandžių, gėrimų. Daugiau»

   

  Olbia - iki oro uosto 240 km. Olbia yra šios salos dalies ekonominis centras, visai šalia Costa Smeralda – labai lankomo kurorto. Būtent čia iškilo pirmieji Sardinijos viešbučiai, tačiau net ir iki šiol miesto apylinkės išliko kaip vienas gražiausių Viduržemio jūros salų ruožų su mažai paveikta gamta ir natūralumu. Daugiau»

    Algeras –  iki oro uosto 240 km. Atostogos čia tampa vis populiaresnės ir vis daugiau keliautojų atrandą šį Sardinijos kraštą. Tačiau miestas sugeba išlaikyti savo katalonišką dvasią architektūroje, kuri čia jaučiama dėl seniau saloje šeimininkavusių ir įtaką padariusių ispanų. Visai netoli nuo istorinio miesto centro yra puikus smėlio paplūdimys, kuriame geros galimybės deginimuisi, maudynėms skaidriame Viduržemio jūros vandenyje.
  Daugiau»
    Porto Cervo –  iki oro uosto 300 km. Kurorte yra Monte di Mola meno galerija, viena svarbiausių šioje Sardinijos dalyje. Porto Cervo centre yra prieplauka, kurioje kelios parduotuvės, restoranai, dizainerių parduotuvės, jachtų klubas, o prieplaukoje puikuojasi prabangios didelės ir mažos jachtos – visas kurortas skendi saulės spinduliuose ir prabangoje. Šalia miestelio yra keli geri smėlio paplūdimiai. Daugiau»
    Golfo Aranci –  iki oro uosto 300 km. Kurortas pradėjo plėstis nuo XIX a. pradžios, kada iš žvejų kaimelio virto vienu iš svarbių uostų susisiekimui ir prekybai su žemynine Italija. Tai nulėmė ir gyventojų skaičiaus didėjimą, ir turizmo plėtrą, šiuo metu miestelyje gyvena virš 2 tūkst. gyventojų. Gražioje vietoje, ant įlankos įsikūręs miestelis turistus vilioja net keliais puikiais smėlio paplūdimiais. Čia rasite ramesnį poilsį ir gražius gamtos peizažus. Daugiau»
    San Teodoro –  iki oro uosto 260 km. Dabar tai vienas iš populiarių kurortų Sardinijoje, Costa Smeralda regione dėl nuostabaus grožio gamtos. La Cinta smėlio paplūdimys – ilgiausias ir plačiausias Sardinijos saloje, besitęsiantis 3 km, pasižymintis pradžioje itin negiliu krantu, kuris leidžia gėrėtis nuostabia ilgai besitęsiančia skaidrios lyg stiklas jūros žydruma. Daugiau»

  Skrydžiai į Riminį

  Kurortai: Marebello, Rivazzurra, Miramare, Rivabela.

  Tez Tour kelionės nuo 490 EUR*   

  Kurortai Riminyje

  Marebello – iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Kurorto pakrantė yra labai erdvi, platus paplūdimys yra nuolatos prižiūrimas, o krantas gilėja nuosaikiai, tad Marebelas yra puiki atostogų vieta šeimoms su mažais vaikais. Visą vasarą čia organizuojamos folkloro mugės, sporto varžybos paplūdimyje, o vietiniai vynai yra patiekiami tradiciniuose terakotiniuose ąsočiuose. Vakarais pakrantėje galima pasigrožėti nuostabiais fejerverkais. Marebelo kurorte taip pat verda aktyvus naktinis gyvenimas, gausu restoranų ir diskotekų, o norintys nukakti į Riminį jau sutemus, gali pasinaudoti turistinio sezono metu tarp kurortų kursuojančiais specialiais autobusais.

  Rivazzurra -iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Jauniausias kurortas, tačiau jame taip pat gausu svetingų mažų ir didelių viešbučių, restoranų, aludžių, veikia nemažai kino teatrų, naktinių klubų ir diskotekų. Čia organizuojami sportiniai turnyrai ir susitikimai, muzikos ir maisto festivaliai. Vaikų dėmesį tikrai patrauks atrakcionų parkas „Fabiliandija“. Kurorte taip pat yra įrengtos teniso bei futbolo aikštės.

