Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.Auksinės kopos. Apie Auksinių kopų regioną

Informacija apie Auksinių kopų regioną, trumpas aprašymas apie Auksines kopas

Auksinės kopos - tai pats didžiausias Juodosios jūros šiaurinės pakrantės kurortas, esantis nacionalinio parko teritorijoje. Populiarumu lenkia savo kaimynus ne vien dėl nuostabių paplūdimių, gausybės pramogų, bet ir dėl visai netoli esančio Varnos oro uosto. Auksinės kopos šiandien labai šiuolaikiškas kurortas, tačiau šios vietos istorija prisimenama iki šių dienų. Legenda pasakoja apie šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje netoli Varnos miesto, piratų paslėptą lobį. Tačiau žemė, norėdama nubausti nedorėlius piratus, visą paslėptą auksą pavertė nuostabiu smėliu – pačiu švariausiu, smulkiausiu visoje Juodosios jūros pakrantėje. Paplūdimio juosta čia tęsiasi apie 6 km, plotis vietomis siekia iki 100 metrų. Tai ekologiškai švarus kurortas, gavęs tarptautinį Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Kurortas garsėja ir daugybe mineralinio vandens šaltinių, kurie puikiai panaudojami sveikatingumo bei SPA centruose. 

 

Kiti Bulgarijos regionai:

Orai Auksinėse kopose. Kada keliauti?

Tikras vasaros sezonas prasideda gegužės mėnesį, kuomet vidutinė dienos temperatūra apie 22 C. Vasaros mėnesiai - TOP sezonas Auksinėse kopose ir šiuo metu temperatūra svyruoja nuo 26 iki 29 C. Rugsėjo mėn. vidutinė dienos temperatūra - 25 C, taigi nenorintys masinių turistų srautų gali kuo puikiausiai keliauti į Auksines kopas dar ir šį mėnesį. Nuo spalio orai pradeda šiek tiek vėsti ir vidutinė dienos temperatūra siekia apie 19 C.

Ką pamatyti Auksinių kopų regione?

Šventosios Trejybės vienuolynas dažnai vadinamas Aladzha, kas išvertus reiškia „raibas“. Vienuolynas tokį pavadinimą gavo dėl savo unikalios išvaizdos – jo sienos dekoruotos meniškomis freskomis, kurios puikiai išsilaikė iki šių dienų. Pačios gražiausios freskos puošia vienuolyno koplyčią. Šios gražios vietos lankytojai gali apžiūrėti visas vienuolyno patalpas ir aplankyti muziejų, kuris buvo atidarytas 1906 metais. Tarp muziejaus eksponatų galima rasti įvairių ritualinių objektų ir religinių artefaktų, vietinių amatininkų dirbinių ir vintažinių drabužių, taip pat gražią keramikos dirbinių kolekciją. Šalia vienuolyno ant aukštos uolos įrengtos kelios apžvalgos aikštelės. Nuo čia svečiai gali grožėtis gražia miesto panorama.

Šv. Jono babtisto bažnyčia yra pačioje kurorto širdyje. Grakšti koplyčia pasižymi unikaliu architektūriniu stiliumi ir turtingu vidinių salių dekoru.


 

Čiflikos parodų kompleksas įsikūręs Auksinių kopų priemiestyje, Batovos mieste. Muziejus siūlo lankytojams apžiūrėti įdomią etnografinių daiktų kolekciją, kuri padeda susipažinti su paskutinio šimtmečio pradžios vietinių ūkininkų gyvenimu ir tradicijomis. Baigę apžiūrėti parodą lankytojai kviečiami paragauti populiarių Bulgariškų valgių ir naminio vyno. Muziejaus teritorijoje įsikūrusios kelios suvenyrų parduotuvėlės ir amatų dirbtuvės su milžinišku suvenyrų pasirinkimu.

Poilsinės kelionės Tez Tour Auksinėse kopose skrendant į Varną:

mygtukas

Poilsinės kelionės Tez Tour Auksinėse kopose skrendant į Burgasą:

mygtukas

Poilsinės kelionės Novaturo Auksinėse kopose skrendant į Varną:

mygtukas

Poilsinės kelionės Novaturo Auksinėse kopose skrendant į Burgasą:

mygtukas

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
Kokybės telefonas:
8 671 98701

Šią užklausą gaus pardavimo agentūra Kelionių akademija
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.