Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kruizas karibuose per Jamaiką, Panamą, Kostą Riką, Hondūrą, Meksiką (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė-kruizas kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: JAV, Kosta Rika, Meksika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kruizas karibuose per Jamaiką, Panamą, Kostą Riką, Hondūrą, Meksiką (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės paketas, kurios metu aplankysime net 7 skirtingas šalis MSC Divina kruiziniu laivu.
  • Turėsime galimybę dieną praleisti privačioje MSC kruizų saloje.
  • Pamatysime moderniojo pasaulio stebuklą – Panamos kanalą.
  • Kopsime į Dunnes krioklius Jamaikoje.
  • Grožėsimės vietine gamta ir gyvūnija Kosta Rikoje.
  • Pajusime tikrąją Karibų dvasią skonių, kvapų ir spalvų apsuptyje.
  • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Programa

 • Apsigyvenkite 5* viešbutyje ir aplankykite net 7 skirtingas Karibų jūros šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų šalis plaukiant 5* „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, vieną iš didžiausių pasaulio stebuklų – Panamos kanalą, pasigrožėsime povandeniniu pasauliu Hondure, ieškosime laukinių nuotykių Kosta Rikoje, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją privačioje MSC kruizinės kompanijos saloje! Vakarus ir dienas galėsite leisti kruize, kuris jums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Karibų jūros smaragdinis vanduo, palmių besidraikantys lapai ir plačios karibų salų gyventojų šypsenos neabejotinai sužavės kiekvieną, tad leiskimės į šią kelionę kartu.

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

  ARIANA PREIBIENĖ

  Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš šešerius metus ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto ir šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

  Ariana „Kelionių akademijoje“ dirba „už kadro“ – kuria kelionių programas, ieško geriausių pasiūlymų ir akcijų, patikimiausių partnerių, kad kuo daugiau keliautojų galėtų išbandyti šį keliavimo būdą. Baigusi tarptautinio turizmo studijas net nenumanė, kad po pirmojo darbo privačiose jachtose nenutols nuo laivų ir ateityje. Plaukusi septyniais skirtingais laivais, penkiuose skirtinguose regionuose Ariana gali patarti, kur, kada ir kuriuo laivu plaukti, kad kelionė jums suteiktų didžiausią įspūdį.

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Helsinkis 10:00 – 11:45 Helsinkis – Majamis 14:45 – 18:55 (+1)

  Majamis – Helsinkis 20:45 – 13:25 (+1) Helsinkis – Vilnius 16:25 – 18:05

 • 1 DIENA

  VILNIUS – MAJAMIS

  Skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Atvykus į Majamį pervežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai viešbutyje, vakarienė laive)

  Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja, kuri bus visai šalia viešbučio. Norintys turės galimybę nuvažiuoti iki prekybos centro ir apsipirkti žymių gamintojų parduotuvėse (į ekskursijų paketo kainą neįskaičiuota). Pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC DIVINA. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

 • 3 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusį keliautoją. Džiugina keliautojus jos ne tik paplūdimiais, bet ir kitais gamtos stebuklais: džiunglėmis, kriokliais, urvais, kalvomis. Dieną plauksite Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynės laive.

 • 4 DIENA

  FALMUTAS, JAMAIKA (pilnas maitinimas laive)

  Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Jamaikoje. Aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius Dunns upės krioklius. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose.  Prieš grįždami į laivą, šios dienos ekskursiją užbaigsime gražiame paplūdimyje. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė laive.

 • 5 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibų jūros regioną! Nakvynė kruize.

 • 6 DIENA

  KOLON, PANAMA (pilnas maitinimas laive)

  Anksti ryte išvyksime į turą Panamoje*. Ši šalis kontrastų derinys: nuo griūvančių pastatų ir šiukšlynų iki moderniausių dangoraižių, nuo džiunglių iki saugomo architektūrinio paveldo. Turo metu sustosime apžiūrėti vieno iš modernaus pasaulio stebuklo – Panamos kanalo. Šis kanalas jungia Ramųjį vandenyną su Atlanto, mes pamatysime kanalo įėjimą iš Ramiojo vandenyno, apsilankysime kanalo muziejuje. Taip pat apžvelgsime istorinį Panamos senamiestį bei Amador taką, kuris jungia tris salas su pagrindine valstybės dalimi. Ši šalis abejingų nepalieka, tiek kontrastų vienoje vietoje atrasti sunku, tad mėgaukimės kelionės akimirkomis. Ekskursijos trukmė apie 8h. Nakvynė kruize.