  Miramaras - iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Pietinis Riminio rajonas, kuriame veikia modernus SPA terapijos ir medicinos centras „Rimini Terme“, o tiems, kurie mėgsta pasilinksminti, čia siūlomos diskotekos ir pramogų aikštės. Taip pat sudarytos puikios sąlygos sportuoti: teniso kortai, čiuožyklos, vyksta plaukimo pamokos. Miramaras taip pat yra pamėgta jaunimo atostogų vieta. 

  Rivabela - iki oro uosto 100 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Rivabelos paplūdimiai nukloti maloniu smėliu, o jūra idealiai tinka vaikams, nes yra apsaugota giliau esančių rifų. Vasarą gyvenimas čia yra išjudinamas tipiniu Romanijos regiono šokiu „Liscio“ bei vyno ir „ciambella“, vietinio pyrago ragavimais. Be nuolatinių pasilinksminimų, čia gausu galimybių užsiimti įvairiomis sporto rūšimis. 

  Skrydžiai į Kampaniją

  Skrydžiai: vasaros sezonas nuo baldžio iki spalio mėn.
  Kurortai: Amalfis, Baja Domicija, Iskija, Sorentas.

  Tez Tour kelionės į Kampaniją nuo 405 EUR* 

  Kurortai Kampanijoje

  Amalfio pakrantė – iki oro uosto 65 km. Trukmė 1 val. Amalfio pakrantės širdyje įsikūręs to paties pavadinimo miestelis yra žavingas kurortas, traukiantis ramų poilsį ir jūros maudynes mėgstančius turistus. Čia yra vieni geriausių paplūdimių visoje pakrantėje, miestelis poilsiautojus taip pat žavi senamiesčiu, itin siauromis, į uolas kopiančiomis gatvelėmis. Būtent tokia gatvele pasiekiama IX a. statyta Šv. Andriejaus katedra. Šalia jos yra kitas viduramžių architektūros lobynas – Paradiso vienuolynas. Kurorto paplūdimiuose nuomojami gultai ir skėčiai, yra persirengimo kabinos. Krantas puikiai tinka mėgstantiems tiek įprastas maudynes, tiek paviršinį nardymą.

  Baja Domicija - Gaetos įlankoje įsikūręs nedidelis Baja Domicijos kurortas turistus traukia puikiu paplūdimiu ir gardžiu maistu. Ramaus miestelio peizažą puošia ir smėlio kopos. Šis kurortas rekomenduojamas šeimoms su vaikais. Pajūrio juosta suskirstyta į atskirus paplūdimius. Prie jūros siūloma išsinuomoti gultų ir skėčių, yra baseinų, atrakcionų vaikams, paplūdimio tinklinio, futbolo ir teniso aikštelių

  Iskijos sala - iki oro uosto 50 km. Trukmė 50 min. Ši vulkaninė sala yra didžiausia iš trijų Neapolio įlankoje. Čia vieni geriausių paplūdimių visame regione, jie pranoksta net esančius garsesnėje gretimoje Kaprio saloje. Iskija žinoma ir terminiais vandenimis, natūralaus purvo voniomis. Galima kopti į vulkaninius kalnus, aplankyti savitas parduotuvėles, vietos keramikos ir rankdarbių dirbtuves. Iskija siūlo daugiausia ramų poilsį. Ypač ramu pietinėje salos dalyje prie Sant Andželo kaimelio, kur negalima važinėti automobiliais. Tačiau kai kuriuose salos kurortuose linksmybių netrūksta.

  Sorentas - iki oro uosto 45 km. Trukmė 45 min. Garsėja įspūdingu senamiesčiu, gražia panorama. Čia daugybė suvenyrinių parduotuvių, pilna vietos rankdarbių: keramikos, nėrinių ir papuošalų su inkrustacijomis. Pagrindinis trūkumas – mieste nėra paplūdimių, bet šį stygių kompensuoja kavinės ir restoranai bei naktinis gyvenimas. Jei visai be jūros ilsėtis nesinori, nusileidus nuo uolos prie uosto yra Marina Pikolos ir Marina Grandės paplūdimiai. 

   

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
-0001 lapkritis
Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn. 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 360 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.