Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.Tunisas

Patarimiai keliaujantiems į Tunisą. Maistas, vanduo, saugumas ir kita naudinga informacija vykstant į Tunisą

 

SAULĖ/VANDUO

Tunisas garsėja ne tik puikiu klimatu ir skaisčia saule, bet ir skaidria šilta jūra. Paplūdimiai Tunise puikūs – smėlis minkštas ir švarus, poilsiautojams nuomojami gultai su čiužiniais ir skėčiais (kai kurių viešbučių paplūdimiai šią paslaugą teikia nemokamai). Paplūdimio rankšluosčiais aprūpina beveik visi 4*-5* viešbučiai (rankšluosčiai išduodami palikus užstatą), o vykstant į žemesnės kategorijos viešbutį - paplūdimio rankšluostį patartina pasiimti su savimi. Atkreipiame dėmesį, kad kartais jūros pakrantėse pasitaiko medūzų. Kadangi Tunise vasarą klimatas sausas ir karštas, rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių vidurdienį. Saulė šiuo metu itin kaitri. Geriausia kaitintis ryte iki 11 val. ir popiet, nuo 15 val. Taip pat nevertėtų pamiršti ir apsaugos nuo saulės kremų.

MAISTAS IR GĖRIMAI

Gatvėse ir paplūdimiuose daug greito maisto užkandinių: tunisietiški sumuštiniai su tunu, kiaušiniais, paprika, pomidorais, svogūnais, šiek tiek alyvų aliejaus ir aštriu padažu harisa. Brikai - ploni aliejuje kepti lietiniai su špinatų ar bulvių, kiaušinių, tuno ir kt. įdaru. Tunise populiarios sriubos. Išskirtinai skanūs žuvies patiekalai. Dažniausiai žuvis kepama ant grotelių, paskaninant citrinų sultimis ir alyvų aliejumi. Nerekomenduojama valgyti neplautų vaisių bei gerti vandens iš čiaupo. Patariama pirkti mineralinį vandenį buteliuose.

APRANGA IR AVALYNĖ

Drabužius bei apavą vertėtų rinktis kuo lengvesnius ir svarbiausia – patogius. Pavasario, rudens mėnesiais vakarais oras atvėsta, tad rekomenduojama turėti ir šiltesnių drabužių. Išeinant iš viešbučio teritorijos, lankantis viešose vietose, turguose vertėtų rinktis kiek uždaresnę aprangą. Nerekomenduojama eiti vakarieniauti į aukštesnės klasės viešbučių restoranus, vilkint paplūdimio apranga. Kai kuriuose viešbučiuose svečiai be deramos aprangos į restoraną tiesiog neįleidžiami.

SAUGUMAS

Tunise išties rūpinamasi svečių saugumu. Tačiau, kaip ir visur kurortuose, kur yra spūstys žmonių, pasitaiko smulkių vagysčių, todėl reikėtų neprarasti budrumo ir saugotis kišenvagių. Nerekomenduotina keliauti pavieniui pietinėje šalies dalyje, dykumoje.

FOTOGRAFAVIMAS

Tunise griežtai draudžiama fotografuoti valstybines įstaigas (prie pastatų iškelta valstybinė vėliava), policininkus, kareivius.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
Kokybės telefonas:
8 671 98701

Šią užklausą gaus pardavimo agentūra Kelionių akademija
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.