 • 7 DIENA

  PUERTO LIMONAS, PUERTO RIKAS (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną mes pažinsime autentišką tropinią laukinę florą ir fauną. Tortuguero upės laukinės gamtos kanalai ir „Kahuita“ nacionalinis parkas bei rezervatas yra neabejotinai geriausi Karibų jūros pakrantėje. Mūsų turas prasidės plaukiant laukinės gamtos mangrovės kanalu, stebint turtingą augmeniją ir gyvūniją. Antra stotelė bus bananų plantacijoje, kur išgirsime pasakojimą apie pagrindinę Kostą Rikos žemės ūkio pramonės šaką. Vėliau apsilankysime „Cahuita“ nacionalinio parko laukinės gamtos draustinyje, kur mūsų lauks tropiniai augalai, žinduoliai, ropliai, varliagyviai ir paukščiai. Visos dienos bėgyje mus sups neapsakomo grožio gamta, kuri nepaliaus stebinti. Ekskursijos trukmė apie 5h. Nakvynė kruize.

 • 8 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Saulė, šiltas atogrąžų vėjas ir kažkur tolumoje girdimas salsos ritmas. Nuotaika laive visada pakili, nes čia nėra kada liūdėti. Personalas patars ką laisvą dieną laive pamatyti, kur sudalyvauti ar kokį gėrimą paragauti. Išbandykite ir specialiuosius laivo restoranus, rinkitės iš jūrų gėrybių, itališko ar meksikietiško restoranų, maistas tikrai nenuvils. Nakvynė kruize.

 • 9 DIENA

  ROATANAS, HONDŪRAS (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną grožėsimės antru pagal dydį rifu Karibų jūroje. Katamaranu plauksime gražiausiuose turkio vandenyse ir mėgausimės paviršiniu nardymu keliose geriausiose Roatano rifo vietose. Roatanas gali pasigirti kvapą gniaužiančia pakrante su tankiomis džiunglėmis ir koralų kilimu. Laivo kapitonas pasistengs, kad galėtumėte susipažinti ir su draugiškaisiais delfinais. Būkite tikri, kad šią dieną atsipalaiduosime ir patirsime neišdildomų įspūdžių turtinguose vandenyse. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė kruize.

 • 10 DIENA

  KOSTA MAJA, MEKSIKA (pilnas maitinimas laive)

  Papusryčiavę vyksime į pasimatymą su majų kultūra. Naršysime senovės griuvėsius, mokydamiesi majų civilizacijos šventyklų ir piramidžių paslapčių. Čia turėtume pamatyti vietinę augmeniją ir daugybę egzotinių paukščių bei vorų beždžionių. Ekskursiją pabaigsime poilsiu paplūdimyje po palmės medžiu su šaltu gaivinančiu gėrimu rankose. Ekskursijos trukmė apie 5h. Nakvynė kruize.

 • 11 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Galite išbandyti šokių pamokas, pasijuokti komiškuose vaidinimuose, o gal net norėsite išmokti origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galite už itin patrauklias kainas, kurios yra be mokesčių, įsigyti kosmetikos, kvepalų  rūbų, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.

 • 12 DIENA

  OCEAN CAY, BAHAMAI (pilnas maitinimas laive)

  Ocean Cay priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta -  „Ocean Cay MSC Marine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais (už papildomą mokestį), didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namus ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime panardyti, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties*. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Pavalgyti pietus galite grįžti į laivą.

 • 13 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai)

  Išsilaipinimas iš laivo. Šiandienos ekskursija suteiks unikalią galimybę iš esmės pažinti Pietų Floridą*: ši valstija - tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Turėsime daug laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Turėsime laiko pietums ir pirkinių paieškai*. Pasibaigus šios dienos ekskursijai, būsime pervežti į oro uostą, kur lauks skrydis namo.

 • 14 DIENA

  MAJAMIS – SKRYDIS NAMO (pusryčiai laive)

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Kaina pasirinkus vidinę kajutę Bella klase– 1469  eur/asm, su skrydžiu 2219 eur/asm - vietų nebėra
Kaina pasirinkus su langu Bella klase– 1635  eur/asm, su skrydžiu 2385 eur/asm - vietų nebėra
Kaina pasirinkus su balkonu Bella klase– 1860  eur/asm, su skrydžiu 2610 eur/asm - vietų nebėra

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Vietinio gido paslaugos;
  • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas 23kg bagažas);
  • 1 nakvynė 3* viešbutyje prieš kruizą;
  • 11 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
  • Uostų mokesčiai;
  • Pervežimai oro uostas – viešbutis - uostas – oro uostas;
  • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
  • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
  • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • JAV leidimo forminimas 20 eur/asm;
  • Majamio kurortinis mokestis (apie 15-30 USD kambariui);
  • Aptarnavimo mokestis laive (12,5dol/asm per naktį asmeniui);
  • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 530eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
  • Pervežimas į prekybos centrą Majamyje;
  • Maitinimas ekskursijų metu;
  • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
  • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
  • Boulingas, 5D kino teatras, SPA;
  • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
  • kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei)
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.