Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Visas Vietnamas su poilsiu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Visas Vietnamas su poilsiu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsime su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi
  • Autobusu važiuosime į Sapos regioną, kuriame gyvena vietinių genčių mažumos
  • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
  • Plauksime siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltoje
  • Aštrių pojūčių patirsime plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Kelionės pabaigoje ilsėsimės Fan Tieto kurorte, garsėjančiame siaurais balto smėlio paplūdimiais

Programa

 • Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę!

  Planuojami skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:05 Stambulas – Hanojus 02:20 – 16:10 (+1)

  Hošiminas – Stambulas 21:40 – 05:40 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25*

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu.

 • 2  diena

  HANOJUS

  Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vyksime į viešbutį. Siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3  diena

  HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (kelionė truks apie 2val.). Mažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso galingos Tam Koko uolos (Tam Coc Caves), kurias skrodžia romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsimės šalia įspūdingo grožio uolų. Papietavę aplankysime ne mažiau įspūdingą Bič Dongo olą (Bich Dong cave), taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4  diena

  HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)

  Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho aikštėje. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Nevalia praeiti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Po pietų pervežimas (apie 6val.) į kalnų vietovėje esantį Sapos miestelį. Atvykus lauks laisvas laikas susipažinimui su vakariniu miestu. Nakvynė viešbutyje Sapoje.

 • 5 diena

  SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS  (pusryčiai)

  Po pusryčių pažinsime visai kitokią, tik šiaurės Vakarų Vietnamui būdingą gamtą ir jos prieglobstyje susiformavusias savitas kalnų tautas. Po vaizdingos kelionės įspūdingu slėniu pasieksime  Sapos miestelį, kur vyksime į apžvalginę ekskursiją po Sapos slėnį, kuriame auginamos milžiniškos ryžių plantacijos. Keliaudami pėsčiomis stabtelėsime prie Tavano (Ta Van) miestelyje esančio Juodųjų Hmongų (Black Hmong) kaimelio. Po pietų kelionę tęsime lankydami Kat Kato kaimelį (Cat Cat village), kur grožėdamiesi nepakartojamais ryžių terasų vaizdais galėsime pajusti vietinių gyventojų kasdienybės ritmą. Nakvynė viešbutyje Sapoje.

 • 6 diena

  SAPA – HANOJUS  (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankysime Sapos turgelį – juk šis miestas žinomas kaip vienas svarbiausių prekybinių miestelių Lau Kajaus provincijoje. Pasižvalgę po prekyvietes, važiuosime prie Sidabrinio vandens krioklio (Silver Waterfall), kur vyrauja tik dvi spalvos – baltą purslotą krioklio vandenį supa nuostabiai žalia gamta. Pervežimas į Hanojų (apie 6val.), kur lauks vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus.  Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 

 • 7 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Papusryčiavę vyksime į kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay), kurią pažinsime plaukiodami kruiziniu laivu. Tik išvydus šiaurinėje Vietnamo dalyje plytinčią Halongo įlanką, nelieka abejonių, jog tai išties magiška poilsio vieta. Ne veltui šioje atostogų Vietname oazėje nufilmuota daugybė visame pasaulyje garsių filmų: kiekviena iš daugiau nei tūkstančio šešių šimtų įlankoje esančių salelių – tai tarsi paslaptingos istorijos pradžios taškas, kuriuos sujungus atsiveria vis naujas siužetas. Pasiplaukiojimas Halongo įlankoje – neatsiejama kelionės į Vietnamą dalis. Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

 • 8 diena

  HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HOI ANAS  (pusryčiai, pietūs)

  Šią dieną pradėsime laive gurkšnodami aromatingą vietnamietišką kavą ir stebėdami rūke paskendusias uolas. Visai netrukus švartuosimės krante ir tęsime savo kelionę – skrisime į Danangą (Danang). Iš ten važiuosime į Hoi Aną (Hoian), užburiantį savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Vakarop pasiūlysime apsilankyti šurmulingame miesto turgelyje – sakoma, kad tai vienas geriausių turgų visame Vietname. Čia galima įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Nakvynė Hoi Ane.

