Visas Vietnamas su poilsiu (su grupe)


Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu
Aplankomos šalys: Vietnamas


 

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Visas Vietnamas su poilsiu (su grupe)

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 3Parašykite atsiliepimą »

 • Gražina
 • 2012-07-21 15:56:49
 • .0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 0
  Aptarnavimas: 0
  Kambariai: 0
  Maitinimas: 0
  Švara: 0

Kelionė patiko, bet yra ganėtinai sunki.Vyresniems kaip 60 m. ir pratusiems prie komforto kelionė traukiniu gali sukelti šoką. Gidai buvo geri, ypač pirmasis - po Sapą. Viešbučiai buvo geri, ypač poilsinis Bambo village. Dėkojam už puikią kelionę.

Kelionės laikas: 2012 m. balandžio mėn.

 • Nemira
 • 2012-07-21 15:56:12
 • .0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 0
  Aptarnavimas: 0
  Kambariai: 0
  Maitinimas: 0
  Švara: 0

Kelionė labai patiko. Didžiausia įspūdį paliko Šiaurės gentys, Halongo įlanka ir Mekongo delta Gidas šiaurėje buvo fantastiškas. Vidurio Vietname buvo moteris kuri nepatiko, labai jau valdiška komunistė buvo nė žingsnio į šalį viskas pagal programą, nors mums norėjosi kai ko kito. Šventyklų ir pagodų buvo tikrai per daug, galima kai ką trumpinti nes galutiniame variante nelabai ką prisimeni viskas susimaišo. Daugiau dėmesio norėjosi žemės ūkiui, daržams, auginamiems augalams, Šiaurėje gidas Tajus mums parodė ne tik kas buvo nuplanuota bet ir viską ko mes tik norėjom, pildė mūsų visus norus ir vežiojo mus kaip vaikus , padėjo išsirinkti patiekalus kavą, pirkinius, restoranėlius visur ir visada buvo kartu, buvo kaip grupės narys. Trūko laisvo laiko, pirkiniams ir šiaip gidė vidurio Vietname skubėjo pristatyti anksčiau vakare mus į viešbutį ir palikti likimo valiai kai mums dar kažko norėjosi ir nepaaiškino, ką dar mes galim nuveikti vakare arba nepaaiškindavo, kad geriau niekur neiti nes nelabai yra ką žiūrėti ir pan. Viešbučiai buvo geri. Tik Hanojuje, o gal ir kitur turistus turėtų informuoti , kad neatidarinėti langų ir nepalikti jų atidarytų. Reikėtų akcentuoti vykstantiems: ypatingai laikytis higienos nuolat plauti rankas, nevalgyti maisto jei jis nelabai skaniai tuo metu tau atrodo ir valgant liaudiškai kalbant nelabai tau lenda į burną ( nes po to būna negerų dalykų) pasiimti kuo daugiau vaistų nuo visko ( sloga tai viena iš pirmų ligų kuri puolė,,,), tai liečia restoranėlius kuriuose valgėm patys… Ypatingai žiurėti ką imi į rankas ir po to jas plauti ir plauti ypač šiaurėje. Iš šiaip plauti viską kas įmanoma… Buvo puiku-mums dalijo šlapias higienines servetėles ir vandenį ir jų tikrai netrūko, bet vistiek blogumų iš 8 žmonių trims buvo. Imti kuo mažiau ir lengvų daiktų, rūbams plauti sąlygų nelabai yra, nes nespėja išdžiūti. Reikėtų žinoti: Nusiteikti nemiegoti pirmas kelias naktis, nes neima miegas, labai anksti keltis, rengtis sluoksniais: marškinėliai, bliuzonas, striukė. Ryte šalčiau, dieną karšta, vakare vėsu Šiaurėje). Ten dažnai lyja, bet lietus šiltas malonus ir nesmarkus, bent jau kovo gale.Šiaurėje Sapoje per dieną pasikeičia 4 metų laikai, ryte pavasaris, dieną vasara, vakare ruduo-lyja, o naktį (viešbutyje įjungė šildymą)-žiemą. Bendrai kelionėje trūko laiko pirkiniams…ypač šiaurėje, sostinėje ar vidurio Vietname, turgus apžiūrinėjom tik su gidu praeidami per vos kelias eiles, norėjosi paslampinėti ten vieniems, bent kelias valandas…ten reikėtų skirti daugiau laiko… Kurorte viešbutis labai patiko tik ten buvo daug rusų ir gidė kurorte nelabai patiko, nes jautėsi, kad įpratus bendrauti su rusų turistais labai trumpai ir konvejeriu trūko nuoširdumo.

Kelionės laikas: 2012 m. gegužės mėn.

 • Jonas
 • 2012-07-21 15:53:36
 • 9.2
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 9
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 9
  Švara: 9

Kelionė labai patiko, patiko viskas - ir šalis, ir programa, ir gidai, ir grupė. Ypač patiko Tam Coc apylinkės, Dau Go urvas bei Hoi An miestas. Na ir aišku - Sapa. Trūko My Son šventyklų ir apskritai induistinio paveldo. Viešbučiai labai geri, tik jų santechnika nekokybiška. Nepatiko pasivažinėjimas rikšomis po Hanojų, gal geriau pėsčiomis? Apskritai kelionė gerai organizuota, gerai dirba organizatorius: gidai tikri, autobusai tvarkingi, vandens ir servetėlių netrūko. Na ir aišku, gerai dirbo ir Kelionių Akademija, už ką liekame dėkingi.

Kelionės laikas: 2012 m. balandžio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Visas Vietnamas su poilsiu (su grupe)


Taip Ne