Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Dubajus + poilsis Fudžeiroje

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Jungtiniai Arabų Emyratai

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Dubajus + poilsis Fudžeiroje

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 4Parašykite atsiliepimą »

 • Marija
 • 2016-04-08 17:02:20
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Kelionė labai patiko, labai daug įspūdžių. Viešbutis Citymax Bur Dubai 3* labai fainas, tvarkingas, švarus. Didžiausi pliusai: galima įsigijus HB maitinimą keitalioti pietus ir vakarienes vietomis, tai labai gerai kai išvažiuodavom į ekskursijas, kurios vykdavo po pietų. Tada pasiimam pusryčius-pietus tą dieną, o vakarienę pavalgom ekskursijoj. Buvom apžvalginėje Dubajuje, važiavom į Abu Dabį, į dykumą, su TezTour, labai patiko. Dar labai gerai kad viešbutis turi savo transportą ir ne tik iki jūros, bet ir dar keliais maršrutais. Tai ir po miestą pasivažinėjom, ir taksi nereikėjo. Labai fainas baseiniukas ant stogo, tad po pusryčių tiesiai ten užbėgdavom pasišildyti ir pasimaudyti. Yra ir kur pasportuoti viešbutyje. Jūra labai sūri, beveik plaukti nereikia. Viešbučio autobusiukas vežė į labai gražų prižiūrėtą privatų pliažą, kur įėjimas 5-10 dirhamų (tiksliai nepamenu bet nedaug). Prie to pliažo labai gražus parkas, ir pliažas labai gražus, tai labai patiko važiavom kelis kartus. Kelionė labai pasisekė, ir lauktuvių skanių parsivežėm, dabar taupysim kitai kelionei ir atsiminsim Jus.

Kelionės laikas: 2016 m. kovo mėn.

 • Skaidre
 • 2016-03-16 11:04:48
 • 9.4
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 7
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Viskas buvo labai gerai, kelionė labai patiko, oras Dubajuje buvo vėsokas, bet kelionėms jis labai tiko, ekskursiją pasiėmėme tik į Abu Dabį ir vakare plaukimą laivu, o visur kitur vykome patys savarankiškai metro ir taksi, gana puikiai susipažinome su Dubajumi dabar jau net patys gidais galėtume pabūti. Po Abu Dabį keliaudami su gidu tiek nepamatėme, kiek patys savarankiškai. Dubajuje, viešbutis labai geroje vietoje, vykti metro ir pėstute yra kur pasivaikščioti, tiesiog puiku. Fudžeiroje viešbutis labai puikus, ten nuvykome tik šeštadienį po pietų, tai pritrūko laiko poilsiui, norėjosi dar ilgiau pabūti. Nepasisekęs kelionėje įvykis buvo, tai kelionė namo per Maskvą, iš Dubajaus vėlavo lėktuvas į Maskvą 2val ir mes nespėjome persėsti į kitą lėktuvą, skrendantį į Vilnių, teko Maskvos oro uoste praleisti 12val, skyrė vaučerius maistui, bet jų vertė labai maža, bandeliai ir kavai įsigyti, o ne pietums, po pietų šiaip ne taip išsireikalavome kambarį oro uosto viešbutyje, bet tik dėlto, kad buvome labai atkaklūs ir nedavėme ramybės oro uosto darbuotojui. Lėktuvas skrendantis iš Maskvos į Dubajų ir iš Dubajaus į Maskvą labai prastas, kojoms vietos nėra, o skrydžio laikas 5val ir taip nejudant išsėdėti, sudėtinga. Lėktuvas iš Vilniaus iki Maskvos daug geresnis. Kitą kartą skrendant tokį atstumą, rinktumėmės tik Stambulo oro linijas, per jas esame skridę, tai visai kitoks komfortas.

Kelionės laikas: 2016 m. vasario mėn.