 • 9 diena

  HOI ANAS – HUJĖ  (pusryčiai)

  Šiandien lauks pažintis su Hoi Ano (Hoian) miestu. Neaplenksime ir čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Japanese Covered bridge), kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių. Taip pat aplankysime senuosius Prekybos rūmus ir pasigrožėsime Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Po pietų keliausime į Hujė (Hue). Pakeliui pasigrožėsime kalnų ir perėjų vaizdais bei nuostabiu Lang Ko paplūdimiu. Pakilsime į Haivano – Debesų jūros – perėją. Nakvynė viešbutyje Hujė.

 • 10 diena

  HUJĖ – HOŠIMINAS  (pusryčiai)

  Šią dieną lankysime karališką didybę menantį ir ypatingai turtingą architektūrinį paveldą turintį Hujė (Hue) miestą. Beveik pusantro šimto metų Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų  imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasime patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Pirmiausiai pamatysime seniausią  šventyklą šalyje – Tienmu. Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hue miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų. Galiausiai aplankysime Tuduko kapavietę, išsiskiriančią savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Vakare keliausime į oro uostą, o iš ten skrisime į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 11 diena

  HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į Hošiminą. Šią dieną aplankysime garsiuosius  Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels). Čia galėsime pašaudyti iš vietinių ginklų*,  bei susipažinti  su Vietnamo  kultūra ir karo istorija. Po pietų  lauks neilga ekskursija po Hošimino miestą. Išvysime gotikinio stiliaus Notr Damo katedrą  – prancūzų kolonijinės valdžios simbolį.  Nukeliausime prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Toliau vyksime į  Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus.  Nakvynė Hošimine.

 • 12 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)

  Iš ankstyvaus ryto vyksime Mi To (My Tho) miestelį, kuris gali pasigirti itin įspūdingais Mekongo deltos vaizdais. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu,  kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosime kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu*Esant galimybei aplankysite gyvačių veislyną, o vakare pervežimas į Fan Tieto kurortą (Phan Thiet) (trukmė apie 5val.). Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

 • 13–14 dienos

  POILSIS FAN TIETO KURORTE (pusryčiai)

  Fan Tietas (Phan Thiet) – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje  Fan Tieto kurorte.

 • 15 diena

  FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (apie 6val.).

 • 16 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai15

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2021 sausis
Penkt, Saus 22Šeš, Vas 6 16
2021 kovas
Penkt, Kov 5Šeš, Kov 20 16
Penkt, Kov 19Šeš, Bal 3 16
2021 balandis
Penkt, Bal 2Šeš, Bal 17 16
2021 lapkritis
Ketv, Lapkr 18Ketv, Gruo 2 12
2022 sausis
Šeš, Saus 22Sek, Vas 6 16
2022 vasaris
Šeš, Vas 19Sek, Kov 6 16
2022 kovas
Šeš, Kov 5Sek, Kov 20 16
Šeš, Kov 19Sek, Bal 3 16
2022 balandis
Šeš, Bal 2Sek, Bal 17 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1580 EUR
 

+ skrydis nuo 750 EUR
su skrydžiu nuo 2330 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

Apgyvendinimas 5* viešbučiuose

PHU HAI RESORT
Kaina asmeniui 1580 EUR + skrydis (išskyrus 2020-01-24 1630 EUR/asm + skrydis)

(Deluxe room kambarys)

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA
Kaina asmeniui 1660 EUR + skrydis (išskyrus 2020-01-24 1740 EUR/asm + skrydis)

(Nova Deluxe room kambarys)

ANANATRA MUI NE RESORT
Kaina asmeniui 1870 EUR + skrydis (išskyrus 2020-01-24 1990 EUR/asm + skrydis)

(Standartinis kambarys)Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Turo metu apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose (13 nakvynių: 3 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive, 1 nakvynė Hoi Ane, 1 nakvynė Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės Fan Tiete pasirinkto lygio viešbutyje);
  • Maitinimas: 13 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė;
  • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Hujė, Danangas – Hošiminas;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus;
  • Iškvietimas Vietnamo vizai (už įklijavimą mokama oro uoste).   

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo  750 EUR);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);  
  • Vienviečio kambario priemoka nuo 360 EUR, pasirinkus viešbutį poilsio metu Phu Hai;
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • Arbatpinigiai privalomi (rekomenduotina suma dienai ~6 USD/asm.);
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei. Nesusirinkus 12 keliautojų grupei kelionė organizuojama su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Pervežimų trukmė:
   Hanojus – Hoalu ~2 val.;
   Hanojus  Sapa ~6val.;
   Hošiminas – Fan Tietas ~5 val.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fan Tieto kurorte
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3