Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.Nesebaras. Apie Nesebaro regioną

Informacija apie Nesebaro regioną, trumpas aprašymas apie Nesebarą

Nedidukėje salelėje, su žemynu sujungtoje tiltu, įsikūręs vienas gražiausių Bulgarijos pajūrio miestelių – Nesebaras. Tai vienas iš seniausių Europos miestų, savo istoriją skaičiuojantis jau 3000 metų. Dar 1956 metais Nesebaras buvo paskelbtas miestu-muziejumi, o nuo 1983 metų įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Šalia Senojo Nesebaro įsikūręs Naujasis. Jame sutelkti viešbučiai ir priima visus kurorto poilsiautojus. Viešbutis Nesebaro apylinkėse – puikus pasirinkimas norintiems suderinti poilsį paplūdimyje su įdomiais pasivaikščiojimais istorinio miesto gatvėmis. Į šiaurę ir pietus nuo Nesebaro driekiasi platūs smėlio paplūdimiai bei šeimyniniam poilsiui skirtų viešbučių zona, iš kurios pasiekti miesto centrą labai patogu visuomeniniu transportu.

Kiti Bulgarijos regionai:

Orai Nesebare. Kada keliauti?

Nesebare vyrauja žemyninis Viduržemio jūros klimatas. Šis pakrantės miestas pasižymi šiltomis saulėtomis dienomis ištisus metus ir išskirtine vasaros temperatūra. Gegužės bei rugsėjo-spalio mėn. čia oro temperatūra svyruoja nuo 20 iki 25 C. Vasaros mėnesiai Nesebare ypatingai karšti: vidutinė dienos temperatūra svyruoja nuo 27 - 29 C.

Ką pamatyti Nesebaro regione?

Šv. Stefano bažnyčia arba Naujoji vyskupija įkurta 11 a. Pastatyta iš akmens bažnyčia išlaikė savo pradinę išvaizdą per daug šimtmečių. Jos sienos saugo neįkainojamą religinių artefaktų kolekciją.

 Šv. Aliturgetos bažnyčia įkurta graikų ankstyvajame viduramžių periode. Ankstyvajame 20 a. bažnyčios pastatas patyrė žemės drebėjimą ir buvo dalinai sunaikintas. Išlikusi dalis leidžia aprėpti ankstesnę bažnyčios galybę ir grožį

Šv. Sofijos bažnyčia įkurta vietoje, kuri kaip manoma buvo senovinio miesto centras 5 a. pab. 6a. pr. Ji taip pat sunaikinta žemės drebėjimo ir išliko tik keletas sienų. Ji turėjo dvigubą šlaitinį stogą, kuris neišliko. Viduje bažnyčia buvo tinkuota ir papuošta freskomis. Grindys buvo padengtos mozaikomis iš mažų spalvotų akmenėlių. Ji didžiausia iš Nesebaro bažnyčių, kurios antžeminė struktūra išliko.

 

Šv. Spas bažnyčia pastatyta viduramžių pradžioje ir yra tipiškas tų laikų architektūros statinys. Ji žinoma dėl savo 17 a. pr. freskų vaizduojančių scenas iš Kristaus ir šventosios mergelės gyvenimo ir mergelės Platyteros paveikslu apsidėje. Bažnyčia dabar naudojama kaip muziejus.

Bizantijos pirtys buvo įkurtos 6 a. Sveikatos suteikiantys šaltiniai buvo populiari lankymosi vieta tarp vietinės aristokratijos. Šaltiniai buvo aplankyti ir Bizantijos imperatoriaus Konstantino IV.

Archeologijos muziejus – labiausiai lankoma kultūrinė vieta. Jis atidarytas 1994 metais. Jo ekspozicija išdėliota keturiose salėse. Be archeologijos artefaktų muziejus pristato unikalią ikonų kolekciją

Etnografinis muziejus siūlo unikalią įvairių artefaktų kolekciją. Joje yra folklorinių kostiumų, puošmenų, namų apyvokos daiktų iš įvairių epochų.

Poilsinės kelionės Tez Tour Nesebaras skrendant į Varną:

mygtukas

Poilsinės kelionės Tez Tour Nesebaras skrendant į Burgasą:

mygtukas

Poilsinės kelionės Novaturo Nesebaras skrendant į Varną:

mygtukas

Poilsinės kelionės Novaturo Nesebaras skrendant į Burgasą:

mygtukas

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
Kokybės telefonas:
8 671 98701

Šią užklausą gaus pardavimo agentūra Kelionių akademija
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.