 • Giedrius
 • 2015-10-08 11:32:46
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Buvome su šeima šioje kelione, tai tiesiog galime pasakyti, kad paneigėme visus dalykus kurie yra rašomi apie JAE internete :) I kelione išvykome 09.17, išlipę iš lėktuvo pirmu vejo gusiu pajutome 37°C, o likusias keliones dienas buvo 42°C. Išeidamas iš viešbučio visada aprasodavo akiniai, ir foto aparato objektyvas :D Po kiek laiko viskas susinormalizuodavo :) Bet tas karstis mums nesutrukdė pamatyti Burj Khalifa, fontanus, dubai mall,safari, Seicho Zaido mecete, palme, Abu Dabi, Fudzeirą ir paplaukioti laivu po Dubai Marina :) Tik neužteko laiko nuvykti i ferrari parką.Tuo pačiu ir pailsėjome ir pamatėme ką buvome suplanavę :) Viešbutis Marina Byblos yra puikioje vietoje, paėjus kelis metrus atsiveria vaizdas i Dubai Marina, 10min paėjus paplūdimys, 2min iki prekybos centro, tiesiog negalima įsivaizduoti geresnes vietos. Iki Burj Khalifa reikėdavo pavažiuoti taxi kuris yra daug pigesnis negu Lietuvoje, už 30km sumokėjome 10euru 3asmenims! Marina Byblos viešbutyje buvo įskaičiuoti tik pusryčiai, bet nuo to karščio užmiršdavome net pavalgyti :D O ir maistas kavinėse nera toks brangus kaip visi galvoja. Vandens išgėreme tiek, kiek lietuvoje tikrai nesame išgerę :D Alkoholio nusipirkome Vilniaus oro uoste, o Dubajuje nerasite jo tikrai, nebent užmiestyje,o apie alkoholio vartojimą viešoje vietoje nėra net kalbų, nes manau lietuvoje normalus žmonės irgi nevaikšto su bonka rankoje. Rūkymas nėra draudžiamas. Apie valiuta, skaitėme internete, jog reiktu keistis dolerius. Nesikeitėme, bet nusiimdavome bankomate jų vietiniu pinigu, juos labiau vertina ir priima. Gatvėse niekas nesikabinėja ir nesiūlo pirkti daiktu kaip kokiame Egipte ar Turkijoje. Visi žmones santūrus ir gerbia vienas kita. Keliaujant i Burj Khalifa reiktu pasirūpinti išankstiniais bilietais, perkant per internetą už 3asmenis sumokėjome 100euru, o perkant vietoje jus mokėsite 300euru. Šia vieta tiesiog būtina aplankyti! Kalbant apie Seicho Zaido mečetę, moterys turėtų apsirengti kojas, rankas, ir plaukus dengiančiais apdarais, jeigu neturite tokiu rubų tai tiesiog galėsite juos įsigyti vietoje, bet kainos nežinau. Vyrai rengiasi santūriai. Iš Dubajaus kol kas tiek :) Poilsis Fudžeiroje, viešbutis tikrai ne Fudzeiroje jis nutolęs 30km nuo miesto, yra visiškam užkampį, bet važinėja taxai ir autobusai kiekviena diena. :) Viešbutis tiesiog 10/10! Nebuvo net prie ko prikibti! O maistas kažin ar kur skanesni esame ragavę :) personalas nuostabus, vyrukai nors ir pavargę, prakaituoti jie visada šypsosi! Na ir pabaigai, tiesiog norėčiau pasakyti, jog kiekvienas turėtų pamatyti Dubajų  Miestas nepasirodė per daug išpūstas ar koks dirbtinas, jis yra šiuolaikiškas miestas, kuris kas minutę vis keičiasi ir tobulėja!

Kelionės laikas: 2015 m. rugsėjo mėn.

 • Keliautojas
 • 2015-04-27 15:21:15
 • 8.8
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 8
  Kambariai: 8
  Maitinimas: 8
  Švara: 10

skridome su Turkijos avialinijomis. 10 balu. Niuansas persedimai. Tik atgal sunku buvo del laukimo. Idealiausiai tiesioginiai skrydziai. Dubajuje viesbutis geras, kambariai geri. Marina Biblos viesbutis. Arti merto. Patiko metro vazineti, viena is geriausiu pramogu :) Aplankeme Abudabi "Fantastika", pakilome i Bjur Kalifa, pazintine paemem po Dubaju, dar plaukiojome laivu vakare. Kitas pasaulis, ka cia pasakysi. Amerikos nereikes lankyti po tokio miesto:D O poilsis Fudzeiroje, po Dubajaus, kaip negyvenamoje saloje. Buvo sokas ir didziulio miesto i mirtinai tylu pajuri, kur tik keli viesbuciai. Lemeridene labai geras maistas, svaru. Neduosi tam viesbuciui 5 zvaigzduciu, nes jau jis senokas. Ten tikrai pailsejome. Vakarais ramu, jokiu sou. Yra gyva muzika, bet ji liriska. Klimatas ten idomus, iki pietu kaitri saule, po pietu apsiniaukeja, bet vistiek tu idegi. Ten didele jodo koncetracija. Dubajus ne poilsiui, tai miestas pramogoms, apsipirkimui, ten yra ka veikt, man neleido sazine nei karto prigult plaze:) pastoviai kazkur vaziavome. Geras variantas, kad pabuvome Fudzeiroje.

Kelionės laikas: 2015 m. balandžio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Dubajus + poilsis Fudžeiroje


Taip Ne