Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.Turkija

Patarimiai keliaujantiems į Turkiją. Maistas, vanduo, saugumas ir kita naudinga informacija vykstant į Turkiją

SAULĖ /VANDUO

Kadangi Turkijoje vasara sausa ir karšta, rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių vidurdienį. Saulė šiuo metu itin kaitri, tad rizikuojama gauti saulės smūgį. Geriausia kaitintis ryte iki 11:00 val. ir popiet, nuo 15 val. Taip pat vertėtų pasirūpinti apsaugos nuo saulės kremais.  Išsimaudžius jūroje, patartina nusiprausti gėlu vandeniu, nes Viduržemio jūros vanduo prisotintas druskų, nuo kurių gali peršėti odą. Paprastai dušai yra įrengti paplūdimiuose, laivuose ir pan.

MAISTAS /GĖRIMAI

Nerekomenduojama valgyti neplautų vaisių bei gerti vandens iš čiaupo. Reikėtų pirkti vandenį buteliuose. Turkijoje galima pasimėgauti daugybe gurmaniškų patiekalų iš daržovių, mėsos bei žuvies. Tačiau čia gausiai naudojama mums ne visada įprastų prieskonių, tad pirmomis kelionės dienomis patartina patiekalus ragauti, jų nepadauginant. Rekomenduojama į kelionę pasiimti skrandžio veiklą reguliuojančių vaistų.

APRANGA

Rekomenduojama vežtis lengvus, medvilninius drabužius bei patogią, lengvą avalynę. Turkija – musulmoniškas kraštas, tad, gerbiant vietines tradicijas, moterims viešose vietose nederėtų dėvėti pernelyg atvirų drabužių. Į mečetes vyrai neįleidžiami su šortais, o moterys turi dėvėti kojas bei rankas dengiančius drabužius. Nerekomenduojama aukštesnės klasės viešbučiuose eiti vakarieniauti, vilkint paplūdimio apranga. Kai kuriuose viešbučiuose svečiai be deramos aprangos į restoraną tiesiog neįleidžiami.

SAUGUMAS

Turkijos kurortuose yra pakankamai saugu, nesibaiminant galima vaikštinėti gatvėmis dieną ir vakare. Tačiau savo daiktų saugumu – būtina pasirūpinti. Smulkių vagysčių čia pasitaiko, kaip ir visuose kurortuose.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
Kokybės telefonas:
8 671 98701

Šią užklausą gaus pardavimo agentūra Kelionių akademija
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.